Що означає кільце на великому пальці у дівчини, чоловіка – Які прикраси носити на руках?

Звичайно, прикраси повинні гармонійно виглядати на людину. Але більшість людей не обмежуються простим прикрашенням. Вибираючи ювелірні вироби або біжутерію, врахуйте, що вони володіють не тільки естетичними якостями, але і містять у собі особливу символіку.

0ad69788f417c50b8980e868dd7f7abc Що означає кільце на великому пальці у дівчини, чоловіка  Які прикраси носити на руках?

Причому кільце може змінювати свій смисл залежно від місця розташування. Про це потрібно знати, щоб не потрапити в неприємну ситуацію, особливо, коли справа стосується кілець на великих пальцях рук. Адже з їх допомогою можна заявити про себе світові, розповісти подробиці свого сімейного стану, розповісти про поглядах на світ, особливості характеру.

Хто прикрашає великий палець, і з якою метою?

Історично склалося так, що кільця і персні на великих пальцях носили аристократи і вихідці з нижчих станів, чоловіки і жінки різного віку:

 • Лучники захищали ними шкіру рук у момент натягу тятиви. Звідси і сучасне значення – людина готовий до «стрільби», здатний досягти мети.
 • Лікарі позначали свою приналежність даної професії. У XV столітті перстень на великому пальці вказував на членство в таємному суспільстві або на кастову приналежність.
 • Хіпі висловлювали вільне сприйняття любові, сексу і життя. У «Дітей Сонця» кільце на великому пальці означало щиру віру в ідеали волелюбного руху, гордість за причетність до нього.
 • Лесбіянки в деяких країнах позначають свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, надягаючи кільце на великий палець.

Упертість, енергійність, агресивність, цілеспрямованість, великі амбіції – ось що означає кільце на великому пальці. Власникові прикраси приносить задоволення бути центральною персоною. З ним важко сперечатися, навіть маючи розсудливими теоріями і доказами. Ця людина не вважає за потрібне, стежити за тим, що говорить. Від нього можна почути найнесподіваніші речі, висловлені впевнено, іноді навіть занадто грубо.

Люди з такими рисами характеру іноді навмисне окольцовывают палець Марса, щоб в моменти напруження емоцій стримувати себе, проявляти розсудливість. Якщо кільця присутні на обох руках – це прояв активної роботи особистості над собою, прагнення знайти спільну мову з оточуючими, бажання стати більш комунікабельним.

Той, хто носить кільце на великому пальці – без сумніву, лідер. Причому не має значення на якій руці розташовується прикраса, правій чи лівій – напевно ця людина не вибирає засобів на шляху до своєї мети.

Значення кільця на великому пальці

Серед наших сучасників символіка цього прикраси видозмінюється в залежності від особистості його власника. Багато хто, переважно молоді люди, просто сліпо слідують моді, але чимало носіїв колечка вкладають у нього особливий підтекст:

 • З постулатів хіромантії – великому пальцю протегує планета Венера. Звідси всі тлумачення про кохання і сексуальності.
 • Ще є думка, що великий палець знаходиться під управлінням Марса, тому існує тлумачення про войовничості, впертості та незламності носія кільця.
 • Крім того, великий палець розташований окремо від інших «побратимів» на руці, але готовий до співпраці – він символізує особистість, «его», розкриває соціальну роль у суспільстві.
 • Висновок: окільцьовуючи великий палець, індивідуум підсвідомо прагне підкреслити свою волелюбність, незалежність суджень. Психологи підтримують хіромантів в цьому питанні. Вони відзначають, що на великому перст носять прикраса феміністки, дівчата, що прагнуть до самоствердження за будь-яку ціну.

  4f6337d0891d785c9dfac99d6b27cae2 Що означає кільце на великому пальці у дівчини, чоловіка  Які прикраси носити на руках?

  Що означає кільце на великому пальці жіночої руки?

  Великі прикраси на обох великих пальцях виявлені у єгипетської мумії, яка тисячоліття тому була молодою жінкою. В різні часи значення кільця на великому пальці у дівчини змінювалося:

  • Вірні дружини завжди зберігали при собі частку втраченого кохання. Щоб не втратити річ полеглого в боях коханого жінки одягали прикраса чоловіка собі на великий палець – вона не підходила за розміром для інших пальців. Читайте статтю про втрату обручки.
  • Кільця з гравіюванням використовувалися в якості оберегу від нечистої сили і серйозних недуг. На вироби з досить великою площею поверхні наносилися словесні формули, змови.
  • Подарований коханим прикраса одягали нареченої в епоху Відродження, коли приймали від шанувальника пропозицію руки і серця.

  Якщо сучасна дівчина носить кільце на великому пальці, це вираз чого завгодно:

  • свободи і незалежності;
  • наполегливості та енергійності;
  • любові і сексуальності;
  • фортуни і влади;
  • вірності;
  • ненависті і агресії;
  • поклоніння поп-культурі.

  Срібне колечко на великому пальчику правої руки у дівчини – заяву про її відкритості для експериментів в сексі. У деяких країнах подібне розміщення прикраси говорить про нетрадиційну лесбійської орієнтації носительки аксесуара. Подробиці:

  • Кільце на правому пальці у його власниці є постійна партнерка.
  • Прикраса на лівому пальці – вираз готовності до нових стосунків, пошук подруги.

  Тому вирушаючи в незнайому країну, краще залиште вільними великі пальчики рук (якщо ви, звичайно, не належите до секс меншин, і не шукаєте пригод в цьому середовищі).

  З урахуванням того, що останнім часом носіння жіночих кілець на великому пальці – модний тренд, делікатне значення цього способу прикраси втрачає свою актуальність.

  Чому чоловіки прикрашають кільцями великі пальці?

  Вінчаючи кільцем свій великий палець, хлопець домагається самоствердження без оглядки на ціну (переважно в області сексуальних відносин). Це не безпідставне твердження!

  На думку стародавніх людей (греків, римлян, вікінгів) великий палець – символ фалоса.

  Тому чоловіки кілька століть тому надягали на нього залізну «амуніцію», прагнучи захистити свою чоловічу гідність і силу.

  Таким чином, кільце на великому пальці у чоловіків, на відміну від жінок – це непросте прикраса. Представники сильної половини людства прекрасно знають, навіщо вони окольцовывают великі пальці – імпульсивні особистості намагаються привернути увагу осіб протилежної статі. Мовляв, якщо людина хоче зберегти чоловічу силу на довгі роки, значить, вона у носія кільця ще є.

  Тим більше, якщо чоловік окільцьовує всі великі пальці рук – він прагне самоствердження в сексуальному плані. Неясно, навіщо такі люди демонструють свої інтимні проблеми. Адже в цьому випадку, створюється враження, що чоловік намагається утримати зникаючу потенцію. Рівно, як прикраси на чоловічих мізинцях видають індивідуума нетрадиційної орієнтації.

  Рекомендується чи ні носіння кільця на великому пальці

  Психологи стверджують, що бажання прикрасити великий палець вказує на неординарна поведінка індивідуума. А це часто викликає роздратування навколишніх.

  Ось чому не можна носити кільце на великому пальці таким людям:

  • офіційним особам;
  • виконавцям робіт, при виконанні яких аксесуар буде заважати, наприклад, хірургам;
  • мандрівникам за кордоном.

  Носіння перснів на пальці Марса підсилює і підкреслює індивідуальність, експансивність, розвиває інтуїцію, але послаблює волю.

  З-за збільшеній енергійності, розвиненого логічного мислення людини переповнюють нові ідеї, які часто неможливо реалізувати. Адже такий неординарний індивідуум не вміє працювати в команді.

  a37768438bd7bf07fde90a0c09c4ace8 Що означає кільце на великому пальці у дівчини, чоловіка  Які прикраси носити на руках?

  Слід врахувати, що за допомогою кільця на великому пальці можна запустити потужні програми впливу на долю:

  • Підсилити чоловічий розум і логіку допоможе золотий перстень. Носіть його на правій руці. Колір каменя – жовтий, червоний, помаранчевий (будь-теплий відтінок).
  • Щоб нейтралізувати прагматичність, поліпшити інтуїцію і розвиватися духовно, надіньте срібне кільце з каменем холодного колірного спектру (синім, зеленим, фіолетовим) на ліву руку.
  • Золотий ювелірний виріб на лівій руці буде посилювати інтуїтивне сприйняття дійсності, допоможе отримати матеріальну винагороду за свої духовні пошуки.

  Вибір кільця для великого пальця

  Після того, як ви розібралися, що означає кільце на великому пальці, потрібно зорієнтуватися у різноманітті моделей сучасних виробів. Матеріалом для їх виготовлення служить: шкіра і камінь, метал, слонова кістка, пластик, дерево. З усього розмаїття стилів будь жіноча душа може підібрати для себе прикраса.

  У середньовічні часи такі кільця досягали завширшки до 9 див. На них красувалися великі дорогоцінні і виробні камені або ікла тварин.

  Серед наших сучасників і сучасниць особливою популярністю користуються вироби в готичному стилі. Вони відмінно вписуються в стиль шанувальників окремих рок і поп-груп.

  Золоті кільця

  Масивні вироби з дорогоцінного металу жовтого мало хто може собі дозволити. Тим більше такі кільця добре виглядають в композиції з аналогічними речами. Перевага віддається витонченим золотим прикрасам, але і в цьому випадку потрібно дуже акуратно підбирати всі елементи комплекту. Ця екзотична і одночасно ексклюзивна різновид прикрас має свій вузьке коло шанувальників.

  Срібне кільце на великий палець

  Таке помітне місце на руці гідно цінного прикраси, а не китайкою дрібнички. Тому багато хто віддає перевагу стерлинговому сріблу, дізнайтеся чому чорніє срібне кільце. Якісні вироби з металу високої проби коштують на порядок дешевше золотих аналогів, але цей матеріал володіє високими магічними властивостями і великими можливостями виготовлення красивих ювелірних прикрас. Дівчата отримують можливість поекспериментувати з розміром, стилем, дизайном кільця.

  Кельтські кільця

  У давнину цей вид прикрас служив для визначення місця людини на соціальній драбині. Чим замысловатей був малюнок або дизайн кільця, тим вище становище індивіда в суспільстві. Люди прагнули нанести на перстень руни і магічні формули. Вони вірили, що так кільце перетвориться в чарівний амулет.

  Якщо вам сподобалося кільце, прикрашене незрозумілими рунами, не поспішайте його купувати. Нешкідливим кельтським малюнком вважається зображення двох рук, що тримають серце. Таким кільцем Скарбу північні красуні сигналізували, чи вільні вони.

  Якщо ви хочете мати не просто дрібничку, а справжній амулет, попросіть ювеліра вигравіювати на виробі унікальну напис. З-за великої площі поверхні гравера буде де розгулятися, можна нанести багато букв або візерунків.

  Будь-які сторонні предмети на великому пальці можуть заважати виконання звичних функцій руки. Вони в залежності від розміру створюють перешкоду згинанню, викликають необхідність акуратніше брати різні предмети. Тобто вимагають формування спеціальних навичок.

  Дуже важливо виключити утворення подряпин на помітному оздобленні. Адже воно привертає багато уваги. А ще штучки, виготовлені з м’якого матеріалу, схильні до деформації. Щоб убезпечити кільце під час носіння і зберігання, покрийте його шаром прозорої емалі для нігтів.

  Не варто в прикрасах займатися брудною роботою і тим більше робити що-небудь, пов’язане з застосуванням агресивних хімічних реактивів. Щоб кільце на великому пальці довше зберігало привабливий вигляд, тримайте його окремо від інших предметів. При терті один об одного металеві речі залишають взаємні подряпини.

  Чистити колечка потрібно з оглядкою на матеріал виготовлення. Більшість виробів можна просто промити мильним розчином і відполірувати м’якою тканиною.

  Кілька прикладів догляду за прикрасами в залежності від матеріалу виготовлення.

  Срібло

  Відмінно допомагає звичайна зубна паста. Використовуйте засіб з м’якою консистенцією, без помітних абразивних частинок, без барвників.

  Золото

  Цей метал піддається очищенню водним розчином гелю для миття посуду.

  Мідь

  Сік лимона або томата впорається з нальотом на мідних виробах.

  Слонова кістка

  Забезпечте колечку достатню кількість сонячних променів, тому що без світла такі штучки темніють. Очищайте колечко від нальоту водним розчином соку лимона (лимонної кислоти).

  Не забувайте піклуватися про прикраси. Адже вони допомагають вам підкреслити свою унікальність. Проявляйте обережність, надягаючи обручку великий палець. Враховуйте місце, куди прямуєте, світогляд людей, з якими збираєтеся спілкуватися, свій стиль. Ви повинні чітко уявляти мету такої прикраси і можливі наслідки прояву своєї неординарності. Якщо подарована кимось прикраса велике вам на всі інші фаланги, не поспішайте «пристроювати» його на великий палець.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради