Прикмети: до чого сонечко сідає на людини (обличчя, рука) в будинку, квартирі – значення длля дівчат, жінок

Серед усіх живих істот найбільше хороших прийме відомо про сонечка, яка своїм милим виглядом і лагідною вдачею заслужила трепетне ставлення до себе. Вважають, що незвичайне комаха живе на небесах, а на землю спускається, щоб дати людям волю Бога.

d9c4e2ae54c08bbcc78026f155c18e4d Прикмети: до чого сонечко сідає на людини (обличчя, рука) в будинку, квартирі – значення длля дівчат, жінок

Прикмети про сонечка

З-за характерного забарвлення божу корівку неможливо переплутати з іншими жучками. Барвисте комаха викликає оптимістичні думки у всіх народів Європи.

Тільки жителі Азії байдуже ставляться до цього комасі.

У цій частині світу немає візьме про божих коровках, напевно, тому що там не поширені ці комахи.

Забобони про божу корівку:

 • Німці називають жуком Святої Діви або «Божої свічкою».
 • Англійці – кличуть пташкою Марії.
 • Аргентинці називають сонечком святого Антонія.
 • Болгари – визнають «божої красунею».
 • Люди католицької віри наділяють це комаха містичними здібностями.
 • Представники саксонських народів вважають милого жучка носієм Фортуни і знаком прихильності небес.
 • Французи – затяті шанувальники амулетів у вигляді милого жучка. Такі обереги не замінні для новонароджених, яких божі створіння захищають від пристріту, попереджають про небезпеку.
 • У центральній Європі люди пов’язують це комаха з Богом, всі прикмети вимагають дбайливого відношення до створення незвичайного.
 • Язичники вважали червоного жучка посланцем Сонця.
 • Християни шанували божу корівку слугою Богородиці.

Про нешкідливому красивому жучці складено багато добрих прикмет. Носій божої волі своєю появою обіцяє удачу. Вбивство священного створення заборонено, вважається великим гріхом. Той, хто порушить заборону, може бути позбавлений прихильності Фортуни. Можна побачити божу корівку різного забарвлення. Для кожного випадку є свої прикмети:

 • Жовта – носій щастя, позитиву, довгоочікуваних змін.
 • Червона з білими плямами – ознака одержання повідомлення, яке порадує.
 • Чорна з червоними цятками – рідкісний вид (у нас не зустрічається), знак успіху в бізнесі.
 • За кількістю точок раніше судили про віці комахи, а в наші дні з’явилася нова прикмета: скільки вкраплень на крильцях побаченого жучка, стільки сприятливих місяців очікується в році.

  Зрозуміло, божа корівка з 7 точками – самий сприятливий знак.

  Комаха потрібно відпустити, і побажати собі щастя і благоденства. Виявилося недостатньо такого ворожіння, і виникли додаткові прикмети:

  • Жучок без точок – новонароджене створення, передрікає появу малюка в родині того, хто зустрів таку живність.
  • З двома цятками – є символом успіху в підприємництві. Після такої зустрічі варто задуматися про відкриття своєї справи.
  • 7 точок – найщасливіший жук.

  Помічено: божі створіння вибирають для проживання найбільш екологічно чисті райони, є прикметою відсутність забруднення навколишнього середовища. Багато божих корівок в одному місці є символом великої і дружної родини, а для землероба це означає передвістя великого врожаю жита.

  Погані прикмети:

  • Стати свідком загибелі божої корівки – до біди. Наприклад, яскраве комаха потрапляє в павукову мережу, або на жучка накидається птах. Потрібно постаратися врятувати комаха – тоді нещастя вдасться уникнути.
  • Укус сонечка може означати, що їй не сподобався ваш запах, чи є недоброзичливець, распускающий про вас брудні плітки, щоб обійти на шляху до хорошої посади.

  Жовту рідину, яку виділяє комаха, називають молочком. Саме тому комаха називається «сонечком». Всі народності вірили, що ця жовта слиз – їжа богів, тому знахарі почали застосовувати молочко для лікування зубного болю.

  b42321202b0a1069fe76e84e26602ee1 Прикмети: до чого сонечко сідає на людини (обличчя, рука) в будинку, квартирі – значення длля дівчат, жінок

  До чого сідає сонечко на людину?

  Іноді відбувається приємна подія, яке пророкує удачу в різних сферах життя. Якщо на тебе села божа корівка, прикмета приймає різний зміст в залежності від того, де саме виявився привабливий жучок.

  На голову

  Прикмети стверджують, що яскраве комаха, яка опинилася на чолі – хороший знак для трудової діяльності. Очікується кар’єрний зліт, позитивний результат неприємної ситуації в робочому колективі, швидке розвиток власного бізнесу.

  Будь-які труднощі легко переборні, а недоброзичливці – нестрашні. Головне, в переляку не змахнути «вісницю удачі» на землю, щоб успіх не обійшла вас стороною. Важливо, в якій зоні розташувався жучок:

 • Прикмети обіцяють зустріч з справжньою любов’ю людям, яким на обличчя сіла божа корівка. Вони отримають бажані нові враження, або сталі відносини засяє новими фарбами.
 • Миле комаха на маківці віщує цікаву роботу керівнику, більш високий щабель на кар’єрних сходах або набуття навичок управління людьми.
 • Комашка заблукала в волоссі – сигнал для бізнесмена: можна активно розвивати підприємницьку діяльність.
 • Не лякайте «гостю», підставте руку – жучок переповзе на пальці, а звідти зможе «стартувати» вгору.

  На руку

  Якщо сонечко всілася на праву руку – вас чекають приємні події (виповниться заповітне бажання), на ліве передпліччя – зміни торкнуться цінної області життя – здоров’я (воно помітно покращає).

  Інша версія трактування прикмети. Рука – це людський орган, який асоціюється з отриманням прибутку («тримати в руках», «дати в руки» тощо).

  З іншого боку, більшість справ виконується руками, тому ця частина організму людини символізує успіх у всіх починаннях. Тому, якщо божа корівка села на ліву руку – це передвіщає удачу в сфері фінансів, якщо жучок розташувався на правій долоні – це гарантує успішне завершення будь-яких проектів.

  З допомогою божої корівки, сідаючої на руку, можна поворожити:

 • Запитайте про те, що вас хвилює, і ніжно подуйте жука під крильця. Якщо він негайно злетить, отже, вирішення проблеми залишилося чекати недовго. Якщо «гостя» залишиться сидіти на руці, то бажання не збудеться, або його виконання змусить себе чекати.
 • Точно так само можна гадати на погоду. Якщо червоненький жучок довго не злітає з долоньки – бути дощу, пішов відразу – очікується ясна погода.
 • Дівчині маленька посланниця богів передбачить, звідки чекати нареченого. Для цього потрібно перед тим, як подути на жучка, попросити його показати напрямок. А коли комаха злетить, постежити за його польотом. В яку сторону відправиться божа корівка, звідти і старостів доведеться чекати. Якщо червона комашка залишиться сидіти на долоні, на заміжжя найближчим часом можна не розраховувати.
 • Якщо дівиця потримає в зімкнутому кулаці божу корівку (так, щоб не придавити, не пошкодити комаха), а потім розкриє долоню, поведінка жучка покаже судженого. Якщо комаха влетить буквально вертикально вгору, то наречений поблизу, можливо, стоїть поруч.
 • Якщо на вашу верхню кінцівку сяде сонечко, її можна попросити про допомогу в здобутті взаємної любові. Комаха вже на руці? Порахуйте до 22. Якщо комаха не злетить до завершення рахунку – вас очікує благопристойна життя і щасливе кохання.
 • Потримавши довше посланницю небес на руці, дівчина може розраховувати на те, що жучок передасть їй силу, з допомогою якої можна швидше знайти нареченого.

  Божа корівка на плечі віщує радісні події, наприклад, зустріч з одним або допомогу від людини, якого раніше не вважали близьким (плече символізує дружню підтримку).

  Народні прикмети категорично не рекомендують струшувати боже створення другою рукою (так можна власноруч відмахнутися від своєї вдачі).

  38c9a7caa1097bd99d2c31a918d4d1d7 Прикмети: до чого сонечко сідає на людини (обличчя, рука) в будинку, квартирі – значення длля дівчат, жінок

  Щоб бажання збулося, згідно з прикметами потрібно підняти палець вгору (комаха займе найвищу точку, і відлетить). Інший варіант – потрібно акуратно пересадити жучка на високу гілочку.

  На тіло

  Трапляється, сонечко сідає на голову, а потім перебирається одяг або різні частини тіла. У такій ситуації прикмети обіцяють різні події в залежності від місця, де знаходиться комаха:

  • На грудях – незабаром знайдеться друга половинка. Щастя в коханні гарантовано.
  • На спині – якнайшвидше вирішення застарілих проблем.
  • На нозі – швидке досягнення поставлених цілей (якщо жучок доповз до кінця ноги). Якщо комаха зупинився на середині кінцівки, швидких змін чекати не варто.

  Якщо жучок просто повзає по одязі, можна чекати приємного сюрпризу від близької людини. Ви, можливо, отримаєте презент.

  Прикмети про сонечка в будинку

  Симпатичне комаха не тільки зустрічається на вулиці, воно радує своїм відвідуванням і в домашній обстановці. Якщо сонечко залетіла в квартиру – це говорить про гарну енергетиці житла. В цілому прикмети обіцяють дуже хороший прогноз для всіх членів сім’ї, але є деякі нюанси тлумачення.

  Яскраве комаха, залетевшее в оселю самотньої людини, передвіщає позитивні зміни в житті господаря квартири.

  Не виключено, що самотність скоро закінчиться – холостяк зустріне свою другу половинку, або як мінімум, знайде душевний спокій. Якщо сонечко залітає в кімнату незаміжньої дівчини – це обіцяє самотньої особи швидкий вступ у шлюб.

  Божа корівка, влетіла в подружню спальню, означає зміцнення стосунків у парі, віщує щасливий шлюб в любові і взаємній повазі. Угасшие почуття воспылают з новою силою, лише тільки милий жучок махне своїми червоними крильцями.

  Якщо в сім’ї немає дитини, посланець небес приносить радісну звістку про появу малюка. Якщо в будинку є діти, вони будуть жити дружно і щасливо.

  Якщо сонечко прилітає і вмощується на дитячу ліжечко – це означає, що малюк виросте міцним і сильним.

  Важливо не упустити удачу. Ні в якому разі не вышвыривайте комаха з дому. Згідно з повір’ями ці милі створіння здатні розрізняти інтонації мовлення, тому не підвищуйте голос. Посадіть гостю на домашнє рослина біля незакритого віконця.

  Комаха самостійно залишить приміщення, коли вважатиме за потрібне. Насильно затримувати сонячного жучка в будинку також не варто, тому що він може загинути від голоду. Вбивство божої корівки – дуже погана прикмета.

  Якщо ви помітили посланницю Бога на стелі або стіні, готуйтеся до радісним известиям:

  • Хворіє близька людина переможе недугу.
  • Ви несподівано отримаєте спадщину.
  • Знайдеться втрачена річ.

  Позитивний жук ніколи не приносить поганих звісток, є привід радіти його візиту. Якщо комаха залишить сліди свого перебування у вигляді жовтої рідини – це дуже хороший знак, який обіцяє зміцнення здоров’я. Молочком небесної корови здавна змащували зуби, щоб вгамувати сильний біль.

  Існує чимало прикмет, що пояснюють, до чого божа корівка залітає в будинок в різний час року. Наприклад, гостя в першому півріччі пророкує благополуччя, просування по кар’єрних сходах і успіх у справах.

  Миловидний жучок, занесений в хату весняним вітерцем, віщує отримання хорошого прибутку і успіх у сфері фінансів. Можна сміливо вкладати гроші в цікаві проекти, робити серйозні покупки – вони будуть вдалими.

  cad3d489e79b68985b1c4b5956f6559c Прикмети: до чого сонечко сідає на людини (обличчя, рука) в будинку, квартирі – значення длля дівчат, жінок

  Влітку

  Яскраве комаха в будинку в розпал літньої пори обіцяє успіх на роботі. Ви можете отримати нову посаду, цікаве завдання або велику премію. Щоб все здійснилось, жучка потрібно в долоньці винести на вулицю, підняти руку вгору.

  Чим швидше полетить божа корівка, тим краще буде ваше матеріальне становище. Жучок, що просидів на руці більше однієї хвилинки, попереджає: доведеться докласти зусилля, щоб отримати прибуток, можливо, потрібно буде обмежити витрати.

  Восени

  В цей час сонечка ще зустрічаються на вулиці. Якщо зустріч з жучком відбулася в приміщенні, або поза домом – це милостиве знамення: в сім’ї гармонійні стосунки налагодяться, чи народиться дитинка.

  Взимку

  В холодну пору божу корівку можна побачити тільки в будинку. Зимовий жучок – це справжнє диво. Таке явище в січні — лютому віщує появу бажаного гостя (коханого далекого родича), або в хаті оселиться молода сім’я. У холодну пору не можна випускати божу посланницю, її потрібно посадити на домашній квітка (може бути, комаха добуде їжу в квітковому горщику).

  Божа корівка як талісман

  Відвідування будинку барвистим комах однозначно тлумачиться, як велика удача. Насильно затримувати у себе жива істота вкрай не рекомендується. Зате можна прикрасити житло подобою божої корівки. Такий талісман можна носити з собою, використовувати в якості брелока або декору одягу, зачіски.

  Важливо знати, що сила і значення талісмана змінюється в залежності від кількості цяток на спинці жучка:

  • 1 – залучає допомогу небес у будь-яких починаннях.
  • 2 – оточує гармонією, дарує задоволення.
  • 3 – додає рішучості і розсудливості.
  • 4 – запобігає появі негативних персонажів в будинку (грабіжників, злодіїв, недоброзичливців).
  • 5 – допомагає збільшити інтелект, покращити мислення, виявити приховані здібності.
  • 6 – сприяє розвитку, допомагає у самоосвіті.
  • 7 – найсильніший талісман, обіцяє достаток, щастя і безпеку.

  Вироби у вигляді божої корівки найбільш популярні для прикраси дитячих кімнат, речей, біжутерії. Такі талісмани не тільки володіють сильними магічними властивостями, але і піднімають настрій.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради