До чого сниться кенгуру жінки, дівчини або чоловікові – сонник

Зустріч з кенгуру в реальному житті практично у всіх людей викликає захват і розчулення. Але якщо австралійський звір «запрыгнет» в сновидіння, то це подія трактується по-різному.

b7bf5abbd59e3024cae992dc05e3935a До чого сниться кенгуру жінки, дівчини або чоловікові – сонник

До чого сниться дівчині кенгуру

Екзотичну тварину вказує на надмірну емоційність молодий анемони. Ця риса характеру заважає їй і у відносинах з товаришами по службі, і на любовному поприщі. Дівчині треба вживати заходів, щоб викорінити цей недолік.

До чого сниться кенгуру жінці

Жінка, узревшая сумчастого, є турботливою, бережливої матір’ю і дружиною. Але в той же час вона надто опікується сім’ю, не дозволяє їм приймати рішення самостійно. Якщо не змінити ситуацію, то незабаром буде вибух обурення з боку невдоволених.

9c31fdffb57fa3b8cbe4f8c6399587fc До чого сниться кенгуру жінки, дівчини або чоловікові – сонник

До чого сниться кенгуру вагітної

Якщо вагітна бачить кенгуру, то їй треба побоюватися появи суперниці. Не за горами конфлікти зі своєю другою половинкою. Сон дає можливість жінці продумати кроки, як нейтралізувати авантюристку і убезпечити сімейне щастя.

До чого сниться кенгуру чоловікові

Для сильної половини людства представник австралійської фауни уособлює киплячу енергію. Скоро на сновидця наваляться трудомісткі справи, які потрібно буде зробити в найкоротші терміни.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Даний сонник кенгуру з кенгуренком в кишені трактує як попередження про те, що сплячий не приділяє достатньо уваги своїм дітям. Це відбувається через щоденних турбот. Але і в цій ситуації треба пам’ятати, що будь-яка дитина потребує любові. Незважаючи на завантаженість, слід виділяти час для спілкування зі своїми нащадками.

34d544f4d18bd216ca6397bc2df9ef05 До чого сниться кенгуру жінки, дівчини або чоловікові – сонник

Сонник чаклунки Медеї

Мертвий екзотичний звір стане передвісником краху планів. Задумане не здійсниться, якщо не буде підтримки з боку особи, наділеної владою.

Бездиханне тільце дитинча означає швидку хвороба. Сновидінню треба звернути увагу на стан здоров’я. При перших симптомах захворювання – звернутися до лікаря.

Сонник цілительки Килини

Кенгуру, який спирається на хвіст, виявляє агресію, як правило, сниться перед сутичкою з серйозним супротивником. Якщо тварина величезного зросту, то людина насправді від даної зустрічі буде мати одні неприємності. Якщо сумчаста невелике, то результат події ще не вирішений. У сплячого є час продумати план дій.

Сонник Зиґмунда Фройда

Всесвітньо відомий майстер психологічного аналізу висловлював припущення, що треба в першу чергу звернути увагу на забарвлення австралійського звіра.

  • Бачити уві сні білого кенгуру – один зрадить в самий невідповідний момент.
  • Чорне тварина віщує великі неприємності, які виникнуть в результаті інтриг підступної особи. Швидше за все, вона знаходиться в близькому оточенні.
  • Коричневий звір буде снитися перед спробами товаришів по службі обмовити сновидця. Тому в реальному житті йому варто вести себе на роботі обачно.

Сонник Нової Ери

Представник тваринного світу, той, хто стоїть у клітці, означає, що людині пора припинити приймати бажане за дійсність. Треба опуститися, з хмар на грішну землю. Інакше незабаром буде ланцюг неприємних подій.

Сонник Денізи Лінн

Деніза Лінн вважає, що тікає кенгуру сниться перед зустріччю з начальством, до чого людина зовсім не готовий. Напевно марив не виконав якісь службові справи, скоро це стане надбанням гласності.

Психологічний сонник

Самому тікати від кенгуру – знак про те, що не варто витрачати час і сили на те, що не принесе позитивних результатів.

Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяКормить дорослого звіра – попереду чекають любовні пригоди. А давати фрукти дитинчаті означає швидкі приємні події, пов’язані з професійною діяльністю. Це може бути премія або підвищення заробітної плати.

Сонник Мартина Задеки

Популярний тлумач стверджує, якщо бачиш, як вбивають австралійського звіра, значить попереду великі неприємності. Вони будуть стосуватися відносин з близькими або далекими родичами.

Сонник сексуальних снів

Згідно соннику сексуальних снів кенгуру уособлює незадоволеність своїм статевим життям. Сновидінню варто серйозно про це подумати.

Астрологічний сонник

Астрологи пов’язують дикої тварини з рухом людини по життєвому шляху. Якщо приснилася стоїть особина, значить, в якийсь сфері почався застій. Треба вживати заходів для вирішення даного питання.

Сонник Міллера

Кілька повторюваних снів про екзотичному звіра свідчать про настають зміни. Вони будуть масштабними, торкнуться різні сторони життя.

Сонник Ванги

Знаменита віщунка переконана, що сновидіння з кенгуру говорить про непередбачені клопоти в сімейному житті, дрібних негаразди з рідними людьми.

Сумчастий представник фауни, незважаючи на свій милий зовнішній вигляд, в нічних мареннях може передвіщати не тільки хороше майбутнє, але і вельми неприємні події.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради