До чого свербить права, ліва брова, між бровами – прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

З давніх пір люди надавали величезного значення сигналів нашого тіла. З часом, в результаті тривалих спостережень пращури помітили зв’язок наступних подій і цих сигналів.

1c52a504d8bc17b3af1de993b74f7d56 До чого свербить права, ліва брова, між бровами  прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Розглянемо, до чого свербить права брова, а також майбутні зміни в житті, пов’язані з цим знаком. Зазвичай такий ознака передбачає щось в особистому житті і не пов’язаний з погодою, звичаями.

Для того щоб зрозуміти, до чого сверблять брови, важливо враховувати і день тижня, у який турбував свербіж. Відчуття, що свербить ця частина тіла, з точки зору народних прикмет, пов’язані з енергетикою людини, особистої життям та самопочуттям.

Чому свербить права брова

Якщо раптово і без явної причини засвербіло праворуч, то зміни в житті вже близько. Щоб визначити, до чого свербить права брова, повернемося до народних прикмет, які зазвичай пов’язані з позитивними і бурхливими емоціями та віщують зустрічі з хорошими людьми.

Ця сверблячі частина тіла попереджає про життєві зміни, які вже не стануть для вас несподіванкою. Якщо свербить ліва брова, то:

 • Передбачається приємна зустріч і душевна розмова з вашим старим другом, якщо свербіж з правого боку, і подругою – коли з лівого.
 • Для дівчини або жінки даний знак є передвісником зустрічі з цікавим чоловіком, з яким можуть зав’язатися тривалі відносини.
 • Для чоловіків варто очікувати різноманітності несподіваних подій у житті, які можуть бути не тільки позитивними.
 • Якщо свербіж не приносить дискомфорту, значить, хтось хвалить і захоплюється вами, згадує приємне проведення часу у дружній компанії гарними словами.
 • Цей знак попереджає про позитивний візит: незабаром до вас у гості завітають старі друзі або родичі.
 • Для вагітної жінки прийнято вважати знаком про те, що новонароджений малюк буде хлопчиком.
 • Свербіж над правою бровою – чекайте фінансової прибутку з абсолютно несподіваного боку, під нею – невеликий збиток, особливо у людей з малим достатком.
 • В будь-яких варіантах, коли свербить права брова, немає підстав для тривог і побоювань – це хороший знак.

  Якщо свербить ліва брова

  У випадку якщо ви відчули, що свербить ліва брова, варто бути готовим до труднощів у житті і негативним емоціям. У порівнянні з сверблячкою правою, не варто чекати добрих прикмет.

  З давніх часів вважається, що лівою стороною людини відають злі сили, які нашіптують на вухо про лихих і негідних вчинках. Тому прикмети, пов’язані з днем, коли свербить ліва брова, в основному несприятливі для фінансових справ, подорожей та особистому житті.

  455121115cea4553571f95ee22ee7416 До чого свербить права, ліва брова, між бровами  прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

  Якщо раптом почала свербіти ліва брова, остерігайтеся наслідків:

 • Вас можуть очікувати погані звістки на роботі або від рідних, жалю і сльози.
 • Зустріч з людьми, які мають брехливі наміри. Такою людиною може бути і незнайомець-шахрай, який хоче вас обдурити, і хороший друг, від якого ви не очікуєте підлості чи підстави.
 • Сверблячі ліва брова найчастіше означає, що вас хтось обговорює за спиною, і це недобрі слова. Можуть звинувачувати і дорікати вас, що часто супроводжується почуттям палаючих вух та щік.
 • Для вагітних жінок цей сигнал означає, що варто очікувати народження дівчинки.
 • Свербіж зверху від брови – знак до негативним емоціям: злість, образа, зрада; з лівого боку – до сліз і розчарувань.
 • Якщо засвербіла ліва брова – потрібно бути готовим до складних ситуацій, які можуть статися у вашому житті.

  Прикмета по днях тижня

  Варто враховувати, що ознака має різні значення залежно від дня тижня.

  89f49c51fd590a32ff1c19db3c808393 До чого свербить права, ліва брова, між бровами  прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

  Понеділок

  Якщо свербить ліва брова в цей день – чекайте приємні зміни в професійній сфері: сюрприз від колеги, премію або похвалу від керівництва. Якщо свербить ліва – чекайте складних, проблемних завдань по роботі.

  Вівторок

  У другий день тижня знаки свідчать про взаємини: якщо лоскоче праворуч – до веселих зустрічей і знайомству з хорошою людиною, а зліва – конфлікти з рідними і близькими вам людьми.

  Середа

  Багатий на емоції вечір середовища. Якщо сверблячих сигнал з лівого боку – чекайте поганих звісток і негативних емоцій, з правого – гарного настрою і позитиву у ваші будні дні.

  Четвер

  У другій половині тижня, в четвер, в залежності від брови, яка свербить, потрібно очікувати удачі та успіху в починаннях або життєвих проблем і невдач. Коли права брова – сміливо беріться за нові справи і покладіться на ваше везіння. Тоді як ліва – це сигнал, що важливих рішень краще не приймати, їх спіткає провал.

  П’ятниця

  Останній день робочого тижня вважається днем, коли прикмети обов’язково збуваються. Тому, якщо права брова свербить, будьте впевнені – день можливий вдалий і чудовий, ваш Ангел-хранитель допоможе у всіх починаннях. Якщо не дає спокою ліва – можливий пристріт і псування від незнайомих людей. Проведіть цей день вдома, в колі сім’ї.

  Субота

  Суботу варто присвятити родині сім’ї, якщо свербить праворуч – буде сприятливий день для сімейних зустрічей і прогулянок, залиште роботу і турботи. З іншого боку – знак, що треба бути обережним у спорах з рідними і йти на компроміси для збереження миру та теплих відносин.

  Неділя

  У цей день не варто переживати за прийме і їх значень. Де б не було відчуття свербежу – вони не збудуться. Потрібно налаштуватися на позитив і зібратися з силами на наступний тиждень, щоб почати її з гарним настроєм та емоціями.

  Що означає, якщо свербить між бровами

  Якщо свербить між бровами – чекають серйозні проблеми зі здоров’ям. Ця прикмета може відноситися не до вас, а до близьким родичам або друзям. Не варто сильно переживати, треба сподіватися на краще і хорошими думками відштовхувати від себе біди.

  c7bc49c48eaaa3d98e97d6f7fef9818b До чого свербить права, ліва брова, між бровами  прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

  Але це тільки один з варіантів, інші вважають, що свербіж між бровами – хороша новина. Вас чекатимуть приємні, дружні бесіди, зустрічі та гості здалеку.

  Коли свербить нижня частина перенісся, варто задуматися про збереження фінансового положення, особливо якщо є великий достаток. При невеликих доходах переживати не варто.

  До чого свербить ліва і права брова

  Коли сверблять відразу дві брови, зазвичай, вважають це добрим знаком. Найчастіше це вісник фінансового благополуччя, яке може проявитися по-різному:

  • премія за хорошу роботу, з нагоди везіння виграш у лотереї;
  • несподівана знахідка грошей на вулиці, однак, потрібно пам’ятати, що гроші, кинуті на вулиці, можуть мати змова або псування.

  Для вагітних це може означати, що є ймовірність народження близнюків або двійнят.

  Якщо свербить під бровами – готуйтеся до фінансових втрат, краще в цей день не давати гроші в борг.

  До народних прикмет можна ставитися по-різному, особливо коли звертаєш увагу на таку дрібницю, як сверблячі брови. Але в будь-якому випадку потрібно бути підготовленим до різних життєвих ситуацій, які не застануть зненацька, якщо знати, чого варто очікувати. Плюс не всі прикмети обов’язково збуваються. Сигнал від сверблячих брів – лише попередження, сама подія може обійти вас стороною, тим не менш краще бути обережним.

  Пишіть в коментарях, що пообіцяли вам прикмети на найближче майбутнє!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради