Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

Створити стильний, оригінальний і запам’ятовується образ допоможе фарбування волосся в два кольори. Різноманітність технік фарбування можна побачити на фото, представлені в статті.

Фарбування волосся в кілька відтінків має наступні переваги:

 • універсальність зачіски – підходить молодим дівчатам і бізнес-жінкам;
 • допомагає кардинально змінити імідж;
 • створює додатковий обсяг, волосся зорово стають густими;
 • локони набувають не тільки додатковий тон, але і блиск, сяйво;
 • допомагає скоректувати форму обличчя, пом’якшує його риси;
 • справляє мінімальний негативний вплив на пасма;
 • забезпечує довготривалість зачіски, коригувальні процедури потрібні не частіше 1 разу в 4 міс.;
 • різноманітність технік дозволяє вибрати найбільш підходящий в кожному конкретному випадку.

Брондірованіе

Фарбування волосся в два кольори (фотопримеры представлені далі) в техніці брондирования характеризується незначною зміною основного кольору локонів по всій довжині, що створює натуральну зачіску за рахунок використання відразу декількох відтінків.

af236000e5ef18775a8e07526c3e5221 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

Стилісти розрізняють три види брондирования:

 • Класичне – пасма поділяють на зони (бічні частини, тім’яна зона, потилицю, чуб). Спочатку обробляють потилицю, не зачіпаючи коріння, потім освітлюють тім’яну частину, після фарбують залишилися пасма у вільному порядку. У результаті створюються природні переливи, що додають волоссю видимий обсяг.
 • Зональне – забарвлюються тільки верхні пасма, нижній шар залишається темним і однорідним, можливо невелике затемнення біля коренів.
 • У поєднанні з омбре – локони фарбуються по всій довжині, при цьому кінці освітлюють, а коріння затемнюють.
 • Брондірованіе краще поєднувати з природними світло – і темно-русявим, шоколадними, мідними і каштановими локонами, підходить і для сивого пасма. Брондировать можна і фарбоване волосся, головне, щоб тон був рівним і гармоніював з кольоротипом жінки.

  Зазвичай стилісти фарбують цією технікою довгі і середньої довжини волосся. Але можна використовувати і на коротких зачісок, наприклад, в класичному її варіанті.

  Шатуш

  Шатуш – техніка «розтягування» тони: опрацьовуються окремі прядки, що створює ефект вигорілих на сонці локонів, при цьому немає чіткого градієнта, пофарбовані пасма можуть розташовуватися хаотично.

  9533894f1cf74c3531e183759d3a5a35 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Прикрасить техніка брюнеток і шатенок. Саме ці відтінки дозволяють майстру проявити творчість при виборі колірної гами: мідь, бурштин, кави з молоком, темний беж, лісовий горіх та інші. Світлошкірим в якості додаткового тону можна використовувати руді нотки.

  Темно – і середньо-русяві пасма поєднуються з натуральними кольорами: пшеничний або попелястий. Створюється природний тон, надаючи русявим локонам додаткове світло і блиск.

  Шатуш буде мало помітний на світлому волоссі, проте окремо висвітлені прядки зроблять зачіску більш оригінальною, додадуть гостроти та світла. Кращі відблиски для блонда – перлинні та платинові. Світло-русяве волосся добре поєднуються з золотистими, пшеничними і молочними тонами.

  Стилісти рекомендують використовувати техніку на довгих і середніх волоссі. На коротких стрижках її можна застосовувати зонально – на прядках, що обрамляють обличчя або на чубку.

  Балаяж

  Слово «балаяж» з французької мови перекладається як «помсти». В цьому і розкривається суть техніки – фарба наноситься широкими мазками, як ніби майстер вимітає старий колір, замінюючи його новим і красивим.

  b844e1738eb3c20a4c560c25e3581618 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Прядки забарвлюються від середини кореневої частини, повністю захоплюючи кінчики, нагадують латинську літеру V. В результаті – плавний перехід кольору від маківки до кінців локонів, де і виражений основний тон.

  Розглянута техніка додасть візуальний обсяг тонким пасом з пористою структурою, при цьому не має значення їх довжина. Балаяж чудово поєднується і з каре з виділенням прядок у особи і в області потилиці.

  Що стосується кольору, то світловолосим рекомендується підбирати більш контрастні відтінки – чорний, світлий горіх, карамельний, сріблясто-попелястий. Золотисте волосся прикрасять платинові тони.

  Для темноволосих палітра кольорів багатша: ніжний образ створять мідь або золото, додадуть яскравості винні, бронзові тони, не залишить непомітною насичений неон – ультрамарин, рожевий, морська хвиля.

  79347491eb29c422903fd2f397d8d8d4 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. ІнструкціяТехніка мажимеш, освітлювальна волосся на 2-4 тони візуально додає їм об’єм

  Мажимеш

  Фарбування волосся у два кольори технікою мажимеш підходить блондинкам і світло-русявим локонам. Суть фарбування – мелірування окремих прядок щадною фарбою на основі воску. Такий засіб дозволяє освітлити волосся на 2-4 тони. Результат добре видно на фото – зачіска природна і візуально об’ємна, а в пасмах грають сонячні зайчики.

  Мажимеш прикрасить локони будь-якої довжини, добре виглядає як на прямих, так і на кучерявих волоссі. Высветляют пасма рівномірно або хаотично, в останньому випадку зачіска буде більш оригінальною. Можна забарвити і окремі зони: чубок, кінчики або пасма біля обличчя. Особливо гарний такий спосіб для коротких локонів.

  Не підходить мажимеш для темноволосих жінок, так як в результаті вийде або руда, або апельсинова гамма.

  Часткове фарбування

  Часткове фарбування або рідкісне мелірування зачіпає тільки окремі пасма, тому відноситься до щадним технікам зміни кольору. Найбільш виграшно виглядає фарбування в натуральні світлі тони, що створюють ефект вигорілих на сонці локонів.

  Часткове фарбування буває декількох видів:

  • обробка тільки верхньої частини волосся;
  • фарбування нижнього шару локонів;
  • освітлювання пасом, які перебувають біля особи;
  • пухові мелірування;
  • обробка тільки кінчиків волосся;
  • зональне освітлення;
  • мелірування верхівки і чубчика / тільки чілки;
  • фарбування 20% голови.

  42fee60aba5162b0dfcc9992676a0588 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Пожвавить такий спосіб темне волосся: темно-русявих, шатенок, брюнеток. Рідкісне фарбування дозволяє змінити зачіску без радикального втручання. Світлі локони придбають додаткове світло, у них заграють сонячні зайчики.

  Рідкісне мелірування – універсальна техніка, відповідна зачісці будь-якої довжини, дозволяє підкреслити оригінальність асиметричних і коротких стрижок.

  Мелірування

  Мелірування – освітлення певної кількості пасом, не більше 40% локонів. Для цього використовуються аміачні барвники, освітлюючі природний пігмент волосся, при цьому ступінь освітлення залежить від часу витримки складу.

  Стилісти розрізняють кілька технік мелірування:

  • обернення кожної пофарбованої прядки фольгою;
  • обробка пасм, виділених з допомогою спеціальної шапочки;

  15774566ead1ab84c0e525af4d815e13 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  • фарбування тільки кінчиків, що залишилися після прикореневого начісування;
  • освітлення верхній частині коси;
  • обробка кінців після поділу всіх волосся на 4 зони.

  Мелірування підходить для волосся будь-якої довжини і будь-якого відтінку: темні стануть візуально об’ємніше, світлі – більш блискучими.

  Колорування

  Колорування – фарбування волосся в кілька відтінків (від 2 до 10). Результатом фарбування буде яскравий і неперевершений образ, з такою зачіскою важко залишитися непоміченою.

  Майстри розрізняють наступні види колорування:

  • каліфорнійське – горизонтальна обробка пасом;

  8681897dd0813d08d244dd5bbc029a78 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  • перламутрове – зміна кольору в залежності від кута падіння світла, наприклад, з фіолетового на рожевий;

  f1c8224c13f95a9bbc3ab9412afb6666 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  • неонове – фарбування з використанням яскравих тонів (рожевий, зелений, жовтий);

  b924f1f4ffe6b5bc36191fb44522af20 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  • трафаретне – створення на волоссі будь-якого малюнка з допомогою трафарету;

  7b46e1840749e2f27cf842f7e527bbed Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  • багатобарвне – використання різних відтінків (головне правило – вони повинні гармоніювати між собою).

  db5e8a1f0bb1419b05eb037d965f7167 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Ідеально колорування поєднується з темним волоссям: шоколадні, синювато-чорні тони разом з винними, фіолетовими, рудими відтінками створять оригінальний і неповторний образ. Однак, щоб отримати яскравий колір, спочатку темне волосся знебарвлюються і тільки потім на них наносять потрібний градієнт.

  Блондинки і світловолосі дівчата можуть створювати зухвалі і оригінальні образи, пофарбувавши пасма в неонові відтінки. Такий стиль підійде молодим і сміливим дівчатам особливо в літній період.

  Колорування застосовують для волосся будь-якої довжини. Фарбування може бути по всій голові, на окремих прядках або зональним (чілка, волосся у особи, кінчики).

  Омбре

  Фарбування волосся в два кольори (фото приклади допоможуть вибрати потрібну техніку) – модний тренд, що дозволяє змінити спосіб без особливої шкоди для волосся.

  Одна з найбільш популярних технік – омбре, що створює ефект вигорілих пасом на сонці. Суть подвійні (з французької мови – «тінь» або «затемнення»): коріння не зачіпаються, а кінчики стають світлішими. При цьому лінія переходу може бути чіткою або розмитою.

  Класичне фарбування – темні корені і світлі кінчики – добре для темноволосих жінок. При цьому відтінок решт може бути яскраво вираженим або наближений до природного, все залежить від вибору тону.

  Зворотне омбре підходить для світловолосих дівчат – коріння залишаються світлими, а на кінцях використовують більш темний колір. Ефектно виглядає омбре на рудих локонах. Руді відтінки добре відтіняються золотистої і червоної гамою. Корені можуть бути затемнені каштаном.

  0dfd20e98c51a9130b472dbaa3786e8a Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. ІнструкціяФарбування волосся в два кольори: фото техніки омбре

  Для сміливих, бешкетних і молодих дівчат майстри рекомендують кольорове омбре – кінчиків надають яскраві неонові кольори: рожевий, синій, зелений та ін. Розглянута техніка хороша для довгого волосся. Проте досвідчені майстри можуть добитися потрібного ефекту і на локонах іншої довжини.

  Кольорові кінчики

  Ультрамодна техніка – зміна кольору кінчиків яскравими тонами.

  Найбільш популярні:

  • рожевий,
  • бірюзовий,
  • червоний,
  • синій,
  • ультрамариновий,
  • помаранчевий,
  • салатовий.

  91f60a7ad412d4b6e764ff824974010c Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Рекомендована техніка для довгих світлих або середньої довжини волосся. Ефекту яскравих кінчиків можна домогтися, використовуючи фарбу або спеціальні кольорові крейди. Перший спосіб довготривалий, протримається від 2 до 3 тижнів, другий – короткочасний, протримається до першого миття голови.

  Темноволосим дівчатам отримати кольорові кінчики складніше. Для цього спочатку потрібно освітлити їх, і тільки потім надавати їм потрібний колір.

  Спосіб фарбування підходить для молодих дівчат, які не бояться експериментів, люблять бути помітними в натовпі. Для більшого епатажу можна з’єднати два відтінки, наприклад, блакитний і рожевий, червоний і оранжевий, червоний і синій.

  Split

  b548e9dacdeb9635d442f70dd0792b4b Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. ІнструкціяМодний тренд в індустрії зміни кольору волосся – Split, що передбачає обробку локонів в два тони чітко по лінії проділу.

  Тобто кожна половина волосся має свій відтінок. При такому фарбуванні можна одночасно побувати і блондинкою, і брюнеткою.

  Однак самі оригінальні дівчата вибирають яскраву гаму і поєднують:

  • блонд + рожевий;
  • рожевий + бірюзовий;
  • платиновий + чорний;
  • блонд + винний;
  • фіолетовий + бірюзовий та інші.

  Split виконують на довгих і середніх волоссі з густою чілкою до брів або з ідеально прямим проділом.

  3D фарбування

  3D фарбування – технологія, що дозволяє надати волоссю зоровий об’єм, що досягається за рахунок чергування близьких відтінків фарби, кількість яких має бути не менше двох.

  f05b00b3cd99c0b575eeb50ad071bb49 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Стилісти визначають 3D фарбування, як колорування для світлого волосся. Русяве і блондинисті пасма набувають більш глибокий колір, стають яскравим, блискучим, багатогранними. Можна використовувати цей спосіб і для горіхових, світло-шоколадних тонів.

  Результат – природні, красиві локони. При цьому не потрібна часта корекція, так як підбираються тони практично не відрізняються від основного пігменту, знаходяться з ним в одному колірному сегменті.

  Великими пасмами

  Фарбування волосся в два кольори (фотопримеры наведено далі) великими пасмами дозволяє створити динамічний та стильний образ. Таке мелірування освіжить і дівчину, і жінку, стилісти його рекомендують навіть сивочолим панночкам.

  Суть техніки полягає в тому, що окремі «товсті» пасма освітлюють на 5-6 тонів від основного градієнта. Застосовувати велике мелірування можна для волосся будь-якої довжини і будь-якої колірної гами. Особливо добре вона виглядає на асиметричних зачісках, каре і боб-каре, всіх видах драбинок.

  d744c50508bf896327eef58a9a2150b9 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Майстри розрізняють кілька видів техніки:

  • сегментарне фарбування (чубчик, потилицю, бічні пасма);
  • часткова обробка окремих пасом;
  • пір’яна фарбування одночасно в світлий і темний тони.

  Фарбування великими пасмами може бути і кольоровим. В такому випадку вибирається відтінок – баклажан, вишня для темного волосся, рожевий для блонд.

  Трафаретне фарбування

  Трафаретне фарбування – новітня технологія, що дозволяє створити унікальну, оригінальну й неповторну зачіску. Проводиться фарбування волосся за допомогою трафарету зі звіриним принтом, з геометричними мотивами, з елементами флори або з мереживними візерунками.

  Колірна палітра обраного малюнка може бути будь-якою. Для тварини принти відтінок може бути максимально наближений до реального кольором шкіри тварини.

  b225510788e846bf742acc41339c0388 Фарбування волосся в два кольори. Фото середньої довжини, короткі, довгі, темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Флористичні елементи можуть бути виконані яскравими фарбами. Мереживні візерунки, геометричні мотиви проступають темним або світлим кольором залежно від основного тону локонів.

  Так як образ виходить екстравагантним, то не обов’язково використовувати стійкі фарби. Для походу на вечірку краще віддавати перевагу недовготривалим засобам, які легко змиваються водою.

  Підходить трафаретне фарбування волосся будь-якої довжини, але краще всього виглядає на коротких зачісок. Не рекомендується виконувати малюнок на кучерявих локони, так як його просто не буде видно.

  Який варіант фарбування краще вибрати

  Техніка фарбування Довжина пасм
  Довгі Середні Короткі
  Брондірованіе + +
  Шатуш + +
  Балаяж + + +
  Мажимеш + + +
  Часткове фарбування + + +
  Мелірування + + +
  Колорування + + +
  Омбре +
  Кольорові кінчики + +
  Split + +
  3D-технологія + + +
  Великими пасмами + + +
  Трафаретне колорування + + +

  Яке поєднання кольорів вибрати

  Щоб фарбування в два кольори підкреслювало тільки достоїнства зовнішності, необхідно правильно поєднувати вибрані тони з урахуванням кольоротипу жінки:

  • Весняний кольоротип (теплий) – блакитні, зелені або сині очі, бліда або з рожевими нотками шкіра, пасма переважно світлі. Відповідні тони – золото, натуральний беж, світлий каштан, золотисто-коричневий, карамельний; срібло, перловий.
  • Річна зовнішність (холодна) – блакитні або зелені з сірими нотками, чорно-коричневі очі, світла, світло-оливкова шкіра, волосся світло-русяве – темно-коричневі з попелястими (сріблястими) вкрапленнями. Відповідна гамма – світло-русявий (холодний), попелястий / платиновий блонд, срібло, попелясто-коричневий, баклажан, вишня.
  • Осінній кольоротип (теплий) – карі, сіро-блакитні, зелені очі, персикова, бронзова шкіра, волосся світло – темно-руді. Відповідні тони – рудий, вогняна мідь, темний коричневий, каштан, бурштиновий, золотий.
  • Зимова зовнішність (холодна) – очі будь-якого темного кольору, шкірні покриви зі світлим блакитно-рожевим відтінком, волосся переважно темні. Відповідна гамма – вишневий, бордо, кавовий, срібло, попелястий, перловий.

  Оновити образ, надати волоссю додатковий блиск і колір можна фарбуванням їх два відтінки. Головне, правильно підібрати техніку фарбування, визначитися з колірною гамою, в чому допоможуть фото-приклади з інтернету.

  Оформлення статті: Наталі Подольська

  Відео про двоколірному фарбуванні волосся

  Відео про фарбування волосся в два кольори (фото):

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради