Віщі сни: що це значить, в які дні збуваються, яким людям сняться

Немає такої людини, який не хотів би заглянути в майбутнє. Простіше всього це зробити за допомогою сну, коли людська душа «злітає вгору», і може побачити звідти долю сновидця, його близьких, його майбутнє і минуле.

23f9732854ec7f73bc6ce4e51c0e61d2 Віщі сни: що це значить, в які дні збуваються, яким людям сняться

Цікаво? Ось тому з’являється багато питань про віщі сни: що це таке, коли вони сняться, які бувають, хто їх може бачити. На ці запитання відповідають астрологи, психологи, езотерики.

Віщі сни

Віщими сновидіннями називаються мрії, що показують події, які через якийсь час починають відбуватися в житті.

Прихильники православ’я переконані, що правдиві пророчі сни приходять напередодні Хрещення (в ніч на 19 січня), а католики довіряють тільки сновидінь Різдвяної ночі. Народи будь-якого віросповідання вірить снам, приснилося з четверга на п’ятницю.

Однозначної відповіді на питання, що таке віщий сон, не існує. У розряд «віщих» потрапляють сновидіння, що несуть користь сновидінню:

 • пророкування подій;
 • відповіді на питання, які сновидець хоче з’ясувати;
 • підказки, як вчинити;
 • застереження.

Причини, чому сняться віщі сни, можуть бути різними. Наприклад, людина посилено думає над якимось питанням. Він повністю зосереджений на проблемі, але наяву не може її вирішити, бо роботі мозку заважає зайва інформація (зовнішні відволікаючі фактори, стереотипність мислення).

А під час сну, коли індивідуум розслаблений, спрацьовує підсвідомість, і все «денні напрацювання» мозку складаються в чітку правильну картинку. Саме так Менделєєв створив знамениту таблицю хімічних елементів. Але психологи сперечаються, чи вважати такі сновидіння віщими. Вони впевнені, що справжній приходить спонтанно, без попередньої роботи свідомості.

Вважається, що всі події попередньо відбуваються на тонкому рівні (в іншій реальності), і тільки після цього вони реалізуються за готовою «колії» звичайному житті. Обранцям долі трапляється потрапити «на репетицію» – ось чому ми бачимо віщі сни, які випереджають хід подій, пророкують майбутнє.

Психологи вважають, що якщо людині приснився сон, що повторює нещодавно відбулися наяву події, значить, підсвідомість намагається дати відповідь на давно турбує питання. Таке сновидіння можна вважати віщим.

Хто бачить віщі сни?

Релігійні писання часто пропонують приклади того, як людині довелося побачити пророцтво уві сні. Коли справа стосується питання, кому сняться віщі сни, мова йде про пророків – особливих людей.

Ознаки пророка:

 • пізнання повною мірою істинності всесвіту;
 • любов до ближніх;
 • посвята всього свого життя вивченню світу, служінню Богові;
 • страждання, молитви, любов, вміння прощати.
 • Особи, які віддають себе повністю справі, зміцнення віри в Бога – ось яким людям сняться пророцтва (з точки зору церкви). Без нав’язливості (в хорошому сенсі цього слова) нічого пророчого побачити не можна.

  У цьому випадку мова йде про ідеальних віщих снах, коли не можна заперечувати наявність у індивіда дару ясновидіння. Такі обдаровані особистості зустрічаються рідко, і ці пророчі приходять 1-2 рази за термін, відпущений людині в цьому світі.

  Як розвинути в собі дар, бачити віщі сни?

  В загальному випадку треба уподібнитися пророкам. А це далеко не всім підходить, і не у всіх виходить.

  Як бути, якщо все-таки хочеться проникнути в таємниці майбутнього? З цим завданням легше справляються творчі люди з багатою фантазією. Вдається побачити віщі сновидіння і тим, хто займається духовними практиками, медитацією.

  Проста людина теж може побачити пророцтво, якщо добре розслабитися і сконцентрується на проблемі. Мимовільне віще сновидіння здатне здатися в певний астрологами день людині, який:

  • Не переїдає (інакше сниться важкий сон).
  • Не надто голодує (тоді може приснитися їжа).
  • Не утримується від сексу через силу (в іншому випадку часто прилітають еротичні мрії).
  • Не зловживає алкоголем або наркотиками (інакше присниться нісенітниця).
  • Не висловлює бурхливо негативні емоції, як мінімум, деякий час до сну (невгамовних в прояві почуттів людей Вищі Сили оминають стороною).

  Дотримуватися цих рекомендацій – ось як можна розвинути в собі здатність до яснобачення.

  32a4901838a3a3de86b525a732ff8d34 Віщі сни: що це значить, в які дні збуваються, яким людям сняться

  Які бувають віщі сни

  Езотерики запевняють, що під час сну душа відділяється від тіла, і летить, куди їй заманеться. При цьому залишається прив’язаною невидимою ниткою до тілесній оболонці. Коли душа переміщається на велику відстань у потойбічний світ, може приснитися віщий сон. Якщо душа пішла недалеко, то сновидіння приходять тілесні (порожні), відбувається виплеск накопичених емоцій.

  Сни-видіння

  У них сновидець може споглядати Ісуса Христа, Богоматір, інших Святих. Ці сновидіння – знаки, що підтверджують зв’язок з Вищими силами, які обіцяють заступництво або попереджають про відповідальність за погані вчинки. Пророцтва (Божі одкровення) обов’язково збуваються незалежно від дати, коли були побачені.

  Сни-ворожіння

  Вони завжди збуваються. Маги вважають, що можна гадати уві сні. Тобто в певні дні, перед тим як лягти спати, потрібно зробити нескладний ритуал і задати Дрімоті, що цікавить. Найчастіше дівчата ворожать на судженого. Для цих ворожінь підходить святочна тиждень.

  Якщо ворожка кладе під подушку гребінець, їй мав приснитися вигляд майбутнього чоловіка. Якщо у дівчини кілька кавалерів, і вона не може з вибором, можна поворожити на карткових королів. Ввечері потрібно кожному королю поставити у відповідність певного хлопця (цю інформацію краще записати). Вранці залишиться визначити, хто суджений, по приснився вночі карті.

  Цікаві панночки намагаються побачити нареченого в нічних мареннях не тільки в святочну тиждень. Вважається, що перша ніч на новому місці показує милого, якщо перед сном сказати: «Сплю на новому місці, приснися наречений нареченій».

  Сни-прикмети

  Ці сновидіння збуваються тільки в певні дні тижня. Складаються з набору символів, які можна розшифрувати за допомогою спеціальних книг (сонників). Наприклад, щур – ворог, млинці – звістка, тощо.

  Проблема в тому, що сонників багато, вони часто суперечать один одному. Наприклад, ісламський сонник дуже відрізняється від православного. Прихильники ісламу надають сновидінь підвищене значення, тому що в основному законі мусульманської релігії сказано: шлях порятунку в момент кінця світу буде підказаний уві сні.

  Порожні (тілесні). Вони ніколи не виконуються. Будучи відображенням повсякденної дійсності сновидця, при певних обставинах можуть служити підказкою. Наприклад, якщо у сні моральний вигляд якогось знайомого сновидінню людини виглядав інакше, ніж у житті, то потрібно задуматися про справжню сутність цього приятеля.

  Кошмари

  Якщо сняться страшні сюжети або персонажі – це знак, що говорить про те, що нервова система сновидця перенапружена. Кошмари іноді приходять після перенесеної трагедії. Психологи вважають, що таким способом підсвідомість прагне перемогти душевний біль, замінивши її іншими сильними емоціями.

  Коли сняться віщі сни?

  Справжні віщі сни приходять у будь-який момент перед подією, яка має відбутися. Термін їх виконання становить від кількох годин до 20 років.

  Зате астрологи знають, коли люди можуть побачити пророчі сновидіння під впливом небесних тел. А психологи вважають, що здатність бачити в сні майбутнє впливають масові гуляння. В очікуванні свята люди об’єднуються спільними емоціями, наповнює атмосферу особлива енергетика – вона дозволяє побачити майбутнє.

  У свята

  Проявляйте підвищену увагу до своїх сновидінь, які відвідали вас в Новий рік, Різдво, Різдво, Святки і на Водохреще. Не лякайтеся цих снів – у них містяться підказки, які допоможуть вам вирішити проблеми. Важлива адекватна реакція сновидця на мрії знакових ночей. Не пускайте на самоплив події, про які йшла мова у ваших сновидіннях – в результаті все налагодиться.

  Період від Різдва до Хрещення (Святки) спонукає до ворожінь уві сні. Вважається, що в цей час живих людей відвідують душі померлих предків, а між ними «бродять» потойбічні істоти (добрі і злі). Ось ці «відвідувачі» і розповідають бажаючим про майбутнє.

  Кожна ніч, наступна Різдвом, приносить у мріях пророцтва, що стосуються певної сфери:

  • З 7 на 8 січня – сновидіння відкриють очі на підступні задуми ворогів, або конкурентів.
  • З 9 на 10 січня – мрії повідають про долю близьких людей, родичів, членів сім’ї.
  • З 10 на 11 січня – тема сновидінь – стан здоров’я сновидця і його моральне благополуччя.
  • З 11 на 12 січня – сни про «перспективи» розвитку бізнесу, можливе кар’єрне зростання.
  • З 13 на 14 січня – час ворожіння. Задавайте будь-яке питання, щоб уві сні отримати на нього відповідь.
  • З 14 на 15 січня – підказки про те, як будувати відносини з суперниками.
  • З 16 на 17 січня – попередження про можливі труднощі прийдешнього року.
  • З 17 на 18 січня – в мріях можна отримати цінну інформацію про особисте життя (належить весілля, як складуться стосунки, з’являться діти, буде добробут у родині).

  Під час святочних ворожінь обов’язково потрібно каятися. Роблячи спроби передбачення долі, сновидець мимоволі активізує нечисту силу. Саме вона (нечисть) у цей період послужливо розповідає майбутнє, і може вимагати оплатити послуги.

  Вважається також, що завжди збуваються сни, побачені напередодні будь-якого церковного свята. Причому відбувається це швидко (до обіду в день свята).

  195c3bc839cc3858ce54584fa344135b Віщі сни: що це значить, в які дні збуваються, яким людям сняться

  Віщі сни з четверга на п’ятницю

  Ця ніч віщих снів, які є сенс запам’ятати до найдрібніших подробиць, тому що вони можуть в точності здійснитися.

  П’ятниці протегує володарка чуттєвості – планета Венера, тому сни в цю ніч пов’язані з емоціями, таємними бажаннями, мріями про любов і трохи з матеріальною сферою.

  Сни з четверга на п’ятницю відображають:

 • Те, чого неможливо отримати в реальному житті.
 • Творчі здібності людини.
 • Показують дорогих і близьких людей.
 • Вказують на день, коли бажане здійсниться.
 • П’ятниця – містичний день, активізує таємні сили людини, в тому числі, інтуїцію. Зверніть увагу на сновидіння:

  • В приємному яскравому сні ви купували щось, і отримали бажане – добрий знак виконання бажань або отримання великої суми. Позитивні емоції – переддень нового періоду життя, повного перемог. Сновидінню не доведеться ні в чому собі відмовляти.
  • В сновидінні не вдалося що-небудь знайти або отримати бажане – поганий знак: наближаються часи жорсткої економії, можливо, доведеться залізти в борги. Інше трактування – сновидець незадоволена особистим життям.
  • Чорно-білий – переддень нудного періоду життя. Адже чим цікавіше п’ятничне сновидіння, тим більш райдужні перспективи чекають сновидця, і навпаки.

  Якщо при тлумаченні сну цієї ночі виходять пророкування про працю або фінанси, враховуйте, що досягнення в цій сфері будуть тісно пов’язані з амурними справами. Негативні сновидіння в ніч на п’ятницю говорять про незадоволення сплячого своїм особистим життям, тому сновидіння потрібно тлумачити виходячи з цього контексту.

  Є й інша сторона важливості п’ятничних снів. Саме з п’ятницею пов’язано розп’яття Ісуса. Тому не рекомендується в цей день тижня починати важливі справи, так як вони неминуче приречені на провал.

  П’ятничні сни мають найбільшу ймовірність виповнитися в понеділок.

  Особлива енергетика притаманна п’ятницях, які передують важливі церковні свята – їх дванадцять. Сновидіння в ці ночі можуть передбачити долю в цілому і окремі важливі події. У ці дні рекомендується дотримуватися посту, утримуватися від надмірностей, непотрібних насолод:

 • На першому тижні Великого посту.
 • Напередодні Благовіщення.
 • Перед вербною неділею.
 • Напередодні Вознесіння Господнього.
 • Напередодні Трійці.
 • Перед Різдвом Іоанна Предтечі (7 червня).
 • Напередодні свята Іллі Пророка (2 серпня).
 • Передує Успінню Пресвятої Богородиці.
 • Напередодні Дня святого архангела Михаїла (19 вересня).
 • Перед днем святих Косми і Дем’яна (14 листопада).
 • Перед Різдвом (7 січня).
 • Передує Хрещення (19 січня).
 • Це іменні п’ятниці – кожна з них має свою назву. Наприклад, Різдвяна, Успенська тощо.

  По днях тижня

  Є і інші дні тижня, коли сняться віщі сни. На характер снів впливають астрологічні характеристики планети, протегує певним діб тижневого циклу:

 • Сни з неділі на понеділок, з’явилися під керівництвом лукавого нічного світила (Місяця), не варті серйозної уваги. Зате на понеділок можна штучно викликати віще сновидіння, якщо попередньо провести обряд і прочитати змову, то отримаєте відповідь на поставлене питання.
 • Нічні мрії вівторка під впливом Марса подарують підказку, як змінити свою долю. Але в цілому сни на вівторок вважаються тілесними.
 • У середу під управлінням Меркурія приходять тривожні сновидіння, закликають посилити контроль над емоціями. Сбываемость снів ночі на середу становить 50%.
 • Під управлінням Юпітера в ніч на четвер сняться пророцтва про професійної діяльності або бізнесі. Інші сни четверга не варті уваги.
 • Про п’ятниці вже багато було сказано. Віщі сни «від чуттєвої Венери» відкривають майбутнє особисте життя і фінансового благополуччя.
 • У ніч на суботу (день Сатурна) приходять сни, які рідко виконуються, але вони можуть підказати загальний фон прийдешнього: буде добре чи погано.
 • Недільні сни під впливом Сонця символізують щастя. Збуваються дуже швидко (в той же день до обіду або в майбутню середу). Поганий сон в останній день тижня не збувається, він застерігає від небезпечних вчинків.
 • За часом доби

  Більшість людей впевнені, що нічний сон відновлює клітини мозку, поки він відпочиває. Але виявилося, що мозок сплячої людини працює більш інтенсивно, ніж під час неспання. В ході цього інтенсивного процесу відбувається обробка інформації.

  Сновидіння, наснилося, вдень під час короткого сну (не більше одного, двох годин) – це продукт активного аналізу мозком отриманої інформації. Тому денні сни не бувають віщими, за винятком тих випадків, коли в них присутні пророцтва Святих.

  Вечірній (до півночі) і нічний (від 24.00 до 3.00) найчастіше бувають порожніми (без сакрального сенсу). Адже нещодавно заснув людина продовжує обдумувати події минулого дня, чи планує майбутнє. Крім того, за такий короткий проміжок душа ще не встигає вийти на достатню відстань, щоб обрости містичними одкровеннями з інших світів.

  Зате ранкові години – час для «далеких польотів» душі. Звільнений від повсякденних проблем мозок готовий приймати інформацію з інших світів.

  Незважаючи на відчуття сновидця, що він всю ніч брав участь в цікавих подіях, людина лише 10 хвилин перед пробудженням бачить сновидіння. У цей час збільшується частота пульсу, а зіниці починають рухатися з великою швидкістю. Ось під ранок, як правило, і сняться віщі сни.

  9a1b944a124ca9d889a2ce698ba0503a Віщі сни: що це значить, в які дні збуваються, яким людям сняться

  Як зрозуміти що сон віщий?

  Враховуйте, що пророцтво може з’явитися напередодні доленосної події навіть не в підходящий момент.

  Ознаки того, що наснився віщий сон:

  • Сильні емоції, викликані сновидінням.
  • Яскравість і барвистість мрій навіть перевершує реальність, такі мрії неможливо забути.
  • Сюжет сновидіння має правильна побудова (з початком, кульмінацією та кінцем), послідовність і логічність розвитку подій.
  • Присутня конкретна інформація у вигляді цифр або слів (написаних чи сказаних).
  • Стислість сновидіння.

  Крім того, в таких мріях сновидець часто бере активну участь (він діє, приймає рішення, здатний впливати на розвиток подій).

  Віщі сни мають дві форми:

  • «Прямі» (власне, їх і вважають істинно віщими). Ці сновидіння абсолютно зрозумілі. Вони стосуються якоїсь сфери життя сновидця. Персонажі таких нічних мрій – реально існуючі люди. У сюжетах відбувається те, що може відбуватися в реальності. Ймовірність точного виконання 95%, тобто вона висока, тому у сновидця залишається мінімальний шанс що-небудь змінити, якщо він вчасно зорієнтується і докладе зусиль.
  • Символічні. Ці сновидіння можуть бути абсолютно фантастичними. Сновидець запросто може виявитися в загадковому місці, зіткнутися з незнайомцями або дивовижними істотами, почне здійснювати вчинки, на які не здатна наяву. Зате сновидець стає господарем становища – від його майбутніх вчинків залежить реалізація в реальному житті символічного сюжету.

  В якій формі присниться пророцтво, залежить від того, зумовлено вже подія, або поки тільки вибудовуються передумови для нього.

  Що робити, якщо сняться віщі сни – це залежить від того, що саме приснилося. Змінити хід подій, передбачених справжнім віщим сном (таких за життя приходить 1 або 2) неможливо. Але сбываемость інших сновидінь можна або збільшити, або зменшити.

  Якщо сон сподобався, хочеться щоб справдився, його не можна нікому розповідати до тих пір, поки він не виповниться. Але спочатку його потрібно запам’ятати – для цього є кілька перевірених народних способів:

 • покладіть під подушку камінець;
 • постарайтеся проспати ніч на правому боці (ні в якому разі не перевертайтесь на живіт);
 • відразу після пробудження вкусіть куточок наволочки, на якій спали;
 • відкривши очі після сну, не дивіться у віконце або на живе полум’я.
 • Використовуйте Ловець снів (прадавній амулет), який затримає в своїх мережах гарний сон і віджене погане.

  Щоб сон не здійснився, його терміново потрібно забути:

  • Прокинувшись, подивіться на сонячне світло, вогонь (свічки, сірники, каміна).
  • Поділіться до середини дня змістом з великою кількістю людей.
  • Перекажіть сновидіння проточній воді (дивлячись на струмінь з-під крана або на річку).
  • Прокинувшись серед ночі від кошмару, виверніть білизна навиворіт.
  • Переступивши через поріг лівою ногою, затримайтеся в такому положенні і накажіть поганого сну покинути ваш будинок.

  Є багато інших способів, але і перерахованих вище повинно вистачити.

  Забути поганий сон і не дати їй здійснитися – це прекрасно. Але не з кожним невдалим сновидінням це потрібно робити. Вам намагалися протягнути руку допомоги, підказати, що ви йдете хибним шляхом:

 • зустрічаєтеся не з тією людиною, яка може внести у ваше життя хаос, або заподіяти біль;
 • займаєтеся не тим ділом, яке забере у вас багато сил, часу, грошей, і не порадує результатом;
 • маєте намір зробити поганий вчинок, про який згодом будете дуже шкодувати;
 • поставили собі за мету, яка приведе вас в прірву.
 • Тому ретельно проаналізуйте символи і знаки, побачені уві сні і, скориставшись сонником або за допомогою фахівця, витягніть корисну інформацію. Потім дійте, виходячи з отриманого тлумачення.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради