Прищ на дупі (сідниці) ліворуч, праворуч – прикмета

З’явився прищ на дупі, згідно з прикметами і народним повір’ями, стосується двох аспектів: особисте життя і професійної сфери. А щоб отримати правильне тлумачення, зверніть увагу, в якій частині він розташований.

a086c82b43a49b3810cfd1a23a7ce469 Прищ на дупі (сідниці) ліворуч, праворуч – прикмета

Прищ на дупі: загальне тлумачення

Деякі прикмети говорять про прыще на попі, як про неприємні події, які увірвуться у ваше життя. Проблема виникне, ніби з нізвідки і відразу порушить плани. Але незважаючи на таке тлумачення, якщо ви візьмете себе в руки і складете план рішення сформованої ситуації, то неприємності з часом підуть. При цьому негативних наслідків не трапиться.

Якщо прищ з’явився у верхній частині сідниці, трохи нижче спини, повір’я обіцяють отримання приємних звісток. Найвірогідніше, вони будуть стосуватися кар’єрного зростання. В даному випадку чекайте підвищення по службі.

У народі кажуть: «Попа відчуває, що скоро сяде в крісло начальника».

Щоб закріпити приємне тлумачення, рекомендується змочити висипання дорогим вином або коньяком. Кажуть така «підгодовування» виявляється досить ефективною – вона дає звикнути до дорогого і престижного.

Прищ на попі з одного боку

Коли на попі з’являється прищ тільки з одного боку – чекайте хороших подій. Скоро в житті настане бурхливий етап, який принесе масу позитивних емоцій. Іноді новини виявляються нейтральними, але в будь-якому випадку без негативного забарвлення.

  • Помітили прищ на дупі зліва – прикмета каже, що приємні події з минулого, які ви вже пережили і не проти повторити, повернуться. Можливо, це буде якась поїздка, додаткова премія або зустріч зі старим другом.
  • Прищ на дупі праворуч, згідно приймете, символізує майбутні заворушення. Це може стосуватися майбутнього події, яке є важливим.
  • Якщо ж з’явився збоку, ближче до стегна – чекають захоплюючі пригоди.

897f1b2664383300f0f39b8d0c1d3566 Прищ на дупі (сідниці) ліворуч, праворуч – прикмета

Прикмети для дівчат

Для незаміжніх представниць прекрасної статі прищ на дупі – сигналом про те, що незабаром доля круто зміниться. Висока ймовірність того, що на життєвому шляху дівчини з’явиться коханий чоловік, відносини з яким переростуть у щось більше, і він зробить пропозицію руки і серця.

Найчастіше цим чоловіком виявляється знайомий, на якого раніше дівчина не звертала уваги і була байдужа.

  • Якщо прищик невеликий – чоловік буде молодим, приємним у спілкуванні і з чудовим почуттям гумору.
  • Великого розміру – вашою долею виявиться людина постарше, він серйозний і відбувся.
  • Прищ на дупі з’явився зліва – прикмета обіцяє зустріч з блондином.
  • З правого боку – чекайте побачення з темноволосим чоловіком.

При цьому майбутні зміни обіцяють бути непомітними. Все станеться само собою, і той, хто довгий час бентежився, нарешті-таки знайде в собі сили зробити визнання. Прикмета в цьому випадку радить попильніше придивитися до оточуючих молодим людям і постаратися виявити судженого. Якщо діяти, то можна і відштовхнути долю.

Прикмета про висипаннях на попі часто передбачає позитивні зміни і радить не спостерігати за подіями з боку, а постаратися прийняти в досягненні бажаного безпосередню участь. Так мета буде досягнута набагато швидше.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради