Прикмета розбити кухоль — що означає в залежності від обставин і дня тижня

Прикмета розбити кружку не віщує хороших подій. Але існує і протилежна думка, що розбита чашка – до щастя. Те, що трапилося може розповісти про майбутні події, які несуть позитивний або негативний зміст. Багато хто задається питанням, до чого розбити посуд і чим це загрожує. Слід брати до уваги обставини, при яких сталася ситуація.

Розмір осколків

Важливо, якого розміру розбита гуртка і осколки. Існує повір’я, що, якщо молодята на весілля розбивають посуд на дрібні частини – їх чекає довге і щасливе сімейне життя. Якщо випадково впала посудина і розлетілася на багато дрібних частинок в побуті – до позитивних подій.

e87ce12dbb6dd40040745a1e114fb096 Прикмета розбити кухоль — що означає в залежності від обставин і дня тижняЯкщо кухоль розбив гість – домочадців чекають конфлікти і сварки.

Великі осколки знаменують часті скандали з друзями і рідними. Дрібні осколки – дружба з гостем незабаром завершиться.

Обставини

Прикмета розбити кухоль може бути на щастя чи невдач. Важливо враховувати обставини, при яких впала посуд. Якщо розбилася гуртка, не варто відразу засмучуватися. Можливо, ця подія змінить життя людини в кращу сторону.

Велику роль грає матеріал виготовлення виробів:

 • Скло передвіщає погані події, сварки і конфлікти. Жінці, яка зронила скляний посуд, загрожує поява у чоловіка коханки. Також можуть підсиджувати на роботі.
 • Фарфорові, керамічні та фаянсові предмети, навпаки, несуть позитивний сенс. Якщо дівчина або хлопець самотні – незабаром на життєвому шляху зустрінеться друга половинка.

4f498b1281fe9762236b207e8eb1f76b Прикмета розбити кухоль — що означає в залежності від обставин і дня тижняВажливо враховувати місце, де розбивається предмет. На весіллі прийнято розбивати посуд, що віщує щастя молодятам.

Якщо виріб падає на похоронах – не до добра. Слід швидко зібрати залишки і прибрати з цього місця.

З напоєм

Прикмета розбилася гуртка має позитивний і негативний результат. Бувають випадки, коли в посудину наливають кип’ячену воду і вона випадково лопається. Прикмети свідчать:

 • можуть трапитися дрібні неприємності: відірветься ґудзик, ніготь зламається;
 • жінка опускає ємність з напоєм – чекайте сварок;
 • кинув чоловік – до хороших подій, прибутку.

На роботі

Трапляється, що розбилася гуртка на робочому місці. Прикмета розбити чашку на роботі попереджає людини, що не варто займатися самодіяльністю.

836788bd531631268d72134a7b098335 Прикмета розбити кухоль — що означає в залежності від обставин і дня тижняТакож варто прислухатися до порад колег і друзів. Вони можуть підказати, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Прикмета розбити кухоль на роботі несе більше негативний сенс. Якщо не прислухатися до колег, людина може втратити роботу.

 1. Якщо ємність була порожня – можуть звільнити або скоротити.
 2. З’явилася тещиного або скол на предметі – варто з обережністю ставитися до колег. Можуть бути заздрісники, які доносять на вас керівництву. З цієї причини краще не розповідати зайвого.
 3. Чашка з напоєм впала – віщує події позитивного сенсу.

Впала, але вціліла

Буває таке, що кухоль впала, але не розбилася, а тільки ушкодилася. Поганий виріб не несе негативного сенсу або сильних змін в житті. Якщо чашка залишилася цілою – значить, в житті теж нічого не поміняється. Так що не панікуйте.

Тріснула або розкололася

Всім відомо, що з тріснутого посудини краще не пити. Якщо дівчина розбила чашку – це не до добра. Тріщини накопичують негативну енергетику, яка панує в будинку. Краще відразу позбуватися предметів з такими ушкодженнями.

f722cd30e322b765cdc1eab3f58e1df7 Прикмета розбити кухоль — що означає в залежності від обставин і дня тижняПосудина розкололася на дві однакові частини – якесь попередження. Краще відкласти важливі справи на потім. В іншому випадку людину чекає невдача.

Відбилася ручка або відколовся шматок

Іноді ручка – це все, що залишається від розбитої чашки. Бувають випадки, що впав предмет не розбивається повністю. Залишається ручка. Варто відразу викидати виріб у відро для сміття. Зберігати поломку небезпечно – відносини між подружжям можуть сильно погіршитися. Це принесе в оселю тільки нещастя і непорозуміння.

День тижня

Прикмети про розбитого посуду посуд по дням тижня, що може передвіщати різного роду події.

 1. Розбити кухоль у понеділок – незабаром чекайте не запланованих, але приємних гостей.
 2. Подія сталася у вівторок – це значить гарні звістки від рідних.
 3. Середа знаменує зустріч зі старим другом. Не забудьте запросити людину на чай. Вам напевно буде про що поговорити. Також не буде періоду складної фінансової ситуації, матеріальна сторона покращиться.
 4. Впустити кухоль у четвер – незабаром познайомитеся з цікавою людиною.
 5. Події, що трапилися в п’ятницю, не принесуть негатив, а навпаки, порадують хорошими новинами.
 6. В суботу – покажіть свої можливості на роботі, за що отримаєте винагороду.

8eb1660e21d28caa23c00fa71e01ffee Прикмета розбити кухоль — що означає в залежності від обставин і дня тижняВпустити кухоль у неділю – чекайте подарунків долі.

Чому не можна пити з розбитої коновки

Заборонено питво з розбитого вироби. Навіть з гігієнічної боку це недоцільно. Можна пошкодитися, порізатися. Наші предки вважали, що тримати таку посуд у житло – погано. В тріщини й відколи вселяються злі духи, які негативно впливають на людину. Незабаром мешканці будинку почнуть хворіти і відчувати тривогу.

Побутує думка, що такі вироби привертають самотність. Краще негайно позбутися від предмета. Варто унести кухоль далеко від житла і викинути.

До чого сниться розбита гуртка

Багато чого залежить від матеріалу виготовлення гуртки, яку ви розбили уві сні:

 • Фарфор – слід проаналізувати життя з різних сторін. Можливо, варто внести поправки і зміни в поведінку чи ставлення до людей. Знайдіть душевний і фізичний баланс.
 • Скло – варто чекати зустрічі з новою людиною.
 • Глина – у людини розкриються приховані творчі таланти.
 • Кераміка – говорить про те, що людина щось втратив у житті, у фінансовій або особистій сфері.

Розбита гуртка в сні – поганий знак. На життєвому шляху у людини буде багато неприємностей і проблем. Якщо подружня пара побачила в сновидінні побиту посудину – їх чекає розлука і велику кількість конфліктів.

Варто переглянути власну поведінку. Ведіть себе спокійно і розважливо не тільки на роботі, але і вдома. Так можливо уникнути неприємностей або звести до мінімуму.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради