В які дні прибирати, мити підлоги в будинку – прикмети про прибирання на тиждень

Будь-яка дія людини несе певний енергетичний заряд. Відноситься це і до домашніх справ, в першу чергу — до прибирання. Здавна вважалося, що при цьому приміщення очищаються і від негативу. До того ж у брудних запорошених кутах любить селитися різна нечисть. Але недостатньо просто протерти пил і навести порядок. Важливо знати, коли краще робити прибирання, щоб будинок, і правда, очистився. А в деякі дні рекомендується і зовсім почекати з цим.

8bad702660e5e044fc78c04db0f032d2 В які дні прибирати, мити підлоги в будинку – прикмети про прибирання на тиждень

Коли краще наводити порядок

Прикмети в першу чергу попереджають, що не варто займатися прибиранням в темний час доби. Тому починають після сходу сонця і закінчують обов’язково до заходу сонця. Вночі ж відбувається розгул злих сил, які можуть проникнути в будинок, якщо хтось порушив заборону. Про того, хто підмітає після заходу сонця, кажуть, що він замітає свої гроші, тому буде бідний.

З дому до настання темряви прибирають сміття:

 1. Будь-яка річ пов’язана зі своїм власником. Якщо її викинути ввечері, піде й частина енергії людини.
 2. Ніякі зламані предмети можна зберігати до наступного дня. Злі сутності можуть скористатися ними і нашкодити домашнім.
 3. Якщо весь вимітають сміття до заходу, то разом з ним йде і негатив.
 4. В будинок, в якому залишається сміття на підлозі, не ангел прилетить, щоб не зачепитися крилами. Якщо все-таки божественні посланники або Богоматір відвідає родину, то вони вколють ноги про сміття.
 5. Сміття, яке лежить вдома вночі, привертає хвороби.

Остання ознака має цілком логічне пояснення. У смітті завжди містяться бактерії, і тому, що він знаходиться в квартирі, може постраждати здоров’я мешканців.

В ідеалі прибирання проводять кожен день. Але в сучасному світі це не завжди можливо, тому важливо знати, у який саме час вийде максимально ефективно прибрати весь негатив. В деякі дні будь-які подібні роботи заборонені. Наприклад, на такі церковні свята, як Великдень. Вагітні та незаміжні жінки, порушуючи заборону, шкодять своїм майбутнім дітям.

Прання ковдр заборонена в травні і в останні два дні року, що минає. В іншому випадку хтось з сім’ї назавжди покине рідних. Залишити все негативне в старому році таким чином не вийде. Не прибирають і протягом 9 днів після похорону.

На убуваючу місяць

Прикмети про прибирання кажуть, що в цей час справа йде легше і доставляє трохи клопоту. Тому, якщо сил або часу на неї майже немає, вибирають дні, коли місяць іде на спад. Є дії, які роблять в першу чергу:

 • витирають пил;
 • миють підлогу та вікна;
 • видаляють плями з меблів;
 • натирають дзеркала;
 • перуть і прасують одяг, так як вона надовго збереже свіжість і не забрудниться;
 • проводять генеральне прибирання, тоді квартира забруднюється повільніше;
 • труять шкідників — вони швидко зникнуть і з’являться нескоро.

У дні спадною місяця проводять очисний ритуал, щоб разом зі сміттям вимести все погане. Для цього вимітають будинок від далеких кімнат до дверей. Саме поріг вважається межею між двох світів, тому і володіє магічною силою.

Сор потім збирають у совок, з нього — в пакет, який акуратно тримають, коли переступають поріг, щоб нічого не розсипалося. Щоб прогнати негатив, потрібно прочитати відповідні змови. Сміття викидають разом з використаним віником, а потім людина, пройшовши це, повертається додому. При цьому не можна озиратися.

d34a85cbc1c15b6d43c783f8bd1540eb В які дні прибирати, мити підлоги в будинку – прикмети про прибирання на тиждень

На зростаючу місяць

Цей період символізує нові починання, зростання, збільшення або успіх. Тому і справами треба займатися відповідними. У першу чергу це стосується рослин. Для їх пересадки рекомендується фаза зростаючої місяця. Тоді квіти буйно розростатися. Також ці дні підійдуть для будь-яких занять на кухні. Сюди відноситься і прибирання, і готування. В цей час страви виходять краще, наприклад, випічка стає пухкішим. А якщо готують про запас, то їжа зберігається дуже довго.

На молодий місяць потрібно робити все, щоб оновити будинок, залучити в нього успіх і добробут. Тому купують нові гарні речі, ремонтують старі. Можна провести перестановку, адже це відновить потоки енергії. Тільки робити це треба теж з розумом, щоб не погіршити ситуацію. А ось миття підлог, особливо дерев’яних, потрібно відкласти. Вони швидко відволожаться.

В який день тижня краще робити прибирання

Не тільки час доби несе певну магію. Відноситься це і до наведення порядку по днях тижня. Щоб правильно провести прибирання, потрібно врахувати особливості кожного:

 1. Понеділок, як відомо, день важкий, це стосується і його енергетики. День не підходить для будь-яких починань, так як вони обернуться провалом і розчаруваннями. В цей час потойбічний світ дуже зближується з реальним, і злі сили можуть впливати на людей, псувати їх плани. У понеділок краще не турбувати будинок прибиранням або тим більше ремонтом або переїздом. Це призводить до зубожіння і розорення.
 2. Зовсім по-іншому йдуть справи з вівторком. Всі негативні суті втрачають свою силу, і можна очищати від них будинок. Убираючись в цей день, мешканці проводять ритуал прощання з бідністю і будь-якими невдачами. Щоб захиститися в майбутньому, встановлюють і оберіг для житла. Вівторок відноситься до найкращих днів для прибирання.
 3. Середа — хороший день, щоб прибирати, але не наводити порядок у всьому будинку. Крім того, варто уникати переїздів. Час підходить для збільшення добробуту. Тому наводять лад не тільки вдома, але і на робочому місці. Особливо прибирання допоможе бізнесменам, вона відкриє для них нові можливості і посилить фінансові потоки. Важливо приділити увагу рослинам. Догляд за ними, пересадка притягнуть удачу і стабільність.
 4. Щодо четверга езотерики розходяться в думці. Деякі кажуть, що будь-які заняття і починання в цей день не принесуть користь, інші — що прибирання дасть багато хорошого мешканцям.
 5. П’ятниця — теж невдалий час для того, щоб прибиратися в оселі. Якщо підмітати в цей день, то можна вимести фінансове благополуччя. Будь-які справи будуть йти з працею, речі — ламатися, а розпочате доведеться доробляти потім. До завершення нічого довести не вдасться. А ось покупки будуть вигідними. Тому в п’ятницю не прибираються, а відправляються в господарський магазин.
 6. Що стосується суботи, то це хороший день для того, щоб навести чистоту. Такі заходи притягнутий до життя добробут, успіх і здоров’я. Прибирання обов’язково повинна бути спрямована на очищення і житла, і одягу, і самої людини. Але не можна займатися ремонтом і розводити бруд і сміття. Порушив заборону не зможе потім продовжити розпочату справу в інші дні, доведеться знову чекати до суботи. А ось переїзд або перестановка, якщо вони теж не пов’язані з горами сміття, справлять благотворний вплив.
 7. У неділю категорично заборонено забиратися. Згідно з прикметами, всі подібні дії призведуть до неприємностей. Якщо людина має справу з чимось брудним, то він стикається з нечистою силою. Підмітає — закликає в будинок неприємності, хвороби. Якщо миє і витирає, то буде осуджений і засуджений.

Ці заборони пов’язані з релігійними традиціями. Неділя — день спілкування з Богом, він присвячений духовному очищенню. Тому і фізична праця небажаний. Зате можна прогнати з дому негатив — житло окропляли святою водою, під поріг сипали сіль, обходили всі кімнати зі свічкою, при цьому також читали молитви.

Якщо хтось із родини взявся прибирати в четвер, то потрібно дотримати кілька правил:

 1. Обов’язково відкривають вікна і двері, провітрюють приміщення, щоб позбавитися від застою і негативу.
 2. Прибирання проводять за допомогою натуральних засобів і інструментів, а не техніки. Наприклад, підмітають підлогу віником.
 3. В цей день радять прикрашати будинок новими речами, подарунками, які до цього лежали в коробках.

Прикмети про те, де, як і коли можна мити підлогу

З прибиранням цієї частини будинку теж пов’язано безліч прикмет. Миття підлоги в неправильний час може принести мешканцям багато лиха. Робити це потрібно вранці, бажано відразу після сходу сонця. В цей час вищі сили допомагають з справами, очищають енергетику будинку, і поли будуть ще довгий час чистими і блискучими. Але коли людина забирається, то напевно взаємодіє з брудом. Тому якщо він миє підлоги вночі, то до нього може дістатися нечиста сила.

У понеділок і в п’ятницю прибирати не варто. Причина в тому, що разом з брудною водою людина виллє успіх в особистому житті і фінансове благополуччя. Невдалим днем буде і неділя.

Прикмети, пов’язані з миттям підлог, ґрунтуються на тому, що це дія завжди впливає на мешканців. Якщо зробити щось неправильно, то можна буквально «вимити» когось-то з хати, прогнати його.

Перед дорогою

Якщо забиратися перед подорожжю і мити підлогу, то сама поїздка буде дуже складною. Відразу ж після від’їзду почнуться небезпеки. Цими діями як би «замывают» шлях, і виникають несподівані перешкоди.

Якщо забиратися до від’їзду, то почнуться сварки, лайка, які продовжаться і в дорозі. В результаті люди не доберуться до пункту призначення.

Єдине, що можна і навіть потрібно мити — це сходи, що вважається початком шляху. Якщо вона чиста, то і дорога буде легкою.

Після гостей

Згідно з прикметами, не можна мити підлоги відразу після свята. Для гостей, які приходили в цей день, будинок назавжди закриє свої двері. Коли вони підуть, прибирати відразу не можна. Можна зробити тільки самий мінімум — помити посуд і повернути на місця переставленную меблі. Крім того, збирають в скатертину всі крихти і невеликі недоїдки і витрушують на вулиці. Інші дії залишають на ранок. Якщо ж потрібна термінова прибирання, то потрібно дочекатися, поки гості дістануться до свого будинку. В іншому випадку їх також може чекати небезпека на дорозі.

Проте ця ознака має і позитивну сторону. За допомогою неї можна прогнати людей, яких господарі більше не хочуть бачити у своєму домі. Тоді не чекають наступного дня, а відразу ж відмивають все до блиску.

fb2b75507bf115aadf286dcd973bdd30 В які дні прибирати, мити підлоги в будинку – прикмети про прибирання на тиждень

В чужому домі

У багатьох сім’ях існує традиція допомагати з прибиранням у гостях. Це дійсно данину поваги господарям і хороша допомогу для них. Але тільки не в магічному плані. У кожному будинку свій енергетичний фон, своя захист, на яку домашні могли витратити чимало сил.

Чужа людина, прибираючи в хаті, порушує всі ці системи, вторгається в них, навіть якщо не має при цьому поганих намірів. До того ж він може несвідомо забрати на себе негатив, що накопичився в приміщенні. В першу чергу прикмета стосується підмітання і миття підлоги.

Вибір ганчірки

Те, чим миють підлогу, теж безпосередньо впливає на долю мешканців. Так, ні в якому разі не можна брати рушник:

 1. Молодій дівчині прикмета загрожує довгим самотністю. Якщо вона помила підлогу рушником, то 9 років не зможе знайти чоловіка.
 2. З-за порушення заборони сім’я може збідніти на довгі роки. Раніше говорили, що людина рушником вимиває з дому гроші.
 3. Забобони попереджають, що постійно будуть спливати давні невирішені проблеми.

Часто в якості ганчірки використовують стару, непотрібну одяг. Але тоді теж страждає сімейне благополуччя.У першу чергу це стосується всього, що носять безпосередньо на тілі — майок, футболок. Тому старими речами не миють.

Ідеальним варіантом вважають спеціальні ганчірки з магазину. Вони точно не несуть в собі ніякого негативу.

Чому не можна прибирати, коли хтось поїхав

Прикмети кажуть, що такі дії одразу ж після від’їзду когось із членів сім’ї загрожують невдачами для цієї людини. Виїхали люди навіть можуть не повернутися. Будинок як би очищається від їх присутності, від енергій, і за повернення для людей може не знайтися місця в ній. Тому ті, хто залишився вдома, обов’язково чекають, поки мандрівники доберуться до місця призначення. Якщо ж неможливо дізнатися точно про благополучне прибуття, то вичікують хоча б три дні.

Якщо домашні прибираються не вчасно, то прикмета каже наступне:

 1. Разом з сміттям виявляються за порогом і спогади про виїхали члена сім’ї. Але краще весь час думати про нього добре, бажати, щоб вдало добрався.
 2. Якщо порушити заборону, то може зламатися транспорт, на якому їдуть.
 3. Не можна прибирати, мити і підмітати підлогу і після від’їзду сватів. Тоді весілля зірветься.

Прибиральні рекомендації

Ще в давнину люди вивели цілий ряд правил, які зроблять прибирання максимально корисною для дому. Радять ставитися до наведення чистоти не як до неприємного обов’язку, а як до процедури оновлення та очищення. Корисно уявляти, як разом із сміттям і брудом йде все неприємне, що встигло накопичитися.

0a052e40b4746e155aa5a6dbe4452504 В які дні прибирати, мити підлоги в будинку – прикмети про прибирання на тиждень

Коли метуть, починають від кутка або вікна, а закінчують біля порога. Таким чином можна вимести негатив. Якщо ж рухатися від дверей всередину житла, то і очищення не вийде, і весь енергетичний сміття залишиться вдома. Викидати сміття через поріг не можна, лінь може обернутися хворобами або іншими неприємностями. Його збирають в совок і виносять назовні.

Є кілька рекомендацій щодо того, як зберігати житло чистим і затишним:

 1. Потрібно ставитися до будинку як до живої істоти, виявляти повагу.
 2. Кімнати прикрашають, роблять як можна більш затишними, тоді домашні зможуть насолоджуватися приємною атмосферою і позитивними енергіями.
 3. Періодично будинок чистять церковними свічками і сіллю, щоб прогнати нечисту силу.

Мало хто любить забиратися. Але бруд у будинку забирає сили у мешканців, притягує негативних сутностей, навіть може вплинути на благополуччя. Тому важливо завжди тримати кімнати в чистоті. Проводити прибирання потрібно з розумом, у відповідний день і час. У сучасному світі це складно, але все ж енергетична чистота дому того варто.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради