Чому не можна фотографувати сплячих людей – прикмети

Згідно поширеній думці, сплячої людини не можна фотографувати. Це є поганою прикметою, яка обіцяє безліч неприємностей. З чим це пов’язано і якими наслідками загрожує?

7213aff8f662aa7070cec66aafb0bf22 Чому не можна фотографувати сплячих людей – прикмети

Чому не можна фотографувати сплячих людей?

У XIX столітті жителі європейських країн фотографували мертвих родичів. На знімках здавалося, що ці люди просто сплять. Сьогодні такі фотографії викликають, як мінімум, почуття подиву. З тих пір склалося повір’я: сплячих людей фотографувати на камеру не можна, так як закриті очі означають, що їх вже немає в живих. Згідно приймете, це обіцяло швидку кончину.

Існують і інші забобони, які здатні пояснити, чому людей, що сплять краще не фотографувати.

 • Вважається, що фотографія прибирає незриму межу між реальністю і потойбічним світом. Таким чином, злі сутності набувають можливість проникнути в наш вимір і при цьому сильно нашкодити людині, зображеного на знімку сплячим. Надалі від цих парфумів буде дуже складно позбутися.
 • Якщо такий знімок опиниться в руках поганого людини, той може вкрасти у сплячого значну частину життєвої енергії.
 • Наші предки вважали, що під час сну душа покидає тіло і відлітає в потойбічний світ. У цей час людина стає абсолютно беззахисним. І якщо сплячий раптом прокинеться від стороннього шуму або яскравого спалаху, то душа не встигне повернутися. В результаті людина збожеволіє або ж серйозно захворіє.
 • Фоткати сплячих людей не можна ще з однієї причини: фахівці в галузі біоенергетики упевнені, що за такого знімку чаклуни і маги можуть з легкістю навести на людину псування. З цієї причини такі фотографії не варто нікому показувати, а краще і зовсім їх не робити.
 • Вкрай небажано фотографувати вагітну жінку, яка спить. Згідно з прикметами, це може серйозно нашкодити майбутній дитині: накликати важку хворобу або навіть смерть.
 • Зробивши фотографію людини під час сну, можна сильно налякати Ангела-хранителя. В результаті душа сплячого залишиться без захисту вищих сил.
 • Згідно з іншим повір’ям, якщо сфотографувати людину під час сну, можна вкрасти його душу.
 • В народних прикметах докладно пояснюється, чому не можна робити знімок людини, яка спить. Якщо ви бажаєте отримати оригінальне фото, достатньо просто сфотографуватися з закритими очима. Головне, щоб це не відбувалося під час сну.

  87dcb0e5300664cff1dbca7e1106479e Чому не можна фотографувати сплячих людей – прикмети

  Чому не можна знімати сплячих дітей?

  І забобонні люди, і біоенергетики сходяться на думці, що фотографувати сплячих дітей категорично заборонено.

  Захисна аура дитини ще недостатньо сформована, а тому подібний знімок здатний серйозно йому нашкодити.

  • У малюків, яким не виповнилося 40 днів з моменту народження, ще немає Ангела-хранителя, і вони абсолютно беззахисні перед злими духами, і перед людьми з поганим оком.
  • Діти під час сну стають особливо вразливими. Як кажуть прикмети, будь-яка людина здатна забрати у малюка енергію, причому найчастіше це відбувається несвідомо: достатньо просто поглянути на знімок.
  • Дитина може сильно занедужати. Варто відзначити, що це марновірство цілком обгрунтовано: якщо малюк під час відпочинку почує клацання фотоапарата і злякається, він може почати заїкатися. Відомі випадки, коли у дітей після сильного переляку виникають серйозні проблеми з мовою, здатністю говорити в цілому.

  Як бачите, всі прикмети схиляються до єдиної думки: фотографувати сплячої людини не можна. І навіть якщо опустити забобони і розглянути ситуацію з точки зору моралі, то тут також можна знайти причини, щоб так не чинити. Адже якщо людина не давав вам на це свого дозволу, побачивши фото, він може сильно засмутитися і в результаті перервати з вами спілкування.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради