Прикмета прищ під оком — тлумачення в залежності від місцезнаходження запалення

Часто доля говорить з нами мовою тіла, подаючи які-небудь знаки. Існують тисячі прикмет, за якими ми можемо передбачити майбутнє. Розберемося, що означає прикмета прищ під оком і як її тлумачити в залежності від людини.

Під правим оком

Права сторона здавна вважається щасливою, і всі прикмети тлумачаться в позитивному ключі. Тлумачення прикмети: прищ під правим оком обіцяє нам приємні події:

  • зустріч із хорошою людиною;
  • успіх у справах;
  • визнання і довгоочікуваний успіх в любові;
  • приємну несподіванку.

334371186bbb34a5506b982e15722325 Прикмета прищ під оком — тлумачення в залежності від місцезнаходження запаленняЯкщо рожевий схопився прищик під правим оком у молодої дівчини, то вона скоро зустріне свого судженого.

Є й ще одне тлумачення прикмети: людина живе в дуже напруженому ритмі, багато працює, зовсім не відпочиває. У нього немає часу зупинитися і подумати про свої почуття, мрії. Йому необхідно розслабитися, переглянути цілі в житті.

Під лівим оком

Ліва сторона розглядається в езотериці як нещаслива, підпорядкована темним силам. З цієї сторони не чекають нічого хорошого. Тому прикмета прищ у очі з лівої сторони тлумачиться як негативне явище.

4c6378ab255408a054b7cc7ee5105cdf Прикмета прищ під оком — тлумачення в залежності від місцезнаходження запаленняПоява навіть невеликого прищика з боку лівого ока обіцяє неприємності, сльози, розчарування.

Для молодої дівчини така неприємність обіцяє розрив з коханим, для заміжньої жінки – сварку з чоловіком. Для чоловіка скандал з дружиною або розбирання на службі.

Якщо з лівої сторони з’явилася ціла розсип гнійників або великий фурункул, то вас чекає чорна смуга, з якої важко вибратися. Це саме той випадок, коли кажуть, що біда одна не приходить, або з горя доведеться багато сліз пролити.

Між очей

Іноді прищі з’являються між бровами або в області перенісся. Тоді важко сказати, до якого оці віднести прищик.

Але прищі між очима або бровами завжди тлумачаться в позитивному сенсі. Ця прикмета обіцяє удачу, в першу чергу, у справах. Швидше за все, вас чекає просування по кар’єрних сходах, отримання премії або підвищення заробітної плати, а також повага колег і, найголовніше, визнання ваших заслуг начальством.

Крім цього, удача буде супроводжувати у всіх сферах життя.

b4f3adc8fd2bdd4d1b832e12f0e268be Прикмета прищ під оком — тлумачення в залежності від місцезнаходження запаленняЯкщо людина мріє про сім’ю, то зустріне свою другу половинку або отримає пропозицію руки і серця, а також пояснення в любові.

Щоб ця прикмета збулася, не можна видавлювати прищі. Є старовинне засіб: шкіру потрібно протирати молодим червоним вином і при цьому загадувати бажання.

На столітті

Якщо прищі з’являються не тільки під оком, але й на століттях, то їх трактують як прикмету любовного знака.

Червоні висипання над правим століттям говорять про наявність таємного залицяльника, який не знає, як зізнатися у своїх почуттях й поки тільки таємно зітхає і мріє про кохання. Врахуйте, що скоро він все ж проявиться і зізнається у своїх почуттях.

6b180da18c7ba5f33d507681cf140323 Прикмета прищ під оком — тлумачення в залежності від місцезнаходження запаленняПодібні висипання над лівим століттям також згадують про таємне поклоннике, але його любов цілком може залишитися таємницею для вас, Чоловік так і не вирішиться зізнатися.

Що кажуть лікарі

Медики в прикмети не вірять, оскільки є прагматиками. Будь висипання вони тлумачать з погляду фізіології та функціонування всіх систем організму.

Послухаємо, що кажуть лікарі про появу прищів під очима. Поява червоних висипань може бути наслідком таких проблем:

  • надмірне вироблення шкірного сала;
  • ослаблений імунітет;
  • алергічна реакція на парфумерію або косметику, а також на миючі засоби або ліки;
  • недостатня гігієна.

Дрібна біла висип, яку називають просянкою, з’являється в результаті дуже жирної шкіри і підвищеного холестерину. Червоні болючі прищики на повіках з’являються через закупорки залозистого протоки. На оці може вскочити ячмінь – великий болючий червоний гнійник, який з’являється в результаті вірусної інфекції.

Як бачите, причин появи прищиків багато, і тільки вам вирішувати, як до них ставитись – намагатися розтлумачити як сигнал вищих сил або звертатися за допомогою до фахівця.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради