Яке весілля відзначається через 31 рік після одруження, які подарунки дарувати і які привітання доречні в цей день

Йдуть роки, святкують ювілеї. Ось вже і перловий 30-річний рубіж позаду. Однак це зовсім не означає, що 31 рік весіллі можна не відзначати.

Веселий сонячний свято ніколи не завадить і дозволить ще більше зміцнити шлюб, освіжити усталені подружні стосунки. Розглянемо, які привітання доречні в цей день, які подарунки дарувати і як відзначити річницю спільного життя.

Яка це весілля, як вона називається

Далеко не всі знають, яке весілля святкується через 31 рік спільного життя. Оскільки це не ювілейна річниця і багато просто пропускають цю, на їхню думку, прохідну дату.

День весілля – це особлива подія, і його варто відзначати щороку. Тим більше, якщо це сонячна весілля. Інша назва весілля – смаглява, що, мабуть, пов’язано з тим, що 31 рік життя під сонцем неодмінно додасть шкірі приємний відтінок, як свідчення мудрості і досвіду, набутих за роки шлюбу.

Таким чином, якщо запитають, як називається 31 рік весілля, завжди можна сказати: сонячна або смаглява. І з цією датою неодмінно потрібно привітати своїх близьких та друзів.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 31 god posle brakosochetaniya, kakie podarki darit i kakie pozdravleniya umestny v ehtot den84 Яке весілля відзначається через 31 рік після одруження, які подарунки дарувати і які привітання доречні в цей день

Символом 31 річниці весілля виступає Сонце

Привітання з сонячної річницею подружнього життя

Поздоровлення можуть бути самими звичайними. Головне, щоб вони були щирими і зрозумілими для подружжя. Розглянемо, які ж привітання на 31 рік весіллі варто говорити винуватцям події.

Батькам

Якщо це привітання з 31 річницею весілля батькам, то сердечні й добрі слова з теплими побажаннями від дітей завжди будуть приємні, навіть якщо вони прості і нехитрі.

Любі наші батьки!
Хочете ви чи не хочете,
Але з сонячної весіллям сьогодні
Ми хочемо вас привітати!
Від усієї душі вітаємо,
Здоров’я і щастя бажаємо,
Від сонячної до золотої
Вже не так далеко!
Ви краще за всіх на світі!
З любов’ю, ваші діти.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 31 god posle brakosochetaniya, kakie podarki darit i kakie pozdravleniya umestny v ehtot den85 Яке весілля відзначається через 31 рік після одруження, які подарунки дарувати і які привітання доречні в цей день

Анімаційне привітання з річницею

Друзям

Привітання з 31 річницею весілля друзям можуть бути і жартівливими, і трошки пафосними, кому як більше до смаку. Наприклад, таке привітання у віршах:

Дорогі наші друзі!
Не привітати вас сьогодні не можна.
З весіллям сонячно-смаглявою
Поспішаємо привітати вас!
Бажаємо, щоб щогодини
Ви були радісні і щасливі,
Як у перший день свого весілля
І щоб завжди було так!

Що дарувати подружжю

Якщо вас запрошують на вечірку з нагоди одруження, якому виповнився» 31 рік, доводиться подумати, яке весілля відзначається і що дарувати подружжю.

На сонячну річницю можна дарувати будь-які речі, пов’язані зі світлом. Відмінний подарунок – модні нині соляні лампи, які покликані створювати комфортну обстановку і покращувати мікроклімат в будинку.

Золоті або позолочені речі також будуть доречні, але потрібно подбати про парності подарунка: брошка для дружини і шпилька або затиск для краватки для чоловіка. Пара старовинних підсвічників також буде в тему. Дорослі діти можуть подарувати батькам на дачу гойдалки з навісом, шезлонги, набір садових меблів, все, що дозволяє скористатися сонячною погодою, відпочити і трохи позасмагати. Все це можна подарувати на 31 річницю весілля.

Що подарувати чоловікові чи дружині

Дружина може подарувати чоловікові в цей день яскраву кольорову сорочку, шорти, які знадобляться на відпочинку. Оригінальний краватка також припаде до смаку «нареченому». Порадувати дружину можна букет гербер, інших насичених кольорів помаранчевих відтінків.

Будуть доречні золоті ювелірні вироби, так само як і прикраси з бурштину.

Картинки та листівки, які підходять для смаглявої весілля

Подарунок прийнято супроводжувати відповідними нагоди листівками. Сьогодні не представляє труднощів підібрати картинки «З днем весілля 31 рік». Зазвичай це сонячна тема, золотисті вензелі і квіткові візерунки.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 31 god posle brakosochetaniya, kakie podarki darit i kakie pozdravleniya umestny v ehtot den86 Яке весілля відзначається через 31 рік після одруження, які подарунки дарувати і які привітання доречні в цей день

Зображення тематичної листівки

Оригінальну листівку можна зробити своїми руками або придбати готову, з текстом привітання.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 31 god posle brakosochetaniya, kakie podarki darit i kakie pozdravleniya umestny v ehtot den87 Яке весілля відзначається через 31 рік після одруження, які подарунки дарувати і які привітання доречні в цей день

Картинка з символічною цифрою “31”

Кожен може вибрати листівки з 31 річницею весілля згідно своїм уявленням про смакові переваги подружжя, які святкують день одруження.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 31 god posle brakosochetaniya, kakie podarki darit i kakie pozdravleniya umestny v ehtot den88 Яке весілля відзначається через 31 рік після одруження, які подарунки дарувати і які привітання доречні в цей день

Композиція з лебедями

kakaya svadba otmechaetsya cherez 31 god posle brakosochetaniya, kakie podarki darit i kakie pozdravleniya umestny v ehtot den89 Яке весілля відзначається через 31 рік після одруження, які подарунки дарувати і які привітання доречні в цей день

Пара кілець

kakaya svadba otmechaetsya cherez 31 god posle brakosochetaniya, kakie podarki darit i kakie pozdravleniya umestny v ehtot den90 Яке весілля відзначається через 31 рік після одруження, які подарунки дарувати і які привітання доречні в цей день

Зображення квітів та святкової сервірування столу

Як відзначити річницю шлюбу

Дата 31 рік не кругла, а тому ніхто не чекає, що вона буде широко відзначатися. Можна просто запросити самих близьких друзів, родичів або навіть відзначити тільки в колі сім’ї. Кращий варіант – вибратися на природу, на дачу, якщо дозволяють погодні умови. Провести вечір біля каміна з келихом хорошого вина – також непогана ідея.

Можна взяти відпустку і вирушити на відпочинок, щоб так відзначити сонячну весілля і повернутися додому посмуглевшими.

Кожен може вибрати те, що більше до вподоби, і відзначити чергову дату щасливого союзу належним чином.

Висновок

  1. Кожна річниця весілля, незалежно від того, наскільки вона кругла, гідна бути відзначеною. Це привід згадати, як подружжя зустрілися, як прийшли до рішення створити сім’ю, як були щасливі в день свого одруження і що їм довелося пережити, щоб зберегти почуття.
  2. 31 рік весіллі – це нагадування, що маленькі подарунки, увагу – те, що дозволяє зберегти подружній союз протягом десятиліть. Сонячна весілля, скільки б років не прожили ще подружжя, завжди буде особливою віхою на спільному шляху, висвітлюючи його своїм м’яким світлом.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради