Прикмета: знайти ключ до чого падають, губляться, ламаються

У народі кажуть, що ключ – символ нових відкриттів, благополуччя, мудрості і багатства. Але ми настільки звикли до цього, здавалося б, простого предмета, що часто не надаємо особливого значення ситуацій, коли він ламається або втрачається.

А адже насправді існує багато прикмет, які дозволяють зазирнути у майбутнє. Повір’я розтлумачать, до чого втратити, знайти ключі і варто забирати штучку, підібране на вулиці.

cee557bed4ed6a563337c0911037fc84 Прикмета: знайти ключ до чого падають, губляться, ламаються

Народні прикмети

Відомо, що за допомогою цього предмета можна не тільки відкрити замок, але і здійснити ритуал – «замкнути» невдачі людини. У давнину після цього обряду було прийнято кидати заговорений предмет у водойму. Але якщо хтось знайде ключ в такому місці і забере його з собою, то чорної смуги в житті йому не уникнути. З цієї причини подібну знахідку краще обійти стороною.

До наших часів дійшли й інші цікаві прикмети про ключі, на які варто звернути увагу.

 • У народі кажуть, якщо дзвеніти зв’язкою ключів в середу, то можна втратити розуму.
 • Свистіти в ключ прикмети також не радять – згідно з повір’ями, з-за цього може постраждати пам’ять.
 • Стукати ним по столу – накликати сварки.
 • Замикати на ніч вхідні двері має тільки чоловік, якщо це буде робити жінка, то в родині почнуться скандали.
 • Іржавіючий ключик – хороший знак. Вас чекає несподівана прибуток, дорогий подарунок або спадок. У будь-якому випадку це буде приємний сюрприз.
 • Поставили новий замок – ключ від старого слід неодмінно викинути, так як він більше не має ніякого відношення до вашого дому і долю.
 • Не можна класти цей предмет на підвіконня, в іншому випадку притягнете в будинок проблеми і бідність.
 • Якщо покласти його на ніч під подушку, то можна таким способом захистити себе від злих сил.
 • Цей предмет, залишений під матрацом, поверне дружину чоловіче здоров’я і силу.
 • Прикмети радять вішати зв’язку на спеціально відведений гачок. Причому робити це бажано якомога тихіше, щоб друга половинка не почула, як ключі дзвенять. У цьому випадку спільне життя буде протікати мирно і спокійно.

  dc485b9acde59d00a19e34e473094565 Прикмета: знайти ключ до чого падають, губляться, ламаються

  Знахідка

  Невеликий металевий предмет, виявлений на вулиці, здавна вважався передвісником невдач. Але знайти ключ, за прикметами, дуже добрий знак – це до несподіваної радості і вирішення проблем. Проте варто пам’ятати, що далеко не завжди таку знахідку можна забирати з собою.

  • Цей предмет використовується для наведення псування. Після такого ритуалу його залишають на перехресті доріг. Тому, якщо виявили ключ в такому місці, до нього не варто навіть торкатися.
  • Інша прикмета каже, що знайти ключ – до великої удачі. Біди більше не будуть вас переслідувати, а життя наповниться яскравими фарбами.
  • Якщо знайдений ключик виглядає новим – вас чекає успіх у фінансовій сфері. Сприятливі зміни дозволять забути про потребу надовго.
  • Виявити зламаний ключ або з подряпинами – до низки дрібних неприємностей.
  • Якщо ж знахідка буде незвичайною, наприклад, з різьбою, візерунками або завитками – її можна сміливо забирати з собою. Такий предмет здатний стати справжнім талісманом, що «заборона» двері у ваш будинок перед будь-якою бідою.
  • Довелося виявити цілу низку ключів – згідно приймете, це обіцяє позбавлення одразу кількох проблем, коли кожен з них буде отмыкать по одній. А якщо ви перебуваєте з кимось посваритися, то така знахідка означає, що вам пора піти на примирення. Щирий крок з вашого боку обов’язково оцінять і підтримають.
  • Знайти ключі, які ви самі недавно втратили, означає, що незабаром ваше життя сприятливим чином зміниться.
  • Старий гарний ключ, підібраний на вулиці, допоможе у вирішенні проблем. По приходу додому його слід промити під проточною водою і після прогріти над запаленою церковної свічкою. При цьому попросіть допомогу та захист у вищих сил – ваша молитва буде почута. Потім залишається тільки покласти знахідку під подушку; у сні, згідно приймете, до вас прийде необхідне рішення про те, як слід вчинити у цій ситуації.

  Знайшли ключі – зверніть увагу на те, в який час доби це сталося.

  Ранкова знахідка обіцяє виключно радісні події, вечірня говорить про те, що неприємності підуть самі собою. Але якщо ви знайшли ключик в нічний час – це попередження. Зараз не варто приймати поспішних рішень, інакше ви можете зробити фатальну помилку.

  faa09e147877691724f91b1600327920 Прикмета: знайти ключ до чого падають, губляться, ламаються

  Падіння

  Частенько ключі немов прослизають крізь пальці і падають з рук. Більшість забобонів схиляються до того, що така ситуація передвіщає неприємності.

 • Ключі впали в той момент, коли ви виходили з дому – прикмета обіцяє цілу купу дрібних негараздів і неприємностей. Справа, за якого ви вийшли, краще відкласти на пару днів. В іншому випадку задумане не увінчається успіхом.
 • Якщо це сталося після повернення додому – очікуються досить великі проблеми.
 • Впустити в’язку ключів перед дверима, – згідно приймете, це до невдач, сварок, непорозуміння в сім’ї і нещасть в будинку.
 • Впав ключ – неприємності можна відвести, якщо постукати їм по столу.
 • Ключі випадають з рук регулярно – слід бути обережніше. Прикмета попереджає, що хтось прагне проникнути у ваш будинок, причому з самими поганими намірами. Інше повір’я радить переглянути свою поведінку: чи добре ви ставитеся до своїх родичів, можливо, ви самі завжди провокуєте конфліктні ситуації.
 • Втрата

  Значення прикмети про втрату ключів прямо протилежно пророцтвом про їх падіння. Незважаючи на те, що сучасні повір’я пророкують у цьому випадку крадіжки і радять терміново міняти замки, забобони наших предків говорять про зворотне.

  • Молодим людям прикмета обіцяє щастя в особистому житті. Заповітні бажання здійсняться, пару чекає благополуччя і велика любов.
  • Главі сімейства народні повір’я пророкують дуже вдалий переїзд. Старі ключі загубилися не просто так: вони звільнили місце для нових.
  • Якщо втратити ключі від квартири довелося матері, то прикмета в даному випадку говорить про можливість втрати контролю над дітьми.
  • Всім іншим дане повір’я передбачає швидкі зміни. Єдине, про що замовчується, так це, яких саме змін слід чекати. У будь-якому разі зміни ви сприймете важко і будете довго до них звикати, але потрібно змиритися і довіритися долі.
  • Якщо ви збираєтеся в поїздку і при цьому виявляєте, що пропали ключі – її слід відкласти або зовсім відмовитися від подорожі. Довелося втратити ключі вдома – прикмета попереджає про високу ймовірність великих неприємностей, аж до нещасного випадку.
  • Якщо вони таємничим чином зникають прямо перед яким-небудь важливим заходом – вас очікує велика удача. Виявили пропажу перед іспитом – він буде зданий успішно, це сталося перед весіллям – сімейне життя наповниться щастям.
  • Але коли цей предмет губиться перед переїздом на нове місце проживання – атмосфера в будинку буде напруженою, а життя складною і повною невдач.
  • Останнім часом вас переслідують неприємності – втрата ключів обіцяє початок нового світлого етапу. Саме зниклий ключик, згідно приймете, повинен відчинити двері в нове життя.

  Втратити зв’язку

  Якщо зв’язку втрачає заміжня жінка, то це поганий знак. Домашні справи почнуть буквально валитися з рук, взаємовідносини з членами сім’ї зіпсуються. Прикмети радять взяти себе в руки і не вдаватися до ліні, тоді все обов’язково налагодиться.

  Людям, які ведуть власний бізнес, забобони обіцяють успіх і процвітання. Вам вдасться укласти дуже вигідну угоду, яка принесе чималий прибуток, крім того, вийде встановити корисні зв’язки, знайти надійних партнерів і надалі підписати безліч контрактів.

  dd8b90a61bbe7a67ef9f3b99d2d1ff7f Прикмета: знайти ключ до чого падають, губляться, ламаються

  Поломка

  Зламався ключ – прикмета радить остерігатися зловмисників. Злодії можуть спробувати вкрасти ваше майно, або ж вони вже робили таку спробу. З цієї причини, якщо ви як раз зібралися в поїздку, то квартиру без нагляду залишати не варто.

  Попросіть сусідів, щоб вони іноді навідувалися й перевіряли, чи все в порядку. І обов’язково звертайте увагу на те, замкнені двері, коли просто виходите по справах.

  Народні повір’я можуть багато розповісти про втрати і знахідки ключів. Але пам’ятайте, навіть якщо прикмета обіцяє удачу після того, як ви виявили пропажу, поміняти замки буде далеко не зайвим.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради