Прикмета: пролити молоко – до чого розлити на підлогу, стіл, одяг

Найсмачніше молоко сьогодні можна знайти тільки в сільській місцевості. Цей продукт є одним з головних, в сім’ях, де є діти. І нерідко по неакуратності або із-за поспіху його проливають. На цей рахунок є прикмета, яка і пояснює, до чого трапляється пролити молоко.

20eea8c34919147032b78daae9af7964 Прикмета: пролити молоко – до чого розлити на підлогу, стіл, одяг

Хороші прикмети

 • Пролили молоко на Григор’єв день (7 лютого) – до знаменної події, яке доставить багато радості.
 • Молодій дівчині випадково облитися молоком – прикмета обіцяє, що вона ще довго буде цвісти, славиться жіночністю, красою і ніжністю.
 • Якщо в калюжці пролитого молока починають утворюватися бульбашки – чекайте прибуток. Можливо, начальство оцінить вашу працю і нагородить позачергової премією або ж ви отримаєте спадщину.
 • Перевернути посуд з молоком і при цьому забруднити одяг – у народі кажуть, що це до удачі. У будинку буде панувати спокій і добробут, а будь-які зміни в житті підуть тільки на користь.
 • Згідно забобонам, пролите молоко відразу ж прибирати не варто. Нехай калюжка залишиться до ранку – таким способом ви задобрите домовика. Але при цьому, якщо ви спеціально ставите для нього миску з молоком і ранок знаходите її перевернутою – поганий знак. Прикмета говорить про те, що ви розлютили будинкового духа, і так він показує, що сильно сердиться.

  Прикмети з негативним значенням

  Існують і погані прикмети про пролитом молоці. Більш того, в старовину неакуратним господиням цей продукт намагалися не продавати, так як знали, до чого це може призвести.

  • Пролити у власному будинку або виявити білу калюжку в холодильнику – до побутових неприємностей. Може раптово прорвати кран або лопнути батарея. Ця прикмета також вказує на можливість потопу через водоймища поблизу, який вийде з берегів.
  • Пролити при доїнні корови і при цьому переступити утворилася калюжу – в наступний раз тварина буде погано себе вести: постійно тупцювати на місці і брикатися, ніж доставить масу клопоту.
  • Молоко збігло під час кип’ятіння – прикмета пророкує нещастя, проблеми та зниження загальних надоїв.
  • У старовину годувальницю особливо оберігали. Існувало повір’я, що якщо в молоко накришити хліб за допомогою ножа, то корова захворіє. З цієї причини буханець ламали тільки руками.
  • Поганий знак, коли проливається на дев’яту місячну добу. У народі говорили, що життя цієї людини йде неправильно, і йому необхідно постаратися знайти істинний шлях.

  5cce1437ff6949faaae11ec5cc5524f0 Прикмета: пролити молоко – до чого розлити на підлогу, стіл, одяг

  Тлумачення в залежності від місця

  Значення прикмети багато в чому залежить і від того, де саме ви пролили молоко.

 • Якщо продукт виявляється на підлозі, то прикмета говорить про те, що в будинок скоро прийде біда. Але при цьому якщо калюжка невелика, то і неприємність буде несуттєвою.
 • Пролити на порозі власного будинку в травневий день – добрий знак. Згідно забобонам, це до успіху, який буде супроводжувати довгий час всім членам сім’ї без винятку. Починання та поточні справи будуть успішними, принесуть радість, а деякі й хороший прибуток.
 • По неакуратності господиня примудрилася пролити молоко на стіл – за прикметами на порозі незабаром з’являться гості. Однак наміри цих людей будуть поганими. Заздрісники здатні принести з собою чимало бід, що неодмінно позначиться на взаєминах у родині. Тому будьте обережні, впускаючи кого-небудь в будинок.
 • Якщо проливається по дорозі з магазину і виявляється на землі – до труднощів в дорозі. Комусь із членів сім’ї належить подорож, шлях обіцяє бути довгим і складним. Однак, незважаючи на численні перешкоди, завершиться він успішно.
 • Але навіть погана ознака можна відвести. Забобонні люди радять засипати калюжку з пролитого молока деревною золою і через кілька хвилин гарненько вимити підлогу.

  І пам’ятайте, якщо проливаєте корисний напій спеціально, то прикмети працювати не будуть. Тільки випадковість здатна вказати на найближчі події.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради