Псування на розлад і розлучення сім’ї: як визначити і як зняти?

porcha na razlad i razvod semi: kak opredelit i kak snyat 323 Псування на розлад і розлучення сімї: як визначити і як зняти?

 • 3 Способи зняття порчі на розлучення і розлад у родині
  • 3.1 Обряд очищення з сіллю
  • 3.2 Знімаємо порчу з допомогою обряду з замком
  • 3.3 Молитва для очищення від псування
 • 4 Захист сім’ї від псування
 • Розлад в сім’ї — явище хоч і сумний, але не рідкісне. Члени сімейства сваряться, подружжя розлучається, і з-за цього зазвичай страждають діти. Однак безпідставні суперечки в родині нерідко є наслідком відповідної псування. Щоб визначити наявність негативного наклепу і позбутися від нього необхідно ознайомитися з відповідними ритуалами.

  Хто і як наводить порчу на сім’ю?

  porcha na razlad i razvod semi: kak opredelit i kak snyat 324 Псування на розлад і розлучення сімї: як визначити і як зняти?

  Існує думка, що навести порчу може тільки досвідчений чаклун або адепт чорної магії. Це переконання в корені невірно, тому, не впускаючи в дім магів та інших негативних особистостей, ви не гарантуйте своїй родині безпеку в цьому плані. По суті, навести порчу на сімейний розлад і розлучення подружжя може абсолютно будь-яка людина, але найчастіше темний навіт насилають:

  • Відкинуті коханці і коханки. Найчастіше такі люди користуються чорною любовною магією, зокрема приворотами і вилогами;
  • Батьки чоловіка або дружини. Наприклад, теща вважає, що зять недостойний її дочки. Вона може навести порчу на розлучення, яка чинить негативний вплив на всіх інших членів сім’ї, які проживають в одному будинку з подружжям;
  • Заздрісники, яким не дає спокою чуже щастя. У помірній кількості заздрість — нормальне для людини якість. У деяких випадках вона навіть стимулює особистісний ріст заздрісника. Але заздрість у своєму найгіршому прояві — руйнівний, негативний почуття. Його мощі вистачає щоб проклясти людину, сім’ю і будинок без додаткових обрядів і замовлянь;
  • Людина, якій сильно нашкодив хто-небудь із членів родини. Таким чином насилається сильна родова псування, від якої нелегко позбутися.

  porcha na razlad i razvod semi: kak opredelit i kak snyat 325 Псування на розлад і розлучення сімї: як визначити і як зняти?

  Способів наведення порчі на розлад сім’ї і розлучення подружжя кілька:

  • Можна звернутися до досвідченого чорного чаклуна. Зазвичай до адептів негативних магічних практик звертаються для наведення сильного смертельного наклепу або родового прокляття;
  • Так званий вербальний спосіб. У момент сильного гніву людина, що володіє сильною енергетикою, направляє на кривдника хвилю негативної енергії. Це може спрацювати як сильна порча;
  • Замовляння, обряди і ритуали чорної магії і релігії Вуду. В цьому випадку потрібна деяка езотерична практика;
  • Підклад. Проклинає дарує комусь із членів сім’ї заговоренную на псування річ, або підкладає її під поріг хати, підкидає в кишеню і так далі. Традиційним подкладом у Вуду є частини тіл жертовних тварин: курячі лапки, сушені миші, щурячі хвости, жаб’ячі очі, павучі ніжки і так далі. У побутовій чорної магії подкладом може стати абсолютно будь-яка річ, навіть самий приємний подарунок у вигляді милої дрібнички або біжутерії. Особливу увагу слід звернути на подарованих ляльок. Ці вироби, створені за подобою людини, відрізняються підвищеною магічною прохідністю і часто використовуються у вигляді підкладали.

  Псування на розлад сім’ї руйнівна як для своїх жертв, так і для тих, хто її наслав. Тим не менш, це один з найпоширеніших типів чаклунського наклепу.

  Визначення наявності псування на розлад і розлучення

  porcha na razlad i razvod semi: kak opredelit i kak snyat 326 Псування на розлад і розлучення сімї: як визначити і як зняти?

  Визначити порчу на розлад сім’ї і розлучення подружжя насамперед можна за загальними ознаками чаклунського наклепу:

  • Постійні скандали і непорозуміння між членами родини. Негативна обстановка будинку;
  • Часті хвороби, погане самопочуття і зниження імунітету у всіх домочадців. Особливо від цього страждають діти. Також спостерігається погіршення режиму сну з важкими періодами безсоння і реалістичними кошмарами;
  • Члени сім’ї починають відчувати присутність в будинку чогось потойбічного і темного. У них трапляються панічні атаки і проявляються нові фобії;
  • Подружжя починають захоплюватися згубними звичками, особливо це стосується чоловіків. Найчастіше це надмірне вживання алкоголю, рідше — тютюнопаління та наркоманія;
  • Наступають складності в інтимних відносинах. У чоловіків проявляється імпотенція, у жінок — фригідність. У будь-якому випадку, лібідо подружжя значно знижується або зникає зовсім;
  • Сім’я протягом тривалого часу не може завести дитину. При цьому ні чоловік, ні дружина не є безплідними.

  Наявність як мінімум трьох з цих ознак свідчить про присутність псування на розлад сімейних відносин.

  Однак, якщо хочете переконатися в цьому, напевно, можете провести один з наступних варіантів магічною діагностики будинку і проживають в ньому людей:

  • З допомогою курячого яйця;
  • З допомогою семи ключів;
  • За допомогою воскової фігурки.

  Розглянемо докладніше кожен з перерахованих вище методів діагностики аури людини і вдома.

  З допомогою курячого яйця

  porcha na razlad i razvod semi: kak opredelit i kak snyat 327 Псування на розлад і розлучення сімї: як визначити і як зняти?

  Визначення псування на сімейний розлад за допомогою яйця — один з найпопулярніших і дієвих способів діагностики негативного наклепу. Для проведення цього нескладного обряду знадобляться:

  • 1 свіже домашнє яйце;
  • Склянка або банка зі свяченою водою.

  Сама діагностика проводиться наступним чином:

  • Рівно опівночі прочитайте молитву «Отче Наш»;
  • Акуратно розбийте яйце. Головне, щоб жовток залишився недоторканим;
  • Вилийте яєчний жовток в ємність зі святою водою і прочитайте змову:

  Коли є на моїй родині порча чорна —
  Покажи мені її!
  Коли є на моїх рідних страшне прокляття —
  Покажи мені його!
  Коли є на членах родини мого друку гіркі —
  Покажи мені їх!
  Хай буде так!

  Заговоренную ємність з яйцем залиште на ніч біля ліжка члена сім’ї, чий стан викликає найбільше занепокоєння. Вранці стан води і жовтка необхідно перевірити. Про наявність порчі на розлад говорять наступні симптоми:

  • Чорні плями, розриви, згустки крові на жовтку — дуже сильний і небезпечний негативний наклеп, для боротьби з ним, швидше за все, доведеться звернутися до досвідченого мага чи екстрасенса;
  • Білі нитки, що тягнуться від жовтка вгору — родове прокляття. Можливо, воно було накладено не в цьому поколінні;
  • Світлі плями, частково згорнувся жовток — порча на сімейний розлад і розлучення подружжя, яку можна зняти самостійно;
  • Жовток абсолютно чистий — псування ні у кого в будинку немає.

  Після того, як ви уважно розглянете вміст склянки, вилийте його на землю за межами свого будинку. Краще всього зробити це на безлюдному перехресті. Після того, як очистити ємність, йдіть геть, не озираючись.

  За допомогою 7 ключів

  porcha na razlad i razvod semi: kak opredelit i kak snyat 328 Псування на розлад і розлучення сімї: як визначити і як зняти?

  Зробити так, щоб ворог, який навів порчу на членів сім’ї, сам з’явився до
  порогу вашого будинку, можна за допомогою ритуалу на 7 ключів. Проводиться він наступним чином:

  • До заходу необхідно зібрати 7 старих проржавілих ключів;
  • Поки сонце ще не сіло за обрій, залити чисту воду в каструлю і поставити кип’ятитися;
  • В годину заходу сонця всі 7 ключів по черзі занурити в окріп;
  • Прочитати змову:

  Хто на рідних моїх псування поклав,
  Хто улюблених моїх негативом отпотчивал,
  Хто чаклунським наклепом моїй родині життя псує —
  На порозі мого дому объявись!
  Перший ключ — відкриває мені очі,
  Другий ключ — відкриває мені серце,
  Третій ключ — розкриває душу мені.
  Четвертий ключ відмикає двері мого будинку;
  П’ятий ключ відмикає свідомість мого ворога;
  Шостий ключ — до мене його тягне;
  Сьомий ключ — замикає за ними двері мого дому!
  Явися! Явися! Явися!

  Після обряду виловите всі ключі з води і закопайте їх недалеко від свого будинку. Не торкайтеся до них при цьому руками — використовуйте щільну білу тканину. Використану під час ритуалу воду покладається злити.

  На наступний день ваш ворог поясниться на порозі вашої оселі, або ж зустрінеться вам на шляху. Ви легко дізнаєтеся того, хто навів на вашу сім’ю порчу на розлад на його напруженому і недоброму погляду в вашу сторону. Не проецируйте негативну енергію людини, інакше ви не зможете позбавитися від наслідків чаклунського наклепу.

  За допомогою воскової фігурки

  porcha na razlad i razvod semi: kak opredelit i kak snyat 329 Псування на розлад і розлучення сімї: як визначити і як зняти?

  Цей спосіб виявлення псування на розлад у родині і розлучення подружжя проводиться в повний місяць. Вам знадобиться склянка зі святої або чистою проточною водою і воскові свічки за кількістю членів сім’ї. Рівно опівночі запаліть свічки і почніть розтоплювати віск, примовляючи:

  Покажіть мені, свічки,
  Хто родину мою калічить!
  Покажи мені, вода,
  Від кого прийшла біда!
  Створи мені, віск,
  До потойбічного міст!
  Коли є зло на мені
  І моїй родині —
  Нехай покаже себе!
  Амінь! Амінь! Амінь!

  Повторюйте змова до тих пір, поки віск зі свічок не перетече у воду. Потім вивчите отримані воскові фігурки. Якщо вони гладкі, з рівними краями — псування на вашій родині немає. Про наявність негативного наклепу свідчать:

  • Вкраплення кіптяви у воску;
  • Рвані й нерівні краї фігурок;
  • Бульбашки повітря, застиглі у воску;
  • Чужорідні вкраплення.

  Після проведення сеансу подібної діагностики псування на розлад сім’ї від відпрацьованого матеріалу необхідно позбутися так само, як і в попередніх випадках.

  Способи зняття порчі на розлучення і розлад у родині

  porcha na razlad i razvod semi: kak opredelit i kak snyat 330 Псування на розлад і розлучення сімї: як визначити і як зняти?

  Якщо ви утвердилися в думці, що на членів вашої родини накладена небезпечна псування, потрібно позбутися від неї якомога швидше. Проблема в тому, що сильний навіт відрізняється тривалим згубним впливом. Якщо нічого не зробити, розлад у родині і розлучення подружжя з наслідками неминучий.

  Однак псування можна зняти без допомоги досвідчених магів, екстрасенсів і спадкових чаклунів. Найсильнішими способами позбавлення від сімейного прокляття є:

  • Ритуал очищення сіллю;
  • Обряд з міцним замком;
  • Молитовний змова від псування на сім’ю.

  Кожен з цих способів позбавлення від негативної магічної наклепу має свої відмінні риси і правила проведення.

  Обряд очищення з сіллю

  porcha na razlad i razvod semi: kak opredelit i kak snyat 331 Псування на розлад і розлучення сімї: як визначити і як зняти?

  Сіль є одним з найпотужніших провідників магічної енергії. Саме тому цей продукт періодично використовується для лікування людини, тварини або предмета від наведеного на нього негативу.

  Обряд на очищення від псування членів сім’ї за допомогою солі дуже простий, впорається з ним може навіть той, хто раніше ніколи не чаклував. Насамперед необхідно пройтися по сусідах, взяти в кожного з них по дрібці солі — за кількістю членів сім’ї. Далі вся зібрана сіль поміщається в неглибоку миску і змішується. Читається замовляння:

  Біла сіль,
  Забери нашу біль!
  Злий журбу —
  Утяни в безодню,
  Псування чорну —
  В драговину затишну!
  Амінь! Амінь! Амінь!

  Приправляти їжу з цього моменту можна тільки заговоренной сіллю до тих пір, поки вона не закінчиться. Кожен раз, посипаючи сіллю їжу, приговаривайте:

  Сіль посипаю —
  Псування виганяю,
  В ім’я Отця, Сина і Святого Духа,
  Амінь! Амінь! Амінь!

  Якщо негативний наклеп був не надто сильним, родина від нього позбавиться вже через 3 дні. У складних випадках доведеться повторити процедуру кілька разів.

  Знімаємо порчу з допомогою обряду з замком

  porcha na razlad i razvod semi: kak opredelit i kak snyat 332 Псування на розлад і розлучення сімї: як визначити і як зняти?

  Зняти порчу на розлад у родині можна за допомогою ритуалу з замком. Для проведення обряду вам знадобляться:

  • Закритий міцний замок;
  • Підходить до нього ключ;
  • Свята вода;
  • Воскова свічка;
  • Невеликий шмат білої тканини.

  Опівночі на убуваючу місяць запаліть свічку і над її полум’ям відкрийте замок за допомогою заготовленого ключа, примовляючи:

  Замок відриваю —
  Негатив запускаю.
  Заходь, росток, входь в замок!

  Після цього обприскати замок святою водою і знову закрийте його, промовивши:

  Замок закриваю —
  Негатив укладаю!
  Сиди, росток, не покидай замок!

   

  В щілину замка накапайте воском тане свічки, потім загорніть заговорений предмет разом зі свічковим недогарком і ключем в білу тканину. Захороните відпрацьований матеріал під найближчим по відношенню до будинку деревом. Присипте його великою кількістю землі таким чином, щоб його ніхто не зміг розкопати. В іншому випадку знятий з вашої родини негатив перейде на безневинне жива істота, що може негативно позначитися на вашій кармі.

  Молитва для очищення від псування

  porcha na razlad i razvod semi: kak opredelit i kak snyat 333 Псування на розлад і розлучення сімї: як визначити і як зняти?

  Читання молитви від псування на розлад сім’ї і розлучення подружжя вимагає спеціальної підготовки, в яку входять:

  • Тижневий піст з відмовою від жирної і гострої їжі;
  • Щоденні молитви. Дуже бажано відвідування храмів при можливості;
  • В кінці пісної тижня слід прийти у храм і поставити свічку за здравіє ворогів і близьких;
  • Регулярні милостині жебракам і покаяння перед Богом за гріхи — як свої, так і чужі.

  Читати цю змову мають право тільки хрещені у Христі і в Православній вірі.

  Після тижня посту, у ніч з неділі на понеділок, побудьте в самій темній кімнаті свого будинку і запаліть 3 церковні свічки. Прочитайте молитву «Отче Наш», потім приступите до читання змови, текст якого подано нижче:

  Богородиця Діва Марія по землі ходила,
  Сім’ї богобоязливі від лукавого зберігала!
  Зверни Свій погляд, пречистий, про Заступниця,
  На рабів Божих [перерахування членів сім’ї],
  Щоб не було розладу, розлучення і сварок!
  Захисти нас, Богородице, Мати,
  Від псування, від пристріту,
  Від злого наказу.
  В ім’я Отця, Сина і Духа Святого,
  Амінь!

   

  Після прочитання молитви спокійно вирушайте спати. До самого ранку не заговорюйте ні з ким і не виходите з дому. Цей молитовний змова — надзвичайно сильний. Він без праці зніме навіть найсильнішу порчу на розлад з вашої сім’ї і близьких.

  Захист сім’ї від псування

  porcha na razlad i razvod semi: kak opredelit i kak snyat 334 Псування на розлад і розлучення сімї: як визначити і як зняти?

  Якщо на вашій сім’ї ще немає важкої псування, це не привід розслаблятися. Людина — істота енергетично вразливе, а часто його аура слабшає, особливо під гнітом сильних проблем. Тому важливо вміти захистити своїх близьких від навколишнього магічного негативу.

  Для захисту сім’ї від псування керуйтеся наступними правилами:

  • Не приймайте подарунки від сумнівних людей. Особливо, якщо вони вам наполегливо пропонують;
  • Регулярно перевіряйте, чи є під вашим порогом підклад. Якщо ви виявляєте дивний предмет під половиком, ні в якому разі не торкайтеся до нього руками. Візьміть його шматком білої тканини і спаліть. Після цього сходіть до церкви і поставте свічку за здоров’я рідних і ворогів;
  • Регулярно перевіряйте, чи є на вас чи членів вашої родини псування;
  • Придбайте талісмани від негативного наклепу. Найбільш сильні з них — червона вовняна нитка. Пов’яжіть її на праве зап’ястя кожному зі своїх близьких. Знімати червону нитку не можна, але якщо вона впаде сама — не лякайтеся. Це означає, що амулет прийняв весь негатив на себе;
  • Намагайтеся підтримувати в будинку позитивний настрій. Енергетичне поле людини, подпитывающееся позитивною енергією — гарна природна захист від псування.

  Якщо ви будете слідувати вказаними вище правилами, псування на розлад вашої сім’ї не загрожує. Крім того, намагайтеся нікого не проклинати (навіть жартома) і нікому не бажайте зла. Негативна енергія завжди повертається до свого джерела за принципом бумеранга.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради