Прикмети на 21 серпня: погода, обряди, що можна і що не можна на Мирона-Ветрогона

Прикмети на 21 серпня пов’язані з вітрами, які зазвичай панують у цей день. 21 серпня в народі називають «Мирон-Ветрогон». У цей день наші предки шанували Мирона Критського, який відомий тим, що вмів творити чудеса. Вони звертали увагу на природні явища, адже завдяки спостережливості можна було за прикметами передбачити погоду і врожай на рік вперед.

Погодні прикмети

Народна мудрість радить звернути увагу на погоду 21 серпня:

  • Якщо у цей день з’явиться ранній іній, то в наступному році буде дуже хороший урожай.
  • Варто звернути увагу на воду в річці. Якщо вода тиха, то й осінь буде тихою, а зима не здивує хуртовинами і хуртовинами.
  • Якщо 21 серпня проходить сильна буря, то вересень буде непогожим.
  • Якщо погода у цей день хороша, то вона залишиться такою до кінця бабиного літа.
  • Якщо на Мирона стоїть сильна спека чи дощ, то така погода буде всю осінь.
  • У січні буде така ж погода, як і на Мирона.
  • Якщо горобина яскраво-червона, то зима буде лютою.

Побутові прикмети

Не варто вирушати в піші подорожі 21 серпня, так як піднімаються сильні вітри. Вітру, за переказами, викликали бабки – крихітні істоти. Ці істоти можуть засипати очі подорожнього пилом. Крім того, вони можуть навіть збити з дороги.

Якщо дме сильний вітер, то варто звернутися до любовних прикметами і магії. Юнак може приворожити вподобану дівчину, прочитавши змова.

У старі часи хлопчика, народженого 21 серпня, називали Григорієм. Незалежно від імені, людина, що з’явився на світ у цей день, зможе освоїти будь-яку технічну професію. Він буде здатним, розумним, але запальним.

Традиції та обряди

Як правило, 21 серпня ходять в ліс за ягодами, особливо за ожиною. З цієї ягоди готували не тільки варення, але і зілля, за прикметами, які допомагають швидко зцілитися від хвороби.

f72af27e3ece6c92788a7d8d7ee52a02 Прикмети на 21 серпня: погода, обряди, що можна і що не можна на Мирона ВетрогонаКраще всього в цей день зварити компот і закрити ожинове варення.

Так як у цей день часто дуже вітряно, то предки уявляли собі різні вітру як різних персонажів. Північно-західний вітер представлявся як дід з подертій капелюхом, а Північний — як суворий старий. До вітрам зверталися з різними змовами. Дружина, туга за чоловіком, промовляла молитву, головне — вітер повинен дути в той бік, куди поїхав чоловік.

21 серпня можна привернути до себе гроші. Прикмета каже: слід піти до місця, де завжди є гроші, наприклад, до банку. Потрібно докласти руку до стіни будівлі і вимовити змову. У змові потрібно звернутися до біса, щоб «оженить» гроші на собі, і попросити про те, щоб гроші завжди водилися у хаті. Ця змова приверне не тільки матеріальні блага, але і удачу. Гроші будуть ходити за ворожившим, як дружина за чоловіком, – так говориться в тексті змови.

Що не можна робити 21 серпня

В цей день, за прикметами, треба уникати конфліктів. Як правило, такі конфлікти трапляються з самими близькими людьми. Це тільки спустошить і раздражит людини. Найнеприємніше будуть наслідки сварки. Краще утриматися від прийняття поспішних рішень, навіть якщо на те є вагомі підстави. Після конфлікту люди починають жалкувати про скоєне. Потрібно дати сварці вичерпати саму себе.

Ні в якому разі не слід займатися самобичуванням. Багато людей постійно звинувачують себе за щось. У день Мирона краще забути про свої проступки. Слід думати тільки про хороше і приємне.

21 серпня варто утриматися від важкої їжі та спиртних напоїв. Організму потрібно дати час на відпочинок, краще добре поспати вночі, щоб весь день відчувати себе чудово.

На цей день не слід призначати будь-які хірургічні процедури.

Прикмети на завтра (22.08.2019)

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради