Пальма в будинку: прикмети і забобони – можна тримати дім сум рослина

Згідно з повір’ями існують рослини «мужегоны» (всі різновиди ліан) і кімнатні квіти – «енергетичні вампіри» (наприклад, папороті, монстера та інші). Згідно з одним прикметам і забобонам пальма в будинку обіцяє великі біди і дрібні негаразди усім його мешканцям.

b0dd79de0f7250f05c0a7b634cca9c35 Пальма в будинку: прикмети і забобони – можна тримати дім сум рослина

Інші повір’я пророкують мешканцям тільки позитивні зміни, пов’язані з вирощуванням цього дерева. Якщо ви перебуваєте під впливом забобонів, не хочете тримати пальму будинку, хочете від неї позбутися, не варто викидати невинне рослина. Краще посадіть його на вулиці або передайте кому-небудь для озеленення офісу, громадського приміщення.

Прикмети про пальме в будинку

Забобонні люди знають, що зростання деревця безпосередньо впливає на енергетику простору. Тому знавці езотерики рекомендують своєчасно пересаджувати рослину в горщик більшого розміру. Розміщувати пальму в південно-східному секторі, на просторому місці, де багато світла. В таких умовах буде активно розвиватися магічна сила рослини.

Для гармонізації простору діжку з пальмою потрібно тримати в передпокої, вітальні, їдальні кабінеті. Для спальні та дитячої кімнати це

Забарвлення листя екзотичного дерева – індикатор аури житла:

 • Здорові соковиті світлі листя – показник комфорту та спокою мешканців.
 • Потемнілі гілки – сигнал про те, що в будинку проявляє активність «нечиста сила», а рослина веде з нею боротьбу.
 • Езотерики стверджують, що пальма вміє вбирати позитивну енергію, а потім віддавати її в навколишній простір.

  У Єгипті це рослина вважається втіленням Ра (Бога сонця), на близькому сході – символом молодості, життєвої енергії, світила (сонця). Накопичувачем цієї сили визнаний стовбур рослини. Поруч заняття йогою, цигун, пілатесом стають більш ефективними.

  9e10e90a182fe4eb8cbd0db3e6e3c9e7 Пальма в будинку: прикмети і забобони – можна тримати дім сум рослина

  Забобони про різні види пальм

  Існує багато різновидів цього магічного дерева. Щодо кожної з них є свої прикмети, які пояснюють, на яку сферу життя впливає на кожний вид рослини.

  Кариотта

  Ця пальма з оригінальними розітнутим листям, які тремтять від подихів повітря, має другу назву: «риб’ячий хвіст».

  Згідно з прикметами саме цей різновид екзотичної рослини підходить незаміжнім панянкам, тому що приваблює в життя кохання, допомагає зустріти судженого, влаштувати щасливе особисте життя. Особливо сильно це властивість проявляється у «кариотты ніжною» – багатостовбурні рослини, яке розростається вшир, поруч з ним швидко з’являються нові екземпляри дерева.

  Ховея

  Кущисті витривала рослина має іншу назву – кентія. Згідно з прикметами ця пальма в будинку або офісі ініціює настрій на перемогу в будь-якій ситуації, створює заряд бадьорості та оптимізму. У домашній обстановці ховея допоможе бажаючим розвиватися і заробляти, якщо її розмістити в кабінеті чи вітальні.

  Рапис

  Згідно з повір’ям ця «бамбукова пальма» потрібна бездітним людям. У слід за її появою, можна очікувати бажаного поповнення сімейства.

  0c0bc338c5a29b8fc910aa9dda844074 Пальма в будинку: прикмети і забобони – можна тримати дім сум рослина

  Хамедорея

  Ця різновид протегує людям з честолюбними прагненнями. Її присутність допомагає:

  • творчим особистостям – отримати визнання;
  • бізнесменам – реалізувати самі немислимі проекти;
  • спортсменам – досягти нових вершин, встановити рекорд.

  Невипадково лист пальми – символ торжества і перемоги.

  Финикова

  Її вважають «царицею оазисів». У давнину рослину називали: «Тамара». Воно годувало і вдягало людей, з його гілок плели кошики і будували будинки. Забобонні люди почали називати ім’ям пальми дівчаток, щоб надати їм енергетичну силу, живучість, красу стійкого рослини.

  Тримати вдома фінікову пальму рекомендується людям, які мають проблеми у сімейному житті. Це дерево допомагає гармонізувати стосунки в подружній парі:

  • пригнічує роздратування і невдоволення;
  • створює взаєморозуміння;
  • утримує від зрад;
  • нейтралізує будь-яку негативну енергію, що накопичується в просторі.

  Ця рослина допоможе підбадьоритися лінивою, млявою меланхолікам.

  Згідно приймете фінікова полегшує стан літніх людей, індивідуумів, які страждають від хронічної втоми або депресії.

  d14ab5e594182e6d0002f42f043226e8 Пальма в будинку: прикмети і забобони – можна тримати дім сум рослина

  Кокосова

  Азіатський символ життя може рости на морському (океанічному) узбережжі біля самої кромки води, де не може вкоренитися жодне інше дерево. Кокосова пальма – символ родючості, згідно приймете це дерево допомагає багато заробляти.

  А ще розумне рослина запобігає безрозсудні витрати, стимулює мешканців розумно заощаджувати та накопичувати багатства. Будинок стане повною чашею, якщо в ньому оселиться ця розкішна рослина.

  Хамеронопсис

  Згідно приймете це рослина допоможе чоловікові стати впевненим у прийнятті рішень і вчинках. Ця додасть силу духу і тіла, захистить від спокус і спокус.

  Ви можете надавати значення марновірств та забобонів, але пам’ятайте, що саме ви є «будівельником» свого життя і долі, а не пальма в кутку. Тим більше не варто звинувачувати екзотичне дерево у створенні негараздів і неприємностей.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради