Що розповісти про себе хлопцеві при першому листуванні Вконтакті, Інстаграмі знайомстві, на побаченні. Приклади, щоб зацікавити

В сучасному ритмі життя досить складно знайти час для реального спілкування. Знайомства в інтернеті набирають обертів з кожним роком. Важливо усвідомити, що коректно розповідати про себе при першому контакті хлопцю або дівчині, а що ні.

З чого почати спілкування з хлопцем в першій листування в соціальних мережах, при особистому побаченні?

Було доведено, що варіант знайомства з допомогою віртуальних джерел може бути цілком серйозним і привести до стабільних зв’язків і відносин. Не потрібно боятися проявляти ініціативу в інтернеті. Навпаки, соціальні мережі — гарний простір особливо для тих, хто не зовсім упевнений у собі, чи боїться особистих контактів.

Однак існують деякі правила, дотримання яких бажано і розсудливо:

 • не повідомляти ніякої особистої інформації про себе, крім імені. Для першого контакту цього цілком достатньо. Якщо співрозмовник наполегливо запитує конкретні дані, це в обов’язковому порядку повинно насторожити;
 • не обманювати співрозмовника. Знайомство може вилитися в особисту зустріч, брехня може спливти і порадувати хлопця;
 • не тиснути на співрозмовника розпитуваннями. Це може відлякати чоловіка, адже перший контакт повинен бути легким і невимушеним. Питання слід залишити на потім;
 • вести діалог, а не монолог. Чоловіки в принципі воліють не балакучих дівчат. Слід бути уважним, витримувати паузи, чекати відповідей співрозмовника;
 • бути ввічливою і не використовувати нецензурну мова;
 • бути по можливості максимально розслабленою, невимушеній і веселою. Розмова не повинна натякати на те, що дане знайомство — останній шанс дівчини влаштувати особисте життя.

a8933f8702fdad41c2d3c928a2b767f0 Що розповісти про себе хлопцеві при першому листуванні Вконтакті, Інстаграмі знайомстві, на побаченні. Приклади, щоб зацікавитиПри особистому побаченні можна довіритися власній інтуїції. Не існує комплексу правил, дотримання яких гарантує взаємний інтерес дівчини і хлопця.

Крім іскри, яка повинна виникнути на хімічним рівні, є ще маса пунктів, які впливають на майбутні взаємини. Головне — намагатися бути собою, не намагатися здаватися краще, розумніше, красивіше. Природність і позитивний настрій допоможуть налагодити контакт.

Головні правила діалогу. Прості способи справити хороше враження при першому знайомстві

Розповісти про себе хлопцеві максимум тільки хорошої інформації намагається кожна друга дівчина. Однак це не завжди підходить для всіх пар. У більшості випадків важлива саме щирість, а не повністю позитивно створений образ. Існують декілька важливих якостей розмови, які неодмінно допоможуть зацікавити співрозмовника.

Змістовність

Основний принцип спілкування чоловіка і жінки повинен полягати в тому, щоб усі відповіді були максимально змістовними. Адже це покаже, наскільки дівчина зацікавлена в партнері, наскільки йому довіряє. Не слід відбуватися загальними фразами, коли задається конкретне питання. Необхідно найбільш повно і розгорнуто на нього відповідати.

Якщо хлопець щось уточнює або перепитує, це говорить тільки про його серйозні наміри. Потрібно без частки роздратування повторити чи пояснити.866475572983de0aefa7168f5ad9f3e2 Що розповісти про себе хлопцеві при першому листуванні Вконтакті, Інстаграмі знайомстві, на побаченні. Приклади, щоб зацікавити

Від змістовності розмови може залежати те, наскільки вдало складеться діалог. Односкладові або поверхневі відповіді можуть призвести до такої ситуації, коли виникне ніякове мовчання і бажання спілкуватися далі може зникнути зовсім.

Коректність

Ввічливість і коректність — 2 головних помічника при першому спілкуванні. Ці негласні правила повинні дотримуватися в обов’язковому порядку з обох сторін. Ні в якому разі не можна грубіянити або грубити співрозмовнику.

Слід утриматися від в’їдливих зауважень і гострих жартів, навіть якщо вони здаються дуже смішними. Почуття гумору може не збігатися. Жартувати над зовнішнім виглядом або особливостями характеру — поганий тон. Лайки і нецензурні вислови складуть тільки негативний образ у чоловіка.

Якщо хлопець також проявляє неповагу і дозволяє собі бути некоректним у будь-яких питаннях, не варто покладати на нього занадто великі очікування.

Впевненість в собі, спокій

Перше знайомство, листування або зустріч не можуть пройти без хвилювань і тривог. Навіть якщо при зустрічі не виходить зібратися, краще всього відкрито про це сказати. Легке збентеження тільки додасть ніжності цієї ситуації.08bd53a9e8df393bcebdd72b12dfa6e8 Що розповісти про себе хлопцеві при першому листуванні Вконтакті, Інстаграмі знайомстві, на побаченні. Приклади, щоб зацікавити

В цілому ж, доцільно налаштуватися на впевнене лад, бути спокійною. На всі питання намагатися відповідати чітко і без тривалих пауз — запорука надійної майбутньої зв’язку. Надто волнующаяся і невпевнена в собі дівчина може відлякати чоловіка.

Щирість

Найважливіше якість при спілкуванні — щирість і чесність. Саме від цих якостей залежатиме те, наскільки довірчими стануть майбутні відносини. На поставлені питання слід відповідати максимально правдиво, не ухиляючись від відповідей і нічого не приховуючи.

Кожна дівчина прагне показати себе з найкращого боку, в деяких моментах навіть може прикрасити дійсність. І це не завжди буває зі злого умислу. Однак варто зробити свій вибір, що важливіше: спеціально створений сприятливий, але нещирий образ або можливість у майбутньому побудувати чесні і близькі стосунки.

Ненав’язливість

Ще одна важлива якість — ненав’язливість та невимушеність. Дуже важливо постаратися вести себе спокійно, не бути занадто активної і не забирати ініціативу у чоловіка. Як правило, саме сильна стать повинен брати в свої руки напрямок діалогу, задавати тему і розвивати її.

Якщо дівчина буде надто нав’язуватися, показувати свою прихильність багато і часто, це скоріше відштовхне співрозмовника.

Щоб мати максимальний успіх у хлопця, необхідно показати себе як впевнену в собі і самодостатню особистість, яка не прагне швидше опинитися в якихось відносинах, а насолоджується своїм активним життям, повної різноманітних інтересів і хобі.

Веселий настрій

Розповісти про себе хлопцеві можна абсолютно різними способами. Одна і та ж інформація буде сприйматися інакше, якщо змінити загальний тон і настрій бесіди. Завжди кращими вважаються позитивні і веселі дівчата, відкриті і легкі на підйом.13beecf495f7284f0bf80fa58cd58017 Що розповісти про себе хлопцеві при першому листуванні Вконтакті, Інстаграмі знайомстві, на побаченні. Приклади, щоб зацікавити

Досить важко розважати нудьгуючу або сумну даму на першому побаченні. До того ж це може здатися недоречним, адже знайомство повинно порушувати взаємний інтерес і бажання пізнавати один одного. Смуток і печаль тут будуть зовсім недоречно і можуть зіпсувати всю атмосферу зустрічі.

Якщо дівчина має об’єктивні причини для смутку або невеселого настрої, краще перенести зустріч або час листування, щоб не спотворити перше враження.

Збереження інтриги

Крім загальної дружелюбної атмосфери і веселого настрою, необхідно задуматися про зміст майбутньої розмови. Щирість і відкритість не передбачає те, що дівчина в першу зустріч розповість про себе всю детальну інформацію з усіма її подробицями і доповненнями.

Зовсім ні до чого такий обсяг для молодої людини, яка бачить співрозмовницю перший раз чи просто спілкується з нею через інтернет. Необхідно постаратися зберегти інтригу, якусь таємницю, яку буде намагатися розгадати чоловік.

Це буде порушувати непідробний інтерес з його боку. Жінка з загадкою не може не вабити і не притягувати, надто болтливая і відверта особа може відштовхнути.

Збереження інтриги не означає, що дівчина повинна мовчати про головному або видавати перекручену інформацію. Доцільно знайти тонку межу між недомовленістю і привабливою загадковістю.

Пошук спільних інтересів

Розповісти про себе — це ще не все. Необхідно показати щирий інтерес і до хлопця. Зовсім не доречно нескінченно говорити тільки про власне життя або цілях. Діалог передбачає взаємну участь. Крім того, дуже важливо знайти спільні точки дотику. Саме вони є точкою зародження чогось більшого.850a0991b0b732d0809a4d7c995a34cb Що розповісти про себе хлопцеві при першому листуванні Вконтакті, Інстаграмі знайомстві, на побаченні. Приклади, щоб зацікавити

Це можуть бути:

 • хобі;
 • місця проживання (поруч);
 • загальні (близькі) місця навчання або роботи;
 • загальні знайомі;
 • кумири;
 • уподобання в музиці/живопису/літератури;
 • стилі одягу;
 • переваги в їжі.

Пошук загального буде відбуватися протягом усієї розмови. Дуже важливо помічати найдрібніші деталі, які можуть призвести до спільним починанням. Навіть якщо не вдається знайти таких моментів, не варто зневірятися. Протилежності можуть притягуватися і бути один одному цікавими.

Сила компліменту

Існує хибна думка про те, що виключно жінки повинні купатися в приємних слів і компліментів.

Під час першої зустрічі або першого контакту в соціальних мережах необхідно намагатися бути як можна більш щирою і не боятися ненав’язливо відзначати ті позитивні якості (зовнішні або внутрішні), які здаються дівчині найбільш переважними або приємними.

Однак це не означає, що повинен початися нескінченний потік компліментів у бік чоловіка. Це може говорити про надмірну зацікавленість. Цей привілей все ж повинна залишатися за представником сильної статі. Слід обмежитися кількома позитивними словами.cf3d030deb1fbe3cbe2f569a5529403e Що розповісти про себе хлопцеві при першому листуванні Вконтакті, Інстаграмі знайомстві, на побаченні. Приклади, щоб зацікавити

Сила компліменту здатна також згладжувати гострі моменти, які можуть виникати при першій зустрічі. Головне — залишатися собою і слухати свої внутрішні відчуття.

Прохання допомогти

Ніщо так не приваблює чоловіків, як слабкі і беззахисні жінки, які гостро потребують сильному плечі. Ця хитра уловка здатна повернути розмову в потрібне русло. Прохання про допомогу не повинна бути акуратною і ненав’язливою. При позитивній відповіді надати її повинна в обов’язковому порядку наслідувати подяку і деякий захоплення силою і мужністю співрозмовника.

Це зовсім не означає, що при першому знайомстві дівчина повинна перекладати всі свої проблеми на партнера. Це може скласти про дівчину погане враження як про легковажної особи, яка прагне жити і вирішувати свої завдання за рахунок чоловіка.

Тим більше мова йде про соціальних мережах. У цьому просторі допускається просити допомоги лише про незначні і дрібних речах (пояснити щось, допомогти фізично у переміщенні/перенесенні габаритних предметів).

Грамотність

Перше знайомство в соціальних мережах є досить туманним і невизначеним, адже дівчина не бачить на власні очі хлопця, не чує його голосу. Спочатку це звичайний обмін короткими текстовими повідомленнями.

Тому тут важлива як ніколи грамотність і правильна побудова речень. В першу чергу, це коректно та ввічливо — писати правильно. У другу — неправильна конструкція слів і словосполучень іноді може спотворити вкладений сенс.1a911a794dfe9d1a85a5bd4a39197190 Що розповісти про себе хлопцеві при першому листуванні Вконтакті, Інстаграмі знайомстві, на побаченні. Приклади, щоб зацікавити

Якщо дівчина відчуває свою невпевненість у даному питанні, бажано скористатися словником або спеціальною програмою перевірки орфографії і пунктуації.

Фотографії Вконтакте

ВКонтакте — всесвітня соціальна мережа, створена для обміну інформацією, переглядів відео і фото. Якщо планується знайомитися з протилежною статтю, не слід викладати чужі знімки. Інформація (включаючи особисті фото і відео) повинна бути максимально правдивою.

Це буде виглядати щиро і мило. Крім того, хлопець зможе оцінити зовнішні дані і привабливість на свій смак. Чужі знімки можуть скомпрометувати дівчину: буде важко домовитися про особисту зустріч. Розчарування неминучі: невідповідності фото і справжньою зовнішності можуть образити і засмутити чоловіка.

Перші фрази, які не залишать байдужим хлопця

Перші фрази, з яких починається віртуальне спілкування, грають величезну роль. Саме на самому початку з перших слів, сказаних один одному, може зародитися справжнє почуття.

Ось кілька прикладів, які вдалі для початку:

 • «Я давно мріяла з тобою знайомитися».
 • «Я віддаю перевагу хлопців такого типажу, як у тебе».
 • «Нещодавно я розлучилася з хлопцем і тепер абсолютно вільна».
 • «Я давно ні з ким не спілкувалася і тепер готова до нових знайомств».
 • «У мене є 2 квитка в кіно».
 • «У мене є вільний час ввечері, не хочеш пройтися?».

Першими фразами не повинні бути нав’язливі пропозиції про спільне дозвілля, а також не варто прагнути завоювати довіру хлопця, розповідаючи найпотаємніші таємниці і інтимні секрети.

Що розповідати про себе?

Перша листування повинна вийти в ідеалі максимально вільною і невимушеною. Якщо розмова торкається неприпустимі моменти, ситуація може загостритися і стати напруженою, подальше спілкування неминуче опиниться під питанням.

Тому на самому початку варто трохи розповісти про себе, можна згадати про свої інтереси та хобі. При цьому обов’язково слід робити невеликі паузи для того, щоб інформація могла засвоїтися співрозмовником. Задавати зворотні питання також буде дуже до речі.

d34761bb440d113a16ac976050455b86 Що розповісти про себе хлопцеві при першому листуванні Вконтакті, Інстаграмі знайомстві, на побаченні. Приклади, щоб зацікавитиРозповідати про себе хлопцеві потрібно спокійно і невимушено

Розповідати можна про сім’ю, не згадуючи особливо особистих драм або дитячих травм. Також гарною темою для підтримки розмови стануть домашні улюбленці або улюбленці. Особливо вдало це для тих випадків, коли сам чоловік починає говорити про власних тварин.

Політичні теми, історичні факти або новини можуть підійти не всім. Особливо акуратно потрібно бути тим дівчатам, які абсолютно не розбираються в цьому, але намагаються виглядати розумнішими і начитанней. Краще всього говорити про себе, власних емоціях і думках. Це створить надійний зв’язок, при цьому дівчина не зможе опинитися в незручній ситуації.

Кращі теми для розмови

Розповісти про себе хлопцеві необхідно все максимально чесно і правдиво. Інтимні подробиці, надто особисті таємниці не слід навіть торкатися, адже це перше спілкування, на якому буде ясно, чи станеться продовження чи ні.

Найкращими темами для першого контакту будуть:

 • члени сім’ї (при відсутності особистих драм). При цьому інформація повинна бути загальною, без конкретизації місць роботи чи інших офіційних даних;
 • плани на майбутнє стосовно подальшої освіти, особистісного зростання, професії;
 • інтереси, хобі та захоплення;
 • домашні вихованці, можна додати смішні історії, пов’язані з ними;7c68a8948ea0012394f9bb8308467193 Що розповісти про себе хлопцеві при першому листуванні Вконтакті, Інстаграмі знайомстві, на побаченні. Приклади, щоб зацікавити
 • кумири й уподобання в музиці (не слід відверто захоплюватися який-небудь чоловічою фігурою в шоу-бізнесі, це може відштовхнути партнера);
 • приємні спогади про дитинстві або юності (бажано не пов’язані з романтичними пригодами).

Тема колишніх відносин або партнерів не тільки не припустима, але і вважається некоректною. Говорити багато в цьому напрямку не варто. Звичайно, якщо поставлено конкретне питання, не доцільно ухилятися і придумувати щось, але й заглиблюватися в подробиці, описуючи деталі, точно не потрібно.

Це може скласти погане враження у хлопця про те, що дівчина ще не охолола від колишніх зв’язків і бажає повернути свою втрачену любов.

Які питання можна задавати хлопцеві по переписці?

Починаючи знайомство з хлопцем в соціальних мережах, не слід думати, що саме чоловік повинен брати на себе ініціативу і задавати питання. Взаємний інтерес і бажання пізнавати один одного головні акценти при першому контакті. Тому обов’язково потрібно бути зацікавленою і вміти запитувати.

Нижче наведено список найбільш вдалих питань хлопцеві:

 • «Розкажи про себе. Мені цікаво дізнатися про твою родину».
 • «Про що ти мрієш більше всього на світі?»
 • «Є те, про що ти шкодуєш?»
 • «Чим захоплюєшся? Що читаєш? Де любиш відпочивати?»
 • «Як ставишся до домашніх тварин?»
 • «Хто ти за фахом?»

d29c65c93a10dc0caf4525d912209aeb Що розповісти про себе хлопцеві при першому листуванні Вконтакті, Інстаграмі знайомстві, на побаченні. Приклади, щоб зацікавитиВсі питання повинні бути легкими і не обременяющими. Якщо хлопець не може відповідати або просто не хоче цього робити, бажано плавно відвести тему розмови в інше русло.

Задавати безпосередньо питання про заробітну плату та соціальний статус — некоректно і підозріло: чоловік може взяти дівчину за меркантильне нещиру особу. Також не доречними запитаннями будуть варіанти про колишніх дружин, дівчат або подруг.

Про що поговорити з хлопцем, коли скінчилися теми для розмови?

Перша листування може виявитися досить непередбачуваною і несподіваною. Дівчата чи хлопці починають знайомства, повністю покладаючись на загальну інформацію, зазначену в профайлі, і фотографію. Однак цього буде недостатньо для встановлення міцної дружньої або романтичної зв’язку.

Іноді розмови (листування) можуть вестися досить вільно і невимушено, ніби люди знали один одного багато часу до цієї розмови. Але не завжди так виходить. Теми для спілкування часто вичерпують самі себе, і настає ніякове мовчання.

Але це не говорить про те, що люди не підходять один одному, і краще не продовжувати встановлений контакт. Причинами можуть виступати збентеження, сором або бажання створити якийсь образ.

Для ненав’язливого продовження розмови слід поговорити про:

 • погоді, природних аномаліях (якщо актуально);
 • концертах зірок, які плануються/пройшли;
 • новинки кіноіндустрії, музиці;
 • про пристрасті в їжі.

Теми ці повинні бути настільки загальними і вільними, щоб зняти напругу, що виникла і прибрати незручну паузу. Необхідно пам’ятати, що такі ситуації виникають дуже часто, і це абсолютно нормально. Навпаки, якщо хлопець без угаву говорить і не зупиняється, це може бути набагато більш неприємним.

Про що говорити не варто?

Розповісти про себе хлопцеві можна досить багато, але не варто цього робити. По-перше, людина абсолютно не знайомий і може виявитися шахраєм, бажаючим вивідати особисті дані зі злим умислом. По-друге, адекватні люди починають спілкуватися плавно. Максимум інформації в перший день знайомства може відлякати хлопця.acf4af96d6c7b754631df4ad515a1d27 Що розповісти про себе хлопцеві при першому листуванні Вконтакті, Інстаграмі знайомстві, на побаченні. Приклади, щоб зацікавити

Є ряд тем, які ні за яких обставин не варто торкатися:

 • колишні стосунки. Звичайно, згадувати про них можна. Але це має бути сказано спокійним тоном, без розповіді про інтимні подробиці і моментах, що стосуються тільки двох людей. Це некоректно по відношенню як до нинішнього співрозмовника, так і до колишнього партнера;
 • власні фізичні вади, що турбують дівчину. Це може виглядати двояко: як ніби співрозмовниця напрошується на комплімент, або вона зайве не впевнена в собі;
 • виконані пластичні операції. Цей делікатний момент не варто приховувати в майбутньому, але й відкрито говорити про нього при першій зустрічі зовсім не потрібно;
 • фінансові труднощі. Це безпосередньо буде виглядати так, як ніби жінка просить матеріальної допомоги у першого зустрічного;
 • кількість сексуальних партнерів. Це відштовхне будь-якого поважаючого себе чоловіка;
 • шкідливі звички та пристрасті. Безумовно, приховувати цю інформацію сенсу немає, однак не варто заводити цю тему в момент знайомства. Пишатися такими пристрастями також сумнівно.

Кожна тема в парі носить суто індивідуальний характер. Те, що з легкістю зможуть обговорити одні, то з трудом може датися іншим. Питання гумору також відносні і суб’єктивні. Сипати всілякими жартами, щоб здаватися веселою, — досить необачно. У будь-якому випадку, інтуїція жінки повинна підказати, в якому напрямку підтримувати розмову зі співрозмовником.

Кілька хитрощів для дівчат: як зрозуміти по листуванню, що хлопець серйозно зацікавився?

Існує кілька красномовних моментів, які показовими і говорять про те, що виник непідробний інтерес з боку чоловіка.

Основні з них наведені в таблиці:

Поведінка, вчинок хлопця Розшифровка почуттів і емоцій
Великий потік питань у короткий час Бажання дізнатися ближче, нетерпимість поспілкуватися наживо
Набирання тексту і його видалення Хвилювання, збентеження, зацікавленість
Прохання про зустріч Симпатія і зацікавленість
Великий потік компліментів Сильна симпатія
Обмін телефонами при першій листуванні Бажання побачитися, продовжити спілкування
Тривала за часом листування Бажання не припиняти розмову, інтерес

Знайомства в інтернеті — цікаве і незвичайне заняття. Щоб вийшов добрий діалог з хлопцем з можливістю продовжити спілкування, необхідно бути щирою, ненав’язливій і веселою. Розповідати про себе також варто вільно і невимушено.

Відео: що розповісти про себе хлопцеві

Що говорити на першій зустрічі з хлопцем:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради