Прищ на мові — прикмета в залежності від локалізації запалення

Прищ на мові – прикмета, пов’язана з плітками або образливими словами. Произнесенны вони можуть бути як самим носієм прищика, так і його ворогами, заздрісниками. Ще такий прищ називається «тіпун». В народі ходить кілька тлумачень, в залежності від місця розташування освіти.

Тлумачення в залежності від місця локалізації

Кажуть, що тіпун не вискочить у того, хто не говорить нічого поганого про інших. Стримані і малоразговорчивые особистості не схильні до такого конфузу – так кажуть у народі, але медицина, звичайно ж, з цим не згодна.

fdd762692642fa57884fbf35a408d9c6 Прищ на мові — прикмета в залежності від локалізації запаленняУ будь-якому разі, якщо виникла біль в області мови, згадайте про своїх гріхах, можливо, ви десь невдало висловилися.

На кінчику

Є прикмета про те, що прищик на кінчику мови схоплюється у тих, хто погано повівся зі своїми родичами. Нетактичное поведінку або різкі слова на адресу близьких можуть призвести до подібного явища. Потрібно бути стриманішим, стежити за висловлюваннями, адже слово не горобець.

Прищ на кінчику мови також може бути ознакою, що вказує на неправду, сказану про кровних родичів. Не варто брехати, ніщо не виправдовує подібну поведінку. А якщо ви це вже зробили, розкайтеся і скажіть правду.

Свербіж кінчика мови вказує на те, що ви багато собі дозволяєте в колі сім’ї, і найближчим часом тіпун наздожене вас.

По центру

Якщо прищ посередині мови, значить, суть в обмані. Нічого хорошого в брехні немає, навіть якщо вона на благо, як вам здається. Намагайтеся жити з чистою душею. Фальш не принесе нічого доброго, а тільки зіпсує відносини з людьми.

147b764bcba212c0ad7f1af41e499ccb Прищ на мові — прикмета в залежності від локалізації запаленняЯкщо одуматися, попросити вибачення у людини і розповісти йому правду, прищ піде.

Підхоплюватися прищ на мові буде стільки, скільки ви будете говорити неправду.

Збоку

Про прыще мовою збоку прикмети говорять, що вимовляється зайве, базіки не завжди в пошані, особливо, якщо це не до місця. Іноді варто помовчати. Недоброзичливці миттю обгорнутий все сказане проти вас.

 • Якщо прищ на лівій стороні, то успіх у справах (на роботі) вас покине. Невдалі висловлювання на адресу колег переростуть у неприязнь і зіпсують відносини в колективі.
 • Поява прища праворуч на мові – ознака того, що удар варто чекати від друзів.

Закінчуйте з балачками, намагайтеся дотримуватися нейтралітету. А якщо йде розмова з новим знайомим або новоспеченим співробітником, взагалі варто тримати язик за зубами.

Навіть про себе багато інформації розповідати не варто. Вона може обернутися проти вас.

З внутрішньої сторони

Під мовою прищ з’являється у тих, кого постійно обговорюють. Подумайте, який привід був для цього, наприклад:

 • вдале заміжжя;
 • підвищення в посаді;
 • покупка нерухомості;
 • матеріальний достаток;
 • виграш в лотерею;
 • удача в справах.

9ccec9812231745d140b980cbd6a01d3 Прищ на мові — прикмета в залежності від локалізації запаленняТут на допомогу прийде лише впевненість у собі і захисні амулети, наприклад, шпилька, приколотая з виворітного боку.

Якщо відчуєте полегшення, значить, заздрісники вже заспокоїлися і перестали яро обговорювати ваші успіхи. А якщо зможете дізнатися, хто це робить, варто поговорити з людиною і пояснити, що ви домагалися дуже довго і наполегливо. Трохи заспокоять вашого кривдника слова про його щасливе майбутнє.

Ближче до кореня

Прищ біля кореня мови – знак того, що на вас наговорюють. Зрозуміти, хто це робить, зазвичай не складно – досить просто знайти людину, який почав ставитися до вас по-іншому. Тут допоможе розмова по душах з новоспеченим недругом. Після з’ясування стосунків і розставляння всіх крапок над ” i ” прищ почне сходити.

Що робити з прищиком

Поява прища в будь-якому місці на мові сильно турбує. Щоб воно швидше пішло, потрібно:

 1. Переглянути своє ставлення до людей. Нікого не засуджувати і не брехати.
 2. Вибачитися перед усіма, кого скривдили.
 3. Не лізти не в свою справу, менше висловлюватися.
 4. Сказати правду того, кому збрехали.
 5. Поговорити з недоброзичливцями, які ведуть темні гри проти вас.
 6. Ніколи не хвалитися, не перебільшувати і не брехати.
 7. Носити захисний талісман, бути впевненим у собі і менше звертати уваги на слова оточуючих.

99fb1e2d198e774cd7f895d013841470 Прищ на мові — прикмета в залежності від локалізації запаленняВізьме багато, і всі вони пов’язані з балачками.

Паралельно з цими заходами рекомендується провести і деякі лікувальні дії. Це не дасть розвинутися інфекції і стабілізує стан в лічені дні. Слід:

 • 3-5 разів на день полоскати рот ромашковим відваром. Замінити цю траву можна шавлією або календулою. Ідеальний варіант – зробити мікс і полоскати рот сумішшю трав.
 • 2-3 рази за добу виполіскувати порожнину рота содовим розчином. Це хороший антисептик, який вбиває патогени.
 • Розсмоктувати натуральний мед за півгодини до їжі.

Щоб не дратувати рану, відмовтеся від солоних, гострих і кислих страв. Не їжте тверду їжу. Слідкуйте за гігієною порожнини рота.

Надалі пам’ятайте, що ображати та кривдити рідних, друзів, колег чи знайомих не можна. Не думайте і не говоріть поганих слів, нікому не перемывайте кістки, і все в житті налагодиться.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради