До чого свербить ліва або паравая подмышка — тлумачення прикмети

Ще багато століть тому з’явилася традиція, за якою все, що відбувається в житті людини, пов’язувалося з найближчими подіями його життя. Так і з’явилася культура прикмет і забобонів. Так, наприклад, виникнення несподіваного свербіння в пахви віщує швидку хвороба у родичів того, хто відчуває дискомфорт. Однак трактувати дану прикмету можна по-різному в залежності від статі людини, дня тижня і часу доби.

До чого свербить ліва подмышка

Коли виникає бажання зняти свербіж в області пахвової западини, забобонні люди пояснюють це швидким погіршенням здоров’я у близької людини. Але хвороба не триватиме довго, чи все обмежиться звичайною застудою.

Бажання почухати ліву пахву може виникнути у людини, поряд з яким знаходяться вороже налаштовані люди. Необхідно згадати, кому з них могла бути нанесена образа, оскільки цілком імовірно, що ця людина поширює плітки про вас. Якщо ви його знайшли, слід згладити конфлікт і вибачитися.

0470a50e994fc194ee35a0c955999b13 До чого свербить ліва або паравая подмышка — тлумачення прикмети

Свербіння в лівій пахви також може свідчити про велику кількість негативних емоцій, які переповнюють людину, та не можуть знайти виходу. Ймовірно, в оточенні знаходиться той, хто є причиною негативу.

Від поганих емоцій необхідно позбуватися як можна швидше — вони можуть стати причиною депресії і хронічних захворювань. Впоратися з негативом допоможе захоплення спортом, активний відпочинок або будь-яке заняття по душі. Варто також почистити оселю свяченою водою і відвідати церкву.

Юним дамам, які зіткнулися з прикметою, можна порадити почати вибирати весільну сукню, тому що пропозиція від шанувальника не за горами. Дівчина буде щаслива, якщо не упустить свій шанс, який надає доля. Повір’я говорить дівчині, у якої свербить верхня частина пахви, про те, що її суджений ще не знає про неї. Якщо свербить верхня частина, то дівчина не підозрює про чиїсь почуття.

Тих, хто відчуває свербіж під лівою рукою, прикмета попереджає про що загрожує їм самоті. Можливо, що варто щось поміняти у своєму житті, оскільки поведінка людини може бути причиною того, що він досі не знайшов друзів або другу половинку.

Ліва подмышка, яка засвербіла, віщує зустріч зі старим знайомим чи другом, якого давно не було чутно. Гість може з’явитися раптово і здивує метою свого відвідування. Велика ймовірність, що він попросить повернути забутий борг або нагадає про стару образу.

Нерішучих людей, які зіткнулися з прикметою, повір’я попереджає про те, що слід почати реалізовувати свої давні цілі і мрії, відкинувши непотрібну боязкість. Можливо, якщо зараз не почати щось змінювати, іншого шансу доля може не дати.

Якщо свербить права

Середня пахвова западина характеризує стан здоров’я самої людини, тому бажання її почухати говорить про насуваються проблеми з самопочуттям. Настала застуда або нездужання пройде без ускладнень.

d5bc9e310d1f8e46b542645c44d43d6c До чого свербить ліва або паравая подмышка — тлумачення прикмети

Забобони говорять про свербінні у жінки в цьому місці, як ніби обіцяють швидку обновку. Молода людина може зробити приємний сюрприз чи посприяє довгоочікуваного шопінгу.

Жінкам ця прикмета обіцяє зустріч з коханим, яка закінчиться узаконенням стосунків. Таємного шанувальника слід шукати у своєму близькому оточенні: ймовірність того, що він зовсім близько, висока.

Чоловікам повір’я обіцяє ті ж блага, що і жіночої статі. Почухування пахви попереджає молодої людини про обов’язкові витрати, які доведеться зробити найближчим часом. Самотні чоловіки обзаведуться сім’єю і знайдуть гармонію в родині.

Якщо хочеться почухати праву пахву — прикмета пояснює це перевтомою організму, який відчуває постійне перевантаження, що загрожує серйозними наслідками. Повір’я застерігає від зайвих навантажень на користь розслаблення і відпочинку.

Обидві сверблять пахви

Чоловік, відчуває свербіж в цій частині тіла, приречений на доленосну зустріч з коханою жінкою. Не важливо, що буде стояти між закоханими — шлюбні зобов’язання перед подружжям або інші причини, — вони все одно будуть разом.

Дана прикмета надає людині унікальний шанс, який допоможе отримати бажане, але за умови відмови від чогось іншого.

Чоловіки, які бажають досягти успіху в бізнесі або кар’єрі, не зможуть цього зробити, не відсунувши друзів на другий план. Щоб отримати бажане, доведеться присвятити весь вільний час роботі.

090261a7449ef24d2a467781d8bbff72 До чого свербить ліва або паравая подмышка — тлумачення прикмети

Як розвіяти негативне тлумачення

Поганим прикметами необов’язково судилося збуватися. Багато чого буде залежати від тих відчуттів, які відчуває людина, а також його власного сприйняття. Постійний позитивний настрій зведе нанівець можливість негативних наслідків від поганого передбачення.

Забобони, в більшості випадків, попереджають людини про можливі складнощі, будучи для нього своєрідною підказкою. Знаючи, що належить певне життєве випробування, можна підготуватися до нього і уникнути великих втрат.

Прикмета по днях тижня

Якщо виникли дивні відчуття в області пахв, необхідно звернути увагу на день, коли це сталося.

День тижня Тлумачення для жінки Тлумачення для чоловіка
Понеділок Візит несподіваного людини або знайомство з коханим Просування по службі, важкі робочі будні
Вівторок Заздрість з боку оточуючих, потрібно контролювати свої кроки Хтось спробує використовувати ваші особисті секрети проти вас
Середа Несподівані гості вирішать вас провідати. Скандали у цей день небажані Зустріч з дамою серця. Слід «розворушити» себе і зайнятися тим, що до душі
Четвер Варто визначитися у виборі партнера, а оточуючим не варто сильно довіряти Суджена знаходиться зовсім поруч, у колі ваших друзів
П’ятниця Не варто чекати, коли вподобаний чоловік подзвонить, варто проявити ініціативу самої Доведеться проявити наполегливість, щоб завоювати жінку своєї мрії
Субота Склався коло спілкування давно зжив себе. Можливо знайомство з чоловіком і весілля Серйозна розмова допоможе усунути розбіжності в особистому житті. Поява суперника на горизонті
Неділя Удача і нові досягнення змінять період розчарувань. Трохи засмутить поява серед подруг пліткарки Не варто приділяти багато часу любовним інтригам. Можливий серйозна розмова і з’ясування стосунків.

Свербіж в області пахв може тлумачитися по-різному. Але тільки сама людина в силах вплинути на те, прикмета справдиться, чи ні, а також уникнути життєвих проблем.

Прикмета часу дня

Уточнити значення повір’я допоможе час доби, в який пахви починає турбувати свербіж.

Ранок

Зудящиеся пахви в цей час доби нагадують про невідкладні справи, які не можна відкладати на «потім». Настав час привести свої справи в порядок.

День

Свербіж в цей період видає заздрість, яку відчуває хтось з найближчого оточення. Такої людини не доведеться довго шукати, він дуже швидко себе проявить.

Вечір

Вечірнє «почухування» говорить про майбутній веселощі, яке принесе заряд бадьорості і позитивної енергії.

Ніч

Слід підготуватися до можливої зради або зустрічі з давно знудьгованим шанувальником.

Тлумачення для чоловіків і для жінок

Свербіж в районі пахв обіцяє дівчатам і жінкам швидку зміну гардероба. Якщо великі покупки в цей час не заплановано, то можливо, що кохана людина ініціює подібний сюрприз.

4748c03126eed29fe4a210e3a642a641 До чого свербить ліва або паравая подмышка — тлумачення прикмети

В день, коли незаміжня дівчина відчуває свербіж в пахвах, в її житті з’явиться чоловік, за якого вона вийде заміж. Прикмета збувається на 100%, якщо таке трапляється.

Заміжній жінці, яка відчуває свербіж під пахвами, скоро почнуть давати про себе знати сімейні розбіжності. Побутова втому і прохолода у відносинах стануть частою причиною сварок.

Ймовірно поява секретів, які дама захоче приховати від свого чоловіка. Слід проявляти розсудливість, ховаючи від близької людини навіть незначні дрібниці, тому що він може відреагувати несподівано.

Чоловіки рідко звертають увагу на знаки згори, тому часто не приймають всерйоз прикмети. Несподівано зачесавшаяся подмышка свідчить про невпевненість у власних силах: необхідно повірити в себе і твердо рухатися вперед.

Сверблячі подмышка у сильної статі віщує швидку зустріч з новою коханою і яскраві почуття. Це стосується і одружених чоловіків. Прикмета прогнозує непередбачені витрати і покупки, тому слід підготуватися заздалегідь.

Думка медицини

Лікарі не пов’язують свербіж в пахвах з чимось магічним, тому логічно пояснюють його наступними причинами:

  1. Брудний або тупий інструмент для гоління.
  2. Недостатня охайність і підвищене потовиділення.
  3. Невідповідні засоби для догляду за шкірою.
  4. Носіння незручною, натирающей шкіру одягу.
  5. Порушення ендокринної системи.
  6. Захворювання шкірного покриву — дерматит, псоріаз, короста, фурункульоз.
  7. Грибкове ураження шкіри.
  8. Запалення лімфовузлів.

Коли свербить ліва подмышка, не варто відразу панікувати і шукати в трактуванні прикмети погані знаки. Прикмета — це ще одне підтвердження того, що людина сама може змінити свою долю.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради