До чого сниться маленький крокодил ? жінці чи чоловікові – сонник

Маленький крокодил виглядає менш страшно, ніж дорослий родич, але в сновидінні теж попереджає про негативні події. Образ рептилії уві сні завжди вказує на небезпеку, сплячому слід готуватися до несподіваного зради з боку близької людини, до підступам в колективі або бізнесі.

Набагато рідше тварина обіцяє позитивні зміни. Щоб правильно розшифрувати сон, потрібно згадати деталі його сюжету.

72f3764aa6ac1721f3eb31174a39c5ac До чого сниться маленький крокодил ? жінці чи чоловікові – сонник

До чого сниться маленький крокодил – загальне тлумачення

Маленький крокодил у сні – символ загрози. Як рептилія нишком нападає на жертву, тягне її під воду, так і сновидець в реальному житті зіткнеться з підступним ворогом, від якого отримає багато зла і болю.

Причому цим ворогом може виявитися близький друг, від якого такої ницості й підлості сплячий не міг очікувати. Зрада буде таким важким, що сновидець надовго втратить віру в людей.

Нерідко сон, в якому фігурує маленька рептилія, вказує на промахи в діловій сфері, з-за чого у конкурентів з’явиться шанс просунутися вперед, залишивши сновидця далеко позаду.

Людина, що знаходиться в сні зовсім близько до крокодила, в реальності виявиться втягнутим в сумнівне підприємство, яке з високою ймовірністю закінчиться погано.

А ще образ крокодила в сновидінні попереджає про те, що з усіма наваливающимися неприємностями доведеться справлятися самостійно. На допомогу від оточуючих людей сподіватися не варто.

Зелений

Крокодильчик зі шкурою зеленого кольору пророкує несподіване спадкування великого майна. Іноді сон означає, що один з друзів сновидця переметнеться до ворога.

Білий

Хоч білий колір і вважається позитивним, налаштовуючи на краще, але у снах про крокодила все навпаки. Маленька рептилія з білою шкурою – попередження про небезпеку і зраду. Висока ймовірність конфліктної ситуації, але її можна попередити, якщо вчасно погасити загострення пристрастей.

Мертвий

Приснився мертвий маленький крокодил – вдасться здолати сильного конкурента.

Іграшковий

Сон, у якому фігурує картинка з рептилією або іграшка у вигляді крокодила, може мати різне тлумачення:

 1. Надувний гумовий крокодил – найчастіше вказівка на те, що сплячий надходить правильно, відсторонюючись від якоїсь людини з оточення, побоюючись його. Іноді сон має позитивне значення, обіцяє отримання презенту, гарну новину або зустріч зі старим приятелем.
 2. Сон, в якому доводиться малювати крокодила, – відображення спогадів про дитинство.
 3. Купатися з іграшковим крокодильчика – до позитивних змін і захоплюючим подій.
 4. Іграшка ожила, сновидець грає з нею без страху – до виконання самої незвичайної мрії. Ще такий сон може обіцяти позитивні події і добрі звістки, від яких не можна захищатися.
 5. Зображене на етикетці або плакаті тварина – попередження про лицемірство одного, намагається втягнути сновидця в погана справа. Як би ні була міцна дружба, але треба слухати розум.

Багато

Велика кількість маленьких крокодильчиків – попередження про небезпеку, яку можна уникнути.

Бачити багато дитинчат алігатора, плаваючих у воді, – серед колег є лицемір, готовий підставити. Головне – вчасно його вирахувати, поки він не нашкодив сновидінню та іншим учасникам колективу.

Сплячий, плаваючи у водоймі, бачить навколо себе велику кількість дитинчат каймана – в реальному житті не варто сліпо довіряти оточуючим людям. Багато з них носять лицемірну маску.

Бачити уві сні маленького крокодила

І для жінок, і для чоловіків сон, в якому фігурує маленький крокодил, – найчастіше попередження про присутність в оточенні підступного ворога. Щоб не отримати удар в спину, необхідно обережніше вибирати людей для спілкування, не довіряти сліпо навіть найближчій людині.

Значення сну може бути іншим для сновидцев різної статі. Для точної розшифровки слід враховувати сюжетні деталі.

Жінки

Сновидица, яка побачила маленького алігатора, незабаром досягне взаєморозуміння з якоюсь людиною.

Жінці, що побачила тварина в туалетній або ванній кімнаті, сон обіцяє активні сексуальні відносини або вагітність.

Сновидица бореться з маленькою рептилією – в реальному житті здобуде перемогу у вкрай важливій справі, зуміє впоратися з серйозними неприємностями, досягти поставленої мети.

9e6182a62ac265b4d489fe34dff1755f До чого сниться маленький крокодил ? жінці чи чоловікові – сонник

Дівчині

Сон, у якому дівчина бачить маленького крокодила, обіцяє отримання подарунка.

Якщо сновидица тримає крихітне тварина в руках, гладить його, то в реальності висока ймовірність зачаття дитини.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологЕсли дівчина бачить маленького крокодила в своїй ванні, то наяву познайомитися з людиною протилежної статі, але той виявиться грубим і відразливим.

Вагітній

Маленька рептилія обіцяє вагітній жінці народження хлопчика, у якого буде примхливий і неспокійний норов.

Чоловікові

Сон обіцяє чоловікові, який побачив багато маленьких крокодильчиків, яскраві відносини з особами протилежної статі, незліченні любовні пригоди.

Місце, де приснився крокодил

При тлумаченні сновидіння важливо враховувати, де перебував крокодильчик, як себе почував, що робив в цьому місці.

У воді

Сон, у якому крокодил знаходиться у воді, може мати різні значення:

 1. Плаває у воді маленьке тварина – образ лицемірною і підступної особи. Хтось з близького оточення не заслуговує довіри.
 2. Рептилія знаходиться в природних умовах, пливе по озеру – слід готуватися до незначних неприємностей, які зіпсують відпочинок.
 3. Тварина вискакує з води, накидається на сплячого – попереду конфлікти і скандали. Однак конфліктна ситуація, можливо, дозволить виявити справжнього ворога.
 4. Крокодил пливе по прозорій воді – мрію неможливо виконати. Але на Сучасному соннику маленький крокодил, пливе по чистому водоймищу, – попередження про небезпечні ситуації.
 5. Сплячий йде купатися, але бачить, що водойма кишить рибою і крокодилами, – до негативних подій.
 6. Тварина пливе в море – сновидець ризикує втратити можливість. Іноді сон вказує на нудьгу, відсутність надії.

В будинку

Крокодил в якості домашнього вихованця – несподіваний образ в сновидінні, але він обіцяє покращення відносин зі старим ворогом.

Бігати за рептилією по дому, намагатися зловити – до проблем у житло, аварійної ситуації. Проганяти тварина з дому мітлою або шваброю – до побутових проблем, з якими не вдасться толком впоратися.

6fea40bd86a0abaeedb826945f542e32 До чого сниться маленький крокодил ? жінці чи чоловікові – сонник

У ванній кімнаті

Бачити маленьке тварина на підлозі в санітарному приміщенні – до поломки сантехніки. Також сон може попереджати про несподіване негативному події, конфлікт, захворювання травної системи.

Купатися у ванні з живим крокодилом – до проблем у побуті. Якщо рептилія забирається в трубу – справлятися з проблемами не доведеться, вони зникнуть самі.

Бачити крокодиляче яйце у ванній – до дивної ситуації. Спостерігати, як вилуплюється дитинча, – до здивування.

В квартирі

Рептилія в квартирі сновидця попереджає про негативні події, пов’язані з агресивною поведінкою якоїсь особистості.

Крокодил плаває в акваріумі у чужому житлі – це попередження про неприємності. Вони будуть незначними, але, щоб позбутися від них, доведеться попотіти.

Багато маленьких рептилій в чужій квартирі – в оточенні є злі та підступні особистості, вміло приховують справжні наміри під доброзичливою личиною. Однак цих людей можна здолати: їх злість велика, але розуму і хитрості у них мало.

У зоопарку

Крокодил у зоопарку – провісник або подорожі в далеку країну, або потрапляння в дивну ситуацію.

В руках

Сновидець, тримає в руках крихітного крокодильчика, впустив в оточення якогось людини, якій не можна довіряти. Це підступна особистість, націлена на руйнування планів сплячого.

Сновидець або хтось із його знайомих крокодила веде на повідку – до незвичайної події. Також сон може попереджати, що таїти власну злість і агресію вийде недовго: негатив рано чи пізно виллється на оточуючих.

554978592049a1f7aeef21f47c9d3e73 До чого сниться маленький крокодил ? жінці чи чоловікові – сонник

На роботі

Тварина, що знаходиться на робочому або навчальному місці сплячого, попереджає про незначні неприємності і суперечках. Сперечальник злиться і ображається на сновидця, але заподіяти йому шкоду не в силах.

Рептилія лежить на робочому або письмовому столі – до подарунку або знайомству з неприємною особою.

Зловити крокодила на робочому місці – в реальності визначити причину неприємностей.

Дії

При розшифровці сну необхідно враховувати, що робила рептилія, як вела себе по відношенню до сплячого, які дії виробляв сам сплячий.

Кусає

Сон, у якому маленька рептилія намагається вкусити, відображає риси характеру самого сновидца: прагнення лізти напролом, проявляти агресію, вперто рватися вперед, лише б довести оточуючим свою значимість. Такі якості особистості можуть негативно вплинути на ділові стосунки і фінансове становище.

Якщо тварина не кусає боляче, граючись, то слід готуватися до незначних неприємностей.

Нападає

Сновидець зіткнувся з нападом крокодила – в реальності піддасться лютим нападкам когось із членів сім’ї.

Негативне значення має сон, в якому два хижаки нападають один на одного. У реальному житті сплячий стане очевидцем запеклого протистояння між двома сильними конкурентами.

Якщо сновидець спостерігає, як крокодил накидається на копытное, то в реальності заступиться за слабкого і безпорадного колегу.

Годувати

Людина, що годує крихітного крокодильчика, наяву налагодить стосунки з давнім конкурентом.

Сплячий спостерігає, як крокодил харчується, розриває жертву, – в реальності стане свідком несправедливості, але не зможе виправити ситуацію.

449fc2b09123ed49177716745e824cca До чого сниться маленький крокодил ? жінці чи чоловікові – сонник

Тікати

Крокодил женеться за сплячим – в реальному житті потрібно тримати на дистанції підступного людини, що носить доброзичливу маску.

Тварина наздоганяє сновидця на суші – до позитивних подій.

Вдалося втекти від рептилії – справи підуть вгору, з’явиться можливість вирішити складні проблеми.

Вбити

Зам’яти конфлікт. Аналогічне значення має сон, в якому вдалося вигнати тварину на вулицю.

Наступити

Сновидець придавив крихітного крокодильчика – до більших неприємностей, справлятися з якими доведеться на самоті. Вирішити проблеми вийде, головне – проявити завзятість.

Купувати

Купівля крокодилів заради розведення – вказівка на готовність зробити все можливе задля досягнення поставленої мети, поліпшення фінансового становища.

Маленький крокодил уві сні образ в більшості випадків негативний. Це вказівка на присутність в оточенні небезпечного, нещирого, готового до зради людини. Сон попереджає про скандали, конфлікти, неприємні несподіванки, а також про необхідність проявляти обережність у спілкуванні з людьми, навіть близькими.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради