Прикмети про божу корівку: на заміжжя, до грошей

primety pro bozhju korovku na zamuzhestvo k dengam 0352c07 Прикмети про божу корівку: на заміжжя, до грошейБожа корівка – це миле і абсолютно нешкідливе комаха, з яким пов'язано безліч стародавніх легенд. У багатьох країнах Європи існує повір'я, що цей яскравий жучок живе на небесах і тільки зрідка, в особливих випадках, спускається на землю. Наші предки теж вважали, що ці крилаті створіння є посланниками вищих сил, а також можуть передати Богам прохання людей.

Божа корівка, прикмети про яку носять в основному сприятливий характер, користується любов'ю і повагою у всіх куточках світу. Аргентинці називають корисне комаха «сонечком Св. Антонія», британці – «пташками Діви Марії», а в Болгарії плямистих вісницю величають «Божими красунями».

Божа корівка: прикмети про зустріч з яскравим жучком

Люди тисячоліттями жили в такому тісному сусідстві з природою, що сьогоднішньому городянину буває складно уявити собі особливості світогляду своїх предків. Тому в сучасному суспільстві до забобонів нерідко ставляться зі зневагою. Така позиція тільки показує, що люди забули одну важливу ідею давнини: світ – цілісний, всі події в ньому взаємопов'язані. Той, хто вміє читати неявні знаки, може прогнозувати події власного майбутнього.

Не тільки сонечка, а й багато інших комах теж включені в цю складну взаємозв'язок. Недарма до наших часів дійшли докладні тлумачення, наприклад, про метеликів: якщо крилата красуня відвідала ваш будинок, знаючі люди кажуть, що родині прихильні покровителі з іншого світу; якщо ж метелик села на людину, прикмети обіцяють щасливі зміни в різних сферах життя.

Прикмети і забобони про сонечок відрізняються такою ж точністю і докладністю. У народному фольклорі напевно знайдуться пояснення будь-якої дрібниці, що супроводжувала вашу зустріч з легендарним жучком.

Зовнішність крилатою вісниці

primety pro bozhju korovku na zamuzhestvo k dengam 0556690 Прикмети про божу корівку: на заміжжя, до грошей Вченим відомо близько п'яти тисяч різновидів сонечок. На території нашої країни зустрічається кілька видів цих комах, тому, побачивши крилату красуню, слід уважніше придивитися до її «поряд».

Помаранчевий жук з чорними цятками обіцяє благополуччя і щасливі зміни в житті. Зустрілася червоно-коричнева сонечко? За прикметами – до грошей. Це передвісниця великого матеріального успіху, особливо для тих. хто займається підприємництвом: найближчим часом їх справи підуть в гору. Жовта гостя зі світлими точками попереджає про отримання хороших новин. Жучок з однотонною, без цяток, спинкою – це дитинча, тому його поява символізує поповнення сімейства.

Не менш важливо приділити увагу кількості цяток на спинці маленької гості. За однією з версій, скільки точок вдасться нарахувати на крилах сонечка, стільки вдалих місяців чекає вас в майбутньому році. Інше пояснення стосується виключно бездітних жінок, які мріють про дитину: порахувавши цяточки, майбутня мати дізнається, через скільки місяців настане довгоочікувана вагітність.

Крім загальних тлумачень, є і точні пояснення кількості плям на спинці комахи:

 • одна точка – здійснення планів, вдалі проекти
 • дві точки-досягнення гармонійного рівноваги між різними життєвими інтересами (наприклад, професійні амбіції не йдуть на шкоду сімейним відносинам)
 • три плямочки – у важкій ситуації вам вдасться зберегти розсудливість, а значить, і прийняти вірне рішення
 • чотири точки – в найближчі місяці ваше майно не постраждає від злодіїв або нещасних випадків
 • п'ять цяточок – вас відвідає прекрасна ідея
 • шість плям – пора вчитися чомусь новому (можливо, підвищити кваліфікацію або отримати нову професію)
 • сім точок – неймовірне везіння у всіх справах і починаннях

Де відбулася зустріч

Знайти сонечко в траві або на листках рослини – дуже хороший знак. Вважається, що це передвістя щасливого майбутнього: людина може розраховувати на міцне здоров'я і матеріальну стабільність. До слова, це марновірство має під собою і наукове обгрунтування: сонечка не живуть в районах з несприятливою екологічною обстановкою, тому, якщо ці жучки зустрічаються на вулиці у великій кількості, можна не побоюватися шкідливого впливу навколишнього середовища.

Якщо крилата красуня залетіла в будинок або квартиру, то перш, ніж тлумачити цю подію, слід звернути увагу на кілька важливих деталей:

 • в весняний і літній період гостя провіщає народження дитини, а якщо чоловік і жінка абсолютно точно не планують поповнення, цей знак потрібно розцінювати як передвісник сімейного щастя: між усіма домочадцями встановляться поважні, доброзичливі відносини
 • осінній візит сонечка обіцяє тривалий період фінансової достатку
 • прикмета «сонечко села на ліжко дитини» говорить про те, що малюк буде рости життєрадісним, здоровою, активною
 • якщо в родині хтось хворий, значить, небесна посланниця принесла звістку про швидке полегшення стану хворого

Запримітили плямистого жучка на вікні? Зверніть увагу на його дії. Якщо сонечко сидить на зовнішній поверхні скла – чекайте добрих звісток або візиту бажаного гостя. «Пташка Діви Марії» спокійно посиділа на підвіконні, а потім полетіла: прикмета обіцяє багато щасливих моментів та приємних сюрпризів, які чекають вас у недалекому майбутньому.

Якщо вікно виявилося обліплено безліччю комах, цієї події є два пояснення:

 • будинок повний позитивної енергії, комашки злітаються сюди, відчуваючи безпечну, сприятливу обстановку
 • у вашій сім'ї з'явилися недоброзичливці або заздрісники; постарайтеся проявляти більше обережності в спілкуванні з малознайомими людьми

Божа корівка догодила в павутину – тривожний знак. Слід приготуватися до низки фінансових невдач, сварок з близькими людьми або фізичній нездужання.

Божа корівка села на людину

primety pro bozhju korovku na zamuzhestvo k dengam a7bcc37 Прикмети про божу корівку: на заміжжя, до грошей Милі крилаті створіння не так вже й часто сідають на людей, але якщо це сталося, потрібно звернути увагу, яку частину тіла вибрала для відпочинку несподівана компаньйонка: від цього залежить точність тлумачення прикмети.

Куди села сонечко:

 • на голову, волосся – все неприємності на роботі будуть незабаром усунуті, конкуренти залишать свої спроби зіпсувати вашу репутацію; якщо жучок сів прямо на верхівку або на лоб, слід очікувати підвищення по службі та інших значних успіхів, пов'язаних з професійною діяльністю
 • прикмета «сонечко села на руку» трактується дуже докладно – права рука символізує здійснення заповітного бажання, причому швидкість реалізації вашої мрії залежить від того, наскільки швидко крилата гостя покинула вас; прикмета «сонечко на лівій руці» означає істотне поліпшення здоров'я: якщо останнім часом ви відчували занепад сил або обмеження активності, незабаром ваше стан нормалізується
 • плямистий жучок вибрав для посадки шию або особа – самотній людині ця подія обіцяє доленосну зустріч, а тим, хто закоханий, сонечко обіцяє новий період у відносинах, який буде щасливішим попереднього; якщо ж комашка, немов дуріючи, перелетіла з руки на руку, можете твердо розраховувати на значне поліпшення справ у всіх сферах життя
 • комаха повзає по ногах – до серйозних перешкод, ускладнень, тяганини у важливій справі
 • прогулюється по спині або животу – яка б складна проблема ні затьмарювала ваші думки останнім часом, незабаром вона буде благополучно вирішена

У деяких регіонах вважається, що сонечко, що сіла на будь-яку частину тіла немовляти або маленької дитини, символізує благословення небес.

Якщо ви знайшли яскравого жучка на одязі людини, який вам подобається, то це знак згори: він або вона ідеально підходять вам для створення серйозних відносин.

Трактування повір'я для жінок і чоловіків

Чоловікам сакральне комаха обіцяє поліпшення матеріального становища та фінансову удачу: висновок перспективних угод, вигідна співпраця.

Трактувань прикмети для жінок значно більше. Може бути, це пов'язано з тим, що жінки більш уважні до неявним знакам долі.

Божа корівка – прикмети на заміжжя для юних дівчат:

 • виявити на руці крилату вісницю – до знайомства з майбутнім чоловіком
 • знайти жучка в одязі – до швидку покупку весільного плаття
 • влетіла в кімнату юної особи комашка віщує отримання звісток або подарунка від коханої людини
 • комаха, що сіло прямо в тарілку молодої жінки, символізує забезпечене життя з гідним чоловіком

Інші тлумачення для молодих дівчат також приємні і оптимістичні: майже кожна зустріч з сонечком обіцяє дівчині приємне проведення часу з друзями, успіхи в навчанні, багатообіцяючі знайомства.

Заміжнім жінкам прикмета обіцяє поліпшення відносин з чоловіком, удачу в справах, кар'єрне просування, а якщо жучок затишно влаштувався на животі – збільшується родина, легку вагітність і народження здорового немовляти.

Для самотньої жінки яскраве комаха означає різкий поворот долі. Це не обов'язково обіцянку романтичної зустрічі: можливо, ви вдало змініть місце проживання або знайдете заняття, яке буде приносити вам не тільки дохід, а й справжнє задоволення. У будь-якому випадку, життя зміниться на краще.

Негативні трактування прикмети

primety pro bozhju korovku na zamuzhestvo k dengam d768a8d Прикмети про божу корівку: на заміжжя, до грошей Непросте комаха – божа корівка: прикмети, пов'язані з нею, часом мають і негативний відтінок. Правда, негативних трактувань про зустріч з небесним листоношею зовсім небагато.

Так, якщо вам довелося побачити, як мила комашка потрапила в біду (наприклад, її склювала птах), слід передбачити можливість провалу будь-якого важливого справи. Постарайтеся завчасно прорахувати всі свої дії і можливі труднощі, тоді, можливо, неприємностей вдасться уникнути.

Кусаються сонечка вкрай рідко, але якщо таке все-таки відбулося, розцінювати агресію нешкідливого жучка як попередження. Серед ваших знайомих з'явився таємний недоброзичливець, який посміхається вам у очі і розпускає злісні плітки за вашою спиною.

Щоб уникнути небажаних наслідків, які обіцяє прикмета, ні в якому разі не ображайте комашку, адже вона всього лише попередила вас про можливі негаразди. Крім цього, знаючі люди використовують ефективний спосіб захисту від неприємностей: потрібно повісити в своєму будинку картину або вишивку з сонечком, яка буде працювати як домашній оберіг. Можна придбати ювелірну прикрасу, що зображує крилату красуню, і носити його в якості особистого амулета. Однак тут є одна умова – зображення повинне бути реалістичним: мультяшні або карикатурні образи сонечка не матимуть магічної сили.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради