Огірок Букет F1: характеристики рослини і його плодів, відгуки садівників

Огірок під назвою Букет F1 — представник скоростиглих сортів для невеликих присадибних господарств. У його описі поєднуються гібридне походження і хороший смак. Ознайомтеся з характеристиками та особливостями агротехніки культури.

ogurec buket f1: kharakteristiki rasteniya i ego plodov, otzyvy sadovodov64 Огірок Букет F1: характеристики рослини і його плодів, відгуки садівників

Опис гібрида, особливості плодоношення

Огірок Букет F1 вивели фахівці підмосковній агрокомпанії Манул. У Держреєстрі сорт числиться з 2008 р. Допущений для висадки у всіх регіонах країни. Огірок вирощують у відкритому грунті і в тимчасових весняних парниках або теплицях. Кущ середньорослий, індетермінантний, не схильний сильно галузиться, тому не потребує пасинкування. Листя середнього розміру, зеленого забарвлення.

Увага! Бічних відростків у огірка чимало. Однак усі вони короткі, детермінантні і мають укорочені міжвузля.

Огірок виправдовує свою назву: урожай зав’язується пучками-букетами. У вузлах — від 2-х до 6 коротких плодів корнішонного типу (див. фото). Шкірка має середню товщину, покрита білим опушенням. Забарвлення яскраве, на кінчику огірка видно короткі світлі смужки. М’якоть хрустка і щільна. Смак оригінатор називає хорошим.

Увага! Огірок повноцінно плодоносить тільки при достатньому освітленні.

За типом росту Слабоплетистый
За типом розгалуження Слабоветвістий
За типом запилення Партенокарпічний
Схема посадки 30?70 см
Вага, довжина і форма плоду 80-140 г, 9-12 см, веретеноподібний, яскраво-зелений, середньогорбкуватий
Термін дозрівання Ранній (38-42 днів)
Використання Універсальний
Місце висадки Універсальний
Хвороби Несприйнятливість до вірусу польовий огіркової мозаїки, кладоспоріозу, борошнистої роси
Тип цвітіння Переважно жіночий
Врожайність В ОГ — 5-7 кг/м2, в теплиці — до 12 кг/м2

Переваги і недоліки огіркового сорту

Смакові достоїнства огірка дозволяють використовувати його як в свіжому, так і засолочном вигляді. Плоди піддаються будь-якій кулінарній обробці. Інші плюси:

 • Імунна стійкість до багатьох городнім недуг.
 • Спрощеність догляду. Рослина невибаглива до більшості умов вирощування. Також воно не вимагає пасинкування.
 • Розтягнутий період плодоношення. Процес починається в другій половині червня або на початку липня. Закінчується з настанням осінніх заморозків.
 • Урожайність вище середнього рівня.
 • Високий рівень схожості насіння.
 • Недоліки гібридного огірка:

  • не має імунітету до збудника несправжньої борошнистої роси;
  • потребує рясному сонячному освітленні.

  ogurec buket f1: kharakteristiki rasteniya i ego plodov, otzyvy sadovodov65 Огірок Букет F1: характеристики рослини і його плодів, відгуки садівників

  Особливості агротехніки для вирощування на присадибній ділянці

  Огірок Букет F1 доступний для висадки розсадним методом або посівом насіння безпосередньо на грядку. У першому випадку врожай виходить швидше. На півдні РФ — вже до середини червня. У середній смузі — двома тижнями пізніше.

  Рада. У захищеному грунті висаджуйте не більше 3-х кущиків на 1 кв. м. У відкритому типі грунту — 4-5 рослин на ту ж площу.

  Посів насіння на розсаду Висадка розсади в парник/теплицю Посадка розсади в ОГ Пасинкування Збір врожаю (в теплиці / в ОГ)
  Кінець квітня — початок травня 15-20 травня 1-5 червня Не вимагається Кінець червня/липень
  *терміни вказані для середньої смуги РФ

  Відгуки практикуючих городників

  Незважаючи на вік гібрида, про нього трохи відгуків у мережі. Дачницу з ніком Florina реальні характеристики букетного огірка не вразили. Подробиці вона не розкривала. Користувачка тематичного форуму Лиароза зазначила скоростиглість сорту. Перший урожай поспів через 32 дні після сходів. Жінка описує корисне якість огірка: до самого завершення вегетації плоди виходять вирівняними.

  Наталія (Північний Захід РФ) сіяла насіння відразу в землю. Зійшли всі. Жінка вела рослини в 1 стебло. Зазначає: кущі рясно плодоносили до вересня по всій висоті батоги. Урожай пішов на свіжі салати і зимову консервацію.

  Огірок Букет F1 володіє цікавими властивостями. З-за простоти відходу і хорошої врожайності цей гібрид нерідко вирощують на продаж.

  Букет F1: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради