Коли краще віддавати гроші взяті в борг – як правильно брати, щоб вони водилися

З тих пір, коли способом розрахунку стали гроші, люди почали помічати прикмети, пов’язані з боргами. У одних людей гроші витікають, як вода крізь пальці, у інших прибуток сиплеться, немов з неба. І обумовлена грошова везучість не тільки здатністю економити, але і умінням позичати і повертати борги. Дотримуючи певні правила позики, можна зробити так, щоб водилися гроші в гаманці.

7882020bf60ee45960bb4d3a69300ff5 Коли краще віддавати гроші взяті в борг – як правильно брати, щоб вони водилися

Коли краще позичати гроші?

Беручи в борг гроші, слід враховувати дні місячного календаря. Це дозволить уникнути банкрутства, фінансових негараздів у родині. Брати в борг слід, коли Місяць росте, а не убуває. Так, дає компенсуються відібрані на час гроші. А розраховуються за позикою на убуваючу Місяць. Це позитивно впливає на віддає.

Існують місячні дні, коли можна без побоювань вирішувати боргові справи, братися за бізнес-проекти. Це 2, 8, 24, 27 місячний день. На 14 добу, якщо не повний місяць, вдаються фінансові справи будь-якого ступеня складності. Оптимальний час для повернення кредитного боргу – 19 та 21 місячний день (до 18 годин).

Існують кілька правил позики, що дозволяють уникнути матеріальних проблем в майбутньому:

 • Не можна позичати гроші у людей, що неприємні, викликають антипатію. Поганий чоловік, передаючи купюри в борг, може віддати з ними негативну енергію.
 • Беручи купюри, бажано що-небудь дати їм дає. Це корисно, з енергетичної точки зору, і являє собою сильний психологічний стимул. Боржнику хочеться швидше повернути віддану на утримання річ, це стимулює його швидше розплатитися.
 • По днях тижня

  За прикметами, є дні, коли брати гроші і повертати взяте небажано. Нижче наводиться тижневий календар, в якому вказується за днів, коли можна без побоювань, а коли не можна просити і віддавати гроші:

  Понеділок

  Ні брати, ні повертати гроші в понеділок не рекомендується. Передана в перший день тижня сума довго буде недоступна для заробітку.

  Вівторок

  Будь-які грошові операції у вівторок можна здійснювати, але до середини дня.

  Середа

  Не можна позичати гроші, але повернення боргу не принесе шкоди. Бажано, щоб повернення взятого відбулося до заходу.

  Четвер

  Хороший день для розрахунку по боргу. Купюри, призначені для повернення в середині тижня знаходять сильну позитивну енергію. Людина, яка звільнилася від боргового зобов’язання у четвер, найближчим часом отримає дохід, який перевищує віддану суму.

  П’ятниця

  Несприятливий день. Віддавати в п’ятницю можна, але з обережністю. Спочатку потрібно перевірити душевний настрій одержувача. Якщо той перебуває в поганому настрої, то краще з поверненням взятого почекати, щоб не могло передатися негативний вплив.

  Субота

  День для боргових справ непоганий, але слід враховувати час доби. Не варто йти до дав гроші ввечері, не бажано і рано вранці. Оптимальний час для розрахунку по боргу – опівдні.

  Неділя

  Не варто вирішувати матеріальні питання в останній день тижня. Віддані в неділю гроші не принесуть користі ні дав, не взяв.

  Погані дні для боргових справ – понеділок і неділю, небажані – вівторок, середа, п’ятниця, найкращі – четвер і субота.

  Особливо несприятливі дні, крім понеділка, які категорично не можна позичати гроші, – 13 число кожного місяця і Благовіщення. Людина, попросив або надав грошову допомогу в ці дні, життя буде страждати від матеріальних негараздів.

  f36a132bbe278b826e1e63801b7c364e Коли краще віддавати гроші взяті в борг – як правильно брати, щоб вони водилися

  Коли не можна позичати гроші?

  Не варто оформляти кредит і просити в борг у 1, 6, 11, 15, 23 місячний день. Небезпека в тому, що висока ймовірність взяття занадто великої суми, неправильного оформлення кредитних паперів, ввязывания в невигідні умови. В 9, 19 і 29 дні не можна підписувати фінансові документи, брати участь у ризикованих витратних заходах.

  Займатися грошовими справами не слід після заходу сонця. Після відходу сонця за горизонт позитивна енергія, несуча багатство, губиться в темряві, на зміну їй приходять темні сили, здатні принести неприємності і дає, і бере. Увечері не рекомендується навіть розкривати гаманець.

  Що робити, якщо потрібно повернути гроші у вечірній час, та ще в несприятливий день? У цій ситуації потрібно віддавати купюри не в руки, а покласти на будь-яку дерев’яну поверхню (стіл, стілець, полку), щоб дав забрав те, що йому належить.

  Не можна брати кредит або гроші в борг вагітним жінкам. Велика ймовірність, що дитина, народження якого очікується, живе в бідності.

  Як віддавати?

  Є кілька правил, як правильно віддавати гроші, щоб надалі не зіткнутися з серйозними матеріальними неприємностями:

 • Не слід розлучатися з узятим грошовим засобом, випробовуючи почуття жалю. Людина, шкодує про повернутих грошах, не розбагатіє. Почуття зняття боргового зобов’язання повинно викликати радість.
 • За прикметою, для залучення достатку потрібно віддати більше, ніж взято. Хоча б на копійку.
 • Краще віддавати великими купюрами гроші, взяті в борг. Грошова дрібниця відбирає удачу у того, хто взяв на користь дав. А повертаючи великим номіналом, людина залишає успішність собі.
 • Не можна умисно затримувати виплату за боргами. Прикарманенные гроші розійдуться даремно. Повертати взяте потрібно вчасно, як домовлено. Виправдань і відмовок бути не повинно. Привласнення чужого шкідливо, з точки зору карми, і суттєво псує імідж боржника в очах суспільства.
 • За прикметою, для залучення фінансового успіху, коли берете гроші з рук дає, простягайте ліву долоню, а коли віддаєте – праву. Те ж стосується і отримання кредитної картки.
 • Призначені для повернення купюри бажано скрутити трубочкою. Так роблять багато солідні бізнесмени, передаючи один одному грошові пачки. Мабуть, вони обізнані не тільки про економічні, але і народних способах утримання фінансового благополуччя.
 • Не можна, віддаючи борг, дивитися дав в очі. Інакше боргові зобов’язання стануть частими.
 • Значення цифр на купюрах

  У такому буденному справі, як повернути або позичити гроші, величезна кількість нюансів, що впливають на майбутнє боржника і дає. При боргових справах слід враховувати навіть те, якого номіналу купюри беруть участь в процесі:

  • Цифра 1. Багато позичають 1000, 10 або 100 тисяч грошових одиниць. Числа красиві та зручні, але енергетично несприятливі. Одиниця – найменша цифра. У фінансовому плані її цінність мінімальна. Людина, часто одалживающий купюри з одиницею, може зіткнутися з тим, що в його кошелке буде водитися тільки дрібниця.
  • Двійка гірше, ніж одиниця. Найшкідливіша цифра для боржника. Не можна позичати суми, в яких 2 поєднується з нулями: 2000, 20 або 200 тисяч рублів. Якщо дає пропонує купюру з двійкою, то краще ввічливо відмовитися, або попросити дати дрібнішого чи більшого.
  • Трійка – цифра з позитивним значенням.
  • Цифра 4 непогана. Обіцяє фінансову стабільність.
  • П’ятірка обіцяє грошову везіння.
  • Цифри 6 і 7. Сприятливі для людей, які прагнуть накопичити певну суму.
  • Вісімка нейтральна.
  • Дев’ятка негативна. Перешкоджає накопиченню потрібної суми.

  Пам’ятка одалживающему людині

  Правила, що підвищують ймовірність фінансового благополуччя, слід дотримуватися не тільки беруть, але і дає. Питати про причини взяття в борг непристойно, але поцікавитися, коли планується повернення коштів, слід. Рекомендується для захисту від недобросовісних боржників, для залучення доходу і фінансових успіхів дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Не варто звалювати на себе чужу заборгованість. Не допомагайте людині, який просить для покриття вже наявного у нього боргу.
 • Не розпоряджайтеся грошима, що належать іншій людині. Інакше зіткнетеся з неприємним кармічним уроком.
 • Не будьте поблажливі до людини, вже бравшему у вас, але не расплатившемуся.
 • За прикметою, не варто віддавати останні гроші. Станеться ситуація, що віддана сума знадобиться, а взяти її буде нізвідки. Те ж саме стосується кредитних коштів.
 • Небажано надавати фінансову допомогу на Хрещення й на інші християнські свята, у дні Великого посту.
 • Якщо ви більш забезпечені, ніж просить, то не давайте йому купюри з руки в руку. Інакше до вас перейде енергія бідності.
 • Не варто допомагати тим, у кого раніше доводилося позичати. Це може призвести до фінансових неприємностей і пов’язаним з цим скандалом.
 • Не слід давати купюри, в яких поєднуються 2 і 0. Про негативному значенні цих цифр говорилося вище. Висока ймовірність, що віддані гроші не повернуться.
 • Брати і повертати гроші потрібно з позитивними емоціями. Не варто забувати про благодійництво. Допомога нужденним не зменшить, а збільшить добробут. Не йдіть на поводу у людей, які не хочуть розплачуватися по боргах. А взявши будь-яку суму, обов’язково повертайте. І тоді гаманець не стане «дірявою».

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради