Випав камінь з кільця – прикмета залежно від виду каменю, якщо втратити й знайти камінчик

Камінь, який випав з дорогоцінного вироби – це неприємність навіть для переконаного матеріаліста. Після втрати каменю виріб втрачає не лише гарну зовнішність, але і цінність. Крім того, оскільки кільце – символ вічності і мудрості, існує ряд прикмет, пов’язаних з ним.

69b3721f008838aef2478a7cca8e884a Випав камінь з кільця – прикмета залежно від виду каменю, якщо втратити й знайти камінчик

До чого камені залишають прикраси

Дорогоцінні вироби – це не тільки прикраса, а й оберіг. Чи замислювалися чому чаклуни і ворожки носять так багато різних брязкалець? Справа, в тому, що вони захищають власника від негативу. І якщо випав камінь з кільця, то така прикмета говорить про те, що хтось сильно бажає вам зла.

Виріб взяв удар на себе і тому зламалося. Після цього воно вже перестає бути оберегом. Колечко виконало свою місію і не треба про це сумувати.

Але також випав камінчик може означати сварку з коханою людиною або хвороба, а іноді, навпаки, швидке весілля або грошову винагороду.

Ще одна народна прикмета, яка стосується кільця з камінням – якщо знайшли коштовність, брати її в жодному разі не можна. Саме в знайдених коштовностях часто випадають камені, і це буде свідчити про те, що колечко було прокляте.

Звідки кільце

Народні прикмети про прикраси, які втратили камені, мають різні значення, які залежать від того, яким чином ви отримали коштовність. Так, якщо:

 • купили самі – значить, воно буде оберегом;
 • подарувала друга половинка – відносини стануть холодними, можливо розставання;
 • це сімейна реліквія, яка дісталася вам у спадок – хвороба або неприємності;

efef7416a3b5be7ed8135c46db95a134 Випав камінь з кільця – прикмета залежно від виду каменю, якщо втратити й знайти камінчик

Тлумачення в залежності від виду каменю

Тлумачення народних прикмет про випавший камені з кільця залежить від різновиду самого прикраси і його матеріалу.

 • Аметист – камінчик, який приносить удачу, але якщо він випадає з коштовності, то забирає її з собою.
 • Бірюза – ніжний блакитний мінерал, що є символом вірності. Якщо камінчик бірюзи випав з кільця, то, можливо, власнику змінюють.
 • Перли – це камінчик, який відповідає за здоров’я. Якщо раптом він випаде з прикраси, то це обіцяє хвороба.
 • Смарагд – самоцвітний мінерал, що символізує нове життя, родючість, дітей. Втрата цього мінералу обіцяє власникові хвороба дітей.
 • Рубін – червоний камінь любові. Якщо такий камінчик випаде з кільця, то це віщує сварку з коханою людиною.
 • Сапфір – це досить довговічний камінь, але якщо він зламався або випав з кільця – то власника чекає втрата репутації або приниження.
 • Топаз використовують, щоб захиститися від пристріту. Якщо цей камінчик випав з кільця, значить, він виконав свою місію.
 • Бурштин – символ щастя і успіху. Це єдиний камінчик, випадання якого вважається гарною прикметою. Людину чекає новий етап в житті і удача.
 • e3f30c6231ca38d14f517bde956057c5 Випав камінь з кільця – прикмета залежно від виду каменю, якщо втратити й знайти камінчик

  Нова коштовність або недорога біжутерія

  Недорога біжутерія не несе в собі ніякої сили. Тому випав з неї камінчик не несе ніяких прогнозів.

  Але якщо навіть дешеве прикраса було важливим для вас, і коли його носили ви відчували позитивну енергію – тоді справа йде інакше. Втратило камінчик кільце, яке дійсно дорого, незважаючи на ціну, намагається попередити про небезпеку.

  Нові та дорогі коштовності (особливо якщо людина вибирає і купує їх сам) володіють потужною енергетикою. І звичайно ж, якщо камінчик випаде з такого прикраси – бути біді.

  Подаровані кільця несуть в собі інформацію про вас і про те, хто зробив подарунок. Випав камінчик з такого прикраси, говорить про те, що біда станеться з тим, хто вручив подарунок. Часто, після розставання або сварки, залишаються подарунки, які людина продовжує носити. Якщо таке колечко зламається, значить, дарувальник злиться на вас, а може, навіть ненавидить.

  ce1293756a5428f74d04763e2d681422 Випав камінь з кільця – прикмета залежно від виду каменю, якщо втратити й знайти камінчик

  Спадкові прикраси

  Такі коштовності володіють магічними властивостями. Передаючись з покоління в покоління, вони накопичують знання і досвід династії. З цієї причини спадкові прикраси зберігають у шкатулці і одягають тільки на важливі заходи.

  Випав із спадкового кільця камінчик означає, що сім’ю чекають неприємності. Якщо випав камінь із спадкового кільця, щоб уникнути негативних наслідків народних прикмет, слід якомога швидше полагодити виріб і тоді вдасться уникнути біди.

  2ea944c8a4bfc501408fecfa7b405947 Випав камінь з кільця – прикмета залежно від виду каменю, якщо втратити й знайти камінчик

  Випав і втрачений чи віднайдений

  Значення в прикмети, що стосуються каменів, має і те, знайдена чи випала деталь. Наші предки вірили в те, що якщо частини зламаного колечка вдасться знайти – значить, неприємностей можна уникнути.

  Існує прикмета, що знайдений раніше загублений камінь з кільця принесе людині щастя і радість. І щоб прикмета збулася, покладіть виріб і знайдений камінь у скриньку.

  Другий варіант – якщо випав камінчик загубився і ви не можете його знайти. В такому випадку погана прикмета обов’язково збудеться. При цьому не рекомендується тримати зламане прикраса будинку. Якщо немає можливості відразу його відремонтувати і вставити новий камінчик, тоді позбавтеся від нього або переплавьте в іншу прикрасу.

  Якщо випав камінчик з кільця, то це може бути поганим знаком. Але кожне марновірство можна обійти, знаючи певні хитрощі. Доглядайте за прикрасами: чистіть їх і ставтеся дбайливо. Якщо все-таки камінчик випав, промийте виріб проточною водою і сховайте в затишне місце. У будь-якому випадку пам’ятайте, що життям керуєте ви, а прикмети попереджають про події, які можуть відбутися.

  pinit fg en rect red 28 Випав камінь з кільця – прикмета залежно від виду каменю, якщо втратити й знайти камінчик

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради