Прикмети перед іспитом на удачу: в коледжі, університеті, єді – чи можна мити голову, що не можна робити?

Багато школярі та студенти щиро вірять у прикмети перед іспитом, так як вони обнадіюють і вселяють впевненість. Той, хто закінчував навчальний заклад, знає, що деякі забобони дійсно відіграють певну роль.

84e7ece573353099803746b7cc43a0d2 Прикмети перед іспитом на удачу: в коледжі, університеті, єді – чи можна мити голову, що не можна робити?

Деякі з них можуть здатися смішними або навіть безглуздими, проте, більшості учнів вони допомагають заспокоїтися, зосередитися і здати предмет на відмінно.

Що не можна робити перед іспитом?

Наступний список повір’їв буде корисний кожному школяреві та студентові. Завдяки цим прикметам можна визначити для себе, що не буде корисно для успішної здачі іспитів.

 • Для того щоб прочитаний матеріал не випарувався, вкрай не рекомендується залишати ввечері відкритими підручники і конспекти.
 • Напередодні не можна їсти перед телевізором або у цей час розмовляти з ким-небудь, в іншому випадку ви ризикуєте все забути.
 • Перед іспитом не поспішайте, будьте зібрані, щоб не повертатися додому. Перейшовши через поріг вдруге можна накликати неприємності. Якщо повернутися все ж довелося, то в такому випадку станьте перед дзеркалом і поправте зачіску чи одяг. Інша прикмета рекомендує показати собі мову.
 • У ніч перед здачею іспиту не радиться викидати сміття. У повір’ях йдеться, що разом з ним ви звільняєтесь від накопичених знань.
 • Не починайте прибирання, не підмітайте і не мийте підлогу.
 • За день до іспиту вкрай небажано зашивати на собі одяг і йти в новому вбранні. Надіньте те, в чому ви були вчора, інакше в самий відповідальний момент пам’ять підведе вас.
 • У день здачі не можна наступати на кришки каналізаційних люків або перестрибувати через них, в іншому випадку знання будуть втрачені. Якщо це вийшло випадково, знайдіть який-небудь дерев’яний предмет і покладіть на нього руку – негатив буде відданий.
 • Напередодні іспиту не допускайте сварок. Тримайте себе в руках, інакше ви витратите багато енергії даремно.

Чи можна мити голову перед іспитом?

Багатьом відома прикмета, яка забороняє мити голову перед іспитом. Однак це не означає, що ви повинні постати перед викладачем з брудним волоссям. Згідно з повір’ями, голову мити можна, але тільки не напередодні самого іспиту, а перед останнім повторенням матеріалу. Якщо ж вчинити інакше, то прикмета каже, що можна вимити всі знання.

8293bed3aac05a1737e9597337a811c0 Прикмети перед іспитом на удачу: в коледжі, університеті, єді – чи можна мити голову, що не можна робити?

Прикмети перед іспитом на удачу

Існують повір’я, які вказують на те, що все пройде якнайкраще. Але в той же час відомі погані прикмети, на які також необхідно звертати особливу увагу перед іспитом.

 • Назустріч іде людина з порожнім відром – слід перейти на іншу сторону вулиці. Ця прикмета говорить про те, що у вашій заліковій книжці може бути також порожньо.
 • Аналогічне значення має і повір’я про чорну кішку, перебегающей вам дорогу. Щоб нейтралізувати поганий знак, слід постукати по дереву і тричі сплюнути через ліве плече.
 • По дорозі на вас раптом почала гавкати собака – погана ознака. У цьому випадку вимовте «чур мене» і спокійно прямуйте далі.
 • Невдачі обіцяє ворона, яка каркає вам услід. Запобігти неприємності допоможе таку ж дію з вашого боку – необхідно каркнуть у відповідь.
 • Щоб здача іспиту пройшла успішно, прикмети радять провести цей день за правилом лівої сторони: вранці встати з лівої ноги, лівою рукою тримайте зубну щітку, поріг дому, навчального закладу і аудиторії також переступайте лівою ногою. І звичайно ж, сам квиток необхідно тягнути тільки лівою рукою.
 • Приготували шпаргалки – на них слід кілька хвилин посидіти. Це хороша прикмета, яка обіцяє, що викладач їх не помітить.
 • Щоб краще запам’ятати пройдений матеріал, під подушку ввечері рекомендується покласти конспект або підручники.
 • Перед самим іспитом на зап’ясті зав’язують шнурок – вважається, що завдяки цьому прийому поліпшується пам’ять.
 • Щоб отримати найвищий бал, у взуття під п’яту кладуть монету номіналом п’ять копійок.
 • По дорозі в навчальний заклад рекомендується перераховувати які-небудь предмети, наприклад, червоні автомобілі. Підсумкове число цілком може бути номером вашого квитка.
 • Є й інший спосіб. Якщо ви бажаєте заздалегідь дізнатися номер квитка, який дістанеться вам на іспиті, попросіть вагітну жінку назвати будь-яку цифру або число. Натомість обов’язково почастуєте її чим-небудь солодким.
 • Хороша прикмета зайти в клас чи аудиторію п’ятим, п’ятнадцятим, двадцять п’ятим або наступним після відмінника.
 • Добираєтеся до навчального закладу на громадському транспорті – уважно вивчіть цифри на квитку, який дав вам кондуктор. Якщо сума перших і останніх трьох чисел однакова – все пройде добре. При цьому прикмети радять вибирати той маршрут, на якому ваш автобус буде проїжджати під мостом.

Прикмети у студентів

Розглянувши загальні прикмети, варто перейти безпосередньо до тих, які підходять саме для студентів, допомагаючи їм зрозуміти, що необхідно робити перед іспитом.

 • Найпопулярніше повір’я – крикнути напередодні вночі у вікно «Халява, прийди!» При цьому бажано вказати пальцем на певне поле в заліковці. Після заліковка закривається і не відкривається до самого іспиту.
 • Якщо перший іспит ви здали успішно, то після нього заліковку не можна нікому показувати. В іншому випадку вас можуть наврочити.
 • В коледжах відома ще одна прикмета: коли ви йдете на іспит в непогожу погоду, бережіть свою заліковку. Якщо вона намокне або впаде в бруд, удачі не буде.
 • У вузах студенти зазвичай малюють на останній сторінці своєї заліковки будиночок з віконцем і трубою, з якої йде дим. Прикмети в цьому випадку обіцяють, що здача іспиту пройде добре.
 • Заходите в аудиторію та роняете перед собою заліковку – прикмети говорять, що це на удачу на самому іспиті.
 • Деякі студенти вішають на взуття невеликий гачок для лову риби – це є символом того, що ви ловите на нього успіх.

c966549b7b034777ff0af8226a9d7dc7 Прикмети перед іспитом на удачу: в коледжі, університеті, єді – чи можна мити голову, що не можна робити?

Прикмети перед іспитом

Коли школярі збираються на іспит вони також звертають увагу на певні прикмети. Повір’їв існує декілька:

 • Якщо ви дуже переживаєте, як пройде здача тіста, покладіть ввечері біля свого ліжка плитку шоколаду. Вночі накопичені знання перейдуть на солодощі, а на ранок вам залишиться тільки з’їсти її.
 • Іспит пройде вдало, якщо напередодні зробити якомога більше добрих справ. У даному випадку енергія подарованого добра повернеться до вас з подвоєною силою і допоможе подолати невпевненість.
 • Щоб дізнатися, який квиток попадеться, школярі практикують такий метод: пишуть на листочках різні цифри, кладуть їх під подушку, а вранці витягають один з них. Кажуть, що досить часто номер квитка виявляється таким же, як на листку.
 • Згідно з повір’ям, синій колір притягує удачу. Адже не дарма спочатку один з варіантів шкільної форми був саме таким. Сьогодні одяг синього кольору прийнято надягати на іспит.
 • У школі під час прибирання в класі всі стільці було прийнято ставити на парти ніжками вгору. Перед іспитом бажано також вчинити зі стільцями і табуретами у своїй кімнаті, але при цьому підмітати і мити підлоги не потрібно.
 • Якщо по дорозі на іспит вам на шляху зустрічається вагітна жінка чи бабуся з повними сумками – можете бути спокійні, оскільки успіх на вашому боці.
 • По дорозі в школу перед тестом уважно дивіться під ноги і намагайтеся наступити на кожен великий камінь. Тільки штовхати його вкрай не рекомендується, інакше ви ризикуєте відштовхнути удачу.
 • Пропустіть перед собою відмінника, а після того як він вийде з кабінету, отримавши високий бал, обов’язково потисніть йому руку.
 • Не забудьте надіти якийсь круглий елемент одягу або прикраса. Це може бути браслет, каблучка або шарф. Тільки спочатку до нього подути – так ви проженете неприємності.
 • Нехай хто-небудь побажає вам ні пуху ні пера, перш ніж ви переступите поріг класу. У відповідь слід сказати «до біса». Після такого діалогу шанси на успіх значно зростуть.

Прикмети до іспиту

Не так давно з’явилися прикмети, які стосуються здачі іспитів. І серед них є як хороші, так і погані.

Напередодні можна не боятися неприємних ситуацій. В повір’я говориться, що якщо прийняти їх і не боятися чорної смуги, то в день здачі вам буде супроводжувати удача.

Однак при цьому необхідно звернути особливу увагу на своє оточення. Якщо завтра ви здаєте іспит з водіння, то вам не слід спілкуватися з роздратованими людьми і тими, хто сильно хвилюється. Проведіть день в компанії позитивно налаштованих друзів. Їх спокій і гарний настрій обов’язково перейдуть до вас, і це допоможе в день іспиту привернути успіх.

6e471a2ca723eb1bc7cfb2f43a1e26ac Прикмети перед іспитом на удачу: в коледжі, університеті, єді – чи можна мити голову, що не можна робити?

Прикмети на іспиті

Коли ви перебуваєте на іспиті, прикмета радить, щоб в цей час вас хтось лаяв. Причому брати в цьому участь можуть як родичі, так і ваші друзі. Тільки важливо, щоб вони не називали вас дурнем і іншими словами, що вказують на низькі розумові здібності.

Вдалий результат пророкує повір’я, згідно з яким викладач під час іспиту відкриває в кабінеті вікно або кватирку. Якщо ж він робить протилежне – вас очікують труднощі.

Коли ви берете на іспиті квиток, другою рукою доторкніться до чого-небудь дерев’яному. При цьому не потрібно занадто довго думати. Щасливим буде той квиток, на який спочатку впав ваш погляд.

І не відкривайте заліковку самостійно – бажано, щоб це зробив викладач.

Вірити цим прикметам чи ні – справа кожного. Але адже не даремно вони існують. Багато хто стверджує, що повір’я дійсно працюють і допомагають вельми успішно скласти іспити. Однак пам’ятайте, який би успіх не пророкували прикмети, перш за все, слід вивчити матеріал – без цього жоден викладач не поставить вам високий бал.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради