Слов’янський оберіг зніч: значення для чоловіків жінок

Слов’янські символи оточують нас, незважаючи на те, що в наші дні їх значення не настільки сильно для людей. Однак їхня сила не зменшилася, навіть через століття їх вплив на життя будь-якої велике. Щоб змінити що-небудь у житті, досить додати в повсякденну рутину амулет, наприклад, зніч оберіг.

4b0c54883ed670840eced311e8e86cb8 Словянський оберіг зніч: значення для чоловіків жінок

Особливості оберега зніч

У давнину у амулета було кілька сфер впливу. З часом вони змінювалися, конкретизувалися. Серед безлічі сучасних значень слов’янського оберегу зніч особливою популярністю володіють:

 • Збереження домашнього вогнища. Слов’янські племена асоціювали знак з богом вогню. Якщо йому не віддати повагу, то він впаде у вигляді пожеж. Однак при зверненні до вищим силам за допомогою він перетвориться в гріючий і оберігає вогонь. Тому зніч став асоціюватися з теплом будинку і захистом від теплоти.
 • Успішність. Слов’яни, які вирушали на небезпечну полювання або при переході в місто, часто брали з собою амулети. Ті, хто зміг стати міщанином, вірили, що саме зніч допоміг добитися високих результатів у справі. Досі оберіг допомагає досягти поставлених цілей і перевершити себе.
 • Підтримка. Незалежно від того, наскільки холодно на вулиці, розлучений багаття зігріє. Так само і зніч обігріє і допоможе пережити труднощі тим, хто опинився в непростій ситуації. Головне – це тримати всі проблеми в секреті і довіряти їх тільки оберегу.
 • Мотивація. Разом з втіхою, людина, що охороняється зничем, знайде сенс існування. Він знайде підґрунтя своїм діям, більш чітко сформулює мета. Це допоможе швидше досягти бажаного.

Для чоловіків

Для чоловіків оберіг цінний тим, що притягує в їх життя престиж і успіх. Особливо важливим елементом життя зніч стане у освічених і цілеспрямованих людей. Вони зможуть більш конкретно сформулювати свої бажання, відшукати мотивацію, виділити найважливішу задачу серед інших.

Все це дозволить проявити себе в робочому колективі, досягти вершини кар’єрної драбини. Але як тільки ініціатива згасне, амулет перестане діяти. Адже ледачі або жадібні рідко отримують підтримку бога вогню.

Якщо чоловік вже займає керівну посаду, то зніч допоможе йому зберегти статус начальника і не заплямувати репутацію.

Заздрісники постараються обмовити боса, можуть підставити його або зганьбити в очах інших. Якщо сказане ворогами – дійсно брехня, то можна розраховувати на магічну підтримку. Амулет не тільки направить людину на шлях захисту власної гідності, але й підкаже, чиїх пліток краще остерігатися.

Для жінок

Бізнес-леді знайде в знічі підтримку під час співпраці з партнерами. Амулет буде підказувати, яким людям не варто довіряти, а з якими краще укладати угоди. Завдяки цьому ділові відносини будуть будуватися краще.

Жінкам, які приділяють багато уваги сім’ї і домашнього господарства, зніч допоможе з пошуком мотивації. Дії знайдуть сенс, навіть без конкретної мети дама зможе регулярно докладати зусилля. Зусилля будуть помічені, домочадці віддячать турботою і підтримкою.

93d58b67b367350149ba3b6c32c914be Словянський оберіг зніч: значення для чоловіків жінок

Значення символу

Символ набуває конкретного значення в певному втіленні.

 • З дерева – символ успіху серед однолітків. Незалежно від того, наскільки професійні оточуючі люди, господар оберега зможе перевершити їх кар’єрні досягнення. Прогрес помітять навіть вищестоящі особи, що позитивно позначиться на статусі працівника.
 • Якщо придбати кам’яний зніч, то в будинку з’явиться затишок і комфорт. Для того, щоб виключити з сімейного життя конфлікти, потрібно повісити амулет у вітальні. Для полегшення побуту – на кухню. Помістивши оберіг у спальні, можна налагодити особисте життя. А зніч в дитячій забезпечить здоров’я підростаючих нащадків.
 • Оберіг з дорогоцінних порід – це фінансовий помічник. Людина зможе розпланувати свій бюджет так, щоб витрати і доходи були збалансованими. З часом вийде регулярно відкладати невеликі суми, завдяки чому з’явиться значний капітал.
 • Малюнок знича, створений дитиною, допоможе налагодити теплі стосунки в родині. Якщо кожен вечір дивитися на символ, між батьками і дітьми не буде розбіжностей. Намалювати зніч дорослій людині – значить забезпечити довірчі стосунки між закоханими. Подружжя знайдуть спільну мову, у них вийде вирішувати проблеми спільно, без сварок і скандалів.
 • Амулет з металу – захисник самооцінки людини. Завдяки підвісці з залізним зничем, людина навчиться контролювати свої емоції, стримуючи критику до самого себе. Коментарі оточуючих, недовіра або неприязнь – все це не буде впливати на стан господаря оберега.
 • Якщо помістити над столом синтетичний зніч, то можна розраховувати на швидке кар’єрне зростання. Завдяки постійній і наполегливій роботі, людина відзначитися перед адміністрацією. Начальник відзначить працівника серед інших, а коли звільниться одна з керівних посад, головним претендентом на це місце стане господар знича.
 • Слов’янська культура залишила глибокий слід у житті сучасної людини. Щодня можна побачити символи, зрозумілі кожному, але значимі для предків.

  Щоб використовувати амулети для власного блага, досить вивчити інформацію про їх магічні властивості. Наприклад, після придбання знича представиться можливість змінити свій статус або збільшити кількість професійних досягнень.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради