Календар вагітності на 2020-2021 роки

Медики запевняють сучасних жінок у тому, що заздалегідь обчислити або передбачити стать майбутньої дитини неможливо. Незважаючи на це медичне твердження, багатьом парам буде корисно вивчити календар вагітності, щоб народити в майбутньому році дитини такого підлоги, якого хочуть молоді батьки.

Підлогу скаче по будинку малюка залежить від того, який саме сперматозоїд першим досяг яйцеклітини і не загинув там протягом тривалого терміну. Чи знаєте ви, що жіночі сперматозоїди набагато жвавіше чоловічих? Чоловічі особливо, на жаль, гинуть набагато швидше. Тому, якщо пара мріє про сина, то його необхідно виготовляти або в день овуляції, або на наступний. В іншому випадку ймовірність народити дівчинку дуже висока.

Якщо вам нецікаво вивчати медицину, слід звернутися тих способів, про які ми розповімо нижче.

Китайський метод

Такий метод здавна вважають найкращим для тих пар, які мріють заздалегідь визначити стать майбутньої дитини. Якщо тільки в самому початку появи цього методу, ним могли скористатися виключно знатні чини, в даний час він доступний абсолютно кожному.

Його суть полягає в тому, що Мати в певному віці зможе батько дитини тільки вибраного статі. При цьому слід враховувати, що в Китаї вік відраховується з моменту зачаття. Саме тому таблиця має обчислення за східним календарем.

 Календар вагітності на 2020 2021 роки

Японський метод

На стать майбутнього малюка сильно впливає дата народження його дбайливих батьків. Скористатися такою таблицею вкрай непросто. Адже для прочитання даних необхідно спочатку запам’ятати цифру перетину днів народження батьків, а потім вже у другій таблиці відшукати найбільш підходящий день для зачаття малюка бажаної статі.

 Календар вагітності на 2020 2021 роки

 Календар вагітності на 2020 2021 роки

По крові

В даний час, хоч лікарі й заперечують існування даного методу, є якісь підказки, які зможуть вам зачати дитину вибраної статі. Для цього необхідно знати необхідну інформацію про крові батьків.

Оновлення

Такий спосіб залежить від того, чия кров із майбутніх батьків молодше. Таким чином — той, хто молодше з пари, такої підлоги і буде дитина.

Кажуть, що кров оновлюється у чоловіків кожні 5 років, а у жінок кожні 3 роки. Для того, щоб визначити, чия кров молодша, необхідно докласти трохи математичних знань, щоб визначити стать майбутньої дитини. Вік партнера потрібно поділити на 3 або 4, в залежності від статі партнера. Там, де залишок буде менше, той і молодше.

Зверніть увагу: кров оновлюється не тільки по закінченню декількох років, але і після складних операцій з переливання крові.

 Календар вагітності на 2020 2021 роки

Група крові та резус-фактор

Існує думка, що на бажану стать дитини може вплинути і група крові батьків. Крім цього, багато фахівців з нетрадиційної медицини стверджують, що на стать дитини впливає і резус-фактор. Надаємо вам необхідну таблицю для того, щоб ви змогли звірити всі необхідні дані. Слід засумніватися в даному методі, оскільки у однакових людей народжуються і діти різних статей.

 Календар вагітності на 2020 2021 роки

Місячний календар

На думку деяких астрологів, на стать майбутньої дитини впливає і сонечко. Хлопчиків вдається народити в часі Стрільців, Дів, Близнюків і Риб. А ось якщо зачати малюка залишилися знаки сузір’їв, з більшою ймовірністю доведеться чекати до народження дівчинку.

Для тих, хто вже почав планувати свою вагітність, слід уважно вивчити таблицю для того, щоб знайти найбільш точні збіги з вашою мрією про, наприклад, сина.

 Календар вагітності на 2020 2021 роки

Багато хто навіть переконані в тому, що фаза Місяця надає не тільки вплив на статеву приналежність, але і на характер людини.

  1. Зачаття дитини молодик може загрожувати появою на світ слабохарактерного дитини. Вони виростають дуже вразливими, часом їм важко надати свою сформовану думку оточуючих. Однак їх здоров’ю зможуть позаздрити будь атлети і спортсмени.
  2. Зростаюча місяць — для немовлят з інноваційними ідеями з життя. Вони дуже милі і дуже допитливі.
  3. Щербатий олена дасть про себе знати, коли дитина виросте цілеспрямованим і налаштований тільки на перемогу в усіх починаннях.
  4. Повний місяць — до надмірно емоційним дітям. Крім того, вагітність, яка почалася в повню — загрожує проблемами з нервами.

Смішні прикмети

Багато закохані пари і зовсім зазначають, що існують певні прикмети, щоб передбачити стать дитини. Ось деякі з них:

  • Для того, щоб народите дівчинку, необхідно покласти гребінець матері під подушку. Якщо мрієте про хлопчика, закиньте туди ж іграшкову машинку. Замість такого методу можна надіти матері на голову дитячі штанці, прямо під час статевого акту. А якщо чоловік пов’яже голову хусткою, то буде хлопчик.
  • Дівчинки з’являються, якщо зачати її в середовище, четвер або неділю.

 Календар вагітності на 2020 2021 роки

  • Якщо частіше займатися сексуальним життям, народяться діти.
  • Багато радять дотримуватися спеціальної дієти за два тижні перед головною подією. «Чоловічими» продуктами вважаються м’ясо, картопля та гриби. А дівчаток чекають солодощі та фрукти.

Всі поради, описані вище, безумовно допоможуть вам у виборі статі майбутньої дитини. Однак, не слід ставитися до даних методів занадто серйозно. Не важливо, хто народиться, головне — щоб дитина був здоровим і міцним чоловічком.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради