Молот Сварога: значення оберегу із зіркою Русі

Стародавня слов’янська легенда розповідає, як язичницький бог Сварог виковував молотом знаряддя праці і приносив їх у подарунок простим людям. З тих самих пір Молот Сварога став найсильнішим оберегом, що дарує могутність власникові. Талісман підходить для представників сильної статі і вважається чоловічим символом.

5c64a342a5d7eefe3c076d9f172c2d27 Молот Сварога: значення оберегу із зіркою Русі

Як виглядає Молот Сварога

Зовнішній вид оберега Молот Сварога нагадує кузнецький інструмент. На одній стороні зображений малюнок Сварожича, а на іншій – символ Всесвіту Алтырь.

Предки вірили, що сутність Буття була викувана Сварогом з допомогою молота. Коли знаряддя стосувалося ковадла, з-під металу вилітали іскри, які прямували до небес і перетворювалися на зірки.

Слов’яни були впевнені в глибокій силі, що виходить від дару Сварога.

Молот язичницького бога наповнює власника мудрістю і душевної гармонією.

Значення символу

Глибоко і важливе значення Молота Сварога. Оберіг справляє великий вплив на життя людини. Він наповнює її змістом і мудрістю, формує ясний розум і винахідливість, рятує від різних неприємностей і поганого пристріту. Досить повісити малюнок з символом Сварога, щоб відчути цілющу силу амулета.

Молот Сварога із зіркою Русі

Зірка Русі, зображена на молоті, примножує силу оберегу. Гравірування спонукає людину до глибокого пізнання Всесвіту. Через талісман крізь покоління до особистості, яка володіє молотом, приходять мудрість і життєвий досвід предків.

Зірка Русі відкриває невидиму дверцята в пам’ять роду, до знань, загубленим впродовж довгих років Буття. Знавці звеличують цінність гравіювання із зіркою, вважаючи її символом, що забезпечує сімейний спокій, благословення та процвітання.

Потужний оберіг має такий вплив на життя господаря:

 • приносить впевненість;
 • зміцнює шлюбні відносини;
 • просуває по кар’єрній драбині і дарує удачу;
 • оберігає від скоєння негативних вчинків і злих намірів;
 • дає внутрішню силу для рішучих дій;
 • допомагає знайти вірне рішення під час труднощів і безвихідних ситуацій.

Жінкам не слід часто користуватися чоловічим оберегом. Він пригнічує жіночу енергію. Однак Молот наділяє володарку найбільшою силою і захистом. Представницям слабкої статі допускається користуватися амулетом у крайніх випадках. Небажано дарувати його в якості подарунка маленьким дітям.

809cede2c58599642670fecba75cdc6d Молот Сварога: значення оберегу із зіркою Русі

Сфера застосування

Жителі Росії знаходять широке застосування молоту Сварога із зіркою Русі. Його купують для себе, дарують рідним і близьким, використовують як етнічного декору, прикрашаючи стіни і меблі в будинку.

Талісман, відомий з давніх років, несе цілющу силу. Головне, вірити в його дію. Молот Сварога вважається символом захисту, який перешкоджає негативному впливу зовнішнього середовища. Оберіг зберігає сім’ю від впливу нечистої сили, магічних заклинань і злих язиків недоброзичливців. Ніяка псування не зашкодить сімейства, де глибоке увага приділяється Молоту Сварога.

Кому підходить

Оберіг відновлює як душевні, так і фізичні сили. Він захищає від невдач, промахів, слабкості і відчаю. Амулет ідеально підходить для чоловіків, але в деяких випадках і рекомендований жінкам:

 • Якщо представниця слабкої статі знаходиться в скрутному становищі, боїться за свою долю, здоров’я або побоюється негативних впливів, Молот Сварога принесе захист, впевненість у завтрашньому дні, відлякує ворогів і зловмисників.
 • Вагітним жінкам оберіг гарантує народження здорової дитини.

Талісман підходить сильній статі в будь-яких ситуаціях, наприклад, бізнесменові магічний предмет дарує удачу в різних починаннях.

Як носити

За язичницьким переказами Бог Сварог вклав величезну силу і магічні властивості в «чарівний» молот. Навіть зображення символу принесе позитивні зміни в характер і життя людини.

Молот повинен бути зроблений з металу, срібла або дерева. Шнурок кращий з натуральних тканин, таких як льон, бавовна. Внести необхідні корективи в життя з допомогою амулета можливо при дотриманні наступних правил:

 • важливо активувати талісман;
 • його потрібно носити на поясі або в якості підвіски на кулон, якщо дозволяє розмір предмета;
 • не можна талісман давати в руки іншим людям, навіть близьким друзям і родичам.

При правильному використанні Молот надає величезний позитивний вплив на всі аспекти людського життя.

36e8a5592672d1d08ea5e6faf49c3cd4 Молот Сварога: значення оберегу із зіркою Русі

Догляд за оберегом

Перед носінням оберіг вимагає підготовчої процедури. Молот необхідно очистити за допомогою чотирьох головних стихій:

 1. Оберіг заривають в землю до ранку.
 2. Рано вранці магічний предмет обмивають чистою водою.
 3. Запалюють свічку і тримають Молот над полум’ям вогню, на безпечній відстані.
 4. На останньому етапі оберіг обкурюють димом трав, що ростуть на землі.

Якщо амулет темніє, з ним проводять маніпуляції знову. Протягом 10 днів Молот носять на тілі, заряджаючи своєю енергією.

Що означає тату Молот Сварога

Таке зображення на шкірі вважається впливовим рунічних знаком. У ньому укладена небесна вогняна сила, яка буде допомагати власнику все життя. Татуювання дарує своєму власникові:

 • Впевненість, врівноваженість, рішучість у складних ситуаціях.
 • Оволодіння новими знаннями, професією, дає поштовх для здійснення важливого кроку в області невідомих починань.
 • Молот протегує справедливим людям і тим, хто бореться зі злочинцями: військовим, поліцейським, охоронцям.

Навіть зображення Молота Сварога приносить відмінне здоров’я власнику, зцілення від недуг, депресії, апатичного стану. Знак укладає силу інших язичницьких божеств: Перуна, Хорса, Світовида. Символ несе чоловікові яких йому якості: наполегливість у досягненні мети, твердість духу, внутрішню силу, мудрість предків.

Правильне використання і зберігання оберега нагородить господаря позитивними змінами в житті, здоров’ям і гармонією у відносинах з людьми.

 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради