Маранта: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома, користь і шкода

Маранта – це дивно ніжна квітка, здатний прикрасити будь-яке житло. Однак перш ніж придбати його, варто дізнатися, які існують прикмети і забобони про маранта і чи можна взагалі тримати її в будинку.

4433fd894b752506186af948fdeec5be Маранта: прикмети і забобони, чи можна тримати вдома, користь і шкода

Прикмети і забобони

Існує ряд прикмет і забобонів про маранта, на які багато хто не звертають уваги, але хтось вважає важливим до них прислухатися.

 • Вважається, що маранта приносить в будинок фінансове благополуччя, і саме наявність цього рослини в квартирі може посприяти підвищенню на роботі, отримання позапланової премії, грошового подарунку та іншим несподіваним способів поповнення коштів. Втім, вона також може перешкодити необхідності небажаних витрат. Правда це чи ні, але бажаючі розбагатіти не вважають зайвим завести вдома це рослина. Крім того, її цвітіння – рідкісне явище – служить знаком швидкого збагачення, отримання спадщини або виграшу великої суми в лотерею.
 • Вважається, що енергетика цієї рослини зміцнює сімейні стосунки, тому варто розміщувати її в подружній спальні.
 • У сім’ях з дітьми вона допомагає вирішити педагогічні проблеми: присутність поруч з дитиною допоможе скорегувати поведінку, знизити гіперактивність і створити відповідну для творчості енергетику.
 • Сприяє зміцненню імунітету, які живуть поруч з нею людей. Крім того, як і будь-яке інше рослина, вона очищає повітря, так що її користь безсумнівна і поза забобонів. Особливо корисно наявність поблизу маранти для літніх людей, мають багато проблем зі здоров’ям. Рослина допоможе стабілізувати їх стан і поліпшити самопочуття.
 • Можна помітити, що перераховані позитивні прикмети, що робить її хорошим варіантом прикраси будинку для забобонних людей. Негативних повір’їв, пов’язаних з нею, не існує, принаймні, вони не поширені і не вважаються важливими.

  Існують також прикмети, пов’язані зі станом рослини. Вона невибаглива, терпляче переносить тривалі проміжки між поливами і не вимагає регулярного ретельного догляду. Це означає, що засохнути або знітитись вона може в окремих, виняткових випадках.

  Вважається, що якщо це все-таки сталося, то звинувачувати слід негативну атмосферу в домі, викликану внутрішнім небажанням його мешканців змінювати життя на краще. Це може бути пов’язано з неготовністю прощати, йти на компроміс, прислухатися до бажань близьких.

  Якщо зів’яла, варто звернути увагу на думки і почуття, виділити серед них негативні, шкідливі, позбутися від них. З високою ймовірністю в результаті цього маранта знову придбає здоровий вигляд.

  Отруйна чи маранта?

  Маранта не отруйна жодною мірою: вона не виділяє шкідливих випарів, не має токсичного соку, навіть не є алергеном. Завдяки цьому вона є підходящим варіантом для будинків, де живуть кішки, які можуть погризти рослина. А також вона безпечна і для дитячих.

  Більш того, маранта є важливим інгредієнтом для багатьох протиотрут, а також деяких ліків, що свідчить про її безпеки.

  Користь і шкода маранти

  Деколи цю рослину використовують в їжу. Але в цьому випадку слід проявити обережність, тому що іноді це може піти на користь, а іноді, навпаки, виявитися шкідливим.

  Користь:

 • Бульби маранти багаті крохмалем, що робить її корисною при анемії і анорексії.
 • Високий вміст вітамінів сприяє зміцненню імунітету та підтримання здоров’я.
 • Бульби цієї рослини використовуються як харчова добавка в кондитерських виробах, що робить їх більш поживним.
 • Шкода:

 • Перед вживанням маранти в їжу слід переконатися в тому, що відсутня непереносимість будь-якого з компонентів.
 • Протягом певного часу після хірургічних операцій протипоказана борошно з цієї рослини.
 • При виразці шлунка вживання в їжу маранти в будь-якому вигляді заборонено.
 • Що стосується змісту маранти будинку як декоративної рослини, не призначеного в їжу, то ніяких перешкод до цього немає, вона нешкідлива.

  Можна тримати маранту будинку?

  Цю рослину можна тримати вдома. Воно шкідливо з практичної точки зору і корисна з точки зору езотеричної. Люди, які вірять у прикмети, навмисно набувають маранту, щоб позбавити житло від негативної енергетики, сподіваючись цим поліпшити якість життя та привернути щастя.

  Кому можна подарувати квітку?

  Маранта служить непоганим подарунком у багатьох випадках. Єдиним обмеженням може бути тільки те, що людина не любить кімнатні рослини або не має змоги їх утримувати. В інших випадках ніщо не перешкоджає такому подарунку: рослина підходить навіть для алергіків.

 • Її дарують молодятам, адже вона позитивно впливає на сімейне життя. Парам, які перебувають у шлюбі давно, вона теж не завадить, навіть стане ще корисніше.
 • Якщо в родині друзів є дитина, подаруйте маранту і дитині, і батькам. Згідно з повір’ям, рослина допоможе малюкові стати послушнее і зосередженіше, а також сприятиме розкриттю творчого потенціалу.
 • Маранта стане гарним подарунком і для літніх людей: невибаглива у догляді, вона посприяє зміцненню здоров’я і убезпечить від серйозних загострень захворювань, принаймні, знизить їхню частоту.
 • Крім того, можна дарувати і самотнім друзям, годує симпатію до кімнатним рослинам. Вона служить прикрасою будинку, а в якості бонусу принесе зростання бюджету, що ніколи не буває зайвим.
 • Таким чином, маранта є вдалим придбанням як в свій будинок, так і у подарунок друзям чи родичам. З погляду езотерики ця рослина володіє позитивною енергетикою. Але і для тих, хто не вірить у забобони, вона стане зручним прикрасою інтер’єру, не вимагає складного догляду і абсолютно безпечним для мешканців будинку, у тому числі для маленьких дітей і тварин.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради