До чого свербить пупок — тлумачення прикмети для мужин і жінок

Здавна народ оточував себе безліч повір’їв і прикмет. Непереборне бажання почухати різні частини тіла завжди було, а для багатьох і в даний час є, певним знаком долі, прикметою, за якою можна передбачити події в майбутньому. Центральна частина нашого тіла — маленький пупок. Йому надається особливе значення. Через нього здійснюється зв’язок з космосом, вірили наші предки, і сверблячка в області пупка, звичайно ж, не просто так.

Те, як буде витлумачена прикмета, до чого свербить пупок, залежить від багатьох обставин. Першочергове значення має те, у кого свербить.

Прикмети для жінок

Зудение пупка кілька днів поспіль — вірний знак майбутньої вагітності. Прикмета ще вірніше, якщо непереборне бажання пошкрябати переслідує в період зростаючого місяця. При такому збігу обставин рішуче і негайно можна приступати до зачаття.

Постійне чесання пупка жінкою в цікавому положенні говорить про неспокійному і непростій характері дитини, що знаходиться в животику, так говорить народна прикмета.

c16bd4a822eaafae2f7912fce4fbfd82 До чого свербить пупок — тлумачення прикмети для мужин і жінок

Прикмети для дівчат

Приємні зустрічі, позитивні емоції обіцяє свербіж пупка молодим незаміжнім дівчатам. До речі, таке ж позитивне значення має прикмета, коли свербить груди. Якщо у дівчини є коханий або вона заручена, то варто чекати звісток про швидкої нетривалої розлуку, смуток, хвилювання за нареченого.

Для жінок, які перебувають заміжня, і дівчат, які перебувають у незареєстрованих відносинах, прикмета віщує ймовірність зради з боку партнера. Можливо, він вас розлюбив або його почуття просто в якійсь мірі охололи.

Прикмети для чоловіків

При нав’язливому бажанні почухати пупок у чоловіків можна припустити про ймовірні проблеми в професійній сфері. Але не все так погано: сміливі і відчувають себе впевнено представники сильної статі легко подолають тимчасові труднощі.

Свербіж в районі пупка має і ще одне тлумачення, більш оптимістичний і життєрадісний. Імовірно, чоловіка чекає дружнє застілля, весела вечірка з різноманітністю страв і напоїв. Загалом, потрібно бути готовим до «свята живота».

1a5ab03cc5da3f231d75c264161c81af До чого свербить пупок — тлумачення прикмети для мужин і жінок

Чоловікам більш зрілого віку чесання пупка передвіщає сварки і розбіжності в сім’ї. Близькі люди можуть раптово відвернутися.

Значення по днях тижня

Різне тлумачення набувала прикмета залежно від дня тижня, коли зачесався пупок.

У понеділок подія тлумачиться як знак можливого несподіваного побачення з таємним шанувальником або прихильницею. Предки помітили, що ця зустріч може стати доленосною.

У вівторок чесання пупка обіцяє появу нових друзів або вести від старого приятеля, якого ви не бачили довгий час. Можливо, ця зустріч буде приємною, а, можливо, не дуже, але краще бути до неї готовим.

При нав’язливому чесании пупка у середу будьте обережні: ви можете опинитись у владі непереборних пристрастей. Це особливо небезпечно для людей, пов’язаних шлюбними узами. Таке випробування зможуть подолати не всі. Бурхливий роман на стороні спричинить за собою масу неприємностей.

У четвер сверблячих дискомфорт в області пупка теж не принесе нічого хорошого. Прикмета віщує проблеми зі здоров’ям. Чекайте погіршення самопочуття. Також ви можете дізнатися про раптову хворобу близького родича.

По п’ятницях чешіть пупок від душі-на вашому порозі удача і успіх. Настає сприятливий час для найсміливіших задумів і починань, не треба його втрачати.

Суботнє тлумачення прикмети таке, що вечір ви проведете у колі сім’ї, з задушевними розмовами і приємним чаюванням.

Чесання пупка у неділю означає, що до вас несподівано можуть прибути гості і здивувати вас подарунком. Необхідно проявити гостинність, привітність, щедрість.

Як відвести негативні наслідки

Добре, якщо прикмета обіцяє приємні події. Але а якщо чесання пупка явно не віщує нічого доброго? Звичайно ж, прикмета збувається рівно настільки, наскільки ви в неї вірите. Нейтралізувати ж негативне значення народної прикмети можна іншою народною прикметою. Якщо ви впевнені, що, постукавши по дереву або переплюнувши через ліве плече, ви неодмінно позбудетеся від поганих передчуттів, то будьте спокійні, тут ці методи теж працюють. Якщо безперервно і явно свербить знакове місце, постарайтеся подумки позбутися від усіляких поганих думок, налаштуйте себе тільки на краще, на мир і злагоду в родині, успіх на роботі. Наповніть себе позитивом і щедро діліться ним з оточуючими.

e31edd91fdc90324b5757e5867042b37 До чого свербить пупок — тлумачення прикмети для мужин і жінок

Вірити чи не вірити

В цілому, прикмета свербить пупок несе більше позитивного. Народне тлумачення прийме ґрунтується на багатовіковому досвіді, спостережливості. Але, як мовиться, людина сам коваль свого щастя. Не варто надавати надмірно велике значення прикметам. Позитив і гарний настрій неодмінно допоможуть вам подолати будь-які труднощі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради