Голуб зачепив крилом особу (голову): прикмета – до чого сідає на плечі, руки

Голуб – птах миру і щастя. Народні прикмети, пов’язані з цим тваринам, можуть як попередити про небезпеку, так і принести щастя. Все буде залежати від багатьох обставин.

4de9bfd83f82a6a3f3db6b8c77d590c2 Голуб зачепив крилом особу (голову): прикмета – до чого сідає на плечі, руки

Голуб зачепив крилом

Вважається, якщо до людини доторкнеться крило – значить, чекають невдачі і неприємності. Але тільки ця прикмета не відноситься до голубів. Ці птахи несуть добро і щастя, і людина, до якої торкаються, оточений гарною і чистою енергією.

Голуб зачепив крилом обличчя – ця прикмета несе в собі позитивний зміст. Це символ обраності. Таким способом Вищі сили посилають благословення людині. Особливо, це стосується випадків, коли доторкнувся дикий голуб. Це обіцяє матеріальні блага, виграш, велике спадщину.

На Близькому Сході вважали цих птахів душами добрих і світлих людей. І з цим пов’язана ще одна прикмета. Якщо голуб не тільки торкнувся крилом обличчя, але і позначив – така прикмета символізує поповнення в сімействі.

Символ миру і щастя навіть близько не підлетить до поганого людині. І якщо голуб зачепив крилом голову, значить, ви добрий і світлий чоловік. Бог любить вас і найближчим часом чекайте успіх і удачу у всіх справах.

Ця прикмета немов показує «зелене світло». Незабаром людину чекає смуга везіння. Плани і мрії незабаром здійсняться. А якщо таких немає, то скоріше загадуйте, поки птах не полетів далеко.

ab66402ff7797577d274d6e4460e1fc0 Голуб зачепив крилом особу (голову): прикмета – до чого сідає на плечі, руки

Деталі зустрічі

Виявляється, при тлумаченні народних прикмет, потрібно звертати увагу на деталі. Згадайте, про що думали в цей момент, які думки турбували. Так, якщо думали:

  • про гроші – чекає прибуток,
  • про другій половинці – вона любить вас або незабаром зустрінете її,
  • про роботу – кар’єра піде в гору,
  • про сім’ю – буде панувати мир і любов.

У рідкісних випадках, голуб, яке вражає людину крилом, несе погані новини. Це стосується тих випадків, коли птах негативно налаштована, агресивна, вела себе дивно і незрозуміло. Скоріше, таким чином, вона хотіла попередити про небезпеку.

947e149239cdfdf29c324df606d0a7a8 Голуб зачепив крилом особу (голову): прикмета – до чого сідає на плечі, руки

До чого голуби сідають на голову, плечі, руки та інші частини тіла

Звичайно ж, домашні птахи з радістю прилітають до господарів, і в цьому немає ніякої містики. Інша справа, якщо дикий голуб раптово сідає на голову, плече або руку. А вже якщо ходить по людині – значить, точно хоче щось повідомити. Така поведінка птиці говорить про те, що настав час рішучих дій.

Так, якщо сідає:

  • на руку – радісна новина,
  • на плече – підвищення по службі,
  • на груди – удача в любові.

Куди б не приземлилася «птах миру», це обіцяє людині щастя і радість. І в цілому все залежить від того, що не вистачає людині. Наприклад, для незаміжньої дівчини прикмета обіцяє швидку весілля або доленосне знайомство. Якщо гуляєте зі своєю парою в парку, і голуб кружляє навколо і зачіпає крилами, значить, ви підходите один одному і у вас світле майбутнє.

Іноді, птах пролітає і несе в дзьобі гілочку або пір’їнка. Це ще один знак, який символізує фінансове благополуччя. Причому прибуток припливе в руки, без усіляких зусиль.

Підводячи підсумок, можна сказати, що якщо голуб торкнувся крилом обличчя чи іншої частини тіла – це чудова прикмета. І пам’ятайте, що марновірство спрацьовує тільки в тому випадку, якщо нічого не робите для цього спеціально.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради