До чого сниться лисеня ? жінці чи чоловікові – сонник ?

І лисиця, і її дитинчата асоціюються з хитрістю і підступністю. Тому побачений у сні лисеня – попередження про необхідність проявляти обережність, щоб не стати жертвою інтриг і обману.

9b27309034881a88d64c1fdb4ba07c39 До чого сниться лисеня ? жінці чи чоловікові – сонник ?

Побачити в сні лисеняти

Маленьке лисеня уві сні – попередження про клопоти, незначних життєвих труднощах. Сон, в якому доводиться грати з дитинчатами, вказує на те, що в реальному житті сновидець погано виконує батьківські обов’язки, із-за чого у дітей з’явилися секрети. Такий сюжет – попередження про необхідність більше спілкуватися з дітьми, вибудовувати теплі і довірчі відносини.

При розшифровці сну важливо враховувати, що робив сновидець по відношенню до рудого тваринці. Попереджувальними є сюжети, в яких сплячий спостерігає за маленьким тваринам:

 1. Дивиться, як лисеня пливе у воді, – скоро познайомиться з авторитетною особою, яка запропонує вигідну справу. Відмовлятися не варто, пропозиція принесе великий прибуток.
 2. Бачить, як лисеня потопає, борсається у водоймі, але якась інша тварина допомагає йому вибратися, – наяву висока ймовірність вляпатися у неприємну справу. Не варто поспішати, без роздумів хапатися за будь-яку пропозицію.
 3. Звір, схопив гризуна або іншу дрібну здобич – для досягнення задуманого доведеться докласти великі зусилля.
 4. Лисеня без причини кинув здобич і втік – найближчим часом необхідно виявляти максимальну обережність у виконанні поставлених завдань.

Різні значення має сновидіння, в якому сплячі вдається контактувати з дитинчам:

 1. Тримати звіра на руках – незабаром хтось зробить спробу обману. Потрібно проявляти крайню обережність.
 2. Побачити маленьке тварина у власному будинку – зіткнутися з лицемірним людиною, подставляющим і які дурять не стільки заради користі, скільки задоволення і зловтіхи.
 3. Зловити лисенка – стати жертвою пліткарів, але не випадково, а з-за своїх непродуманих вчинків. Щоб попередити ситуацію, необхідно зосередитися, діяти чітко за планом.
 4. Годувати тваринку з руки – в реальному житті постраждати за наївності і довірливості.

По-різному розшифровується сновидіння, в якому сплячий полює на лисенка:

 1. За сонником Цвєткова, лисеня, спійманий в пастку або клітку, обіцяє перемогу над недоброзичливцем у важкому і тривалому спорі.
 2. Вбити тварину – здолати ворогів раз і назавжди. Перемога буде настільки блискучою і впевненою, що недоброзичливці назавжди відстануть, залягут на дно.
 3. До чого сниться мертвий лисеня в будинку сплячого – наяву вдасться впоратися з ворогами, але тріумф зажадає великих сил і жертв.
 4. Доглядати за пораненим звіром, заліковувати рани – в реальності проявити співчуття по відношенню до ворога або конкуренту, що зіткнулося з неприємностями. Можливо, сновидець вирішить надати допомогу, незважаючи на колишню ворожнечу.

Тлумачення в залежності від статі

Лисиця з дитинчатами – образ розумною і проникливою жінки. Сновидінню надасть допомогу уважна й справедлива порадниця, що входить у близьке оточення. Причому дані нею поради спочатку здадуться дивними і нікчемними, але їх варто взяти на облік.

19bd06a0dd8d6dcf5112409c59aa59f6 До чого сниться лисеня ? жінці чи чоловікові – сонник ?

Сімейна жінка, яка побачила лисеняти, загрузла в клопотах і турботах, зовсім забула про необхідність приділяти увагу дитині. Сон натякає, що особисте життя і кар’єра важливі, але не на шкоду відносинам з дитиною. Якщо сновидица не змінить ставлення до сім’ї, що в старості буде пожинати плоди своєї байдужості і байдужості.

Якщо у сновидицы немає дитини, то сон може пророкувати, що друг або родич попросить забрати його чадо на деякий час. Прохання не сама приємна, але відмовлятися не слід. Подяку подвійно окупить тяготи.

Заміжнім жінкам лисеня може снитися як попередження про наявність суперниці. Сновидице необхідно бути вкрай уважним і пильною. Не варто знайомити подруг з чоловіком, не можна приводити їх у будинок. Також не завадить простежити, з ким чоловік спілкується на роботі, які стосунки в нього складаються з колегами протилежної статі.

Незаміжньою дівчині бачити уві сні рудого дитинча – до зради з боку подруги. Причому брехня розкриється занадто пізно, коли виправити ситуацію буде неможливо.

Зрілої незаміжньою жінці сон обіцяє знайомство з цікавим і привабливим чоловіком. Але на розвиток відносин сподіватися не варто, кавалер виявиться хитрим і підступним типом, цікавляться тільки грошами і спадщиною.

Приснився мертвий лисеня – сновидице доведеться розгрібати наслідки поганого вчинку. Якщо совість чиста, то сон означає неможливість реалізації планів, на які були покладені великі надії.

Для ділової пані мертве дитинча – сприятливий знак. Конкурентна боротьба підійшла до кінця, суперники здалися, склали зброю.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикЧто значить лисеня уві сні для чоловіка – це попередження про необхідність вести себе обережніше з представницями прекрасної статі. Сновидець ризикує потонути в інтимних зв’язках, стати жертвою интриганки і шахрайки, втратити грошові заощадження.

Сон, у якому фігурує лисеня, не повинен викликати паніки: він не пророкує неприємності, а лише попереджає про їх можливості в разі необережності і непередбаченості. Щоб не стати жертвою хитрих і підступних людей, слід прислухатися до себе, залишатися напоготові, не підпускати оточуючих до себе надто близько.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради