До чого свербить підмишка (ліва, права): прикмети для дівчини, жінки і чоловіки

Вікові спостереження за різними подіями і явищами, що відбуваються навколо людей, поступово формувалися в прикмети і забобони. Стан, коли свербить підмишка, теж має своє пояснення з точки зору народних повір’їв.

ca5a43f31975b982a26e73fa69c7b802 До чого свербить підмишка (ліва, права): прикмети для дівчини, жінки і чоловіки

Загальні прикмети про чешущейся пахви

Якщо у людини немає шкірних захворювань або алергії, а під пахвами в нього сверблять, то в цьому випадку в самий раз згадати про народні прикмети. Дуже часто цю ситуацію пояснюють як попередження про швидкої хвороби. Але така розшифровка не може бути правильною. Для того щоб точно розтлумачити прикмети, необхідно врахувати всі деталі.

Тлумачення в залежності від місця локалізації

Від того, з якого боку тіла відчувається свербіж у пахви, в який день і час доби це відбувається, залежить результат розшифровки. Вся справа в тому, що в езотериці права і ліва половина тіла асоціюються з діаметрально протилежними енергіями. Так, середня пахвова западина відповідає за позитивну енергетику, а ліва – за негативну.

До чого свербить ліва підмишка

Так уже повелося, що ліву пахву знавці народних повір’їв асоціюють з негативом. Це необов’язково повинні бути якісь великі неприємності. Але в будь-якому випадку ознака вказує на те, що негативних емоцій не уникнути:

 • захворіє хтось із близького оточення, швидше за все ненадовго і без ускладнень;
 • відбудеться несподівана зустріч з ким-то, чиє спілкування не приносить задоволення;
 • будуть переживання з приводу плітки або неприємних розмов, що ведуться за спиною.

Проблеми також можуть піти від заздрісних або просто недоброзичливих людей.

До чого свербить права підмишка

Чешущаяся права пахвова западина, згідно з народним повір’ям, сигналізує про наступні події:

 • чекають приємні покупки з перспективою оновлення інтер’єру в будинку або особистого гардеробу;
 • легке захворювання змусить подбати про своє здоров’я: тепліше одягатися в холодну і сиру погоду, не відмовляти собі в повноцінному відпочинку;
 • несподіваний, але приємний сюрприз або презент від коханої людини;
 • набуття нових друзів або ділових зв’язків, зустріч з однокласниками.

Прикмета про зудить правої пахви не обіцяє ніякого негативу, тільки попереджає про те, що потрібно більше приділяти уваги своєму здоров’ю і оточенню.

Свербіж з обох сторін

Багаторічні спостереження і забобони не обіцяють в цьому випадку конкретно хороші або погані наслідки. Коли у людини сверблять обидві пахви відразу, то наступні події можуть бути різними за якістю й емоційної складової:

 • незабаром здійсняться перспективні плани;
 • збільшиться фінансовий оборот у власному бізнесі;
 • будуть досягнуті гармонійні стосунки в сім’ї;
 • з’явиться можливість зустріти свою другу «половинку».

428853900000e56b86aaf40abfad760f До чого свербить підмишка (ліва, права): прикмети для дівчини, жінки і чоловіки

Нічого в житті не відбувається за помахом чарівної палички. Всі блага, які пророкує прикмета, не впадуть раптом з небес на голову щасливчика. Успіх найчастіше вибирає людей наполегливих і цілеспрямованих.

До чого свербить підмишка у дівчини

Молодому поколінню прекрасної статі марновірство не загрожує негативом і негативними емоціями. Прикмета обіцяє дівчатам наступні події:

 • надійде пропозиція руки і серця, настане пора вибрати одного з прихильників;
 • кінець навчального процесу ознаменується пристроєм на хорошу посаду в процвітаючій фірмі;
 • давня мрія щодо здійснення бізнес-проекту отримає втілення в життя з допомогою друзів або родичів;
 • з’явиться можливість здійснити захоплюючу подорож;
 • в житті настане період, який подарує багато щасливих миттєвостей.

Заміжнім дівчатам повір’я обіцяє довгоочікувану радість материнства.

Ситуація, коли у дівчини сверблять обидві пахвові западини відразу, в житті досить рідко трапляється. Зате прикмета в цих випадках спрацьовує з найбільшою точністю.

Трактування прикмети для заміжньої жінки

Якщо свербіж в пахвах не є наслідком якого-небудь захворювання, то дамам, які перебувають у шлюбі, має сенс прислухатися до тлумачення прикмети. Вона пророкує їм такі зміни в житті:

 • розбіжності в сім’ї;
 • переживання з приводу зради чоловіка;
 • проблеми з вихованням дітей;
 • конфлікти в робочому колективі.

Приємний прогноз очікує жінку, якщо у неї свербить права пахвова зона. Така подія обіцяє їй романтичні пригоди. Якщо ж у жінки свербіж відчувається з лівої сторони тіла, то таке явище має її насторожити. Воно може означати хвороба або втрату довіри з боку чоловіка.

ae04e706b5188be0a6994697154369e1 До чого свербить підмишка (ліва, права): прикмети для дівчини, жінки і чоловіки

До чого сверблять пахви у чоловіків

Для чоловіків чешущаяся ліва підмишка передбачає такі події:

 • проблеми в бізнесі;
 • непередбачені витрати;
 • чвари в сім’ї і на роботі.

Інша справа, якщо у чоловіка свербить права підмишка. Така ситуація може обіцяти:

 • розвиток бізнесу і підвищення доходів;
 • кар’єрне зростання;
 • затишок і комфорт в домашній обстановці.

Прикмета по днях тижня

Найбільш точно розтлумачити прикмети можна з урахуванням дня тижня. Кожен день в цій події має своє власне значення:

 1. Понеділок – провісник того, що тиждень буде насичений різноманітними подіями, повз які неможливо пройти. Деякі з них залишать незгладимий слід в душі або зажадають серйозних переживань.
 2. Вівторок — вдалий у всіх відношеннях день. Можна впевнено планувати на майбутнє або здійснювати старі плани. Для цього доведеться мобілізувати всі свої сили і рішучість.
 3. Середа – не самий вдалий день в сфері спілкування з друзями, партнерами чи колегами. В сім’ї теж доведеться стримувати роздратування, і ретельно підбирати слова в розмові. Прожити цей день без негативних наслідків допоможе відмінна витримка.
 4. Четвер – прекрасний день, щоб розплатитися зі старими боргами, завершити розпочаті, але не доведені до кінця справи. Особливої уваги потребує спілкування з незнайомими людьми, які можуть не заслуговувати довіри.
 5. П’ятниця – пророкує романтичні побачення і відпочинок на природі. Але не варто загадувати занадто надовго. Прикмета вірна лише в найближчі вихідні дні.
 6. Субота – найвдаліший час для того, щоб налагодити стосунки і досягти повної гармонії в сім’ї. Повір’я попереджає, що надмірна відкритість і довірливість може нашкодити. Не варто повністю розкривати душу і присвячувати в сімейні стосунки навіть дуже близьких людей.
 7. Неділя – день, в який прикмета спрацьовує з найбільшою часткою ймовірності. Від внутрішньої схильності людини залежить, що він приверне в своє життя – позитив чи негатив. Стійке душевну рівновагу допоможе впоратися з будь-якою несподіваною ситуацією.

Значення з урахуванням часу доби

Неможливо визначити точне значення прикмети, не враховуючи час доби. Кожен часовий відрізок відрізняється від іншого періоду неповторними деталями:

 • Ранок – свербіж у пахви вказує на нагальність справ, які давно відкладалися в «довгий ящик».
 • День – ознака вказує на негатив, що виходить від людей близького кола. Людині потрібно вжити всю проникливість, на яку він здатний, щоб виявити недоброзичливця. Це може бути звичайний заздрісник або любитель попліткувати.
 • Вечір – свербіж в пахвовій западині означає прогнозування галасливого застілля, несподівані зустрічі і приємне спілкування.
 • Ніч – час, яке асоціюється з темрявою і негативом. Тому більшість прийме розшифровуються в негативному ключі. Чешущаяся ліва підмишка може попереджати про проблеми.

091a0afa2a07829ef1e501f94c5b6225 До чого свербить підмишка (ліва, права): прикмети для дівчини, жінки і чоловіки

Однак не все так похмуро. Сверблячі права пахвова западина пророкує побачення з коханим.

Людина, сліпо вірить забобонам, повинен робити поправку на свої відчуття. Чим позитивніше світосприйняття, тим менше шансів, що негативні прогнози справдяться. Недарма психологи рекомендують керуватися позитивними емоціями.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради