Ворона стукає у вікно: прикмети і забобони

Птах, який чомусь хоче потрапити в житло людини, завжди лякає, адже зазвичай дикі істоти так не надходять. Ще сильніше людей лякає, якщо ворона стукає в вікно, адже прикмети в цьому випадку не обіцяють нічого хорошого. Цей пернатий мешканець асоціюється з чимось негативним, темним, з самою смертю. На незвичайну поведінку птиці дійсно потрібно звернути увагу. Але не варто заздалегідь впадати в паніку: подібна подія часто знаменує позитивні зміни в житті.

113eb420a4ed8515ecb2bbd50b4408a0 Ворона стукає у вікно: прикмети і забобони

До чого ворона стукає в вікно

Птах, який тривалий час турбує стуком у скло, часто є вісницею змін. Цей знак для багатьох здається зловісним. Деякі люди вважають, що звичне життя буде зруйнована, в сім’ю прийде смерть.

Насправді, якщо ворона стукає в вікно, то вона є посланцем від предків. Така зв’язок з потойбічним світом зовсім не несе негативу. Адже духи покійних родичів намагаються вказати на шанс, який скоро випаде людині. Можливо, вдасться виконати свою давню мрію.

Крім того, прикмета може означати наступне:

  • ворона стрибає по підвіконню, іноді стукає у вікно — до витрат, але напевно приємним;
  • постійно і наполегливо барабанить в скло — нові можливості;
  • постукають два ворона — самотня людина знайде свою половинку.

Іноді птахи віщують далеку дорогу, причому найчастіше це не ділова поїздка, а відпочинок. Наприклад, подорож у далеку країну або просто пікнік за містом. Тому, якщо пернаті стукають у будинок, проганяти їх не варто.

Якщо птах б’ється об скло

Коли ворона раптово вдарилася у вікно, цей знак можна трактувати буквально. Значить, людина займається якимось неприбутковим, безперспективною справою. Як і птах, він б’ється в закриті двері. Доля наполегливо радить залишити ці спроби і переключитися на щось більш важливе і перспективне.

Ворона, яка б’ється крилами об скло, обіцяє швидкі вести. Вони можуть бути і поганими і хорошими. Для точного тлумачення радять прислухатися до своїх відчуттів, поміркувати, виглядала чи птах лякаюче. Якщо на серці спокійно, то прикмета віщує зустріч з родичами або друзями, з якими давно не бачився.

Якщо ж птах налякала, виглядала хворою або неприємної, за повір’ям треба чекати лиха. З-за зв’язки зі світом мертвих пернаті часто віщують смерть. Гірше всього, якщо пташка ранится або гине.

14a5c0c558ba8dfcf0b3de88a39d6286 Ворона стукає у вікно: прикмети і забобони

Трактування прикмети, якщо птах врізалася у вікно

Коли ворона налітає на скло, гарних подій чекати не доводиться. Знак трактується наступним чином:

  1. Хтось з родини опиниться в небезпеці.
  2. Якщо ударившаяся птах відбулася легкими ушкодженнями і полетіла далі, то і людина тільки поранитись або ушибется.
  3. Загинула — загроза для життя.

Можливі проблеми у всіх сферах, наприклад, розорення, загибель майна, пожежі, хвороби. У будь-якому випадку після такого попередження проявляють обережність.

Іноді буває, що ворона врізається у вікно машини. Ці птахи добре орієнтуються в просторі, тому подібна подія — завжди знак. Людина ризикує потрапити в аварію. Краще повернути назад і нікуди не їхати. Якщо поїздку відкласти не можна, треба оглянути машину на предмет несправностей і бути вкрай обережними за кермом.

Як нейтралізувати погана прикмета

Навіть якщо ворона сильно стукнулася об вікно, негативні події, предвещаемые прикметами, можна легко попередити. Для цього досить пов’язати на ручку вікна червону вовняну нитку. Те ж роблять і інші члени родини. Для спокою радять прочитати молитву.

Проганяти ворону, яка сіла на вікно, марно, негатив вона з собою не забере. Більш того, вбити ворону — тяжкий гріх. Якщо вірити забобонам, після цього людина втратить любов, розориться, закінчить життя в злиднях. Причому прокляття може передаватися з покоління в покоління, а термін буде дорівнює віком вбитої ворони.

Якщо ж пернатий гість сам розбився об вікно, то збирають хліб в домі і відносять до храму. Там згодовують живуть поруч птахам. Це послужить відкупом від нещастя, і тоді ворони передадуть нещастя іншій людині.

Найчастіше птахи, стукіт у вікно, не приносять людям біди, і прикмети з ними тлумачаться в позитивному ключі. Але все змінюється, якщо ворони ведуть себе агресивно, а загиблий крилатий вісник може бути ознакою біди або навіть смерті. Але не варто боятися, це тільки притягне більше негативу. Прикмети легко нейтралізувати з допомогою молитви або оберега.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради