Шарф в подарунок: прикмети, можна дарувати чоловікові на День Народження

Звичний аксесуар може стати гідним подарунком. Один з них — шарф. Велика різноманітність моделей і матеріалів дозволяє підібрати подарунок, як начальству, так і коханій людині. Сучасні норми етикету вважають такий презент нейтральним і цілком допустимим. Народні повір’я не завжди схвалюють цей вибір. Трактування прикмети залежить від того, хто отримав шарф в подарунок. Увагу приділяють також матеріалу, упаковці і вартості.

42f45a1a4cb9dbc41fe120cb9198ddf2 Шарф в подарунок: прикмети, можна дарувати чоловікові на День Народження

До чого дарують шарф

Вважається, що зв’язаний вручну шарф — це кращий подарунок коханій людині. Адже він наповнений теплими думками про обранця, почуттями рукодільниці. Але дарують аксесуар не тільки коханим або близьким. Його використовують для магічних обрядів і привороту, тому не варто приймати такий презент від дівчини.

Шарф можна піднести родичеві, другові, начальника, колеги. Шовковий аксесуар дарують мамі, а теплий в’язаний варіант підійде брата або батька.

Презент може символізувати кайдани, спровокувати розставання, стати причиною затяжної сварки. Але негативні тлумачення рідко збуваються, якщо подарунок зроблений від щирого серця. У цьому випадку він принесе тільки позитивні події.

Хороші прикмети

Про шарфах склалося двояке враження. Сприятливі прикмети, пов’язані з таким презентом:

 • Заговорений аксесуар лікує захворювання горла.
 • Річ, подарована рідними, стає талісманом обдаровуваного.
 • Символ турботи, бажання оберігати.
 • Якщо дарують коханому, то пов’язують з ним свою долю.
 • Знайти втрачений раніше шарф — до набуття близької людини.
 • Аксесуар з червоною вишивкою приверне любов, а з білої удачу.

Подарунок повинен нести добрі помисли, щоб спрацювали позитивні прикмети. Куплена в магазині річ може накопичувати негативну енергетику, так як пройшла через десятки рук. Перед тим, як подарувати такий шарфик, краще потримати його у себе вдома кілька днів.

Щоб дар приніс користь, його можна заговорити на успіх, прибуток або успіх. Головне — тримати в момент наговору в голові добрі побажання і світлі думки.

Негативні прикмети

У давнину вірили, що оперізують предмети одягу оберігають людину, але також здатні скувати його. Погані прикмети, пов’язані з шарфом:

 • Символ кайданів, ядухи.
 • Якщо подарували зі злим умислом, то людини, що прийняла подарунок, чекають біди.
 • Презент з чорною вишивкою приверне горі, а з жовтою — фінансові втрати.
 • Якщо втратити річ, подаровану коханої, то почуття згаснуть.

Вважається, що за допомогою в’язаного аксесуара можна залучити багато бід в долю обдаровуваного. Зневірені домогтися взаємності дівчата роблять приворот на предмет і дарують шарф коханому. У цьому випадку він спрацьовує в перші кілька днів носіння на шиї.

Можна дарувати шарф

Корисний і практичний аксесуар стане гарним подарунком, якщо обраний з розумом. Зимові теплі шарфи дарують, щоб показати свою турботу про людину. Бавовняні вироби символізують захист від злих язиків. Шифонові підносять дівчатам, щоб уберегти їх майбутні відносини від розлучниці.

4cbe22c7d995045b5d21950cbcfaeb06 Шарф в подарунок: прикмети, можна дарувати чоловікові на День Народження

Не варто підносити в якості подарунка аксесуар, який пов’язаний іншою людиною. Чужа енергетика приверне сварки, розбрат і конфлікти. Краще зв’язати самостійно або придбати в магазині.

За прикметами не можна дарувати чорний предмет гардероба, так як він тягне за собою смерть, сльози і горе. Обов’язково повинен бути малюнок, вишивка або принт іншого кольору. Якщо такий презент вже опинився в руках обдаровуваного, то потрібно білими нитками з внутрішньої сторони вишити свої ініціали.

Коханому

Дарувати шарф коханому — неоднозначна прикмета. Вважається, що якщо він пов’язаний своїми руками, то «зв’яже» коханих так само міцно, як переплетені нитки полотна. Найбільшу цінність представляє подарунок, зроблений особисто, він стає потужним оберегом.

Куплений аксесуар має меншу силу, але все ще залишається гарним подарунком для коханої людини. Дарує повинен уважно поставитися до вибору, враховувати колір, стиль і якість презенту. Кинутий у шафі непотрібний подарунок приверне в життя негатив.

Друзям

Шарф обов’язково варто подарувати близьким, друзям, щоб скріпити стосунки. Спілкування стане більш відкритим і довірчим. Згідно з прикметами, такий подарунок приверне в життя одного багатство, достаток і успіх.

Важливо, щоб презент на день народження виявився бажаним. Якщо обдаровуваний просто закине його або передарит, то відносини з одним разладятся.Тому краще заздалегідь обміркувати покупку. Важливий предмет в гардеробі повинен використовуватися, щоб приносити користь.

Власну річ

Ніколи не можна дарувати власні речі. Будь-який предмет гардероба накопичує енергетику, як хорошу, так і погану. Віддаючи свій шарф, чоловік передає хвороби, настрій, негативні думки.

Обдаровуваний, який обертає навколо шиї такий подарунок, скоро відчує запаморочення, головний біль, нездужання і слабкість. З цієї причини краще утриматися від таких презентів.

Якщо людині подарували шарф, то він не повинен дарувати його іншим. Краще продати за символічну суму.

Можна дарувати шарф чоловікові на день народження

Теплий шарф зігріє душу, а подарунковий ще й підніме настрій. На день народження такий презент відмінно підійде, головне — поставитися до вибору відповідально:

 • Потрібно заздалегідь придивитися до чоловіка, щоб зрозуміти, який стиль одягу він віддає перевагу.
 • Краще вибрати аксесуар нейтрального кольору, щоб підійшов до гардеробу.
 • Якщо у чоловіка є в’язана шапка, то можна підібрати такий же за кольором подарунок.
 • Комплект з шапки, шарфа і рукавиць покаже, наскільки обдаровуваний доріг для того, хто дарує.

44f7df924a9348d1fbd90629585b7d22 Шарф в подарунок: прикмети, можна дарувати чоловікові на День Народження

Теплий в’язаний аксесуар в подарунок показує свою прихильність і повагу. Тому шарф підійде не тільки для коханого чоловіка, але і для начальника, брата, батька, колеги.

Основні правила вибору

При виборі варто звернути увагу на якість матеріалу. Подарунок з вадою нічого хорошого не принесе. Тому, хто дарує повинен уважно вивчити шарф, щоб не було браку, стирчать ниток, плям, катишків. Можна дарувати тільки нову річ в ідеальному стані.

Варто врахувати стиль одягу того, кому дарують аксесуар: спортивний, класичний, повсякденний. Корисно перед вибором звернути увагу на верхній одяг. Якщо чоловік ходить в зеленій парку, то яскраво-синій шарф йому ні до чого. А подарунок повинен приносити користь і бути затребуваним.

Щоб не помилитися, краще взяти простий варіант, але з дорогого матеріалу, не мазкий, з невеликим візерунком чи без нього. Часто такі шарфи продаються в красивій упаковці від бренду.

Якщо дарувати, то як

Коханій людині прийнято дарувати теплий шарф з рук у руки, без упаковки, щоб на аксесуарі ще залишилося тепло рук того, хто дарує. Значення такого подарунка посилюється багаторазово.

Начальнику або колезі дарують подвійний упаковці, обертають сам шарф і кладуть в подарунковий пакет. Можна вибрати заводську упаковку (коробочки, футляри з різних матеріалів).

Татові чи братові підносять в дерев’яній коробочці, щоб зберегти фортеця відносин на довгі роки. Якщо такої можливості немає, то упаковують в подарунковий папір з деревним принтом або прикладають дерев’яну різьблену бирку.

Друзям можна віддати з рук в руки або в подарунковому пакеті. Бажано перев’язати блакитний або синій шовковою стрічкою.

Приймати такий подарунок чи ні

Не рекомендується приймати аксесуар від малознайомої людини, особливо дівчата. Маги і чаклуни роблять на шарфи привороти, присушки, і ті стають потужним зарядженим артефактом. Чоловікові досить пару днів походити в заговоренном шарфику, щоб піддатися магії.

Приймати в дар такий презент можна тільки від коханої людини, близького друга або родича. В інших випадках від подарованого аксесуара краще утриматися або викупити його за монетку, перевівши ситуацію в жарт. У будь-якому випадку носити його не рекомендується.

7e27bb7ad2e7741ea9b48482dbf39cc8 Шарф в подарунок: прикмети, можна дарувати чоловікові на День Народження

За прикметами подарувати шарф можна хлопцю, чоловікові, братові, колезі. Будь-який буде радий теплому аксесуару, який зігріває в зимові холоди.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради