Прикмета знайти ключ до чого втрачаються, що робити з знайденої зв’язкою

Люди протягом століть були схильні аналізувати і узагальнювати явища, що впливають прямо або опосередковано на життя. Без уваги не залишилася і прикмета знайти ключ. Зазвичай це означає, що наближаються зміни в житті. Але ось якими вони будуть позитивними або негативними – залежить від обставин знахідки. Важливі в тому числі матеріал, з якого виготовлена річ, це новий ключик або старий і інші моменти.

Символіка ключа

В першу чергу це символ захисту і безпеки. Втрата ключів від матеріальної власності буває справжньою трагедією, людина стає вразливим. Він втрачає почуття безпеки і відчуття контролю над важливими для добробуту речами: рухомим і нерухомим майном.

588acd13b9d8a98f99352793df69ca86 Прикмета знайти ключ до чого втрачаються, що робити з знайденої звязкоюТакож ключі символізують владу, здатність щось відкривати і закривати, звільнення, знання.

Що означає прикмета

В народних прикметах знахідка металевого предмета на вулиці – провісник недобрих звісток. Чи відноситься це повір’я до ключів від квартири, будинку або машини, залежить від деяких моментів.

Як правило, знайдені ключі не можна залишати собі. Посвячені в чаклунство знають, що ця річ – відмінний переносник псування, вузол, що з’єднує різні шляхи розвитку подій. Недоброзичливці люблять кидати їх на перехрестях. При виявленні одного або цілої зв’язки на перехресті просто подивитися і оцінити буде достатньо.

Деякі прикмети суперечать цим повір’ями і ґрунтуються на думці, що з знайденими ключами в життя прийде достаток і багато позитивних емоцій.

Прикмети про знайдений виробі:

 • Якщо він виявився тільки виточеним, почніть частіше заглядати в свій гаманець. За прикметами, передбачається успіх на фінансовому терені.
 • Зламаний або з пошкодженнями – готуйтеся до перешкод і негараздів у житті.
 • З різьбою або візерунками – сприятливий символ. Він надійно закриє ваше життя від бід і неприємностей.
 • Зв’язка – символ об’єднання. Вийде впоратися відразу з декількома проблемами. Це прикмета, що пора помиритися з ворогом або налагодити стосунки з товаришами, яких давно не бачили.
 • Так буває, що людина знайшов власні загублені ключі. Знахідка відкриє дорогу чудесам, які змінять життя на краще. Будь-які дії, що вживаються отримають великий шанс на успіх.

4fcda751deb1761ea71ec7aefa987cd4 Прикмета знайти ключ до чого втрачаються, що робити з знайденої звязкоюЯкщо це ключі від машини, прикмети обіцяють швидке цікаву подорож.

Тлумачення прикмети часу

В залежності від часу доби значення прикмети буде різним:

 • знайти ключі ввечері – ви зможете подолати перешкоди в житті;
 • знахідка сталася вдень – незабаром відбудеться новосілля.

Місце, де виявлено чиясь втрата

В залежності від того, де саме ви виявили знахідку, змінюється і значення прийме:

 • В лісі. Рішення складної проблеми; нова, більш високо оплачувана робота; зустріч із хорошою людиною, який підтримає вас у важку хвилину.
 • На дорозі. Ключ можна і потрібно підібрати – він принесе удачу, багатство, нові стосунки.
 • У водоймі. Якщо чоловік знайшов річ у стоячій воді – його чекає успіх у бізнесі. Якщо дівчина побачила знахідку в проточній воді – нею будуть цікавитися хлопці.

c5f7ab21e7ac7de1a8a60ab3a70bdd26 Прикмета знайти ключ до чого втрачаються, що робити з знайденої звязкоюЯкщо ключ лежить в болоті, його не можна чіпати. На таких місцях часто роблять обряди чорної магії.

Що робити із знахідкою

З знайденою річчю треба бути обережним. Якщо ви знайшли ключ і хочете залишити його собі, потрібно:

 1. Ретельно промити в підсоленій воді.
 2. Нагріти над свічкою, придбаної в церкві. В цей час читати молитву.
 3. Повісити на шию по сусідству з хрестом і лягти спати.

Уві сні відкриються нові ворота для розуміння речей, які ви ніяк не могли зрозуміти раніше. Складна проблема трансформується в просту неладне.

Надалі талісман потрібно тримати подалі від сторонніх очей, нікому не розповідати про нього.

Значення втрати ключів

Буває, що ключики губляться. Що обіцяє ця прикмета:

 • Особисте життя зміниться. Втрачаєте ключі – знаходите любов всього життя.
 • Потрібно відкласти подорож, якщо загубилися ключі безпосередньо перед ним. Можливі серйозні негаразди.
 • Якщо ви студент, то перед контрольною роботою втрата зовсім не страшна, а навіть корисна. Іспит з високою ймовірністю буде зданий, причому на хорошу оцінку.
 • Виникне необхідність в зміні місця проживання. Прикмета може незабаром збутися.
 • Втрата ключів загрожує зміною житла, але втрачати безпосередньо перед запланованим переїздом – зовсім інша справа. Це прикмета того, що настає біда. Приділіть більше уваги своїй безпеці. Особливо уважними потрібно бути до газового обладнання і особистого автотранспорту.
 • На роботі справи підуть в гору. За прикметами, вас чекає підвищення і надбавка до заробітної плати.

Багато тлумачі прийме стверджують, що втрата ключів – це відправна точка для настання світлої смуги в житті. Зазвичай втрати передують неприємності на роботі і в стосунках з близькими людьми, але після того, як ключі загублені, все починає змінюватися в кращу сторону.

Якщо загубилася ціла зв’язка:

 • Заповзятливим людям втрата буде тільки на користь. Справи налагодяться, приплив клієнтів отримає нову силу.
 • Для заміжньої жінки прикмета менш сприятлива, оскільки вести домашнє господарство вийде не так успішно, як раніше.

Що значить зламати ключі

Прикмети стверджують, що доведеться зіткнутися зі зловмисниками. Вони можуть спробувати підставити вас або викрасти ваше майно. Зламали ключ – будьте напоготові і слідкуйте за собою і вашими близькими. Неприємності відступлять перед вашою пильністю.

Вірити чи не вірити прикметам – вибір кожної людини, але при втраті ключів замки поміняти все-таки варто.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!