Чи можна спалювати волосся після стрижки, куди дівати, чи можна викидати – народні прикмети

У стародавні часи чоловіки і жінки рідко стриглися. Такий уклад життя існував завдяки вірі в здатність волосся накопичувати силу свого господаря, будучи частиною його єдиного біополя. Тому у дівчат завжди були довгі коси, а чоловіки ніколи не голили бороду, зберігаючи свою мужність. Сьогодні забобонні люди після походу в перукарню бояться за свої зрізані пасма і задаються питанням, що робити з остриженными волоссям.

e8cdbd2920eff3590364d78edc1da4a3 Чи можна спалювати волосся після стрижки, куди дівати, чи можна викидати – народні прикмети

Чому не можна викидати волосся в сміття

У салонах краси та перукарнях стрижене волосся викидають в сміттєвий бак, так як по-іншому в даній ситуації не надійти. Але якщо процедура відбувається вдома, то цього категорично не можна робити. Існує прикмета, згідно з якою викидання пасм спровокує головні болі у власника. Також вважається, що цей необдуманий вчинок вкраде удачу і життєві перспективи. Викинута зрізана шевелюра може стати предметом чорних магічних ритуалів, що проводяться чаклунками.

Куди подіти волосся після стрижки

Існують вагомі причини, чому не можна викидати у сміття пасма. Згідно з народними прикметами, є кілька способів, підкажуть, куди подіти волосся після стрижки.

У воду

Водна стихія ідеально підходить для того, щоб безпечно позбутися обрізків. Втопити шевелюру найкраще в проточних водоймах: річки або струмка. Потоки змиють разом з локонами і всю негативну енергетику, що накопичилася за весь час зростання. Якщо поблизу немає подібних акваторій, можна використовувати каналізацію, але тільки в крайніх випадках.

Стічні комунікації самі по собі є брудними, тому викинути волосся в таку клоаку – забрати з життя щастя.

В землю

Земля також підходить для того, щоб поховати стрижене волосся. Пасма закопують в тихому і затишному місці. Ліс для таких цілей ідеально підійде. Важливою умовою є наступне – вирити глибоку ямку, щоб ані один звір або птах лісова не зуміли знайти заховані локони.

Чи можна спалювати волосся

Існує спосіб для вкрай забобонних людей, який розвіє страх перед народними прикметами – спалити. Можна спалювати свої волосся в каміні, домовик печі або яскравому полум’ї багаття. Вогонь володіє особливою властивістю – він випалює негативну енергетичну субстанцію в локонах, розриваючи її зв’язок з власником, позбавляючи від хвороб і невдач. Недарма цю очищувальну стихію використовували в Середні століття при боротьбі з відьмами і чаклунством.

Що робити з волоссям

Забобонні батьки часто задаються питанням – що робити з обрізаним волоссям дитини (в тому числі по мірі дорослішання), а також іншими цікавими моментами, пов’язаними зі стриженої шевелюрою.

Дитина

Дитина має слабкий захист від чорної енергії. У стародавні часи малюків не стригли і не причісували, поки їм не виповнився один рік, щоб не позбавляти дитини життєвої сили і здоров’я. До сучасної людини дійшла одна давня народна прикмета: підстригти кровиночку в перший раз на убывающее нічне світило – відбудеться раннє облисіння і втрата здоров’я, слабкість розуму, зіпсується енергетика організму.

276fa593b7d92006010145ac0e35f0f8 Чи можна спалювати волосся після стрижки, куди дівати, чи можна викидати – народні прикмети

Існує ряд особливостей стрижки дітей з старослов’янським звичаям:

  • У перший раз пасма дитині обрізають, коли йому виповнюється один рік. Надалі така процедура втрачає містичну силу.
  • День стрижки повинен збігатися з фазою зростаючого місяця, щоб волосся росли як можна швидше. Частіше так стригли дівчаток, адже їх локони мають сакральне значення для роду.
  • Перший раз пасма стрижуть не дуже коротко. Наприклад, дівчаткам підрізали волосся з чотирьох сторін, і надалі ніколи вже не проводили подібних процедур.
  • Обряд проводили тільки в отчому домі. Стригли дитини родичі: мати або батько. Чужим людям не можна було проводити таїнство, так як процес впливав на долю людини і його енергетичний бар’єр. Відрізані локони, прибирали в маленький мішечок, і ховали в секретному місці, щоб жоден чужий чоловік не зміг дістатися до талісмана (наприклад, під дахом на балці).

У Стародавньому Єгипті дітей завжди дуже коротко стригли, при цьому залишаючи одне довге пасмо, яку в подальшому поступово відрізали по мірі дорослішання людини.

По мірі дорослішання

В XXI столітті більшість людей стрижеться, навіть забобонні. Якщо процедура дитині була здійснена в домашніх умовах – від обрізаних пасм слід позбавлятися трьома способами: спалити у вогні, втопити у воді, або закопати в землю. А хто-то треба ще і іншої традиції – збирає локони ще з дитинства у міру дорослішання і до старості, набиваючи ними подушку, яка залишається з людиною все життя, а також і після смерті (кладуть в труну до небіжчика), щоб біополе залишалося поруч з господарем.

З гребінця

Після догляду за шевелюрою на гребінці часто залишаються волосся, які не варто викидати. Тут використовуються ті ж правила, що і після закінчення стрижки. Якщо пасма не потрібні, то з ними необхідно розлучитися за допомогою трьох стихій (вогню, води, землі). Можна набити ними особисту подушку, якщо практикується в сім’ї подібна традиція.

Продаж волосся

Якщо людина не дуже забобонний, або взагалі не довіряє прикметами, то волосся можна відрощувати на продаж. Такий вид діяльності дуже популярний на сьогоднішній день. Стрижені локони використовуються для створення перук і процедур нарощування в салонах краси. Головна умова – пасма повинні бути довжиною не менше 25 див.

Також, за волоссям необхідно ретельно стежити під час їх росту, і не використовувати дуже сильні хімічні засоби по догляду за ними, щоб не зіпсувати структуру.

Наукою не доведено зв’язок волосся з біополем людини, тому не варто боятися того, що в перукарні зрізані пасма викинуть у сміттєвий бак. Але якщо зв’язок з вірою древніх предків не дає спокою – необхідно слідувати цим порадам, і тоді не будуть страшні ніякі чаклунські ритуали і погані прикмети.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради