Попелясто-коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде

Локони попелясто-коричневого кольору займають лідируючу позицію на панелі модних відтінків волосся. Вони здатні надати особі особливий шарм і витонченість або зробити його сірим, невиразним, що особливо видно на фотографіях. Результат залежить від уміння підібрати потрібний варіант фарби.

Палітра відтінків попелясто-коричневого кольору

Коричневий (шатеновый) колір волосся — явище для жителів середньої смуги буденне. На відміну від суто коричневого, вважається теплим кольором, попелясто-коричневий відноситься до розряду холодних, завдяки відсутності жовтизни і червонувато-бронзових відтінків. Він близький до попелясто-русому або мишачому, але відрізняється від нього більш глибокими і яскравими коричневими тонами.

Попелясто-коричневий колір волосся має такі відтінки:

c6ec6007ed418607b45e59a7fb2882d5 Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде

Відтінок Опис
Світлий Володарка світлих попелясто-коричневих локонів займає проміжну позицію між блондинкою і шатенкою. Цей відтінок є відмінним варіантом для жінок зі світлим волоссям, не наважуються кардинально змінити колір власної зачіски
Середній Професіонали називають колір «холодний шатен». Це звичайний коричневий, але з додаванням перламутрового відтінку. Середній попелясто-коричневий виглядає як в одному кольорі, так і в поєднанні з іншими квітами (схожими або контрастними)
Темний На пару тонів світліше чорно-попелястого і підійде тим, хто хоче спробувати себе в ролі яскравого шатенки. У той же час, цей відтінок примхливий і може дати абсолютно несподіваний (не завжди хороший) результат

Кому підійде колір, правила підбору відтінку

Перевага попелясто-коричневого кольору в тому, що він є універсальним, підходить для всіх віків, для волосся будь-якої довжини, майже не накладаючи обмеження на їх природний колір.

Це правило діє тільки за умови:

 • правильного підбору відтінку (світлий, середній, темний) з урахуванням типу, кольору волосся і очей, віку, довжини локонів;
 • правильно обраної техніки фарбування (однотонний, мелірування, техніка шатуш).

caa88c78e788c3c91c99092178ae6fae Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде

Головне, в гонитві за модним кольором не пошкодити волосся, інакше слабкі пасма навіть самого модного відтінку не зможуть стати стильним прикрасою. Фахівці радять підбирати ті відтінки попелясто-коричневого, які найбільш близькі до природного кольору волосся.

Вибір за кольором волосся

Шатенки в найбільш вигідному положенні, оскільки їхні локони не потребують попередньої підготовки, отже, волосяні цибулини не травмуються, колір лягає рівно, і зачіска виглядає одночасно природно і стильно.

Наприклад:

 • Володарки каштанового волосся можуть не піклуватися про вибір підходящої довжини і тип стрижки, їм доступна вся гамма попелясто-коричневих відтінків.
 • Блондинкам обзавестися попелясто-коричневими локонами трохи складніше: фахівці радять зупинитися на світлих відтінках, найбільш близьких до їх природного кольору, або застосувати техніку мелірування (колорування), поєднуючи її з каскадної стрижкою або асиметричною зачіскою.
 • Брюнеткам краще зупинити свій вибір на темній частині палітри попелясто-коричневих кольорів, вибираючи однотонне фарбування, або каліфорнійське мелірування. Попелясті відтінки підкреслять красу довгих локонів і додадуть витонченість короткій стрижці.

Для власниць рудого волосся цей колір не підходить ні в якому вигляді і відтінку.

Вибір за кольоротипом

Попелясто-коричневий колір холодний, тому при виборі конкретного відтінку волосся необхідно спиратися не тільки на вподобане фото, але і враховувати колір шкіри і очей.

e5280453c98463e0f207fb6b6969ae6d Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде

Наприклад:

 • Річний кольоротип — підходящий варіант. Світле попелясто-коричневі локони гармонують з оливковою або ніжно-порцеляновою шкірою і з карими очима, а власницям сірих і блакитних очей краще зупинитися на темних насичених тонах.
 • Жінкам «зимового» типу не варто вибирати занадто світлі тони. Кращий варіант — колір більш глибокий і насичений, ніж темний попелясто-русявий.
 • «Весні» потрібно бути дуже обережною при виборі відтінку, оскільки теплі тони, властиві цьому кольоротипу, можуть вступити у суперечність з «холодом» локонів, створюючи неприємний контраст. Щоб уникнути подібних сюрпризів, дизайнери рекомендують при фарбуванні зупинитися на техніці зонального мелірування. Якщо ж вибирається однотонне фарбування, то для створення природного образу доведеться багато уваги приділяти макіяжу.
 • Для типажу «осінь», що вважається самим «теплим», попелясто-коричневий стане самим невдалим варіантом. В даному випадку срібні відтінки волосся додадуть всьому вигляду болючий, стомлений вигляд, додавши жінці кілька років до її справжньому віком.

Вибір за віком

При вдалому виборі за попереднім критеріям, світлі і середні відтінки попелясто-коричневого добре підходять представницям усіх віків, підкреслюючи юність і крихкість молоденьких дівчат і даючи можливість виглядати молодше жінкам середнього та старшого віку.

6056dcf7af03cf9dbff673ab346243bc Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійдеПопелясто-коричневий колір волосся одразу акцентує увагу на дівчину. Фото варіантів.

Що стосується темного відтінку, він призначений в основному для молодих дівчат.

Зрілій жінці краще зупинитися на інших варіантах, оскільки сірі переливи, що нагадують сивину, підкреслять вік, а властива цього кольору насичена палітра загострить увагу на зморшках і інших вікових змін обличчя, зробивши його риси більш різкими і грубими.

Коли потрібно попереднє освітлення волосся

Освітлення (знебарвлення) волосся, при якому з них вимиваються фарбувальні пігменти, буде потрібно у випадку, коли природний відтінок кардинально відрізняється, наприклад, є більш темним від бажаного.

Оскільки ця процедура вважається небезпечною для волосся, бажано виконати її в салоні, тільки професіонал зможе:

 • оцінити структуру волосся;
 • правильно підібрати препарат;
 • точно розрахувати час витримки.

Послуги перукаря потрібні, якщо волосся вже був пофарбований: в цьому випадку використовуються змивки, інакше нове фарбування може призвести до непередбачуваних результатів.

93d602baacb9503f2e61d08135aba1b5 Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде

Важливо враховувати, що препарати для освітлювання або розчин не можна застосовувати при слабких, хворих на волоссі, а також при будь-яких шкірних захворюваннях або пошкодження шкірного покриву волосистої частини голови.

Як вибрати фарбу

Щоб згодом не довелося виправляти помилки тим, хто вперше наважився на фарбування волосся, бажано звернутися до професіоналів, які зуміють оцінити перелічені фактори і порадити найкращий варіант. Також можна отримати при покупці фарби консультацію у досвідченого продавця.

Якщо ж доводиться розраховувати виключно на особисті пізнання, то знизити ризики допоможуть наступні рекомендації:

 • Не слід вибирати фарбу, використовуючи в якості орієнтира рекламну картинку на упаковці: вона недостатньо інформативна і не гарантує точно такий же кінцевий результат, як у дівчини на фото. Хороший виробник зазвичай на звороті коробки поміщає таблицю тонів: вона дає точне уявлення про реальний результаті фарбування.
 • Потрібно звертати увагу на опис, дане виробником і стосується кінцевого кольору для волосся того чи іншого відтінку для певного типу. Щоб повніше використовувати цю інформацію, слід попередньо вивчити параметри своєї зовнішності.ecfe840fe6b328c79b8d525c251d0a7a Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде
 • Важливо навчитися читати маркування фарби, яка зазвичай складається з трьох позицій:
 • глибина (рівень) основного кольору (всього 10 чисел, зокрема, цифри 2, 3, 4 належать до коричневим кольорами (темного, середнього і світлого відповідно);
 • основний тон забарвлення (наявність пігменту певного кольору, для попелястого низки це цифра 2);
 • додатковий відтінок (попелястий — 1). Вказується після крапки або дробової риски.
 • Якщо для маркування використовуються тільки 2 цифри, це означає, що відтінок відсутня. Іноді виробник використовує буквене позначення: в цьому випадку попелясті відтінки відповідають букві «С».

  Це:

  • Додаткові відомості дасть градація фарб за рівнем стійкості (від 0 (нестійка) до 3 (сверхстойкая)).
  • Уважно треба читати склад фарби: бажано не використовувати препарат, у складі якого є аміак, якщо потрібно тільки додати трохи попелястих тонів, злегка оновити образ, зробити його трохи яскравіше, оскільки на волоссі природного кольору цей компонент може повести себе непередбачувано.
  • Використання фарби на основі аміаку виправдано, якщо потрібно зафарбувати сивину, причому, чим більше сивого волосся, тим світліше відтінок вийде — це необхідно враховувати, вибираючи потрібний засіб.
  • Для першого разу краще всього скористатися фарбою світлих відтінків: якщо експеримент виявиться невдалим, згодом його результат буде легше виправити.

  730449dae83a75b5a4744af48d30f02a Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде

  • Для першого б’юті-експерименту потрібно купувати фарбу полуперманентную: в її складі немає аміаку, вона менш стійка і змиється приблизно через місяць. Цього часу цілком достатньо, щоб оцінити отриманий відтінок і надалі користуватися більш стійкою перманентної фарбою, здатною протриматися на волоссі кілька місяців.

  Популярні марки фарб

  Попелясто-коричневий колір волосся (фото варіантів і відтінків цього кольору представлені в багатьох салонах) робити краще в салоні краси. Якщо ж вирішено виконати процедуру самостійно, слід приділити особливу увагу вибору фарби. Кращі відомі бренди, завдяки яким знижується ймовірність помилок і нанесення шкоди волоссю.

  Garnier

  Фарбувальні засоби цього польського бренду мають:

  • здатність надати волоссю яскравий насичений тон;
  • прийнятною ціною, що поєднується з якістю;
  • зручністю нанесення;
  • приємним запахом.

  040a23e0f77f265dd6096e377bc7e431 Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійдеЗгідно з оцінками експертів фарби Garnier є безпечними внаслідок малого вмісту аміаку або його повної відсутності.

  У числі недоліків — невеликий об’єм флакона і мала стійкість (близько 5 тижнів). Найбільш популярними є перманентні барвники, які додають волоссю сталевий відлив, наприклад, колекція «Платиновий блонд».

  Крім того, попелястим відтінкам присвячена лінійка «Дорогоцінна перлина», в яку входять кошти 7/12, 9/23, 10/21.

  В їх складі, крім фарбувальних пігментів, мікрочастинки перламутру і доглядають квіткові масла, що додають волоссю еластичність і блиск.

  Упаковка містить все необхідне для фарбування волосся і крем для подальшого догляду за ними, завдяки якому структура волоса швидко відновлюється.

  Estel

  Для бажаючих обзавестися попелясто-коричневими локонами російською компанією Estel, розроблена лінійка крем-фарб на основі аміачного барвника, в якій присутні доглядають пігменти, що включає всю палітру відтінків.

  Наприклад:

  • 117 Ультра світлий блондин – дуже світле попелясто-коричневий;
  • 10/17 Світлий блондин – світле попелясто-коричневий;
  • 6Ма Темний блондин – темний попелясто-коричневий;
  • 5/71 Світлий шатен — середній темно-попелястий.

  Всього близько 20 відтінків: від найсвітліших до майже чорних. У колекції Estel присутні фарби на основі аміаку і не містять цього компонента, розроблені, в основному, для зафарбовування сивини.

  1f2391cb482568156f0320f6a54768f2 Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде

  У числі достоїнств фарб даного бренду:

  • економічна упаковка, якої вистачає навіть для дуже довгих волосся;
  • доступна ціна;
  • відсутність сильного запаху;
  • тривалий ефект.

  Єдиний недолік — швидка втрата блиску.

  Loreal

  Широко відомий французький бренд пропонує прихильницям благородних попелястих відтінків ряд привабливих варіантів, розрахованих на забарвлення локонів будь-якого початкового кольору, які ідеально зафарбовують сивину.

  Лідером продажів став колер «світло-русявий попелястий» (номер 8.1), також досить популярні фарби більш насичених тонів.

  Особливість фарб Loreal — унікальний вид пігменту, молекули якого за рахунок своїх великих розмірів міцно утримуються в структурі волосся, довгий час не вимиваючись. Цим пояснюється їх стійкість, глибина тону і здатність зберігати яскравість протягом 2-3 місяців.

  Крім фарбувальних пігментів, фарба містить:

  • доглядають компоненти;
  • кератины, зміцнюють волосся;
  • УФ-фільтри;
  • вітамін «Е», що надає локонам м’якість і шовковистість.

  ae9ca97297e5598fa8e58fc507be90ab Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде

  В комплекті покупниці знайдуть:

  • гель-фарбу;
  • підсилювач кольору;
  • крем-бальзам;
  • рукавички;
  • щіточку для нанесення засобу.

  До недоліків можна віднести складність змивання фарби Loreal з шкіри.

  Palette

  За відгуками покупців, фарба цієї фірми має безліч достоїнств:

  • прийнятна ціна;
  • стійкість;
  • хороший обсяг тюбика;
  • здатність надовго позбавити від сивини.

  Недолік тільки один, але істотний – кінцевий відтінок не завжди відповідає очікуваному.

  У складі фарби, крім пігментів, міститься:

  • пантенол;
  • кератин;
  • натуральні масла, які забезпечують захист волосся і інтенсивний догляд за ним під час і після фарбування;
  • речовини, що перешкоджають вимиванню частинок фарби.

  При маркуванні використовуються буквено-цифрові позначення: зокрема, коричневого кольору відповідає буква W, його попелястим відтінкам — 1.

  Syoss

  Фарби Syoss — вибір для тих, хто вирішив з допомогою зміни кольору волосся підкреслити індивідуальність і зберегти здоров’я своїх локонів.

  053e7bfd81317530f7edb4e08b800d87 Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде

  У числі переваг:

  • натуральні, екологічно чисті компоненти у складі барвників;
  • відсутність алергічних реакцій;
  • абсолютна безпека;
  • простота застосування;
  • тривалий ефект;
  • доступна ціна.

  До складу фарб Syoss входять стійкі фарбувальні пігменти та вітамінний комплекс, живить, відновлює та зміцнює волосся. Особливо популярна у покупців серія ProNature без аміаку, що містить природні масла.

  Matrix

  Попелясто-коричневий колір волосся (фото американського бренду Matrix являє 6 затребуваних відтінків попелястого) з допомогою цієї продукції приваблює поєднанням ефективності і стійкістю фарбування, з дбайливим ставленням до волосу і здатності максимально зберігати його структуру.

  Ця фарба не має в складі аміаку і збагачена комплексом керамідів і компонентів, які:

  • відновлюють волосся;
  • захищають волосся;
  • роблять зовнішній вигляд локонів привабливим.3ab4bd5a9d6f5c13138192a706078211 Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде

  Для маркування фарби Matrix використовується код, що складається з числа від 1 до 11, визначає насиченість відтінку і букви, що вказує на колірну гаму (попелясті відтінки позначені літерою «А») наприклад, 4А — попелястий шатен (попелястий світло-коричневий).

   

  У числі переваг:

  • благородний діамантовий блиск;
  • гіпоалергенність;
  • безпека;
  • можливість застосування барвників на темному волоссі без попереднього їхнього висвітлення.

  До недоліків можна віднести дорожнечу кошти.

  Igora

  Фарби серії Igora від Schwarzkopf – це унікальна можливість надати своїм волоссю ультрамодний відтінок за одне фарбування.

  Фірма гарантує:

  • передбачуваність результату і повна відповідність отриманого кольору зразком;
  • ідеальне зафарбовування сивини;
  • максимально рівномірний розподіл пігменту по всій довжині пасма навіть у разі пористих, пошкодженого волосся;
  • щадне вплив на структуру волосся, забезпечення його живлення, зволоження і захисту;
  • стійкість і насиченість кольору без зміни відтінку.
  • простота застосування фарби.

  У складі крем-фарб Igora пігментні частинки з унікальною НD-структурою, які взаємодіють з природними ліпідами, що входять до складу волоса. Завдяки їм, фарбувальні компоненти проникають в саму серцевину кожного волоска, де надійно запечатуються за рахунок подальшого відновлення структури зовнішнього шару волоса.

  Класичним представником крем-фарб Igora попелястих відтінків є фарба В-2 «Коричневий попелястий». Вона дозволяє обійтися без попереднього освітлення, завдяки здатності освітлювати більш темний волосся (до 4-х тонів) і надавати йому легкий перламутровий блиск.

  Як домогтися бажаного відтінку

  Гарантії виробника діють лише в разі коректно виконаної процедури фарбування. Щоб результат не розчарував, найкращим рішенням буде довірити свої волосся турботам професіонала, якщо ж цей варіант неможливий, а рішення виконати процедуру самостійно прийнято, необхідно твердо знати деякі основні правила фарбування.

  21eebeeb97c2e1d1fd3be7a9781e636a Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде

  А саме:

  • колір і відтінок обраного барвника повинен гармоніювати з кольором очей і шкіри, а також повністю відповідати кольоротипу;
  • вибираючи препарат, слід керуватися таблицею кольорів і маркуванням фарби, а не рекламної картинкою;
  • чим ближче вибраний відтінок до природного кольору волосся, тим вище ймовірність позитивного результату і простіше виправлення помилок;
  • при рясної сивині пофарбований волосся буде мати більш світлий тон, ніж заявлено виробником;
  • при нанесенні препарату на раніше пофарбовані волосся результат непередбачуваний, оскільки частинки нового і старого пігменту можуть вступити в хімічну реакцію. З цієї причини рекомендується використовувати змивку.

  Існують правила, які знизять вірогідність помилки, зокрема фахівці радять:

  • не використовувати кондиціонер для волосся найближчі 2 дні, що передують фарбування;
  • не наносити фарбу на брудні волосся (краще помити їх за день до процедури, покриті лаком або засобом для фіксації. У цих випадках фарба може не взятися або змінити свій колір;
  • перед фарбуванням постригтися (або зістригти кінчики) і зробити кілька зволожуючих масок: ці прості заходи позбавлять надалі від посічених кінчиків і допоможуть волосся легше перенести забарвлення.

  cf9bb6d708ce457c462e79ad28b76b43 Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде

  Якщо всі підготовчі етапи виконані, слід уважно прочитати інструкцію.

  Потім підготувати все необхідне для фарбування:

  • ПЕТ-рукавички;
  • пензлик для нанесення засобу;
  • гребінець;
  • фарбу;
  • освітлювач при необхідності.

  Попелясто-коричневий колір волосся (фото варіантів і знаходження відтінку краще підібрати заздалегідь) можна досягти, виконуючи процедуру фарбування, що складається з наступних етапів.

  Це:

 • Якщо потрібно нанести засіб для знебарвлення і витримати його потрібну кількість часу.
 • Відповідно до вимог виробника, підготувати фарбу.
 • Щоб згодом не довелося відтирати фарбу з лоба, вуха і потилиці, обробити шкіру на цих ділянках живильним кремом або засобом для стайлінгу.
 • Швидко (протягом 10-15 хв.) нанести фарбу на волосся, починаючи з потилиці і далі рухаючись вздовж проділу до передньої частини голови. Чим швидше буде нанесена фарба, тим краще, тому бажано залучити помічника.
 • Якщо зазначено в інструкції, надіти зверху поліетиленову шапочку. При відсутності такого зазначення залишити волосся відкритим: можливо, для хімічної реакції, що забезпечує фарбування, потрібен кисень. Не передбачене процесом фарбування укутування робить компоненти барвника більш агресивними, здатними завдати шкоди волоссю.9d98b0924fcfba4abaed085572b5e618 Попелясто коричневий колір волосся. Фото до і після фарбування, кому підійде
 • Тримати засіб на голові рівно стільки, скільки вимагає інструкція на пачці.
 • Виконати емульгацію: тобто злегка змочити волосся і помасажувати голову, приділяючи найбільшу увагу ділянкам, що перебувають на межі волосистої частини. Эмульгация полегшить процес змивання барвника і додасть локонам блиск.
 • Ретельно змити фарбник, потім помити голову з шампунем, чистий обробити волосся бальзамом: всі ці заходи спрямовані на нейтралізацію барвника і дозволяють повністю припинити процес подальшого окислення.
 • Підтримати результат забарвлення і максимально довго зберегти потрібний відтінок волосся допоможе підфарбовування коріння, яке потрібно виконувати раз в 3-4 тижні і вибір доглядають коштів, призначених для фарбованого волосся. Якщо результат не зовсім відповідає очікуванням, трохи змінити тон допоможуть шампуні з подкрашивающим ефектом.

  Фарбоване волосся слід берегти від сонця і хлорованої води, потрібно відмовитися від обгортань на основі натуральних олій, оскільки вони можуть призвести до зміни кольору і змінити make-up.

  Процедура фарбування волосся попелясто-коричневий колір набагато складніше, ніж це здається на фото, тому перш, ніж змінити імідж з допомогою тюбика фарби для волосся, потрібно вибрати її оптимальний варіант з урахуванням особливостей зовнішності, кольору волосся і віку.

  Потрібно навчитися читати маркування фарби і користуватися картою тонів, підготуватися до фарбування і дізнатися, як доглядати за волоссям.

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про попелясто-коричневому кольорі волосся

  Світло русявий попелястий колір коричнево:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради