Папороть домашній (кімнатний): користь і шкода – прикмети

Якщо у своєму будинку ви тримаєте папороть, прикмети розцінюють це з різних сторін. Згідно з одним із забобонами, ця рослина вважається захисником і здатне захистити будинок від неприємностей, інші стверджують, що воно притягує лише негатив.

a627a69296cab1f352f0943543e6b4b2 Папороть домашній (кімнатний): користь і шкода – прикмети

Щасливі прикмети

Для тих, хто не вірить у прикмети, користь і шкоду папороті домашнього не мають особливого значення. При цьому народні повір’я все ж радять звернути на них увагу. Почнемо з забобонів, які мають позитивне тлумачення.

 • Це рослина привносить у відносини гармонію домочадців. Воно заряджає всіх членів сім’ї позитивною енергією, завдяки чому йдуть сварки, скандали, стихає негатив. Між батьками і дітьми встановлюються довірчі відносини. Загалом сім’я стає більш дружньою та згуртованою.
 • Домашній папороть здатний поліпшити взаємини між подружжям. Особливо корисний він стане в тих ситуаціях, коли чоловік і дружина наділені різним темпераментом. Прикмети обіцяють, що з цією рослиною знаходити компромісні рішення буде набагато простіше.
 • Це рослина стане незамінним помічником для людей, які мають власний бізнес. З ним ваші вкладення будуть вдалими, що принесе стабільний дохід.
 • Завдяки цій рослині вам буде супроводжувати удача. І якщо ви бажаєте виграти в лотерею або зібралися в казино – папороть вам просто необхідний. Проте постійної допомоги від нього не чекайте, так як ця рослина не допустить необдуманих витрат!
 • Якщо ви вирішите пересадити папороть з вазона у відкритий грунт, наприклад, розмістивши кущ на своїй дачі, то прикмети і забобони стверджують, що він відразу ж стане вашим надійним оберегом. Він захистить ваш будинок від впливу нечистої сили, приймаючи негатив на себе.
 • Якщо ви помітили, як папороть раптом став в’янути, то це значить, що він увібрав в себе негативну енергію, яка була спрямована проти вас.
 • Крім того, садовий папороть благотворно впливає на культури, які посаджені поруч. Часто можна помітити, як вони починають набагато краще рости і приносять відмінний урожай.
 • Згідно з прикметами, особливою силою володіє папороть, який ви принесли в свій будинок у ніч на Івана Купала. Це рослина буде захищати вас і ваше житло протягом всього майбутнього року, залучаючи удачу, любов і благополуччя.
 • У народі кажуть, що папороть, знайдений в купальську ніч, допомагає знайти скарб. Але необхідно звертати увагу тільки на квітуча рослина.
 • Якщо зацвітає домашній папороть, то це найкращий час для того, щоб загадати бажання. Розкажіть про свою мрію зеленого вихованця, і він обов’язково зробить все, щоб вона здійснилася.
 • Кімнатний папороть очищає думки і допомагає знайти рішення в будь-якій складній ситуації.
 • Прикмета, яка прийшла до нас з Англії, радить чоловікам завести папороть в своєму будинку. Рослина допоможе завоювати любов обраниці, причому навіть у тому випадку, якщо вона досі не проявила інтересу.
 • Домашній папороть здатний врівноважувати бажання і потреби людини. З ним ви навчитеся не звертати уваги на другорядні речі і відрізняти їх від того, що дійсно являє цінність.
 • Вазон з папороттю багато розміщують не в будинку, а на своєму робочому місці. Народні прикмети у цій ситуації говорять, що рослина поглине негативну енергію, яку виділяють різні електричні прилади, і спрацює як очищувач повітря. В результаті у людини підвищитися працездатність, а думки будуть ясними, що сприятиме народженню вдалих ідей.
 • cccd19fef729d2e9482cb1d3b0a104ae Папороть домашній (кімнатний): користь і шкода – прикмети

  Негативні прикмети

  Є прикмети, які розцінюють кімнатний папороть в будинку, як символ з негативною енергетикою.

  • Кажуть, що його присутність може спровокувати головний біль. У деяких ситуаціях він стає причиною розвитку алергічної реакції.
  • Існує прикмета, згідно з якою рослина має здатність позбавляти людину енергії. І якщо ви після придбання кімнатного папороті відчули себе гірше, то в такому випадку відповідь на питання, чи можна тримати цю квітку будинку, стає очевидним: продовжувати його зберігати прикмети не радять.
  • Прикмети і забобони радять ставитися з обережністю не тільки до кімнатного, але і до садового папороті. Іноді трапляється так, що культури, які ростуть поруч, не терплять сусідства з цією квіткою і починають в’янути. У такій ситуації папороть слід пересадити в інше місце або ж просто викопати і знищити.

  Є спосіб уникнути неприємностей. Для того щоб запобігти негативний вплив цієї рослини, ставити його бажано в енергетично несприятливому місці: там, де знаходиться відразу кілька побутових електроприладів. В результаті енергію для свого росту і розвитку він буде черпати саме тут, не завдаючи шкоди здоров’ю людини.

  d87d167e404e938e9f647a512dd0f10b Папороть домашній (кімнатний): користь і шкода – прикмети

  Чому езотерики не радять тримати його вдома

  Прикмети по-різному говорять про те, чи можна тримати папороть будинку, а тому буває складно зрозуміти, як бути насправді. При цьому езотерики досить доступно пояснюють негативний вплив цієї рослини.

 • Згідно з прикметами, не можна приносити папороть з лісу, щоб після висадити його на своїй дачі. Ця рослина оточене містичною аурою, а найгіршими властивостями наділені дикорослі екземпляри. Вони повинні залишатися там, де виросли, в іншому випадку квітка почне залучати у ваш двір одні невдачі.
 • Що стосується того, чи можна на ділянку висаджувати папороть, який ви раніше тримали в квартирі, то тут також досить непроста ситуація. Справа в тому, що рослина живиться енергією. І якщо раніше квітка черпав її з великої кількості побутових приладів, то, перебуваючи на городі, він буде забирати цю саму енергію у культур, що ростуть поруч.
 • Так як ця рослина поглинає багато кисню, то його вкрай не бажано ставити біля свого ліжка. В іншому випадку ранок ви відчуєте сильний головний біль.
 • Що стосується алергічних реакцій, то тут все досить просто: з-за великої кількості спір на листочках.
 • Якщо вам так і не вдалося вжитися з папороттю, то тримати його далі в своїй квартирі прикмети вкрай не рекомендують. В іншому випадку ви можете серйозно нашкодити своєму здоров’ю і навіть втратити біополя. Згідно з народними повір’ями, квітка необхідно терміново винести з дому.
 • Прикмети про папоротнике досить суперечливі, тому в першу чергу, якщо ви тримаєте його в своєму будинку, слід звертати увагу на власне самопочуття. Така ж ситуація і з рослинами, висадженими в саду.

  Помітили, що квітка надає негативний вплив, краще позбавтеся від нього, якщо ж все в порядку – продовжуйте доглядати, а він, у свою чергу, стане для вас і вашого житла надійним оберегом.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради