Збив кішку на машині – до чого прикмета

Тисячолітня історія спільного проживання кішки поруч із людиною багата магічними символами. До збитої кішці ставляться з особливою пересторогою.

0795a2600852ad5e55231f44a028d6e2 Збив кішку на машині – до чого прикмета

Прикмети про збитих кішках

Така подія не обіцяє нічого доброго:

 • в дорозі водія очікують дрібні неприємності: пробите колесо, ремонт деталей, вимушена зупинка;
 • аварійна ситуація з участю інших автомобілів з подальшим значним штрафом;
 • водієві-холостякові збите тварина обіцяє невдачі у відносинах з прекрасною статтю. Одруженим автомобілістам – ускладнення в сімейному житті: сварки і скандали, аж до розлучення;
 • роздавлений колесами весільного кортежу кіт пророкує невдалий початок сімейного життя, яке призведе до обов’язкової сварку.

Задавлений смерть домашній вихованець загрожує водієві низкою великих неприємностей. Така ситуація вважається початком ланцюжка аварійних ситуацій на дорозі.

Якщо цього явища важко знайти пояснення з магічної точки зору, то з життєвої позиції все йде досить банально. Водій, з вини якого сталася сумна подія, повинен зробити для себе висновки, бути уважнішими і обережнішими під час поїздки.

До чого розчавити машиною свого кошеня

Ні для кого не секрет, що ситуації в житті трапляються самі різні. Іноді під колеса машини може потрапити улюблений домашній вихованець – кошеня. Відбувається це з вини автолюбителя або тварина сама забралось під машину, негативні наслідки обов’язково підуть:

 • неприємності в сім’ї і на роботі;
 • невдачі в ділових угодах;
 • проблеми з дітьми – неуспішність у школі, погана поведінка.

Роздавлений кошеня може «мстити» своєму неуважному господареві тривалим нервовим розладом або іншим захворюванням. Особливо ця ознака стосується людей з тонкою душевною організацією.

Якщо сама тварина кинулася під машину

Не завжди вина за сумну подію лягає на автолюбителя. Домашнє або безпритульну тварину може постраждати в шлюбний період. Це пояснюється тим, що в цей час у представників сімейства котячих притупляється інстинкт самозбереження.

Тим не менш, прикмета спрацьовує безвідмовно і в цьому випадку. Зовсім необов’язково, щоб учасників подій переслідував нещадний злий рок. Але неприємності обов’язково підуть.

Значення забарвлення збитого кота

Народне повір’я про збитий вихованця не можна тлумачити однозначно, не беручи до уваги забарвлення потерпілого. Різний колір шерсті тварини може привести до різних наслідків:

 • білий колір – обіцяє неприємності на роботі і в сімейному житті. Плітки, сварки і скандали будуть переслідувати винуватця події тривалий час;
 • сірий окрас – складна ситуація може виникнути з дітьми або родичами;
 • чорний окрас – трактується найчастіше, як вплив темних сил внаслідок магічних чар чаклунів і відьом. Це подія побічно вказує, що є недоброзичливці, які прагнуть заподіяти зло.

63af8baf48182c3a0c3d8b94577f7509 Збив кішку на машині – до чого прикмета

Народна прикмета обіцяє, що кішка, пофарбована природою в три кольори, приносить своєму власникові удачу у фінансових справах. Якщо така тварина збила машина, її власника чекає крах в бізнесі та інші фінансові втрати. Це можуть бути побутова крадіжка або пожежа в будинку.

Від статі тварини залежить, з якого боку чекати нещастя

У представників сімейства котячих, як і у людей, енергетика може залежати від статі. Від того, хто постраждав під час аварії, залежать і наслідки:

 • якщо транспортний засіб збило кішечку, то для чоловіка це загрожує неприязними стосунками з жіночою статтю;
 • для жінки вбити тварина жіночої статі передбачає посваритися з усіма своїми подругами, перервати відносини з коханою людиною;
 • вбитий або покалічений котик для чоловіка передрікає повну самотність. Така людина може залишитися і без друзів, без сім’ї;
 • для жінки потерпілий кіт може стати перешкодою до заміжжя або стати причиною розриву з чоловіком, коханою людиною.

Тварина, підлога якого не вдалося встановити, також доставить чимало прикростей. За цією подією можуть послідувати зрада і брехня, хвороби і зради.

Найгірше – завдати шкоди вагітної кішки. Крім очікуваної кари людини буде довго переслідувати незламне почуття провини.

Що робити, якщо збив кішку

Не завжди наїзд на кішку закінчується плачевно. Іноді тварина, отримавши удар, приходить в себе через деякий час. Тому важливо відразу визначити, чи потребує вихованець допомоги або йому вже нічим не можна допомогти. Само собою зрозуміло, що не можна кидати постраждале істота на дорозі чи узбіччі. Якщо необхідна ветеринарна допомога, то її слід надати.

Набагато гірше справа йде, коли тварина вже не можна врятувати. В таких випадках багато водіїв губляться від відчаю і очікування страшних наслідків. Щоб хоч якось спокутувати провину перед невинним твариною, людина йде до церкви і молиться.

Деякі люди починають підгодовувати бездомних котів. Інші надають посильну допомогу притулкам для тварин. Трапляється, що з вулиці підбирають голодного або хворого кошеня. Такі заходи не повернуть постраждалу тварину до життя. Але це дасть людині деякий моральне полегшення.

59f2b0115b876756e0b2881d3e788875 Збив кішку на машині – до чого прикмета

У житті людей іноді відбуваються такі події, які неможливо заздалегідь передбачити або згодом виправити. І тоді людина згадує про прикмети, пов’язаних зі сформованою ситуацією. Але деяких негативних наслідків можна уникнути. Зокрема, це стосується пригод на дорозі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради