Прикмети про гребінець: впала на підлогу, до чого знайти, зламати або втратити

Гребінець — головний атрибут для догляду за волоссям. Цей предмет є у кожної людини. Як і з будь-часто використовуваної річчю, з гребенем пов’язано безліч прикмет і завбачень. Народні забобони тлумачаться по-різному: все залежить від того, кому належала річ і що з нею сталося.

7a698fb1c735b4ff5713ff34e724ae88 Прикмети про гребінець: впала на підлогу, до чого знайти, зламати або втратити

До чого по прикметі падає гребінець

Серед народних повір’їв, пов’язаних з незамінним предметом для розчісування волосся, найпопулярнішою вважається прикмета про упав на підлогу гребені. Трактується ця ситуація по-різному. Однак найчастіше сенс тлумачень негативний.

Згідно з народними прикметами, якщо гребінець впала на підлогу або на стіл, то не варто чекати добра і радісних вістей:

 1. Якщо предмет випав з рук і опинився на підлозі, це сприймалося як негативний знак. Така ситуація пророкує майбутні проблеми із самопочуттям і здоров’ям. В результаті хвороб представниця прекрасної статі могла втратити привабливість.
 2. Падаюча на стіл річ не обіцяє нічого позитивного. Це вважалося передвісником неприємних ситуацій, в яких виявиться жінка.
 3. Якщо гребінець вислизає з рук, падає на підлогу і у неї ламаються зубці, це теж сприймається як поганий ознака. Швидше за все, у господаря речі почнуться проблеми з зубами. Вважається, що чим більше зубців пошкоджується, тим дорожче обійдеться лікування.

У народі кажуть, що можна уникнути негативних наслідків від падіння гребеня. Негативні прикмети не спрацюють, якщо спочатку сісти або наступити на выскользнувший з рук предмет і лише потім піднімати його.

Однак такий спосіб нейтралізації діє в тому випадку, якщо річ залишилася цілою. А якщо один або кілька зубців зламалися, то, швидше за все, неприємностей уникнути не вдасться.

Народні прикмети про зламаний гребені

Іноді річ ламається. Пошкодження зубчиків гребінця сприймається як негативний знак. При цьому тлумачення і ступінь тяжкості негативних наслідків залежить від кількості зламаних зубчиків. У таких прикмет завжди несприятливий значення:

 • Якщо на гребінці зламався один зубчик, це вважається вірною ознакою того, що у господині предмета почнуться проблеми з волоссям.
 • Коли пошкодженими виявляються кілька зубців, не виключена поява неприємностей і бід.
 • Вкрай негативна ознака — гребінець зламалася навпіл. Народна поголоска говорить, що власника предмета чекають великі неприємності. Можливо, помилкове звинувачення у негативному вчинок, за який доведеться відповідати. За іншою трактуванні прикмети наслідки — не такі серйозні. Можливі неприємності в професійній сфері і невдоволення начальства.

Не можна використовувати зламаний аксесуар для догляду за волоссям. Пошкоджений предмет слід одразу ж замінити новим. В іншому випадку проблем з волоссям не уникнути. Ще один неприємний наслідок використання несправній речі — хвороби, погіршення загального самопочуття.
382cfd5c56ccd241541b6c5b4124af39 Прикмети про гребінець: впала на підлогу, до чого знайти, зламати або втратити

Що означає знайти гребінець

Народні прикмети стверджують, що знайти гребінець — сприятливий знак. Як і випадково виявлені купюри, це принесе щастя, багатство і успіх. Однак, незважаючи на позитивне значення забобони, все ж не рекомендується підбирати знайдену річ. Не можна забирати предмет собі і зберігати в якості талісмана.

Деякі повір’я стверджують, що гребінець, знайдена на дорозі, не завжди приносить щастя:

 • Піднімаючи знахідку із землі, можна залучити в своє життя біди і невдачі. Наші предки вважали, що на атрибути для догляду за волоссям робляться змови. З допомогою гребенів на людину наводили псування.
 • Якщо чужа гребінець виявлена біля будинку, це вважається несприятливою ознакою. Така знахідка передрікає сварки і конфлікти між членами сім’ї. Для нейтралізації негативного пророцтва радять зламати знахідку.

Для неодружених дівчат знайдений на вулиці предмет для догляду за волоссям вважається позитивним знаком. Ознака вказує на швидку зустріч з майбутнім супутником життя. А гребінь, яким причісували наречену перед весіллям, стане для незаміжньої дівчини талісманом. Такий щасливий амулет допоможе знайти удачу на особистому фронті.

25584e9319822b844a4e06f264716807 Прикмети про гребінець: впала на підлогу, до чого знайти, зламати або втратити
За поширеною в народі приймете не можна зачісуватися чужим гребінцем, особливо знайденої. Волосся несуть у собі всю інформацію про власника. Це стосується і позитивної, і негативної енергетики. Використовуючи чужу річ, легко накликати на себе біди і нещастя, уготовані долею іншій людині.

Повір’я про втрачений предмет

У народі кажуть, що втрачений предмет — несприятливий знак. Раніше вважалося, що це вірний провісник пліток і пересудів про людину. Зараз же до таким нешкідливим наслідків додалися інші переконання.

Вважається, що волосся зберігають енергетику і містять інформацію про долю людини. Тому втратити гребінець — означає втратити частину самого себе. Адже предмет для догляду за волоссям може опинитися в чужих руках. Людина, що знайшов і використовує загублену кимось річ, здатний забрати частину краси і здоров’я власника, вплинути на долю колишньої господині гребінця.

Якщо річ загубилася і потрапила в руки недоброзичливців, то наслідки можуть бути ще серйознішими. Адже наші предки знали, що з допомогою гребінця можна навести на людину псування.

Інші прикмети

З гребенями пов’язано багато повір’їв:

 1. Езотерики радять купувати річ у п’ятницю. Найбільш сприятливий період — фаза зростання місяця. Все це забезпечить ясність думки і густоту локонів.
 2. Загублену, а потім знайдену або повернуту гребінець потрібно витримати в сольовому розчині і висушити під сонячними променями. Тільки після цього предмет очиститься від сторонньої енергії.
 3. Краще зберігати гребінь далеко від чужих поглядів. Не варто давати свою річ іншим людям, навіть на один раз. Це загрожує втратою краси і спокою.
 4. Гребінець, що лежить на столі, притягує до сім’ї сварки, недомовки і конфлікти.
 5. Прикмети стверджують, що незаміжнім дівчатам не варто залишати річ на ліжку, інакше волосся будуть слабкими і рідкісними.
 6. Не можна користуватися гребінцем, якій причісували небіжчика перед жалобною церемонією. Це загрожує хворобами, бідами і смертю.

Гребінець — особиста річ кожної людини. Якщо вірити езотерикам, цей предмет — носій персональної інформації і долі. Неважливо, забобонний людина чи ні, в будь-якому випадку варто уважно ставитися до речі, не допускаючи пошкоджень чи втрати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради