Прикмети про голубів: до чого прилітає, напаскудив на голову, збити на машині

Голуби — птахи щастя, символ любові, вірності і відданості. Часті гості на весіллях та святах. З ними пов’язано багато прикмет і повір’їв, які народ роками помічав. Оскільки голуби — міські жителі, і зустріти їх можна часто, багато давні забобони можуть виявитися корисними і для сучасних людей.

560fc541b0b4ae411f629e4727584e32 Прикмети про голубів: до чого прилітає, напаскудив на голову, збити на машині

Що пророкують голуби

Ці птахи зустрічаються кожному міському жителю щодня. Мешкають на вулицях, парках скверах. Здавна їх використовували для передачі інформації і в магічних ритуалах, навіть приносили в жертву. Незважаючи на те, що чаклунський птахом вважається ворон, голуби теж оповиті містичної таємницею.

Воркующая голубка може принести радість, викликати нежданих гостей або новини. Її поведінка повідомляє про довге і щасливе сімейне життя, про поповнення в сімействі або весілля.

По одному з забобонів у Вербну Неділю в голубів вселяються душі померлих, щоб побачити рідних.

Хоча пташки і мешкають поруч з людиною, але не поспішають йти на контакт. Прикмети про голубів не випадкові. Коли вони вторгаються в будинок, влітають у вікно або залишають послід на плечі, то доля подає знаки. Уважний людина зможе розшифрувати передбачення і підготується до майбутньої події.

Сів на голову

Голуб на голові — ознака обраності. Адже білий птах є символом божественності. Старі повір’я стверджують, що злі духи і відьми могли приймати вигляд будь-яких птахів, крім білих голубок. Якщо людина прийняла якесь серйозне рішення, то так доля дає зрозуміти, що вибір правильний.

Крім того, пташка, сівши на голову людини, символізує фінансовий успіх, вірно вибраний шлях, прагнення до саморозвитку.

Повір’я обіцяє неждана багатство того, кому на плече або голову сідає білосніжний голуб. Рудий — говорить про розтрати, сірий — повідомляє про новини. Прикмету про птахів не можна вважати дієвою, якщо зграя прикормлена навмисне.

Стукає в вікно

З цими пташками можна зустрітися не тільки в парку, адже вони часто мешкають на дахах будинків та технічних поверхах. Якщо голуб стукає у вікно, це говорить про готовність власника житла до змін, які змінять його життя. Подія обіцяє щасливі новини і невеликі приємні клопоти.

cbf38ecd8cee324ed59a8fe32aa17217 Прикмети про голубів: до чого прилітає, напаскудив на голову, збити на машині

Поранений голуб стукає у вікно і потребує допомоги, значить, скоро близьким знадобиться підмога. Якщо не допомогти птаха, то можна накликати на себе біду. У дуже рідкісних випадках пернатий гість стукає рівну кількість разів:

 • 4 — до змін в сім’ї;
 • 2 — к несвоєчасним витрат;
 • 1 — до застою в житті.

Сів на підвіконня

Якщо пташка прилетіла до вікна й сіла на підвіконня, значить, житло зазначено благодатним провидінням. Прийдуть щастя і благополуччя, а невдачі обійдуть стороною. Але прикмета працює, тільки якщо птах з’являється регулярно. У цьому випадку її прикормлюють в подяку за залучену удачу.

Білий птах приблудилася на підвіконні й привертає увагу, значить, здійсниться давня заповітна мрія, в родині скоро буде поповнення або один з мешканців просунеться кар’єрними сходами.

Якщо голуб на вікні б’ється в скло, значить, хтось тримає чорну образу або намагається вчинити магічний вплив.

Залетів у хату

Птах найчастіше потрапляє в будинок випадково — у пошуках тепла або їжі. Але якщо такі візити стали регулярними, потрібно уважно придивитися до поведінки пташки:

 • Влетів через кватирку — пора готуватися до приїзду непроханих гостей.
 • Потрапив до приміщення і відразу покинув його — до дріб’язковим новин.
 • Опинився в кухні — до довгого і щасливого сімейного життя.
 • Залетів голуб в будинок з гілочкою у дзьобі — до радісної події.
 • Потрапив в кімнату до хворого — до погіршення стану і навіть смерті.

Птицю можна виганяти насильно. Слід відчинити вікна і дочекатися, поки вона сама покине приміщення. Хапати пернатого візитера не можна, можна накликати біду. Якщо голуб в квартирі підходить до людини, значить, дарує їй щастя. Загнана в кут птах передвіщає неприємності, які призведуть до проблем з житлом.

Годувати голубів

Годувати птахів — благо дарувати. Якщо в житті сталася приємна подія, то потрібно відправитися в парк або на площу, щоб погодувати птахів. Так людина зможе висловити свою подяку і залучити ще більше приємних подій в життя.

018b414607988659da05739ca18aa4d4 Прикмети про голубів: до чого прилітає, напаскудив на голову, збити на машині

За прикметою годувати голубів краще з руки, простягаючи розкриті долоні птахам. Використовувати крихти і шматочки хліба, зерна або очищені насіння. Кидати соняшник в лушпинні — розкидатися удачею. Прилетів у двір або на підвіконня вісника прийнято дякувати, годуючи хлібними крихтами.

Сів на машину

Тлумачення прикмети багато в чому залежить від кольору і поведінки пташки:

 • Якщо голуб з темною або рудим забарвленням розгулює по даху або стукає в лобове скло, то краще за кермо не сідає, можлива аварія.
 • Влетів у вікно — це віщує покупку нового автомобіля без удару по бюджету.
 • Якщо ж на машину сів білосніжний голуб, то власник закохається і зустріне другу половинку.
 • Воркующая пара голубків віщує швидкий шлюб і довгоочікувану вагітність. Якщо вони отримали таке послання, то доля натякає на вінчання.

Зграя голубів

Знаки трактують виходячи з того, хто зустрів зграю і при яких обставинах:

 • «Колектив» пернатих сів на підвіконні — чекати неприємних гостей, з-за яких зіпсується настрій.
 • Птахи, у великій кількості прилетіли до вікна, означають, що скоро станеться світле подія.
 • Сідають масово на підвіконня тяжкохворої людини — до швидкої смерті.
 • Голуби оточили нареченого і наречену — до довгого і щасливого сімейного життя.
 • Якщо ж зграя пернатих розташувалася навколо коляски з малюком, то його чекає велике майбутнє.
 • Птахи супроводжують похоронну процесію — померлі родичі зустрічають душу покійного.

9ef3fa47d75e38be1a3b366b5e773b7c Прикмети про голубів: до чого прилітає, напаскудив на голову, збити на машині

Зачепив крилом

Якщо голуб, пролітаючи повз, випадково зачепив людини крилом, наближається здійснення заповітного бажання. Важливі вісті прийдуть у вигляді листа. Якщо зачепила крилом біла голубка, це віщує зустріч з великою любов’ю. Контакт птиці з дитиною обіцяє щасливу долю.

Людина, відзначений таким чином, володіє сильною позитивною енергетикою, наповнений щастям і благодаттю. Пернаті люблять торкатися тих, кого очікують приємні події, здатні змінити звичний життєвий уклад.

Коли людина не може прийняти рішення, то птах, сіла на плече чи торкнулася крилом, підкаже правильний шлях.

Прикмети про колір голуба

Забарвлення пернатого може тлумачити одне й те ж подію по-різному:

 • Білий колір підсвідомо асоціюється з благодаттю та божественним провидінням, чистотою, любов’ю і невинністю. Найбажаніші птиці для виконання добрих прикмет і повір’їв.
 • Руді пташки по забарвленню пов’язують знаки долі з «золотом», грошової прибутком або підвищенням у кар’єрному плані. З такими голубами можуть бути пов’язані як хороші, так і погані ознаки.
 • Чорний колір символізує страждання, біль, нещастя і загибель. Така птиця не обіцяє нічого хорошого. Проблеми і неприємності чекають того, хто зустрів чорного голуба.
 • Сіра птиця також не віщує хороших новин. Частіше зустрічається нахабні і агресивні особини. Навіть впали пір’я можуть передбачити негативний подія.

Білий

З’явилася білосніжна голубка на підвіконні або біля порога, пора чекати приємних ситуацій. Крім того, візит може означати:

 • важливі новини;
 • повернулася душа померлого провідати близьких;
 • прийде благополуччя;
 • очікується поповнення в родині.

856e790e8643e772db706db0005e3ba5 Прикмети про голубів: до чого прилітає, напаскудив на голову, збити на машині

Пернаті, кружляють поруч з вікном, — до набуття великого щастя і припинення душевних мук. Самотня біла птах на підвіконні може говорити про самотність, яке шкодить проживає в квартирі, і про те, що пора знайти пару. Якщо голуб здійснює кола над приватним будинком — віщує сватання або швидке весілля.

Рудий

Птах такого забарвлення сідає на голову або руку до значної грошової прибутку. А якщо рудий голуб б’ється у вікно, це до втрати коштів. Влетів у квартиру пернатий гість безбоязно підходить до людини — це знак, що пора будувати кар’єру, доля прихильна. Після передвістя всі угоди стануть вигідними і вдалими.

Руда пташка сіла на плече — до приїзду старого друга, з яким не бачилися довгі роки.

Вирішив оселитися на балконі чи на підвіконні, значить в родині очікується поповнення, встановлюється фінансова стабільність і добробут.

Чорний

Чорний гість ломиться в віконну сітку або скло — до важкої хвороби або смерті близької людини. Стукає дзьобом по підвіконню або вікна — до убогості і бідності. Підлетів до молодим подружжям — їх чекає велика сварка і, можливо, розставання.

Птах, сіла на плече заміжньої дами, попереджає про зраду чоловіка. Якщо людина відправляється на важливу зустріч, і на нього сідає чорний голуб, то це до нещасливий кінець.

Темна пташка черкає крилом — до великих неприємностей, втрат, збитків. Така подія віщує судові тяжби.

99e7a1da93f3d6ce2e3e59a30caefb6d Прикмети про голубів: до чого прилітає, напаскудив на голову, збити на машині

Сірий

Нічого хорошого птах не принесе:

 • хвороби і смерть;
 • злидні та бідність;
 • сварки і розлучення.

Знайти сіре перо — отримати попередження про майбутні труднощі і неприємності. Доля дає шанс підготуватися до них. Краще не робити необдуманих вчинків, відкласти великі угоди.

Маги радять погодувати сірого пернатого, якщо той стукає у вікно, але не пускати в квартиру. Давати тільки білий хліб.

До чого побачити мертвого голуба

Неживе тіло не віщує біди. Трупики птахів нерідко трапляються на дорогах, тротуарах, узбіччях. Варто задуматися про поганому ознак, тільки якщо сизарь розбився на очах у перехожих або впав мертвим прямо перед людиною.

Якщо птах вдарилася об вітрину, вікно, будівлю, а потім злетіла, значить, з’являться проблеми, які бистра вирішаться і не залишать серйозних наслідків. Збити голуба — до більших неприємностей. Забобонні люди радять зупинитися і перечекати кілька годин.

Мертва птиця у вентиляції говорить про наближення небезпеки, яка ось-ось нагряне. Влетіла в будинок і померла на очах мешканців, значить, їх чекає ” чорна смуга в житті. Знайдений біля порога трупик — сильний магічний вплив, яке вдарить по здоров’ю домочадців.

Збити птицю на машині

Така подія каже, що гонитва за ризиком обернеться поганими наслідками. Забобон не взялося на порожньому місці. Переважна більшість водіїв, які збили білих голубів, потрапляли в аварію в той же день. Білосніжна птиця влетіла в машину на повному ходу — до необгрунтованої ревнощів. Ситуація закликає довіряти другій половинці.

a3d5f8fd562ff2847c8de49a03863b80 Прикмети про голубів: до чого прилітає, напаскудив на голову, збити на машині

Розчавити голуба на машині — попередження про те, що скоро станеться неприємність, якої не вдасться уникнути. Якщо транспортний засіб забарвилося кров’ю, то доведеться зв’язуватися з правоохоронними органами, можливі необгрунтовані звинувачення, плітки, чорний піар.

Якщо кров’ю забрызгало скло, це віщує водієві важкі хвороби і навіть смерть близької людини. Мертву птицю можна залишати на капоті — потрібно обов’язково зупинитися, зняти тільце і покласти на узбіччі.

До чого голуби цілуються

Якщо одружена або закохана пара бачить цілуються голубів, то вони можуть бути впевнені у вірності партнера. Помітити голубков після розставання — доля натякає про швидке примирення і правильному виборі.

Хорошою прикметою є голуби цілуються під час святкування весілля. Гарний момент обіцяє довге сімейне життя і швидке народження малюків.

Парочка пташок цілується на підвіконні і прибивається тільки до того вікна, за яким живе щаслива сім’я, де панує спокій і розуміння. Обопільне увагу з боку голубков допомагає примиритися який посварився подружжю і знайти гармонію в родині. Обов’язково потрібно підгодувати птахів в якості подяки за сприяння.

Прикмети про пораненого голуб

Поранена птиця стала символом життєвих випробувань, які доведеться подолати:

 • Впала в кімнаті з тяжкохворим людиною — до смерті.
 • Билася у вікно дитячої — до проблем у вихованні.
 • Прибилася на підвіконні офісу — до серйозних фінансових труднощів і невдач.

Якщо вдома або в квартирі знайдено поранений голуб, то його потрібно виходити. Доля перевіряє готовність людини до життєвих змін. Залишити в біді — накликати на себе багато неприємностей.

Впала перед людиною або йому на голову поранена птиця, яка не дається в руки, попереджає про небезпеку. Кілька поранених пернатих поруч віщують важкі страждання й душевні муки. Погибающая травмована пташка говорить про ті ж наслідки.

Пернатий напаскудив

Одна з найвідоміших прийме передбачає: якщо голуб на голову накакав, то пощастить у фінансових справах і кар’єрі. Якщо на одяг, або аксесуар — до оновлення гардеробу і виділення коштів на це. Якщо послід залишився на плечі або руці, це віщує творчий успіх і самореалізацію.

Напаскудив на автомобіль — до швидкої поломки. Якщо випадково вимазатися в посліді, то дорогий подарунок забезпечений. Рідкісні випадки, коли пернатий залишає послід на людину, а потім налітає на нього — це до великої удачі і вирішення неприємностей.

Маги і цілителі кажуть, що так птах запобігає можливе магічний вплив, особливо якщо це відбувається взимку і навесні. Замість прокльонів, краще подумки подякувати пташку за своєчасну допомогу.

Тлумачення прийме для жінок і чоловіків

Біла голубка обіцяє чоловікові і жінці швидку зустріч з коханим, який стане другою половинкою. Цілуються пташки кожному з партнерів обіцяють вдалий шлюб та благополуччя.

cf131fbc13d86d1e1f7cb71caf7691d8 Прикмети про голубів: до чого прилітає, напаскудив на голову, збити на машині

Якщо дівчина бачить мертвого голуба, значить, її чекають неприємності у відносинах, спілкуванні з дитиною чи родичами. Для чоловіка такий знак стає вісником проблем на роботі. Чорний голуб стукає у вікно самотньої жінки — доля нагадує про тяжкості самотності і про необхідність знайти пару.

До чоловіка в офіс прилетів поранена птиця, отже, найближчі операції краще відкласти, так як вони не увінчаються успіхом. Потрібно допомогти гостю або віднести в ветеринарну клініку, де зможуть надати допомогу. Залишити в біді — залучити в життя невдачі.

Голуби зустрічаються всюди, але лише деякі особливості їх поведінки стали основою для достовірних народних прикмет. Уважний людина зможе визначити причину контакту з птицею і зробить висновки, щоб підготуватися до майбутніх подій або уникнути проблем.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради