Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya58 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

Всілякі віщування, ворожіння, аналітичні та езотеричні прогнози, гороскопи та інше вже давно увійшли в життя людини. Одні серйозно покладаються на поради астрологів, інші забави заради читають пророцтва різних магів. Це відбувається кожен рік. Нумерологічний прогноз на 2020 рік теж входить в число різних «предсказалок», висувають припущення про те, що буде з нашим життям найближчим часом.

Число 2020 року і загальний річний прогноз

Річний нумерологічний прогноз будується в першу чергу для того, щоб допомогти людині визначити основні цілі на цей період. В такому прогнозі велику роль відіграє основну кількість року. Для того, щоб визначити число, відповідне року, необхідно скласти всі містяться в ньому цифри, тобто для 2020 року Білої Металевої Щури це буде виглядати так: 2 + 0 + 2 + 0 = 4. Ми отримали просте число 4, яке і стане головним у цей період.

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya59 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

У нумерології число 4 (чотири) означає практичність, завзятість і надійність, терплячість і стійкість, а також стабільне і передбачуване одноманітність. Дана цифра черпає енергію з стихії землі. Число 4 – це знак приземленості у всьому і впевненості в майбутньому. Рік, відзначений цією цифрою, не обіцяє різких змін, зльотів або падінь. Це період налагодженого побуту, спокою та впевненості в завтрашньому дні. Тепер давайте детально розглянемо, що обіцяє нам рік, що проходить під цифрою 4:

  • В особистому житті. Це зовсім не відповідний рік для романтики і бурхливих пристрастей. Після 2019 року, який пройшов під заступництвом неспокійною і різноманітною цифри 3, це період затишшя. 2020 – рік спокійною спільного життя і стабільності у відносинах. Розпочаті в цьому році відносини, швидше за все, швидко вийдуть з «цукерково-букетного періоду» і перетворяться в розмірений одноманітний побут (або завершаться міцним шлюбом). Це період, мало підходить для розставань, але, на щастя, на них і не провокує. Тим не менш, при розриві відносин в цьому році у вас є чималий шанс закріпитися у статусі одинаки надовго.
  • В роботі і кар’єрі. Також, як і у відносинах, цей рік не годиться для зміни роботи і пошуку себе. Зате настане ідеальний момент, щоб закріпитися на завойованих позиціях! У роботі в 2020 році є шанс на успішний розвиток і певний кар’єрний ріст. Цей рік вдалий для людей, що займаються своєю справою вже багато років, адже під заступництвом цифри 4 успіху досягають наполегливі і методичні.
  • У здоров’ї. 2020 рік у цьому плані не обіцяє нічого особливого. Як і завжди, краще стежити за своїм станом і не нехтувати профілактикою, але великих проблем від нього очікувати, швидше за все, не варто.
  • У фінансовій сфері. Рік Білої Металевої Щури не підходить для будь-яких експериментів – краще дотримуватися стабільних спокійних заробітків. В іншому випадку існує ризик втратити кошти і не добитися ніяких успіхів.

Простота і точність прогнозів, заснованих на числах, відома не настільки великому колу осіб, якщо порівнювати з астрологічними гороскопами за роком народження або знаку зодіаку. У той же час нумерологія в чому те саме що науці — дата народження дає основу у вигляді цифр, які потрібно складати, а не туманно інтерпретувати. Втім, суть нумерологічного прогнозу не пояснює його призначення.

Воно нехитре, без будь-яких загадок. Призначення прогнозу по цифрам полягає в передбаченні людям орієнтовного напрямки їх життя протягом певного року або навіть місяці. Також в таких прогнозах часто наводяться рекомендації по саморозвитку і які-небудь поради з приводу здоров’я. Зараз більше поширений загальний нумерологічний гороскоп для великих груп людей, що позначаються цифрами. Тобто це пророкування не по зодіаку, а за якусь цифру, одержуваної при народженні.

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya60 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

Такий прогноз можна просто прочитати, попередньо необхідно провести елементарні математичні дії. Спочатку треба розрахувати число долі і цифру року. Втім, тим, хто раніше стикався з нумерологією, відомо, що число долі незмінно по роках, тому протягом усього життя у людини воно однакове, т. к. прив’язане до дати народження. Іншим же потрібно просто зробити підрахунок, причому для цього не потрібно навіть калькулятор.

Особливості розрахунку цифри року і числа долі

Щоб дізнатися прогноз на майбутній рік, варто скласти 2 числа — долі та року. В результаті цього можна буде дізнатися персональний цикл розраховується на рік. Нумерологія за датою народження необхідна для виявлення числа долі, єдиного на все життя. На підставі цієї цифри можна буде знайти готовий прогноз на наступний рік, складений для людей з різними числами долі. Саме такий варіант представлений нижче, треба лише розрахувати або згадати суму цифр народження.

Цікаво знати! Цифра року і число долі визначаються подібними шляхами. Перше в більшій мірі цікаво досвідченим нумерологам, а друге варто знати кожній людині. Розрахунок дуже простий — всі цифри складаються з порядком, якщо в сумі вийшло двозначне число, то дані теж плюсують між собою. Різниця в підрахунках полягає лише в тому, що нумерологія року виділяє лише 4 цифри (2020 р.), а число долі визначається з урахуванням дати та місяця народження.

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya61 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

Для прикладу можна підрахувати дані для людини, яка народилася 03.07.2005 р. Якщо скласти всі цифри, то вийде число 17. Його необхідно «роз’єднати» на однозначні цифри і продовжити додавання. Підсумком стане вісімка. Для людини з такою датою народження числом долі буде 8. Щоб не заплутатися, краще складати всі цифри, включаючи нулі. Для наочності візьмемо іншу дату народження.

Розрахунок Числа Долі» за датою народження
Дата народження 17.09.2004 р.
Перший етап складання 1+7+0+9+2+0+0+4
Отримана сума 23
Друге складання 2+3
Підсумкова сума «Число Долі» 5

З розрахунком року ще простіше — місяць і дата народження виключаються з обчислень. Для 2020 року все виглядає дуже просто: 2+0+2+0=4. Числом цього року буде 4, її використовують для деталізації персонального нумерологічного гороскопу. Іншим варто керуватися числом долі. Вони бувають від 1 до 9, а для передбачення потрібно лише знайти свій «номер», щоб прочитати поради на рік.

Персональне число – 1

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya62 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

Одиниця – це кількість людей, яким визначено щось важливе в житті. Це самостійні, сильні, активні особистості, які ніколи не будуть з краю – ні, для них прийнятний тільки самий епіцентр подій! «Одиниці» не визнають авторитетів і прислухаються тільки до себе, вони вперті і часом егоїстичні. Часто «одиниці» – це яскраві професіонали та фахівці, з якими необхідно рахуватися. У відносинах «одиниці» бувають складними, але з ними завжди цікаво. В літературі яскравим прикладом людини під числом «один» можна назвати Скарлетт О ‘ Хару.

Спокійний приземлений період – не для них, з-за чого 2020 рік може стати складним. Тим не менш, у майбутньому році «одиниці» цілком можуть активно розвивати кар’єру, їхню ініціативність і цілеспрямованість будуть приносити добрі плоди. Людям-«одиниць» добре даються різні великі проекти, але в рік Щура варто зменшити свої схильності до тиранії і тримати у вузді емоції – в іншому випадку доведеться долати чимало перешкод на шляху. Це ж стосується і особистого життя, де варто поменше тиснути на рідних і близьких.

Персональне число – 2

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya63 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

Двійка – число, близьке і родинне четвірці, і має схоже значення. Це число спокою і симетрії, абсолютної рівноваги. «Двійки» – люди, що бажають стабільності і миру навколо, вони м’які і тактовні, добродушні і добре розуміють оточуючих. Таким особистостям некомфортно, коли що-небудь втручається в їх розмірений побут, вони сприймають це як загрозу собі і своєму спокою. Саме тому «двійки» всіляко прагнуть повернути все до точки рівноваги.

За всіма параметрами рік для «двійок» обіцяє стати дуже вдалим. Розміреність і спокій 2020 року припадуть їм до душі. «Двійок» у році, який позначений цифрою 4, буде досить просто плисти за течією, і вона сама винесе їх туди, куди необхідно. Однак успіхи «двійок» можуть привернути до них увагу недоброзичливців – варто уникати розпалювання конфліктів і не брати участь у них, в іншому випадку вони можуть погано вплинути на душевний стан. Ну а в особистому житті це досить сприятливий період.

Прогноз на 2020 рік для нумерологічної «Трійки»

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya64 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

Для людей, що мають у долі цифру 3, майбутній рік можна віднести до суперечливим. Нумерологія немов заперечує точність, видаючи прогноз зі всілякими «якби, та як би». Трійкам варто про це пам’ятати і вчитися зберігати максимальну концентрацію на вибраній задачі, поменше ділячись планами з людьми, здаються близькими. Також зараз не час ділитися і успіхами. У 2020 році удача буде потребувати в тиші, краще мовчки йти до успіху, розповівши про досягнутий через тривалий час.

Увага! У Трійок в 2020 році буде кілька ворогів успіху. Першим є їх невгамовне бажання ризикнути всім заради більшого. Зараз такий підхід призведе до фінансових втрат, всі вкладення повинні бути ретельно вивірені і неодноразово підраховані. Другий ворог — небажання бачити в близьких людей рівноправних помічників, а ігнорування їхніх порад може обернутися сваркою і втратою концентрації. Третім ворогом стане бажання критикувати всіх, але тільки не себе. Важливо позбутися від цієї звички, заодно спробувавши оцінити себе з боку.

В масштабах року представникам групи може дістатися багато бонусів, за умови подолання своїх недоліків. Серед дарів року буде і любов, і добробут, і кар’єрне зростання. Причому все це буде виражатися в різному — самотні знайдуть пару або закрутять роман, а сімейні знайдуть ідилію. У Трійок може з’явитися нова посада або відкриється свою справу, буде виграш у лотерею або банальна премія.

Прогноз на 2020 рік для нумерологічної «Четвірки»

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya65 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

Для представників групи рік пройде під символом продуктивності. Робота буде сперечатися, справи вирішуватися, світ навколо Четвірок продовжить крутитися. Втім, останнє буде лише ілюзією — це самі особи числа 4 виявлять максимум активності у вирішенні своїх і чужих справ. З самого початку 2020 року людям цієї групи необхідно згадати про важливість чергування праці і відпочинку. Інакше вже в травні вони відчують втому, розгубивши запал і втративши сприятливі можливості.

Важливо навчитися продуктивно відпочивати — ніяких пасивних заходів, краще поспілкуватися з друзями або присвятити час хобі, якомусь новому заняттю чи банальної прогулянки. Також корисним буде «навчити» мозок використовувати отриману інформацію нестандартними способами. Для цього підійдуть різні вправи з тренінгів для розвитку креативу. Нові навички та поради друзів допоможуть домогтися багато чого в 2020 році.

Втім, ложка дьогтю для Четвірок теж знайдеться — це сфера особистих відносин. Самотнім і сімейним варто чекати бурю пристрастей, тільки не ту, яку хочеться бачити в любові. Мова йде про ревнощів, причому, в більшості випадків зовсім необґрунтованої, що проявляється самими Четвірками. Важливо тримати очі відкритими, а не вигадувати привід для конфлікту. Також варто пам’ятати і про інші потенційні неприємності — весь рік для представників групи небезпека буде представляти далека дорога. Особливо небажані авиапоездки. Ідеальним буде уникати відряджень і подорожей до середини листопада. Пізньої осені ризик неприємностей у дорозі стане набагато нижче, ніж буде триматися весь рік.

Персональне число – 5

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya66 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

Люди-«п’ятірки» – це люди, які не терплять ніяких обмежень. Для них важливо аналізувати всі сторонні імпульси через призму власного сприйняття. Якщо правила здаються їм недостатньо обґрунтованими, ці люди вважають цілком припустимим їх ігнорувати. Вони соціальні та контактні, їм цікаво спілкування, «п’ятірки» володіють високим рівнем живучості. При цьому у них є істотний недолік – безвідповідальність, яка до того ж часто підтримується запальністю і схильністю до гедонізму.

«П’ятіркам» у 2020 році важливо зрозуміти, що не все тримається на їх плечах. Найбільш ефективні в цьому році вони будуть в командній роботі. Варто дати волю фантазії і творчого імпульсу в роботі, але при цьому уважно контролювати інвестиції у свої проекти, щоб не втратити гроші на щось свідомо нереализуемом. В особистому житті для тих, хто ще не знайшов свою другу половину, це хороший момент, щоб створити довгострокові відносини. Тим же, хто вже має коханої людини, слід особливо ним дорожити.

Персональне число – 6

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya67 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

«Шість» – це число людей самовідданих і чесних, справжніх лицарів, що дожили до теперішніх часів. Вони високо цінують людей і завжди готові прийти на допомогу, нерідко навіть на шкоду собі. Тим не менш, «шістки», як і будь-які інші люди, володіють вагомими недоліками. Повною мірою усвідомлюючи своє «лицарство», вони можуть вирішити, що мають право на все, що роблять. Крім того, «шістки» схильні до надмірного мучеництва і володіють звичкою заподіювати людям добро, не питаючи їх про те думки.

У 2020 році «шістки» мають всі шанси на просування по службі та визнання своїх успіхів. Більш того, навіть хобі може стати непоганим пасивним джерелом доходу! Це період, коли можна використовувати всі свої таланти. В сімейному житті, швидше за все, ніяких разючих змін у «шісток» не намічається – для них та їхніх обранців цей рік стане спокійним і приємним.

Прогноз на 2020 рік для нумерологічної «Сімки»

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya68 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

Особам цієї групи доведеться дечому повчитися, щоб знайти різноманітне життєве винагороду. Передбачення цифр на 2020 рік для Сімок явно вказують на необхідність освоєння терплячості і максимально можливої відмови від суєти. При цьому надмірна стриманість теж небажані — рік буде динамічним, але не визнає зайвих і порожніх рухів.

Увага! У 2020 році нумерологія радить Семеркам частіше концентрувати увагу на власне здоров’я. Незважаючи на загальну позитивну динаміку року, представникам групи доведеться зіткнутися із загостренням хронічних недуг. Своєчасна профілактика і здоровий спосіб життя в силах запобігти проблеми зі здоров’ям.

В особистих стосунки рік навряд чи можна віднести до гладким, особливо у сімейних Сімок. Елемент робочої концентрації здасться близьким холодністю або відстороненості. Це призведе до прояву підвищеної уваги та контролю з боку партнера. Сімки можуть почати відчувати роздратування, зриваючись в емоціях на улюблених людей, дітей і друзів. Варто бути стриманішим, а також прямолінійніше. Важливо поговорити про ситуацію, пояснивши свої почуття, щоб позбавитися від зайвої опіки і не принести у сім’ю розлад.

Самотнім представникам групи краще самостійно створити вакуум в особистому житті. Зрідка завязуються романи будуть безперспективними, але витратять сили, відбиваючи бажання надалі намагатися будувати відносини. Лише виняткові щасливчики зможуть знайти любов в 2020 році, решті ж варто просто перечекати цей період, не намагаючись знайти пару будь-якою ціною.

Прогноз на 2020 рік для нумерологічної «Вісімки»

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya69 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

Непоганий період у житті починається у людей-Вісімок. Велика частина невдач і неприємностей залишилася позаду, зараз час дивитися вперед, давши максимальну свободу своєї креативної фантазії. Оригінальність мислення, інтуїтивний пошук рішень і легкий флер авантюризму дозволять досягти неймовірних висот у самореалізації, професійного і матеріальній сферах. Тільки до цього доведеться додати один простий, але трохи втомлює «інгредієнт». Мова йде про необхідність отримання нових навичок або знань. Рік максимально вдалий для кар’єрного та інтелектуального стрибка, що в підсумку призведе до зростання доходів.

Наявність коштів у Вісімок спровокує активність шахраїв різного рівня. Інтуїція дозволить уникнути великих проблем, але все ж не варто забувати про обережність. Втім, буде привід просто так розлучитися з коштами — родичам знадобиться допомогти їм краще дати грошей стільки, скільки не шкода подарувати, тому що навряд чи найближчим часом їх зможуть повернути. У стосунках з коханими краще прибрати матеріальну складову — дорогі подарунки не допоможуть зберегти гармонію. Краще шукати щастя в проявляється у вчинках і словах ніжності, турботи про близьких і приємних спільних заняттях.

Персональне число – 9

numerologicheskijj prognoz na 2020 god: po godam rozhdeniya70 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

Люди, які з’явилися на світ під числом дев’ять – це особи, наділені глибокою внутрішньою привабливістю, яка може з надлишком компенсувати недолік зовнішньої краси. Вони м’які і доброзичливі, наділені здатністю бути милосердними і викликати відповідні добрі почуття. Однак також вони схильні до зайвої драматизації – часом їх емоції хльостають через край. Для самих «дев’яток» це – спосіб розслабитися. Навколишні ж, навпаки, швидше напружуються, ставши свідком подібного.

Для «дев’яток» рік може стати досить трудомістким. По можливості краще відкласти глобальні плани – інакше їх виконання може зіткнутися з великим числом перешкод на шляху. При неминучості великих проектів, підходити до них слід з граничною увагою і обережністю. В роботі єдиною запорукою успіху стане працьовитість і посидючість. В сім’ї в цьому році «дев’ятки» можуть знайти підтримку, яка їм дуже знадобиться.

Нумерологічний прогноз на 2020 рік для людей з різною цифрою виражено відрізняється за змістом, хоча і яскраво вказує на циклічність. З іншого боку люди можуть завчасно налаштовуватися на не дуже вдалі періоди і максимально повно використовувати сприятливі роки, надають безліч можливостей для особистого розвитку, зміцнення здоров’я і збільшення добробуту. До того ж не варто забувати, що все залишається в руках людини — навіть точні прогнози не в силах зіпсувати людям життя, якщо вони планомірно і вдумливо йдуть до успіху.

Цікаве відео про нумерології

pinit fg en rect red 28 Нумерологічний прогноз на 2020 рік: за роками народження

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради