Пеперомія туполиста: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома

Вибираючи те або інше рослина для будинку або офісу, люди рідко замислюються про його символічне значення і вплив. Пеперомія — улюблениця початківців квітникарів. Рослина невибаглива і при мінімальному догляді радує око привабливою листям, пофарбованої в різні відтінки зеленого. В езотеричному плані квітка не так простий — прикмети про пепероміі стверджують, що вона здатна допомогти людині і навіть врятувати від хвороб.

91e0919f6b8a69ae99989d274fddefb7 Пеперомія туполиста: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома

Чи можна тримати вдома

Правильно підібране кімнатна рослина — не тільки елемент декору, який вносить затишок, але й запорука прекрасного самопочуття. Пеперомія користується популярністю у досвідчених і початківців квіткарів за рахунок видового різноманіття, невибагливості, компактних розмірів, які дозволяють вписати квітка в інтер’єр будь-якого приміщення.

Багато прикмети приписують пепероміі магічні властивості, які приємно здивують володарів. Рослина здатна принести радість не тільки мешканцям будинку, але і гостям. У повір’ях підкреслюється позитивна енергетика, яка змушує навколишніх переглянути своє ставлення один до одного і проявляти більше турботи, поваги і ніжності. З цієї причини пеперомію часто називають квіткою любові.

Рослина володіє цілющими властивостями, завдяки яким очищає повітря від хвороботворних бактерій, прискорює одужання хворих. Езотерики вірять у магічну силу кімнатної квітки, яка сприятливо впливає на мешканців будинку, уберігає від негативу і допомагає приймати рішення у складних життєвих ситуаціях.

Пеперомія не відноситься до отруйних видів, тому її можна безбоязно тримати в будинку, де є діти або тварини. Цвіте рослина рідко і не видає сильного аромату. Це великий плюс для алергіків і чутливих людей.

Пеперомія: прикмети і забобони

У природі налічується понад 20 видів кімнатного рослини, які володіють різною енергетикою. Прикмети і забобони про пепероміі туполистої передрікають її власнику любов, взаєморозуміння, фінансове благополуччя. Саме цей різновид найчастіше зустрічається в квартирах. Щоб активізувати дію квітки, рекомендується помістити його в кут кімнати. Магічна сила пепероміі не тільки позбавить від скупчився негативу, але і вбереже своїх господарів від сварок і нещасть, поліпшить матеріальне становище.

Цілющі властивості квітки:

  • Вирощування пеперомії в домашніх умовах вбереже членів сім’ї від простудних захворювань, посилить імунітет.
  • Переміщення квіткового горщика в спальню допоможе знайти міцний і здоровий сон.

Незважаючи на позитивні якості, в окремих випадках рослина може нашкодити людині:·

  • Не поспішайте приносити в будинок квітка з листям овальної або круглої форми з загостреними або колючими кінчиками. Ця різновид, іменована пеперомія зморщена (зморшкувата), здатна створювати навколо себе негативне поле, залучаючи до нього всіх мешканців будинку.
  • Езотерики не рекомендують приймати рослина в якості подарунка, так як це принесе нещастя. Але дрібна купюра або монета, віддана натомість, мінімізує негативний вплив прикмети.

ca98751a50aabfa5e037f78deb5bb499 Пеперомія туполиста: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома

Лікувальні властивості і користь

До достоїнств пепероміі прийнято відносити її очищає енергетику. Летючі біологічні речовини (фітонциди), що виділяються рослиною під час поливу або полірування, дезінфікують повітря, усувають хвороботворні бактерії та інші мікроорганізми.

Володіючи цілющою силою, пеперомія широко застосовується в якості лікувального засобу. Тонкий аромат, що нагадує запах перцю, знімає головні болі, відновлює ослаблений після хвороби імунітет. Лікарі рекомендують придбати рослину тим, хто схильний до онкології. Щоб скоротити ризик розвитку важкої хвороби, квітковий горщик ставлять в кут спальні, який видно з ліжка. Пеперомія надає позитивний ефект на роботу шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи та молочних залоз.

Значення по феншуй

У рослини багато назв. Американські квітникарі часто іменують його «дружна сімейка», підкреслюючи особливе розташування листя, які настільки близько примикають один до одного, що створюється враження, ніби вони склеєні між собою. У марновірних людей пеперомія, що виростає в будинку, асоціюється з атмосферою доброзичливості. Езотерики часто називають її квіткою любові і рекомендують придбати тим, хто хоче зберегти гармонію і вірність у сім’ї.

Позитивна енергетика пепероміі не раз згадується у вченні феншуй. Рослина допоможе скоротити кількість скандалів і суперечностей між мешканцями будинку, навчить їх бути терпиміше і дбайливіше по відношенню один до одного.

Згідно зі старокитайським прикметами, кімнатна рослина пов’язане зі стихією металу. Володіючи магічною силою, пеперомія, наче магніт, притягує до дому матеріальні блага, покращує фінансове положення всіх його мешканців. Для цього техніка феншуй рекомендує помістити квітковий горщик в центрі кімнати. Таке символічне розташування приверне не тільки гроші, але і створить ідилію в навколишньому просторі.

2ca7cac17d621927d090c4ad53e78f90 Пеперомія туполиста: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома

Пеперомія — чудова декоративна рішення не тільки для будинку, але і для офісу. Рослина допоможе у створенні атмосфери доброзичливості між колегами. Квітка сприяє розвитку бізнесу, залучення нових клієнтів і фінансового добробуту компанії.

Позитивні вібрації здатні притягувати любов, здоров’я, щастя, матеріальний достаток. Рослина допоможе знайти вихід з будь-якої ситуації. Придбайте пеперомію і побачите, як світ навколо зміниться в кращу сторону.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради