Прикмети перед операцією: чи можна стригтися, мити голову, що не можна робити

У волоссі накопичується енергія, тому з ними потрібно акуратно звертатися. Не всі знають, чи можна робити стрижку перед операцією, і які прикмети ще пов’язані з хірургічним втручанням.

84464be44bb8edb36268e01096def7cf Прикмети перед операцією: чи можна стригтися, мити голову, що не можна робити

Прикмети перед операцією хворому

Незважаючи на розвиток медицини, хірургічне втручання – досить ризикована справа. Людині потрібно знати прикмети перед операцією:

  • Не варто брати в лікарню нові речі, краще взяти вживаний хоча б один раз одяг. Це марновірство з’явилося з-за того, що обновки одягають на небіжчика.
  • Перед операцією хворому краще не просити лікаря про зміну ліжка чи палати. Вважається, що тоді людина надовго затримається в стінах лікарні.
  • Якщо у вікно приміщення б’ється птиця – це поганий знак. У пацієнта будуть ускладнення чи все закінчиться летальним результатом.
  • Коли медсестра каже табуретку – це до появи чергового пацієнта.

У стаціонарі не рекомендується:

  • стригти нігті — вважається, що це негативно впливає на загоєння ран і травм;
  • в’язати і шити – людина «прив’язує» до себе місця;
  • ставити вази з білими і червоними квітами – такі відтінки приносять нещастя і відсувають дату одужання.

Дякувати лікаря до операції не варто — не можна підносити йому гроші та інші подарунки. Перед призначенням курсу процедур теж не слід що-небудь вручати лікаря, інакше лікування не принесе користі.

Лікарі також схильні до різних забобонів. Наприклад, вони вважають неприпустимим бажати «доброго ранку» або «доброго вечора». Після таких слів починається важка зміна.

Перед зміною доктора намагаються не відпочивати в галасливих компаніях, не займатися любов’ю і не мінятися чергуваннями. Вони впевнені, що це приверне проблеми і доведеться трудитися в поті чола.

Досвідчені медики переконані, що історію хвороб потрібно тримати обережно. Якщо вона впаде на підлогу – ускладнення у пацієнта неминучі. Багато лікарі не беруться оперувати друзів або родичів, так як із-за хвилювання людина може зробити помилку під час хірургічного втручання.

Можна стригтися перед операцією

Для пацієнтів існують різні прикмети про те, чи можна стригтися перед операцією. Для одних це погана ідея, а для інших — гарна.

Деякі езотерики вважають, що у волоссі накопичується негативна енергетика. З допомогою стрижки від неї можна позбутися. Вже через деякий час людина помітить, як у нього з’являється позитивний настрій.

Але більшість езотериків впевнені в тому, що якщо стригти волосся перед операцією, це призведе до поганих наслідків. Заборонено чим-небудь скріплювати зачіску. Будь-які аксесуари неприпустимі під час операції.

Не можна однозначно сказати, як краще вчинити. Потрібно орієнтуватися на особисті відчуття. Якщо з довгим волоссям фізично важко ходити, то краще вкоротити їх. Не варто робити це на убуваючу місяць, так як вони будуть гірше рости, така процедура забере додаткову життєву енергію. Стрижку необхідно планувати на повний місяць – це поліпшить здоров’я.

Що не можна робити перед хірургічним втручанням

Напередодні операції не рекомендується мити голову. Вважається, що це додатково послаблює енергетику. Рідних і близьких людей необхідно попередити, щоб вони не бажали удачі і не розпитували заздалегідь лікаря про те, як все пройде.

Пацієнтам не варто налаштовуватися на негативний результат. Краще взагалі не прогнозувати підсумок операції. Хворому не потрібно уявляти, як буде проходити післяопераційне відновлення.

Не рекомендується робити красиві зачіски на голові перед хірургічним втручанням. Досвідчені езотерики пов’язують це з тим, що небіжчиків перед похоронами прикрашають і роблять їм макіяж.

Прикмети в післяопераційний період

Для швидкого відновлення буде потрібно позитивний настрій. З його допомогою можливо поліпшити свій стан. Бажано уявляти, чим доведеться займатися після виписки, які справи треба буде зробити.

Не варто акцентувати увагу на тому, що потрібно довго відновлюватися або як буде гоїтися шов. Краще думати про нову стрижку, фарбування волосся, макіяж або зміну способу. Чим сміливіше будуть експерименти, тим сильніше позитивне переконання.

Деяким хворим рідні та друзі приносять букети. Їх можна ставити у вазу біля ліжка. Це дозволить пацієнту відволікатися від поганих думок і отримувати хорошу ароматерапію. Але не можна забирати квіти після виписки, так як людина ризикує повернутися в лікарню.

8e5413d72d27ff726be1c0bcd9acded5 Прикмети перед операцією: чи можна стригтися, мити голову, що не можна робити

Перед випискою пацієнта потрібно ретельно зібрати особисті речі, оскільки будь-який залишений предмет підвищує шанси на повернення. У цієї прикмети є і позитивне значення: жінки в пологовому будинку варто залишити особисту річ, і тоді вона знову завагітніє.

Щоб більше не з’являтися в лікарні, людині потрібно перевернути матрац. Робити це слід перед випискою з лікувального закладу. Досвідчені езотерики рекомендують також обійти лікарні по напрямку руху сонця. Людина закріплює успіх лікування. Необов’язково швидко проходити маршрут. Важливо завершити його до кінця і в зручному для себе темпі.

Прикмети перед операцією та після неї допомагають пацієнтам справитися з хворобою. Самонавіювання знижує ризик виникнення ускладнень та інших проблем. Досить слідувати невеликим рекомендаціям, і все буде добре.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради