Хлопчик або дівчинка прикмети при вагітності – визначаємо стать дитини разом

Прикмети, що допомагають дізнатися стать дитини в материнській утробі, беруть свій початок із Стародавньої Русі. Шляхом ворожіння, нотаток і спостережень предки навчилися передбачати заздалегідь народження хлопчика або дівчинки. Прикмети при вагітності є символічними, а їх точність перевірена часом.

477ae225775e6b6fc90fcf360ec6b9db Хлопчик або дівчинка прикмети при вагітності  визначаємо стать дитини разом

Сьогодні, завдяки УЗД, гендерна приналежність майбутнього малюка визначається з 12 тижня зачаття. А як дізнатися стать дитини без цієї маніпуляції, використовуючи прикмети як основне джерело інформації?

Народна прикмета визначення статі малюка по животу

Є народна прикмета візуального визначення статі дитини при вагітності за формою живота. Виступаючий вперед гострої серединою живіт означає майбутнє народження хлопчика, а овальна або довгаста форма животика пророкує появу на світ дівчинки. При спостереженні також помічені особливості даної прикмети.

Якщо зі спини у жінки не видно живота – народиться хлопчик, фігура вагітних дівчинкою зазвичай округлялася з боків.

Смакові пристрасті матері – хлопчик чи дівчинка?

До старорусским прикметами відносяться і смакові пристрасті вагітної жінки. Гастрономічні прикмети вагітності хлопчиком – гостра, смажена їжа, жирне м’ясо, солоні огірки, ковбаса. Оскільки майбутньому чоловікові в утробі необхідна важка їжа, вагітна постійно хоче їсти.

Дикий апетит, сильне бажання з’їсти шматок м’яса і вживання великої кількості води – для матері зародився чоловіка така поведінка не рідкість. А ось вагітні дівчатками жінки відрізняються завидною любов’ю до борошняних, кондитерських виробів та фруктів.

Процес вживання вагітною хліба також відноситься до витоків старих прикмет. Якщо жінка любить від хліба скоринку – бути богатиреві, а перевагу мякишей означає швидке поява принцеси.

a0dc700492d5b45ee3ff1a8e91ee6566 Хлопчик або дівчинка прикмети при вагітності  визначаємо стать дитини разом

Зміни в зовнішності породіллі – як визначити стать дитини

Очікування малюка знаменує розквіт жіночої краси. Вагітна сином мама гарнішає на очах, її шкіра стає чистою і гладкою, а волосся шовковистим і блискучим.

Що стосується дочки, то тут, як прийнято говорити в народі, «дочка забирає мамину красу» — особа вагітної блідне, покривається пігментними плямами і прищами. Волосся майбутньої мами тьмяніють і сильно січеться.

Саме зовнішні ознаки жіночого в’янення або розквіту допомагають рідним людям визначити стать майбутньої дитини на ранніх термінах вагітності.

Визначаємо стать дитини по настрою та самопочуття породіллі

Порівняно з мамами майбутніх богатирів, вагітні жінки з дочкою-за зайвої вразливості відрізняються дратівливим характером. Однак і майбутні чоловіки доставляють клопоту – в період вагітності їх матерів часто мучать головні болі. Підвищене потовиділення вагітної віщує спадкоємця, а холод в ногах – до спадкоємиці.

Які народили дочок матусі стверджують, що при вагітності відчували сильний токсикоз в період першого триместру.

Вірною прикметою визначення статі майбутньої дитини є реакція на запахи. Вагітні донею жінки погано сприймають солодкі аромати, в той час як майбутні мами хлопчиків прекрасно себе почувають у цьому середовищі.

d8423a8012a421d51db29b6c15bf3943 Хлопчик або дівчинка прикмети при вагітності  визначаємо стать дитини разом

Як зрозуміти, хто народитися з внутрішньоутробного поведінки малюка

Досить популярна прикмета на визначення хлопчика або дівчинки – активність плода. Фактично встановлено, що сини більш активні в утробі, ніж доньки. Майбутні чоловіки зазвичай штовхають маму зсередини в область сечовивідних шляхів, а дочки вибирають більш затишні місця – нирки і печінка.

По руху плоду в животі також можна визначити стать дитини: сини рухаються практично постійно, в той час як дочки віддають перевагу більш спокійні і розмірені штовхання в ранковий і вечірній час.

Дізнаємося підлогу дитя з подружнім відносинам

Відносини між подружжям теж мають значення в давньоруських прикмети.

 • Вважається, що якщо чоловік любить більше, ніж дружина – народиться малюк чоловічої статі, а якщо жінка більш прихильна до чоловіка – з’явиться дитина жіночої статі.
 • Сексуальна активність подружжя також визначає стать спадкоємця. Хто більш пристрасно виконує обов’язки подружжя – того ж статі чекали малюка родичі.
 • Пози любовного сполучення зумовлюють зачаття спадкоємця певної статі. Якщо жінка лежить головою на північ – вона повинна завагітніти сином, на південь – донькою.

Що сниться жінці на сносях?

Сновидіння в життя вагітної грають не останню роль. Оскільки в період вагітності жінка стає вразливою, сни визначають її внутрішній стан. У старовину рідні вагітної помічали якщо часто сниться дитина певної статі – чекайте представника протилежної статі. Тобто, якщо майбутньої матері приснився хлопчик – по прикметі вона вагітна дівчинкою.

e1b865474a65354225d231d6b474f44d Хлопчик або дівчинка прикмети при вагітності  визначаємо стать дитини разом

Ворожимо на стать дитини за допомогою маятника

Згідно з прикметами, передбачити стать дитини можна за допомогою маятника. Візьміть звичайну нитку і протягніть через неї обручку. Тримаючи маятник над животом, уважно стежте за його рухами. Кругові коливання означають швидке поява сина. Хаотичні рухи означають майбутнє народження дочки.

Інші передбачення гендерної приналежності маляти

Існують інші прикмети по вагітності з використанням сторонніх предметів. Розглянемо найбільш популярні з них.

 • Прикмета про лопух. Зірваний зі стеблом кущик рослини передвіщає народження сина, а пучок листя лопуха без кореневища – дочка.
 • Беремо ключ. Взяли ключ за довгий кінець – до сина, за встановлювану в замок частина – до дочки.
 • Прикмета про числах. Назвіть числа від 1 до 33 спонтанно. Кожна цифра означає відповідну літеру алфавіту. Потім назвіть ім’я на цю букву. Якщо ім’я жіноче – чекайте дівчинку.
 • Прикмети для вагітних – це інформація для тих, хто хоче швидко визначити стать малюка перед ультразвуковим дослідженням. Наскільки ці методи правдиві, показує досвід предків. Збереження візьме про визначення статі малюка при вагітності ще раз доводить, що давні пращури не помилилися в своїх пізнаннях і вміло передбачали гендерна відмінність немовлят в утробі.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради