До чого горять губи – Прикмети розкажуть чому верхня або нижня – причини для дівчат і хлопців

У слов’ян є тисячі прикмет на всі випадки життя. З давнини люди придивлялися і прислухалися до того, що відбувається в природі і в тілі людини, а пізніше в цьому шукали причинно-наслідкові зв’язки. Тому не варто занадто легковажно відмахуватися від прикмет: якщо хочете дізнатися, до чого червоніють і губи горять, то ми постараємося розповісти про це в нашій статті.

8fd80dd4f182ea7219824657889f6db9 До чого горять губи  Прикмети розкажуть чому верхня або нижня  причини для дівчат і хлопців

Чи бувало у вас, що ні з того, ні з сього горять губи, при цьому сильно сохнуть, червоніють, а часом і починають лущитися. Якщо це не пов’язане ні з яким захворюванням, то тоді варто замислитися про значення прикмети.

Губи і рот у нашому розумінні пов’язані з поцілунками, розмовами і з їжею. Досвідчені екстрасенси і маги говорять, що для того, щоб домогтися точного роз’яснення майбутнього, потрібно звернути увагу і на те, яка і в якому місці горить і свербить, а також час і який день тижня.

З глибокої давнини відомо, до чого горять губи в дівчини, це віщування палких поцілунків з чарівним юнаком.

І чим сильніше жар на вустах, тим палкіше вас будуть цілувати. Ця прикмета точна на сто відсотків, особливо, якщо горить і розпухає верхня.

Якщо жар зародився в нижній губці, то цілувати ви будете якого-небудь родича або дитини, або подругу, тобто пристрасті у ваших обіймах не буде, а буде тільки дружнє розташування і ніжність.

Горять губи і верхня, і нижня одночасно — це означає, що цілувати ви будете чоловіка або дружину і, швидше за все, з якогось урочистого приводу. Але якщо це відбувається з людиною самотньою, то обидві губи горять і сверблять до важливих, доленосних розмов, які істотно змінять ваше подальше життя.

Якщо губи горять у дівчат

Існує цікаве пояснення причини, чому горять губи саме перед поцілунками. В старі часи для боротьби з тріщинами на ніжних губках або щоб зробити їх м’якше рекомендували користуватися бджолиним медом. Безпосередньо перед побаченням губи потрібно було відмити, але після цього зазвичай шкіру на губах починало пекти і саднить.

Іноді і від хвилювання перед важливим хвилюючим подією обидві губи починають свербіти і саднить.

Деякі досвідчені ворожки вважають, що якщо горять обидві губи, то вас очікує щедре застілля зі смачними закусками і винами.

Горить у дівчини верхня губа, вона незабаром буде цілуватися з вподобаним їй чоловіком, а якщо це відбудеться ввечері, то чекайте пристрасних обіймів і ласк від коханця.

Горить нижня губа перед співбесідою або серйозним освідченням у коханні, з’ясуванням відносин або розбиранням з родичами.

0c5c5ce2b91c7794fdcfe0602f0841ec До чого горять губи  Прикмети розкажуть чому верхня або нижня  причини для дівчат і хлопців

Різні прикмети про палаючих губах

Існує безліч пояснень візьме про палаючих губах, тлумачення залежить і від місця, яке свербить і палає:

 • Якщо свербить верхня праворуч, то цілуватися ви будете дуже скоро, швидше за все, ці поцілунки будуть спонтанними і з скороминущим знайомим.
 • Засвербіло на верхній зліва, то поцілунків доведеться чекати кілька днів, а то і тижнів.
 • Нижня губка з правого краю свербить до поцілунків з несподіваним партнером, від якого ви не очікували проявів почуттів.
 • З лівого краю нижня говорить про дружніх поцілунках, не несуть пристрасті.
 • Якщо запалали посередині, то цілування будуть самими пристрасними і дуже бажаними.
 • Обидві губки зачесалися праворуч, то ви будете мати приємний розмова про фінанси. Можливо, вас підвищать по службі або дадуть премію.
 • Пожежа на губах ліворуч означає неприємна розмова, суперечка з лайкою та образами, в процесі якого ви зможете розірвати відносини з близькою людиною.
 • Якщо пожежа на губах виник у молодят, то це віщує їм бурхливі обійми, море пристрасті та кохання.
 • А якщо губи горять у вагітної жінки, то нехай підготується до швидких і легких пологів. Дуже скоро вона зможе притиснути до серця і поцілувати свого немовляти.
 • Молоді люди, що не мають пари, відчувають жар на губах до зустрічі зі своєю другою половиною.
 • Якщо у людей, що сидять поруч, одночасно загорілися губки, то їм незабаром доведеться цілуватися один з одним.
 • Якщо уста не тільки горять, але і сверблять, то вам належить довгий вимушене мовчання або ви разорвете стосунки зі своїм партнером.

  Запала нижня губа

  Неприємні, а часом і приємні відчуття на нижній губі означають наступне:

  • Лоскотання нижній означає поїдання чогось смачненького і шкідливого.
  • Стережіться, якщо ви дотримуєтеся особливий режим харчування, таке відчуття може означати, що ви зірветеся і порушите його.
  • Нижня палає перед поцілунками з родичами або дітьми.
  • Нижня губа саднить перед неприємним розмовою.
  • Якщо нижня набрякла й почервоніла, то у вас є таємний шанувальник, який ніяк не знайде в собі сили, щоб зізнатися в ніжних почуттях.

  Якщо горить верхня губа

  Відчуття на губах можуть виникати найрізноманітніші: вони будуть свербіти, палати, саднить, хворіти, червоніти і розпухати, і мудрі народні прикмети всьому дадуть своє пояснення:

 • Вважається, що верхня свербить і горить перед порожньою балаканиною з нудним, марним людиною. Постарайтеся при подібних відчуттях не обговорювати важливих тем ні з ким із сторонніх і неприємних вам людей.
 • Зачесавшаяся верхня обіцяє майбутні довгі розмови, пояснення і роз’яснення, може бути, за службовим обов’язком або за необхідності.
 • Інші маги вважають, що подібне відчуваєш перед приємними, але злими по відношенню до інших плітками.
 • В післяобідній час ці відчуття обіцяють поцілунки з коханим.
 • Якщо ви ненавмисно прикусили палаючу нижню або верхню губу під час розмови, то Вищі сили попереджають вас про те, що ви наговорили багато зайвого, про що скоро будете шкодувати. Потрібно перевести розмову на іншу тему або взагалі припинити!
 • 3f70db083ce742f246f58245b2ffb8da До чого горять губи  Прикмети розкажуть чому верхня або нижня  причини для дівчат і хлопців

  Прикмети на кожен день тижня

  Кожна ознака має своє пояснення в різні дні тижня і в різний час доби. Якщо дізнатися і хороші, і погані звістки від долі, то можна підготуватися до них і запобігти неприємні наслідки:

  • Зачесалися губи в перший день тижня до їстівного подарунку від подруг або колег. Можливо, ви отримаєте шоколадку чи тортик, а якщо це сталося після обіду, то вас очікують посиденьки з друзями за пишно накритим столом.
  • У вівторок уста горять до розмови з можновладцями й багатими людьми. З ранку ця розмова обіцяє підвищення по службі або отримання грошових бонусів.
  • Запалали і зачесалися обидві губи в середу вранці, вас чекає приємна балаканина з подругами, а ввечері — стережіться! Ви почнете говорити багато зайвого про своїх товаришів по службі, вони дізнаються про це, і ви будете покарані.
  • У четвер губи палають у чоловіків до побачення, а у дівчат з ранку до приємного проведення часу з друзями, а ввечері – до романтичного побачення з коханим,
  • У п’ятницю будьте обережніше і ретельно вибирайте вираження при розмовах з близькими людьми. Якщо загорілися в цей день, то ваше побачення закінчиться серйозним з’ясуванням відносин, стримайте свій темперамент і промовчіть у відповідь на грубість.
  • У суботній день з ранку у чоловіка загорілися губи до приїзду родичів, а ввечері – до зустрічі з давно втраченим другом або родичем, і не можна сказати приємною буде ця зустріч або неприємною. Дівчині ця прикмета обіцяє вечеря при свічках з новим приємним знайомим.
  • Вранці в недільний день губи палають до обговорення бажаних подій (весілля, ювілею, іншого торжества), а до вечора це віщує серйозна розмова про важливі речі.

  Обидві губи запалали

  Якщо обидві губи палають і сверблять одночасно, ознакою чого це є:

  • Якщо у вас сверблять губи і палахкотять пожежею, то скоро ви зустрінетеся з коханим. Чим сильніше свербіж, тим більше пристрасті ви відчуєте.
  • Якщо ви не чекаєте романтичних побачень і поцілунків, то швидше за все таке почухування обіцяють лайка і суперечка.
  • Якщо ви любите поїсти і погуляти в хорошій компанії, то ця прикмета може обіцяти вам багате застілля і щире веселощі в колі друзів.

  Особиста справа кожного – вірити чи не вірити в народні прикмети, хто свято слід їх вказівками, а хтось сміється над ними, але в глибині душі прислухається. Хтось вважає, що прикмети збуваються завжди, особливо якщо їх правильно трактувати, а хтось каже, що це нісенітниця і марновірство, яке потрібно скоріше забути.

  Напевно, щоб мати власну думку з цього питання, потрібно порівняти власні відчуття з тлумаченням візьме, а потім і робити висновки.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради