Оберіг від енергетичного вампіра: захист від поганих людей на роботі і вдома

Часто після спілкування у людини не залишається сил, відчувається спустошення, втома, пропадає мотивація. Всі ці симптоми вказують на спілкування з тим, хто забирає сили під час комунікації. Щоб захистити себе під час бесіди від енергетичного вампіра, використовують обереги. Вони самостійно розпізнають загрозу і забезпечать безпеку господаря.

939efbf9227aa17748fdf16a7324cfca Оберіг від енергетичного вампіра: захист від поганих людей на роботі і вдома

Хто такі енергетичні вампіри

Існує кілька видів енергетичного вампіризму. При визначенні такого явища обов’язково варто враховувати особливості кожного з варіантів.

 • Активні діти, які потребують уваги, швидкими темпами розвиваються та пізнають навколишній світ, часто є энерговампирами. До 10, а іноді до 12 років дитина з цікавістю отримує інформацію з різних джерел: з допомогою органів почуттів, спілкування, читання або навчання. При цьому він несвідомо забирає сили батьків і дорослих з близького оточення. На однолітків і дітей молодшого віку такий вплив не поширюється.
 • Надмірно емоційних людей також можна зарахувати до вампірам. Вони підживлюють себе енергетичними ресурсами оточуючих, так як привертають до себе увагу. Завдяки співчуттю з боку знайомих, вони відчувають себе в безпеці, що спонукає їх раз за разом навантажувати співрозмовника масу інформації про себе. Кожен раз розмова обертається скаргами на життя. Здається, що у таких людей дійсно важка доля: що не день, то проблема. Гіперболізуючи труднощі, вампіри отримують необхідну «дозу» чужих сил, у той час як співчуваючий вимотується, виявляється в стані спустошеності.
 • Ще один варіант енергетичного вампіризму полягає в навмисному виклик смутку у співрозмовника. Справа в тому, що коли людина щиро сумує, сильно переживає із-за чого-небудь або навіть плаче, то він не контролює ресурси свого організму. Завдяки цьому вампір з легкістю може забрати собі енергію, разжалобив або засмутивши «жертву». Більше того, в такій ситуації буде доречним надати допомогу меланхолійно налаштованому знайомому. Вислухавши, давши пораду, кожен відчує себе потрібним, в той час як для вампіра це стане стимулом до споживання ще більшої кількості сил з резервів «жертви».
 • Підживлюють чужою енергією часто зустрічаються серед незнайомців. Такі люди намагаються вступити в конфлікт, викликати у співрозмовника негативні емоції. У той час як опонент буде захищатися від критики і звинувачень, вампір буде насолоджуватися поганим настроєм і обуренням. Не важливо, наскільки вагомими аргументи виявляться або наскільки значущою буде тема сварки, незнайомець забере собі сили співрозмовника, що виразилися в агресії.
 • Як визначити енергетичного вампіра

  Визначити енергетичного вампіра зовсім неважко.

  • Якщо незнайомець занадто агресивно поводиться, намагається привернути до себе увагу оточуючих, затіває конфлікт без об’єктивної причини, в той же час його негатив передається іншим людям, то слід захищатися від його наміри забрати собі сили.
  • Під час розмови з’являється бажання вилити душу, розповісти найпотаємніші секрети, поскаржитися на труднощі. Краще не проявляти свої емоції занадто прямо і рясно, інакше можна залишитися без сил після такого діалогу.
  • Бесіда перетворюється в монолог однієї людини, яка без особливих причин надмірно шкодує себе, скаржиться на ситуації, нарікає і навіть виявляє суїцидальні нахили. Якщо таке повторюється занадто часто, то знайомий лише шукає «жертву» для енергетичного підживлення, а зовсім не потребує щирому співчутті.
  • Коли мова заходить про дитину, то його вампіризм може видати примхливість, коли дорослий намагається зайнятися своїми справами, брехня, швидке перемикання з теми на тему, щоб привернути увагу співрозмовника. Якщо ж батько або знайомий звернув на дитину увагу, то той постарається поглинути якомога більше енергії через питання або похвалу. Але не варто забувати, що така поведінка ненавмисне, воно присутнє у більшості активних дітей і поступово зникне в період дорослішання при правильному вихованні.

  92f0dd8740d0ffec13b1b8bcdd480064 Оберіг від енергетичного вампіра: захист від поганих людей на роботі і вдома

  Способи захисту від енергетичних вампірів

  Існують універсальні способи, як захиститися від енергетичного вампіра. Вони враховують ситуацію, в якій опинилася «жертва», при цьому не обов’язково знати особистісні характеристики того, хто забирає чужі сили.

  На роботі

  В умовах постійного навантаження кожен потребує енергетичної підживлення. Тому в офісі нерідко можна натрапити на людину, який тим чи іншим способом намагається забрати ресурси навколишніх. Захист від енергетичного вампіра на роботі залежить від його посади.

  • Вампіризм колеги під час бесіди легко припинити, якщо обмежити спілкування або скоротити коло тем для обговорення. Також важливо не розмовляти про особисті речі або про проблеми поза роботи. Інакше вампір буде знати, які важелі використовувати для привернення уваги, виклику негативних емоцій, жалю чи смутку.
  • Зупинити начальника, який забирає собі сили підлеглого важче. Якщо він підвищує голос, агресивно реагує на помилки працівника, то важливо обмежувати емоції при розмові, не реагувати на крик, не відповідати на образливі питання. Якщо ж бос використовує тиск або виманює сили у людини більш хитромудрими методами, важливо зайняти позицію рівного. Як тільки людина перестане грати роль нижчого, захоплення енергії припиниться.

  В школі або університеті

  Захист від силових і енергетичних вампірів у навчальному закладі також залежить від статусу людини, що поглинає чужі ресурси.

  • Якщо почуття спустошення приходить після бесіди з учителем, то необхідно зменшити кількість проявляються емоцій. Якщо нейтрально ставиться до розмови на підвищених тонах, але висловлювати щиру подяку на похвалу, то поступово угнетатель послабить свій запал і перестане забирати енергію учня.
  • Якщо ж енергетичним вампіром є однокласник, то кращим способом захисту буде сприйняття його слів як жарти. Варто не брати до уваги його грубість, при бесіді висловлювати лише формальне співчуття.
  • Захиститися від вампіризму з боку учнів молодших класів допоможе байдужість і мінімізація бесід. Без зворотного зв’язку і регулярних поставок» енергії діти швидко втратять інтерес до старшого учня.

  В сім’ї

  Рідня — це люди, від чийого уваги складно відгородитися. Тому для повноцінного захисту від вампіризму всередині сім’ї буде потрібно тривала практика і спокій.

  • Якщо спілкування між батьками і дітьми складається з образливих слів і незначних образ, то необхідно з іронією ставиться до такої поведінки членів сім’ї. Перетворивши грубість жартома і з посмішкою сприйнятий відбувається, людина забезпечить собі спокійна розмова без приниження в майбутньому.
  • Захиститися від родичів, які поглинають енергію людини, допоможе відсутність зацікавленості в темі. Якщо під час розмови людина буде холодний і скупий на емоції, то вампір не зможе отримати енергію і припинить негативний вплив на людину.
  • Якщо ж вампір — це чоловік або дружина, то варто відкрито поговорити. У відвертій бесіді варто вказати на причину того, чому спілкування з людиною приносить відчуття спустошеності. Також варто згадати, чому такий стан негативно впливає на життя коханого. Надалі, якщо ситуації вампіризму повторяться, варто вказати на них, уникаючи конфлікту і підвищення голосу. Можливо, викрадення енергії відбувається несвідомо, а після конкретного прикладу з цією проблемою буде простіше впоратися. Завдяки цим діям пара зможе поступово подолати поглинання сил і негативні наслідки.
  • Вампіризм з боку дітей — явище, яке може тривати протягом 10-12 років, тому для захисту від нього необхідно змінювати спосіб спільного проведення часу. Найкраще привчити дитину до книг, або ж читати вголос, тоді буде задоволена потреба малюка в новій інформації. Не варто забувати про розвиваючих іграшках і головоломках. Після того, як дитина впорається із завданням, нехай він розповість про те, як вирішив поставлену задачу. Це займе інтерес вампіра на тривалий термін. В інших ситуаціях варто звернути розмову в гру або легкий урок з базовими питаннями. Поставивши себе в позицію учителя або ведучого, батько забезпечить собі бар’єр від поглинання сил.

  У незнайомому місці або при бесіді з малознайомою людиною

  У незнайомих місцях часто можна зіткнутися з вампіром. Це може бути як агресивна людина, так і той, хто потребує уваги і співчуття. Найкращий захист — це напад або ігнорування. Ні в якому разі не варто виправдовуватися, відстоювати свою позицію.

  Найкраще погодитися, задати питання відповідь або спровокувати агресора сарказмом. Застати зненацька — мета подібних дій. У такій ситуації вампір розгубиться і сам виявиться в позиції «жертви».

  b000b00b1cf9775d1cbae1e2b6515d99 Оберіг від енергетичного вампіра: захист від поганих людей на роботі і вдома

  Якщо друг виявився енергетичним вампіром

  Щоб захистити себе від вампіра-одного, потрібно чимало зусиль.

  По-перше, потрібно припинити близьке спілкування. Секрети, особисті переживання, скарги на проблеми — всього цього не повинно бути в спілкуванні з цією людиною. Тоді вампір не зможе маніпулювати, тиснути на жалість і викликати сильні емоції у співрозмовника.

  По-друге, не рекомендується зустрічатися особисто з людиною або ж замінити спільні прогулянки на розваги в компанії друзів. Тоді вампір переключить свою увагу з однієї людини на інших, або ж його бажання поглинати енергію зовсім зникне.

  По-третє, краще припинити з людиною, котрі забирають сили, особисті бесіди. Як тільки в розмові з’являється інформація, яка викликає співчуття або негативні емоції, потрібно в слабкій формі висловити жалість або заперечення, а потім перейти на більш нейтральну тему.

  Не варто думати, що якщо людина виливає душу, то він намагається забрати сили і ресурси у співрозмовника. Мова йде лише про регулярному вампіризм, не варто забувати, що потреба у співчутті може бути щирою. В такому випадку теж доведеться віддати енергію, однак це буде на благо дружби.

  Також важливою відмінністю вампіра від того, хто справді потребує підтримки, буде подальший стан після бесіди. Якщо співрозмовник почуває себе краще і вдячний за надану допомогу, то це справжній друг, потреба якого у співчутті вже задоволена.

  Вампір ж не відчує полегшення, а скарги повторюються з разу в раз під час розмови.

  Обереги від енергетичного вампіра

 • Обереги від вампірів — універсальний спосіб захисту незалежно від того, в якій ситуації довелося зіткнутися з неприємною людиною. Більш того, безліч амулетів володіють додатковим позитивним впливом на ту чи іншу сферу життя.
 • Брошка або кулон з лимонним агатом — потужний оберіг, який залучає в голову позитивні думки, дозволяє концентруватися на позитивних спогадах або роздумах про майбутні події. Такий амулет дозволить відволіктися від дій вампіра і блокувати передачу йому енергії завдяки стороннім приємним роздумів.
 • Сережки з блакитним або прозорим агатом автоматично утворюють ментальну оболонку, що захищає від навмисного поглинання енергії сторонніми людьми. Більш того, такий талісман допоможе зрозуміти, що зі сказаного співрозмовником правда, а що брехня.
 • Тигрове око, що прикрашає зап’ясті або пальчик, оберігає господаря від небажаного спілкування з негативно налаштованими або агресивними людьми. Також магічний камінь розвиває інтуїцію людини, дозволяє передбачити, чого чекати від спілкування з тим чи іншим співрозмовником.
 • Гірський кришталь — талісман, що очищає думки людини від переживань і меланхолії. Завдяки предметам, створеним з цього матеріалу, будинок буде захищений від появи в ньому енергетичних вампірів. Більш того, члени родини стануть більш стресостійкими, зменшиться кількість міжособистісних конфліктів.
 • Якщо покласти в сумочку чотки, гребінь або будь-які інші предмети з дерева, то можна підвищити захист від незнайомого енергетичного вампіра. Також магічні предмети оберігають господаря від крадіжки або втрати дорогих предметів.
 • Англійська булавка, майстерно оздоблена крихітними фігурками, — це не тільки чудова прикраса, але і могутній оберіг від пристріту і негативного впливу оточуючих.
 • Сонячний символ і знак конюшини — руни, які дозволяють зробити захист від вампіра своїми руками. Будь-яка прикраса або хенд-мейд оберіг збереже господаря від енергетичного виснаження після спілкування з вампіром.
 • Амулет з ручною Хагалаз має особливо потужним впливом на оточення людини. Завдяки гладіння такого магічного предмета серед знайомих і друзів не залишиться жодного, хто своїм спілкуванням вимотував людини. На їх місце прийдуть інші люди, стосунки з якими будуть більш позитивними і корисними.
 • Енергетичний вампіризм — соціальне явище, від якого страждають багато людей у сучасному світі. Незважаючи на те, що до наших днів дійшло чимало амулетів, якими користувалися наші предки, є способи, що дозволяють обмежити себе від негативного впливу з боку знайомих незнайомців.

  Вони універсальні і ґрунтуються на те, в якій саме ситуації довелося зустрітися з энерговампиром.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради