Знайшов гроші на вулиці: що робити і чи можна їх піднімати – прикмети і забобони

Усі люблять, коли грошики «самі течуть в руки». Особливо, люди радіють вступу «кругленьких сум». Приємні грошові подарунки, виграш в лотерею і багато іншого – від них ніхто не відмовляється. А от, що робити тому, хто знайшов гроші на вулиці, чи брати їх собі – на це питання відповідає народна мудрість.

818ba5c6a61f438c14fb64daa8d3c4e9 Знайшов гроші на вулиці: що робити і чи можна їх піднімати – прикмети і забобони

Хороші прикмети

Випадкові гроші, що лежать на дорозі, можуть виявитися подарунком Фортуни, яким не варто нехтувати. Найбільш ймовірно Всесвіт робить такий «сюрприз» тим, хто перебуває у скрутному матеріальному становищі – в такий момент навіть скромна сума може виявитися справжнім порятунком

Крім того, потрібно вміти користуватися розташуванням Вищих сил. Є випадки, коли підняти на дорозі гроші – означає залучити в своє життя фінансову або іншу вдачу.

Хороші прикмети трактуються в залежності від того, хто і коли знайшов грошики:

 • Особа жіночої статі в «критичні дні» підібрала на вулиці грошові знаки – це передвіщає їй швидке заміжжя, або приємне знайомство.
 • Чоловік поспішав на побачення, але його зупинив «сюрприз» на дорозі – зустріч пройде дуже добре.
 • Гроші, знайдені під час дощу, за різними підрахунками обіцяють: або несподіваний прибуток, або, навпаки, майбутні матеріальні проблеми.
 • Грошові знаки, виявлені на вулиці в сніжну погоду, пророкують успіх у справах.

Знайдені монети в будь-якому місці, крім перехрестя – ідеальний предмет для виготовлення потужного талісмана грошової удачі. Зшийте з оксамитової тканини мішечок, помістіть в нього монетку, зав’яжіть червоною стрічкою. Амулет тримайте у своєму сховище грошей. Щоб підсилити дію талісмана, всі ці дії потрібно робити, коли місяць росте.

Є чимало любителів збирати знайдені гроші. Вважається, що таке колекціонування приносить успіх у сфері фінансів.

У вас повинна бути окрема коробочка, де будуть зберігатися знайдені банкноти і монети. У неї потрібно іноді заглядати і з радістю перебирати знахідки – таким чином, ви покажете, що готові прийняти грошові потоки в своє життя.

До чого знайдена грошова сума на дорозі (зверніть увагу на день тижня):

 • Понеділок. Знахідка віщує грошову винагороду, принесе багатство.
 • Вівторок. Грошики на дорозі пророкують доленосну зустріч, цікаве знайомство.
 • Середовище. Знахідка пророкує кар’єрне зростання, підвищення зарплати, збільшення фінансового добробуту.
 • Четвер. Ці гроші – ознака несподіваною прибутку.
 • П’ятниця. Знахідка обіцяє радість від дорогого презенту (хтось його вже готує для вас).
 • Субота. Знайдені гроші знадобляться для корисної покупки.
 • Неділя. Випадкові грошики пророкують знайомство з впливовою особою.
 • Люди, які знають прикмети, таким способом передбачали найближче майбутнє.

  79a8e17bb8c2390d48ccab9564cf9a33 Знайшов гроші на вулиці: що робити і чи можна їх піднімати – прикмети і забобони

  Погана ознака

  Існує чимало народних прикмет, чому не можна піднімати чужі гроші на вулиці. Монети та банкноти – матеріал, використовуваний для очисних ритуалів. Зокрема, з їх допомогою позбавляють житло від негативу

  Зазвичай після такого ритуалу гроші викидають на перехресті двох доріг, відносять подалі від свого житла. Якщо вам доведеться знайти такі гроші, поклавши їх у свій гаманець, ви можете забрати собі чужу біду або хвороба.

  Не має значення, скільки чужих грошових знаків піднято з землі, один чи десять, ризик накликати на себе біду занадто великий.

  Погані прикмети про чужих грошах:

  • Знайдені гроші можуть залучити збитки і неприємності в інших сферах життя (наприклад, в любові, здоров’я або творчості).
  • Разом із знахідкою можна забрати собі чужі прикрості.
  • Гроші, підняті на перехресті, напевно передадуть чужу біду.
  • Підібраний порожній кошіль приверне злидні.

  Не потрібно підбирати монети, невідомо звідки з’явилися на порозі будинку – можливо, це одяг, який представляє велику небезпеку для того, хто його візьме. Від цього «дару» необхідно позбутися, не торкаючись до нього руками. Зметіть дрібниця віником, і винесіть на вулицю.

  Є ще одна грань питання: якщо ви знайшли гроші, то хто їх втратив. Ви радієте, а інша людина засмучений. Відомо, що на чужому нещасті щастя не побудуєш – ця приказка застосовна і до грошової знахідку.

  Але втіха «растеряшам» є прикмета: того, хто втратив гроші, чекають успіхи в фінансових та інших справах, а той, хто знайшов, в недалекому майбутньому сам розтратить багато коштів. Крім того, втрату грошей розглядають, як «відкуп» від великих неприємностей, наприклад, хвороб або втрати близької людини.

  Діє закон всесвіту: якщо в одній сфері прибуло, то в інший убуде. Гроші, які дісталися без праці, послужать вам лише тимчасово. А потім ви відчуєте погіршення життя. Зате багатство, зароблене наполегливою працею, не заподіє вам ні найменшої шкоди, стане основою вашого добробуту на довгий час.

  Брати чи не брати?

  Однозначної відповіді на це питання не існує. Зваживши всі за і проти, «щасливчик» повинен зробити вибір самостійно, що ж робити, якщо знайшов гроші на вулиці.

  Якщо на дорозі попалася монетка, яка розташована вгору орлом – вам пощастить, удача близько.

  «Решка» попереджає про зворотне. Якщо не хочеться вірити в неприємне передбачення, перевірте самостійно, щаслива чи буде для вас знахідка чи ні. Підберіть і підкиньте монетку (впаде вгору вдалою стороною – сміливо беріть її собі, зворотної – проходьте повз).

  b12af97a0d5e9260991a700ec01952f0 Знайшов гроші на вулиці: що робити і чи можна їх піднімати – прикмети і забобони

  Якщо ви зважитеся поправити своє матеріальне становище за допомогою знайдених коштів, робіть це з урахуванням рекомендацій знавців народної мудрості. Що не можна робити зі знахідкою:

  • Давати кому-небудь. Віддаючи те, що було послано саме вам, можна втратити прихильність Фортуни.
  • Піднімати монети або банкноти на перехресті – ця знахідка приверне до вас нещастя.
  • Підбирати гроші на голодний шлунок.

  Фаза місяця також підказує, можна підбирати гроші на вулиці, і що з ними робити:

 • Зростаюча місяць. Перед тим, як витратити знахідку, потрібно сказати: «Як місяць росте, так і доходи мої нехай зростають».
 • Повний місяць. Кошти, знайдені в цей період, слід роздати нужденним або купити в церкві свічки, і помолитися «за здравіє» себе і своїх близьких.
 • Щербатий місяць. Ці кошти вам послані для того, щоб купити що-небудь їстівне.
 • Як правильно піднімати гроші?

  Відмовившись від чужих купюр, ви уникнете будь-якого ризику, залишитеся «при своєму». Але середньостатистична людина все ж таки спокушається, підібрати знахідку. Якщо ви не можете втриматися, і пройти повз грошиків на дорозі, підбираючи їх, дотримуйтеся рекомендацій:

  • Якщо знайдено кілька банкнот – все забирати не потрібно. Залиште частина лежати там, де вони були знайдені. Так ви зменшите ймовірність нашкодити собі.
  • До того, як підняти виявлені на шляху купюри, промовте: «Ласкаво прийму, а зло залишу. Хай буде так». Інший варіант – осените себе хресним знаменням, і прочитайте молитву.
  • Якщо вам попалися на дорозі чужі гроші в гаманці. Банкноти можна взяти собі, а гаманець спалити або подарувати кому-небудь.
  • «Наткнувшись» у своєму під’їзді або поруч з житлом на загублені кимось гроші, ні в якому разі не забирайте знахідку додому. Розміняйте купюри на більш дрібні, або використайте їх.

  Коли справа стосується грошей, будь-яка знахідка – це прибуток. Нерозумно від нього відмовлятися. Але ви вже знаєте, коли не можна підбирати чужі грошики. Якщо ви прийняли рішення, взяти знахідку дотримуйтесь правила:

 • Підбирати купюри правша повинен правою рукою, а лівою рукою – лівою. Рука, якою користуються частіше, енергетично сильніше. Вона зможе протистояти негативному впливу.
 • Перед тим, як витрачати знайдені купюри на свій розсуд, на них потрібно 3 рази плюнути, а потім окропити святою водицею. Так вдасться уникнути неприємностей, якщо знахідка використовувалася в якості ритуального атрибута для позбавлення від хвороби, бід, негараздів.
 • Знайдені гроші не змішуйте з іншими банкнотами і монетами в своєму гаманці. Спочатку покладіть їх окремо, а потім постарайтеся якнайшвидше витратити – вони не встигнуть вам нашкодити.
 • Найнадійніший спосіб уникнути бід і залучити фінансову удачу – це підняти гроші (так ви показуєте готовність прийняти подарунок долі), але витратити їх не на себе, а віддати на благодійність.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради